Forum
u49695
u49695
Paige je zaljubljena v modo. Karen namerava rešiti svet in postati predsednica. Amy pa bo hollywodska zvezdnica. Te tri punce zmešamo in dobimo popolno prijateljstvo . Ko pa 3najboljše prijateljice spoznajo Mischo, punco, ki s svojim slogom odstopa od vrstnikov, ki je drugačna, originalna, najdejo oblikovalski talent in dobro osebo, ki je v notranjosti. Ponudi se jim priložnost, da skupaj ustvarijo prijateljstvo in uresničijo svoje sanje.

Paige :

Karen :

Amy :

Nadaljujm?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. junij 2011
u49695
u49695
nexšt?
22. junij 2011
neeext neeext ^^. Mugoč jim bo pol bolš n.n
22. junij 2011
u49695
u49695
Zjutraj so me prebudili sončni žarki, ki so me kot zanalašč žgečkali po obrazu. Odšla sem v kuhinjo in pograbila prvo skodelo, ki mi je prišla pod roke vanjo sem si nasula žitarice ter
čeznje polila mleko. Ko sem končala sem se preoblekla.

Ustnice sem si premazala z balzamom, si z barvico naredila črte pri očeh, rahlo skuštrala moje ravne,rjave lase in pripravljena sem bila. Pri lokalu Bueno smo si Karen,Amy in jaz, privoščile cupcake in sadni smoothie.
'' Punci, teden mode in slavna modna prireditev se bližata v Londonu, ki je prestolnica mode in…vesta kaj to pomeni..'' sem vživeto začela razlagati.'' Da naju boš zvlekla tja kot si to naredila zadnjič...'' je zdolgočaseno izjavila Karen'' In da ne pozabimo, da je bila takrat popolna katastrofa'' je stavek dokončala Amy. Vzdihnila sem in ugriznila v moj čokoladni cupcake. Potem pa sem naredila najbolj prikupen pogled, ki ga premorem in ju proseče pogledala.'' Okay okay, jst sm ZA, mugoč bo zabavn'' je pozitivno rekla Amy in me objela.
'' To! Dj Karen djno pejd še ti, mugoč boš koga spoznala a a a'' sem šaljivo odvrnila.
'' Hm.. nwm.. mogoče, vendar takrat imam obveznost''. Karen je zelo pametna, že zdaj v drugem letniku, nabira točke za fakulteto. Vpisala se bo na Harvard, kar je čisto prav za punco njene inteligence. Ob sobotah ima krožek, kjer pomaga otrokom s posebnimi potrebami. Trenutno se ukvarja s punčko z disleksijo.
'' Ej! To maš v soboto, mi pa bomo na to modno prireditev šle v petek'' je očitajoče rekla Amy in si v usta vtaknila slamico in začela na glas srkati svoj smoothie. '' Okay, okay ampak ob 22.00 mene ni več tm'' je rekla se in se nasmehnila. Objele smo se in še nekaj časa klepetale.''Shit'' sem rekla na glas, nekaj starejših ljudi v lokalu je očitajoče pogledalo vame in si nekaj mrmralo v brado, vseeno mi je bilo.'' Ej hitr, zamujamo''. '' Oh..ne'' je panično rekla Karen. Napotile smo se pred šolo, Amy naj bi bila danes vprašana kemijo, ni pa vedela kaj so atomi. Napaka, da je to vprašala na glas. Saj je Karen nama z Amy celo pot razlagala o atomih.''Atomi so majhni delci, ki so s prostim očesom nevidni..''. ''Mhm'' sva istočasno na vsake toliko časa priložile midve z Amy, kljub temu, da se nama je sanjalo o čem govori.
''S povezovanjem atomov nastanejo molekule…'' je še naprej navdušeno dejala.
Njej je bilo veselja nama mučenje.
'' Omojbog, wow, čiz use sm štekala '' je v sarkazmu napol v smehu izjavila Amy
'' Samo, da sem ti lahko pomagala '' je ponosno dejala Karen
'' Za neverjetno pametnega človeka, si precej smotana '' sem posmehljivo dejala.
'' hihi, dragica to je bil sarkazem'' se je hihitala Amy. Vidno užaljena je Karen odkorakala naprej. '' Oprosti, dj no.. hvala da si mi pomagala '' je iskreno rekla Amy. '' Sj veš da te mave rada najin pamtn osebk'' sem ji rekla in jo skuštrala po laseh
