Forum
no oj. midve s tino.tsc sva se odločili, da bova napisale eno zgodbico...ta bo moja tretja...prvi dve:
~https://www.igre123.com/forum/tema/when-everything-comes-around/33409/
~https://www.igre123.com/forum/tema/roxy-s-life/34454/
no bom kr začela...

helou. sem Blake MacDonald in živim v Londonu s svojima sestricama (Larisso in Anne), ki sta prava mala vražička in s svojima staršema. sem popolnoma navadna najstnica, v primerjavi s svojo BFF Tanio sem prava nepriljubljena grdoba. Tania je najlepša punca na svetu. imela je že miljon fantov, in še zmeraj jo oblegajo. ne hodiva na isto šolo, ampak sva sosedi in že 9 let najboljši prijateljici. jaz imam talent za petje, Tania pa je virtuozinja na klavirju. jaz igram tudi kitaro. obe sva stari 17 let in obožujeva šoping

to sem jaz:

to sta moji sestrici(dvojčici):

вσš вяαℓα؟ уσυ ℓιкє ιт؟

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

24. maj 2012
next
24. maj 2012
Ana a sm zdej js na vrsti?
24. maj 2012
next
24. maj 2012
next
24. maj 2012
u92761
u92761
next!!!!!
24. maj 2012
JA TINA YOUR TURN!
24. maj 2012
Govori Tania
Sem Tania Swan in živim v Londonu. Sem popolnoma povprečna punca, katero njena BFF vidi kot super herojko. Seveda je to ona, jaz sm le navdna punca, na katero padajo fantje, ki ji sploh niso všeč. Noja, nekateri so bili že urdu, saj sem s kar nekaj od njih tudi hodila. Blake in vsi ostali pravijo, da sem odlična pianistka, a to seveda zame ne velja, saj igram obupno. Imam dokaj dolge lase, svetlejše barve. Vsi mi pravijo, da sem popolna, a to nisem. Jaz menim da je popolna edinole Blake. Čeprav ni ravno najbolj priljubljena na njeni šoli, je vseeno lepa. Ubijala bi za take Rdeče lase kakršne ima ona. Kljub temu, da imam družbo v sosednji hiši, kjer je zmerom živahno, družbo in se fantje kar lepijo name mi nekaj manjka. Pravzaprav nekdo in ta nekdo je eden lepših fantov na šoli. Ime mu je Mark in ni tako zelo priljubljen, zato ga punce ne opazijo. Z Blake obožujeva šoping, zato hodiva tja kar največ kar se da. In tako se je zgodilo nekega dne, ko sva bili ravno v najini najljubši trgovini...
Jaz:

24. maj 2012
u89590
u89590
Next! < 33333333
24. maj 2012
hahaha alja ti je všeeč? ;*
25. maj 2012
nex
25. maj 2012
js pišm čeprou ni velik nextow...

*kako smo, popounicaa? kar čutim, da bo danes vznemirljiv dan!!! greva v šoping kot vsak četrtek?
Tania*

takoj se nasmehnoem in ji odpišem:

*1. poglej v ogledalo.
2. sestri mi težita.
3. slabe volje sem.
4. a šoping me vedno sprosti, saj veš.
Blake*

potem iz omare povlečem prvo majico in kratke kavbojke, ki mi pridejo pod roke.

po stopnicah stečem v kuhinjo, kjer me čakata Larissa in Anne, da jima dam zajtrk. pomislim. pogledam v omaro. kosmiči. naj bo. natresem jih v skledici sestricama in še sebi. potem v hlačah zatipam svoj stari IPod. v ušesa vtaknem slušalke in mrmram besedilo I wish od 1D. misli mi preplavi ljubezen. moji trije bivši. le kaj počnejo? mislijo name? medtem že pojem kosmiče in vzamem allstarke iz omare:

ljubim naš Union Jack vzorec. v kopalnici si še dvakrat z maskaro potegnem po trepalnicah in z glosom po ustnicah, nato vzamem v kotu ležečo šolsko torbo in zakričim: "jaz grem!!! adijo!" takoj, ko stopim na pločnik, na drugi strani ulice zagledam Tanio. nasmehnem se in ji pomaham. spet je tako popolna, da me zvije v želodcu. s temu lepimi visečimi uhani, visokimi petami in oprijetimi kavbojkam...zakaj nisem jaz taka?! v razmišljanju že pridem do šole. nihče me ne pozdravi, le nekaj sošolk se mi prisiljeno nasmehne. po pouku...
27. maj 2012
next
28. maj 2012
u90267
u90267
next.!
p.s Taakoj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Svvetovna !
28. maj 2012
next...
30. maj 2012
u93404
u93404
NeXXt!!!!
30. maj 2012
eto me.!!!
nexti.!!!
31. maj 2012
tinaaaaa...!!!
31. maj 2012
sej razmišlam sam nism čist ziher kako nej napišem
31. maj 2012
Končno next k sm sam neki skp zmutila in mi niti ni tok zlo všeč

