Forum
u60375
u60375
Heej punce! :3

Odločila sem se da naredim temo o prijateljstvu. Takšne teme na forumo še nisem zasledila in upam da vam bo ušeč. Moja pomočnica bo moja najboljša prijateljica Tanja (Loolipoop)

Sedaj pa kar začnimo. Ta tema bo namenjena usem puncam, ki imajo najboljše prijateljice oz. si jih želijo. Tukaj gor lahko pišete o problemih med prijateljicah, prepirih, oin medve s Tanjo vam boma pomagali rešiti težave. Dodajte tudi kakšne slike iz neta.
Občasno boma dale tudi kakšne zanimice kvize da tema ne bo dolgočasna. :3

Čauč, upam da boste kaj komentirale (:
08. oktober 2011
naiibolšaa tema lubii tk da se vse razpište ker vama boma pomagale , pa da ne bote pozable jst sem pomočnica amadeja je pa glavna tk da...
pišite
pa komentirite
08. oktober 2011
u51999
u51999
Hojla najprej naj povem da je to super tema!!!!!!
še slika:

Men prijateljstvo use pomeni. Mam zelo velik prijateljic katerim lahko zaupam.
Rada jih imam zellllo!
08. oktober 2011
u60375
u60375
Vanessa hvala za članek! (:
08. oktober 2011
ja hvala
08. oktober 2011
next
08. oktober 2011
Opsa...nism hotla napisat next ampak da je dobra tema...sej štekate
08. oktober 2011
u60375
u60375
NOVO NOVO (:

Za vas punce sem nekaj pripravila. Rabim 5 tekmovalk. Trije izivi bojo in tista ki bo te izive naredila najbolje naredila dobi nagardo..
za prijavo napiši samo ime, priimek, sliko in vaš najljubši konjiček oz.hobi.
Tekmovale boste o vaših konjičkih, modi, prijateljstvu, tle gor boste deale slike, kakršen bo zahteval iziw. GO, GO GIRLS prijavite se :*

prosim še na prej komentirie kakšna se vam zdi tema in pliss dodajte slike da ne bo DC na temi :3
08. oktober 2011
u60814
u60814
KuL
08. oktober 2011
u54548
u54548
Konjiček: Pom-Pon (lahko mu rečeš tut nekakšn cheerleading)

Inme in Priimek: Jennifer Love Hewitt

Slika:

08. oktober 2011
u60375
u60375
sprejeta! :*
Še štiri punce < 33
09. oktober 2011
u56441
u56441
Konjiček ~ Igranje na inštrument, lakiranje nohtov X DD
Ime in priimek ~ Ashley Olsen
Slika ~

Pa izzive, plis po zs, hualaaa

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Najprii bi vama rada povedala da je to JAČAAA tema.! No pol bi pa še neku uprašala. A lahko težavo kr napišem, al morm počakat, da je tega tekmovanja konec. Odgovorta pliss na profil pod komente, hualaaaaaa< 333333
09. oktober 2011
u60375
u60375
Patricja najprej stokrat hvala daa si se prijavila :3
težave lahko pišeš kadarkoli čeprav poteka tekmovanje.
kar povej če je kaj narobe in midve ti bova pomagali (:
09. oktober 2011
u56441
u56441
Ja ittak da sm se, če si pa moja frendica :3
Okeeej, hualaa bom kr začela< 333