'' Ha! TI to men bosta že dobili'' sej je nasmejala Karen in naju skuštrala. Tako smo v smehu s skuštranimi lasmi prišle pred šolo, kjer smo videle…
22. junij 2011
nextiiiiii :Đ
22. junij 2011
u49695
u49695
še 3nexšte da vidm če sploh kdo bere ^^.
22. junij 2011
u51015
u51015
next :3
22. junij 2011
nextiiiiii :Đ
23. junij 2011
u51015
u51015
Next^^
23. junij 2011
next
23. junij 2011
u49695
u49695
punco. Bila je posebna, drugačna, njen stil oblačenja je bil neobičajen. Vsi so jo opazovali. Karen je še zmeraj, vneto razlagala o atomih med tem ko sva midve z Amy radovedno pogledovale proti njej kakor množica dijakov pred šolo. Skupina punc jo je gledala se hihitala in si nekaj prišepetavala. Razjezila sem se. Videla sem kako ji je solza spolzela po licu. Hitro si jo je obrisala nato pa stekala v vežo. Še naprej sem strmela vanjo, zmotili sta me Karen in Amy, ki sta me močno povlekli. '' Wuhu, zemlja kliče Paige'' sta isto glasno ponavljali dokler se nisem nekako predramila. '' Ja, uh.. evo gremo'' sem dejala. Prvo uro smo imeli kemijo
'' Ugh.. kill me know '' je dejala Amy, ki je bila zaradi spraševanja precej živčna. Začela si je grizljati že tako ne preveč urejene nohte in si nekaj mrmrati v brado. Učiteljica jo je poklicala pred tablo… Takrat sem utrgala list in na veliko nakracala : ''SEJ ZNAŠ hunnej
23. junij 2011
u49695
u49695
'' ter ga dvignila nad glavo, ko je stala pred tablo. Vidno olajšano je vzdihnila in se mi nasmehnila.. Učiteljica se je namrščila, si nagubala čelo nato pa mi namenila jezen pogled. List sem položila nazaj na mizo, nato pa začela nekaj brskat po mojem blackberryu skritem v puščici.
'' Kaj so atomi? Kaj dobimo s povezovanjem atomov?'' je učiteljica vprašala Amy.
'' Uhm..uhm…'' je momljala in pogledovala proti razredu. Karen je nekaj krilila z rokami po zraku in risala nekakšne znake ter momljala neke nerazumljive besede. Očitno ji je pomagala.
'' Aha, ja atomi…majhni delci…nevidni… zgrajeni….jedro… elektronske ovojnice….! Molekule'' To je bilo le nekaj besed, ki sem jih ujela medtem ko sem surfala po brezžičnem internetu in brala nove trač-članke. Amy je učiteljica zastavila še nekaj vprašanj. Dobila je (db) 3. Bila je tako vesela, na glas je prepevala in bila resnično zadovoljna. Karen to ni bilo jasno, kako se lahko nekdo veseli trojke? Po koncu te ure. Smo mi 2a ( letnik srednje šole) odšli v učilnico za slovenščino tam nas je pričakal ravnatelj z ….
23. junij 2011
u49695
u49695
u51015
Next!!
23. junij 2011
u49695
u49695
še 2 nexta
24. junij 2011
nexšt :3
24. junij 2011
Nextiiiii : Đ
24. junij 2011
neeext
25. junij 2011
u51015
u51015
next! evo pa so 4! (:
26. junij 2011
u49695
u49695
Djno -.-' ej čiz use sm mela že napisan, in pol me kr izpiše vn dej...! -.-' Sori čiz me je minil mugoč kasnej....
26. junij 2011
u49695
u49695
Punco. Tisto iz veže, drugačno, čudno. Imela je dolge črne lase in čokoladno rjave oči, okrogel nosek, pravzaprav je bila zares lepa. Vendar nosila je raztrgana,umazana oblačila.

Poznate zgodbo o skupini deklet, ki se imajo za najlepša,najboljša ja tudi pri nas jih ni manjkalo. Jenny, Lisa in Mandy to so bile razredne važičke

[img]http://data.whicdn.com/images/11111779/mean_girls_xl_05-film-a_large.jpg?1308792569[img]http://

~ važičke (Lisa,Jenny,Mandy -> od leve proti desni) Jenny je glavna :3

Zopet so se nekaj smehljale, si prišepetavale in grdo gledale Mischo. Ja tako je bilo ime tej punci, ki bo od zdaj naša sošolka.

