Forum
u113077
u113077
Haaiii:3 Napisala bom svojo pravo živjensko zgodbo. imena bodo prava, slike bodo fejk, pa kkšen talk bo tudi zmišljen, pač kej umes haha.
___________________________________________________________________________________________
'' jutro oči, jutro mami'' sem pozdravila, ko sem prišla is šole.doma me je že čakalo toplo kosila: makaroni s sirom! njaam! hitro sem use pojedla! šla sem u sobo, prižgala komp in šla na ask. moja bff Tjaša mi je napisala: happy b.day že u napreej <33. omg sej res, čez 3 dni mam b-day. *_* pol sem neki poslušala musko in šla delat nalogo. kasnej sem se učila anglo. naslednji dan u šol sem valda dobila 5 hahaha. Js sem neka dobra učenka al kaj, Tjaša pa ne..:/ pol sva šli s Tjašo u shopping. Kupla sem si zame ful dobre stvari, ampak Tjaši so se zdele ful otročje; '' okej, Pia, roza majicahello kitty?'' je u smehu rekla Tjaša. Grdo sem jo pogledala in šla na blagajno. tudi prodajalka me je čudn pogledala, ampak me ni nč motl. v šoli itak tko al tko nisem neki popularna haha.
doma so me nadrli, kje sem bla in sem jim use po pravici povedala. :0 starša sta vedno neki tok ponosna mane hahaha. pol sem spet učila in to... jiiipiiii, dons je pa moj b-day! omg d best je blo! *W* mela sem party u hiši, pa loh sem si dala make.up.. ja vem.. sem še edina punca ki se ne maže.. ampak me to ne moti ker spoštujem starše.. pol je pršla moja simpatija, Tim. Pršu je do mene in me objel. *w* waaaw sem si misnla! to je pa zame prvič... pol me je prijel za rit in js sem ga odrinila, rekla kletvico in se odmaknila. glasba se je kar ustavila in usi so me čudn pogledal......

~ zgodba se dogaja pred 3 mesecimi, ko sem bla še ''daddy's girl.
~ še zdej ne morem pozabt tega dogodka. all is true <3
~ 5 nextov <3
20. marec 2014
u148477
u148477
neeext<3
20. marec 2014
NEEEXT! OMG OMG! *___*
20. marec 2014
next
20. marec 2014
u113077