Lej tko je, čist natančn vama bom opisala kaj se je zgodil :/
Z ' mojo ' bff sva že od pruga klasa zej do sedmga bff. Ampak zej letos se je neki spremenil. Moja bff [ne bom govorila imensko] pa še od ene druge bff sta se zej ful zbližali. In pol je enkrat kr rekla, pa sm glih slučajn slišala da je ona najbolša prjatlca od nje, pol me je pa vidla, k sm jo pogledala je pa rekla da je ta druga najboljša. Sam ji nism glih verjela. Pa zej se ona ful bl druž s tisto, skor nč z mano pa to, pa u šoli k mamo usak let kkšn ples, me ni nč rekla nej grem zravn pa to, pa zej sploh več ne wem al je moja najboljša prjatlca. Jest upam, da še, sam rabm kkšn nasvet, kua nej nrdim. Fhool sm žalostna pa to, sej veš kk je če zgubiš najboljšo prijatelco, pliis pomagita..< 333
09. oktober 2011
u60375
u60375
Draga Patricija! :*
Tudi jaz vem kako je to ko zgubiš najboljšo prijateljico ;(
No ti bom powedla svojo zgodbo, ki ni podobna tvoji nato pa ti še bom pomagala rešiti težavo.
js sm bila v vrtcu bff z tto punco ki mi pomaga voditi to temo (loolipoop, tanjo)
Ampak potm sma šle obe v prvi razred. jaz sem šla na eno podružnico v našem kraju, ona pa je živela v drugem kraju in je šla v mesto v šolo. pač v drugo šolo.
potem v petem pa sem jaz prišla v to šolo kamor je hodila da punca iz vrtca.
Takoj sva se zaštekali in postali bff. čez par mescov pa sma se začeli družit še z eo najino sošolko in bile smo naboljše rpijateljice.. Proti koncu petega razreda smo se skregale neki in bff sma bili samo jaz in moja prijateljica iz vrtca.
Potem sma se družili še lani v šestem razredu, kar naenkart sredi zime pa ni bilo več tako. In bila se jst kriva.. Ene moje hinavske sošolke so skos šinfale mojo bffiz vrtca in govorile grde stavri o njej. ostanovile so nek klum 'Barbie girls' in jaz sem bila povabljena v klub. Z tanjo (prijateljico iz vrtca) sma se nehali družit. in moje življenje je bilo res bedno. MOJE 'nove' prijateljice so samo šinfale, se ful lepo oblačle in postaljala neka čudna pravila za naš klub. Enkrat mi je bilo usega dovolj in sem rekla da nočem bit v njihovem klubu,. Takrat so me začele te afne hodu zafrkavat in žalit mojo družino itd. Moja biša najboljša prijateljica Tanja in še tista prijateljica iz petega razreda smo postale bff in še zmeraj smo. kljub majhnim prepirom smo bff. < 333

sori ker sem tk napisala. sedaj pa na tvojo težavo...
Tvoja najboljša prijateljica je verjetno bila krasna oseba, preden se je začela družiti z drugo punco kajne? Zanima me nekaj. je tista njena nova prijateljica bogata ali kaj takega ali kaj vidi na nje da tebe ignorira?
Enak problem ima ena moja sestrična. popolnoma enakega kot ti. Ona se je začela družiti z kakšno drugo, boljšo od njene biuše prijateljice :*

Predlagam ti da si najdeš boljšo prijateljico ki te je bolj vredna ali pa da se pogovoriš z to tvojo dolgoletno prijateljico in jo uprašaš zakaj se noče z tabo družiti.

Good Luck :* < 33

09. oktober 2011
u20700
u20700
js mam en problem...........
no, tkole je. js z mojima bff-ema iz šole družim. enkrat je blo pa tko da smo šli na lovrenca in pol se je moja bff iz pruga razred(takrt sva ratale bff) se je družila z nino. no in pol tisti dan smo mel kuharski krožek in mi je od nine bff povedala tole: ''No ej mmmmmmm, ura je rekla da je tvoj stil ful grd pa to, pa še nikei je rekla'', no to mi je povedala in js nwm kaj nwm naredim ker sva skos skupi, pa še pol so si drug dan neki šepetale. kaj naj naredim?