[img]http://photos.igougo.com/images/p85122-Little_Rock-Central_High_School.jpg[img]http://

~ srednja šola

Učiteljica ji je pokazala njen sedež. Bil je v klopci v zadnji vrsti. To je bila klop zraven moje in Karenine. Amy pa je sedela s Tomom, sanjskim tipčkom, vseh punc na šoli

[img]http://data.whicdn.com/images/8900450/972368_adamBASEBALL_large.jpg?1303054610[img]http://

~ on . Tom

Bil je pravi srči, vendar ne moj tip. Amy bo igralka, rojena je zato in to ve, tudi če ne bi imela talenta bi najverjetneje vseeno končala na igralski sceni. Saj sta starša vplivna v igralskem svetu, mati je slavna igralka oče pa hja.. en najbolj znanih producentov v vsem Londonu. Ravno zaradi igralske žilice verjame v '' in živela sta srečno do konca svojih dni''. Zaradi tega ji je ostalo upanje, da bo kdaj njen ( Tom). Vendar ker je realist ve da to nikoli ne bo možno. Saj sploh ni to da ne bi bila lepa, prav nasprotno. Ima postavo za ubijat in pa lušn obraz, vendar pri Tomu se gre za popularnost. Najbolj zaželen tipčk ma prjatle v zadnjem letniku ona pa je le punca s sanjami po igralski karieri in Tomu.
'' Oh, Mischa boš videla, tukaj je čudovito'' je govorila G.Fletcher medtem, ko je novinko cukala za lica [ ko to počnejo starejše gospe otrokom].
Zardela v obraz se je usedla na njen sedež. '' Mischi, bo težko še posebej zato, ker smo v sredini šolskega leta, zato prosim pokažite kako dobri prijatelji ste in ji pomagajte'' je začela razlagati G.Fletcher počasi je začela govoriti že o prijateljstvu, iskrenosti… potem nam je začela pripovedovati o življenjskih modrostih…. Pou razreda je spalo, vendar je na vsake toliko časa zacvilila tako, da še spati nismo mogli, prisiljeni smo bili poslušati strašno dolgočasen govor. Tako nam je šla cela ura v nič [ sej ne da me to mot xd ].. Kar naenkrat pa....
u49695
Punco. Tisto iz veže, drugačno, čudno. Imela je dolge črne lase in čokoladno rjave oči, okrogel nosek, pravzaprav je bila zares lepa. Vendar nosila je raztrgana,umazana oblačila.
Poznate zgodbo o skupini deklet, ki se imajo za najlepša,najboljša ja tudi pri nas jih ni manjkalo. Jenny, Lisa in Mandy to so bile razredne važičke

~ važičke (Lisa,Jenny,Mandy -> od leve proti desni) Jenny je glavna :3

Zopet so se nekaj smehljale, si prišepetavale in grdo gledale Mischo. Ja tako je bilo ime tej punci, ki bo od zdaj naša sošolka.

~ srednja šola

Učiteljica ji je pokazala njen sedež. Bil je v klopci v zadnji vrsti. To je bila klop zraven moje in Karenine. Amy pa je sedela s Tomom, sanjskim tipčkom, vseh punc na šoli

~ on . Tom

Bil je pravi srči, vendar ne moj tip. Amy bo igralka, rojena je zato in to ve, tudi če ne bi imela talenta bi najverjetneje vseeno končala na igralski sceni. Saj sta starša vplivna v igralskem svetu, mati je slavna igralka oče pa hja.. en najbolj znanih producentov v vsem Londonu. Ravno zaradi igralske žilice verjame v '' in živela sta srečno do konca svojih dni''. Zaradi tega ji je ostalo upanje, da bo kdaj njen ( Tom). Vendar ker je realist ve da to nikoli ne bo možno. Saj sploh ni to da ne bi bila lepa, prav nasprotno. Ima postavo za ubijat in pa lušn obraz, vendar pri Tomu se gre za popularnost. Najbolj zaželen tipčk ma prjatle v zadnjem letniku ona pa je le punca s sanjami po igralski karieri in Tomu.
'' Oh, Mischa boš videla, tukaj je čudovito'' je govorila G.Fletcher medtem, ko je novinko cukala za lica [ ko to počnejo starejše gospe otrokom].

Zardela v obraz se je usedla na njen sedež. '' Mischi, bo težko še posebej zato, ker smo v sredini šolskega leta, zato prosim pokažite kako dobri prijatelji ste in ji pomagajte'' je začela razlagati G.Fletcher počasi je začela govoriti že o prijateljstvu, iskrenosti… potem nam je začela pripovedovati o življenjskih modrostih…. Pou razreda je spalo, vendar je na vsake toliko časa zacvilila tako, da še spati nismo mogli, prisiljeni smo bili poslušati strašno dolgočasen govor. Tako nam je šla cela ura v nič [ sej ne da me to mot xd ].. Kar naenkrat pa....

prej je nek zaštekal pa mi ni slik kazal 'o'
27. junij 2011
NexTTT!
27. junij 2011
u37790
u37790
nextnextnextnextnext!
27. junij 2011
u51015
u51015
next
27. junij 2011