Govori Tania:
Po pouku sva odšli v nakupovalni center. Ko sva bili tako v najini najljubši trgovini, sem se zamislila. Vedela sem, da sodim med ene najbolj priljubljenih na naši šoli, a mi to sploh ni tako všeč kot bi mi moralo biti. Blake bi morala biti vsaj toliko priljubljena kot jaz, a mi še do kolen ne seže v tako imenovani priljubljenosti na njeni šoli. Na skrivaj sem poznala še nekaj njenih sošolk, saj če bi ona to izvedela ne bi bilo ravno najbolje. Veliko vem, tudi to kar nebi smela vedeti. Želim si, da Blake postane nekaj, nekaj bolj pomembnega na šoli. Zato sem se odločila, da greva danes v shopping, saj sem se odločila za preobrazbo Blake. Vem, da je na njihovi šoli marsikdo cute in da si ga Blake tudi želi bolje spoznati, zato sedaj kupujeva nove obleke, kasneje pa greva tudi k frizerju če bo potrebno in če bo Blake seveda za. Seveda pa ne smem ispustiti še marsikašne trgovine s čevlji, torbicami, nakitom... Ravno med tem ko sem razmišljala, kako si moram pridobiti fanta, še prej pa moram pridobiti nekoga za Blake, me ona z dotikom predrami iz sanj. Prišepne mi, da k nama prihajata dva cute fanta. Ko sem dvignila glavo od oblek, sem zagledala Marka, mojo simpatijo (pozabila sem omeniti, da se že od osnovne šole šolam z njim, kar je pravzaprav ogromno naključje) in njegovega naj prijatelja Justina Claina, ki je pravzaprav eden od mojih bivših s katerim sem ohranila stike in sedaj sva še kar dobra prijatelja. Obrnila sem se k Blake, kateri so se oči kar svetile, saj sta lepotca prihajala k nama. Tudi jaz sem bila na trnih, saj sem v Marka že od prvega šolskega dne. Blake pa se ni zmenila za Marka, njeni pogledi so bolj bežali k Justinu. Ko sem opazila, da fanta zares prihajata k nama sem postala le še bolj živčna, hkrati pa sem se topila ob tolikšnji lepoti Marka. Ko sta se približala je Justin načel pogovor. „Hej punci, Tania, bi mi predstavila tvojo prijateljico?“ „Ja, seveda, to je Blake moja BFF. Kako to da sta tukaj?“ Mark se vmeša v pogovor, a se je videlo, da je bil presenečen, da se z Justinom poznava. „Ah, le nekaj sva morala kupiti za šolo, saj veš kemijska snovi, ki jo imamo v šoli zahteva tudi snovi, ki jih lahko najdemo doma. Kako to, da se z Justinom poznata?“ „Hja no, to je dolga zgodba, vredno je vedeti, da sva bila nekoč par.“ Blake se je počutila malce osamljeno, a vseeno je kar požirala Justina (z očmi seveda). Nato pa je le spregovorila: „Tania, mar ni tako, da imava še kar nekaj stvari za naresti in bi bilo fino če bi odšli.“ „Ah ja am seveda, no ja lepo, da smo se srečali, se vidimo še kdaj!“ „Dio, se vidmo“ Ko sta se fanta malce oddaljila pa je Blake začela pogovor: „...
31. maj 2012
u93404
u93404
NeXXt!!!!!!!!
31. maj 2012
bravo tinaa!!! carica si!!!
31. maj 2012
slabo je
31. maj 2012
next
31. maj 2012
tina. neki da ti povem. še največjim fejmičem na igrah se nebi zgodil, da dobijo 2 NEXTA v 2 minutah
31. maj 2012
next.!!!!
31. maj 2012
u94242
u94242
NEXT
FUL KUL
31. maj 2012
nekšttt
01. junij 2012
u93404
u93404