09. oktober 2011
u56441
u56441
Okeej, Ama, tnxx k si napisala. Bom najprii probala rešt težave z njo, drugač si bom pa drugo poiskala ;(
09. oktober 2011
u60375
u60375
sprejeta si :*

reševanje problema:
joj. js ti predlagam da se z svojo najboljšo prijateljico pogovorita in jo uprašaš če bi še bile bff in jo upraši zakaj je kar naenkrat proti tebi. Več ti ne znam pomagati. Če pa se ne bo hotla družiti s tabo in se bo kaj norčevala si najdi drugo prijateljico ki te bo bolj vredna, nato pa bo tvoja biuša bff jezna, ker je tebe zapustla, ker si krasna oseba.
Good Luck:*

09. oktober 2011
u20700
u20700
tnx
09. oktober 2011
u60375
u60375
nizakaj. Rada pomagam :*
09. oktober 2011
u40996
u40996
Fuul dobraa tema *__*
Noo: Menii prijateljstvo resničnoo fuul pomeni in zaa zdaj nimaam nikakršnih problemoou.. Samm drugim puncaam bi radaa nek povedlaa: Nekatere ' prijateljice ' niso prave ' prijateljice ' . Sm mela eno ful dobro prijateljico, ful sva se družli in res meli sva se radi. In pol samo zato ker mam novo prijateljico ne želi biti več moja prijateljica. Mislim kje je logika? o.O Maa sm zvedlaa tudi vlik stvarii odi tistee ' prjatlce ' tk da itak se ne druužim z njo.. Pa če ne želi bitii z manoo zaradii ene šjoree pa naj nii -__-" No ma drgaač maam fuul frendiic & maam enoo oseboo - mojo bff k mi res neskončnoo pomenii in vem daa je onaa prava osebaa kateri lahko vse zaupaam :*

Ime: Kerti
Priimek: Plook
Slika:

Moj najljubši hobi: Druuženje sz frendicaami & sprehajanjee mojga kuužija < 33 :*
10. oktober 2011
u60375
u60375
use ste sprejete na tekmovanje (: Še 1 punca pa začnemo.

ŁaazyGiirl* zelo fajn si napisal in to je lahko zgled mnogim puncam :*
punce če vidite da vaša bff ni prava prijateljica si najdite drugo prijateljico.
ki vas bo bolj vredna (: < 333
10. oktober 2011
Jez se bi prjavla...a lahko slike pa to pol k se morm zdele ful učit...dam takoj zvečer gor
10. oktober 2011
u60375
u60375
nika sprejeta si okej sej ti ni treba devat slik gor ok!? :* < 333
10. oktober 2011
u60375
u60375
1.IZZIV :*

Hej punce (: Vesela se, da začnemo s tekmovaju! Dvakrat na teden bo drugi iziv. izovov bo pet. pri tem izivu nobena ne no izpadla, razen če ne opravi iziva. Sodelujete: nika.nikica, ŁaazyGiirl*, Hannah213, ★Mυѕι¢Gιяℓ★ in Šepetalka duhov.

a) Napišite lep prijateljski verz in dodajte poljubno sliko, ki bo prijateljstvo, prijateljice, itd,.. Ampak tu je ovira. Na sliki morata biti dve slavni prijateljici.

Primer:
Prijateljstvo je kot denar; laže ga je zaslužiti kot obdržati. Na slik sta Selena$Demi.!

Good Luck :* Časa imate do srede (:
10. oktober 2011
u61785
u61785
amm..se lahko še prijavim?
plosimmmmm

Nina Dobrev

“To the world you may be just one person, but to one person you may be the world.”
10. oktober 2011
u61785
u61785
Na sliki Ariana Grande & Victoria Justice
10. oktober 2011

Prijatelji so kot zvezde, čeprav jih včasih ne vidiš, veš, da so.
10. oktober 2011
aja na slikci bella thorne in zendaya
10. oktober 2011
u60814
u60814
a lahk še jeest? hotLa sem prej ,a ni mi šlo komentirat -.-
ZENDAYA COLEMAN

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pia Mia + Bella Thorne :
"Prijatelj je človek, ki ve vse o tebi, in te še vedno ima rad."
10. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg