Forum
u97765
u97765
нeι ;***
ѕe želιš ɴαυčιтι ɴαrdιт ѕvojo ɴαjljυвšo ғrιzυrco pα je ɴe zɴαš ?
poтeм ѕι ɴα prαveм ĸrαjυ oz.ɴα prαvι ғorυм тeмι.poмαɢαlα тι вoм dα ѕe вoš ɴαυčιlα ιɴ тo тαĸo dα мe вoš тι υprαšαlα : т-тι j-jѕ :
т-нeι ĸĸ ѕe ɴrdι (ɴpr. ĸιтα rιвjα ĸoѕт ?
j-ɴrdι ѕe тĸo ......... (pαč тι вoм povedαlα ĸĸ ѕe ɴrdι)
тoreι če rαвš ĸαĸι ɴαѕveт αlι ɴαvodιlα zα ғrιzυrco pol ѕe oɢlαѕ ɴα тeι тeмι.z vѕeljeм тι вoм poмαɢαlα.

яαвš кαк ηαѕνєт ؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. julij 2012
pač js mam zdj fru-fru... in me zanima (če veš) kk si naj nrdim lase na stran.. podobno JB frizuri .. upam da veš :**
06. julij 2012
mene isto zanima kt sunshine
06. julij 2012
pa mene tud zanima kako nardiš emo frizuro
06. julij 2012
u97765
u97765
za sυnsнιnє. :
misliš tako :

?
Kratki lasje so videti veliko bolj glamurozno, če jih prerazporedimo z globoko prečo na eni strani in pogladimo z gelom. Če imate lase skodrane, jih seveda najprej polikajte in nato pogladite z gelom, ki bo poskrbel za svetleč glam 'look'.
ali pa če misliš takole :

?
Lase,ki so na čeli počešeš v levo ali desno stran (tvoja odločitev kako hočeš imet),potem pa jih poškropiš z lakom za lase.da bodo lasje lahko ostali tako kot ti to sama želiš.
za ful fensi girl :
06. julij 2012
u97765
u97765
za ful fensi girl :
stil današnje mladine, ob katerem gredo z roko v roki tudi njihove pričeske. Ali so lasje popolnoma črni/pepelnato blond z/brez manjših barvnih pramenov, je njihova prepoznavna nota naprej počesani daljši sprednji lasje na eno ali drugo stran, brez izrazite prečke. Lasje se pravzaprav postopno skrajšujejo od obrobne lasne linije (kjer so redkejši) k sredini glave, kjer so lasje gostejši in resasto pristiženi.

06. julij 2012
u97765
u97765
okei ?
06. julij 2012

mislila sem bol tako (: .. pa brez zamere:*
06. julij 2012
pač podobna uni ta drugi ki si jo dala ampak tam ni točno taka frizurca ki bi jo rada.
06. julij 2012
u82298
u82298
kako pa se naredijo frizre iz dolgih las
09. julij 2012
u97765
u97765
vlk jih je naprimr če te zanimajo raznorazne kitke,fige,čopi........
rec vlk je teh frizurc k se deljo z dolgih las....
11. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg