Forum
Pravijo da so začetki najtežji, but here we go..
~~~~~~~~~
Prvič po dolgem času sva govorila za novo leto. Pijana sva govorila po telefonu in označil me je kot ''tista s smešnimi stanji na fejsbuku in dobrimi joški ane?'' smejala sem se in strinjala. V kratkem času sva se začela pogovarjati vedno bolj pogosto in o vedno bolj čudnih temah. Jaz sem vedela vse o njegovi najljubši glasi (''ajde Sara, oba veva da če je dober bass je dobr lajf'' ) on pa je do potankosti vedel za moj načrt v primeru zombi apokalipse (najdi čimveč zalog in se utabori na blejskem otoku). Nisem pa bila pripravljena, na to kar se je zgodilo le nekaj mesecev za tem.
~
''omojbog a lahko ne pretiravaš no'' je zavzdihnil Luka. Zasmejala sem se in oči preusmerila z ogledala na ekran laptopa kjer je migljala ikona Skype. ''pretiravam? Edina stvar v kateri jaz pretiravam je to da sem izjemna'' obrnila sem se nazaj proti ogledalu in na obraz nanesla puder v prahu. ''ampak če si dala že nekej tekočega na obraz? A ni biu tisto puder?'' v njegovem glasu se je zaznal sarkazem in zmedenost. Zdaj sem zavzdihnila jaz, ''kristus, a lahko u miru dokončam moj mejkap? Jaz se tukaj trudim da bi zgledala spodobno zate, ti pa takole'' zasmejal se je in začel nakladati, da se greva sprehajati po Kranju, ne po modni pisti, a ga nisem poslušala in z veseljem iskala šminko. Čez nekaj minut sem bila pripravljena in pogledala sem na uro. ''no avtobus imam čez 10 minutk, tko da se vidiva ko pridem tja. Počakaj me na glavni'' strinjal se je in prekinil skype klic. Poiskala sem mojo najljubšo torbico in noter vrgla mobitel, denarnico, ključe in še nekaj malenkosti ter pohitela iz hiše. Zadnja stvar, ki jo rabim zdajle, je da zamudim avtobus. Po smsih sem klepetala s prijateljico Tejo in ji povedala da se grem družit z Lukom. Takoj sem dobila sms nazaj {ohhh vidva se družita toliko, da bi vaju že smatral da sta poročena?} zavila sem z očmi in odpisala {ej, dobro veš da nimam takih čustev do njega. Tako ali tako pa ima Manco. skupaj sta že tko 7 mesecev tko da nekej je na tem lel}. Telefon sm pospravila u torbo in s pogledom sledila avtobusu, ki je ravno pripeljal. Usedla sem se na sedež, v ušesa dala slušalke in zaprla oči. Ko sem čez pou ure prispela v Kranj me je Luka že čakal na postaji s širokim nasmehom in razširjenimi rokami.
---------------
že zelo doug nism pisala tko da če je mal kiljavo se opravičujem n.n
a je kdo za to, da nadaljujem?c:
30. november 2015
Full dobr...nexxxtttt
30. november 2015
pa ajde ker zgleja neki zanimivga sm za next
30. november 2015
next
01. december 2015
hihi hvala vam c: mam pa uprašanje, a vam je bolš scena če tko navadn pišem a dodam še kšno sliko kao za lažje predstavljanje? feedback appreciated
~~~~~~
Nasmehnila sem se in ga objela. Postrani me je pogledal 'na avtobusu si zamenjala šminko' skomignila sem z rameni ''roza mi ni preveč všeč. Kam greva?'' po nekaj sekundah pomisleka je bilo kot bi mu nad glavo utripnila žarnica ''v park.'' Zavila sem z očmi a vendar začela hoditi v smer mestnega parka. Ujel me je za roko in potegnil nazaj ''ne ta park''. Obrnil se je in začel hoditi v nasprotno smer. Pohitela sem za njim in začela sva se pogovarjati o nekem novem filmu, debatirala sva ali si ga greva ogledati ali ne. Ko mi je razlagal zakaj je Chris Pratt precenjen sem se sama pri sebi nasmehnila njegovi razlagi in se ozrla okoli sebe. Bilo je popoldne in sonce je sijalo, avtomobili so vozili mimo in ljudem se je mudilo, vsakemu v svojo smer. A ne nama, sprehajala sva se počasi in iskreno uživala v povsem nepomembnem pogovoru. ''Sara.'' Zbudila sem se iz svojih misli in se zmedeno obrnila nazaj k Luku. ''ja?'' dvignil je obrvi ''ali me slučajno nisi poslušala'' zahihitala sem se in skomignila z rameni. ''lačen sem'' je oznanil in z roko pokazal na mercator mimo katerega sva hodila. Vstopila sva v trgovino in se sprehajala mimo polic. ''kaj bi jedla?'' je naglas razmišljal. ''lahko jeva grah v konzervi. Lahko bi jedla vložen paradižnik. Če bi imela žar bi lahko jedla čevape.'' Smejala sem se vsaki izjavi. Ko sva hodila mimo sadja in zelenjave so se mi oči razširile ''omg lubenico imajo… obožujem lubenice.'' Luka je pogledal mene, nato lubenico, nato pa spet mene. ''yap'' je zadovoljno potrdil in v roke vzel lubenico. ''ne no hahah kako bova to sploh jedla v parku?'' sem komaj izdavila iz sebe med smehom. ''imam Fredija'' je oznanil in lubenico odnesel na blagajno. Mislim resno, kakšen otrok poimenuje svoj nož.. Ko je kupil lubenico sva po nekaj minutah hoje prispela do ''parka''. Bila je zapuščena šola zgrajena v majhnem parku. Šola je izgledala stara, okna so bila črna in počez pribita z lesom, vrata so bila zlomljena in vdrta, park je izgledal kot da že dolgo ni nihče kosil trave ali obrezal drevesja. Ko je Luka stopil proti vratom v šolo sem se ustavila ''ampak a je to legalno?'' sem živčno vprašala. Obrnil se je k meni, še vedno držal lubenico, in se zahihital ''dokler te nihče ne vidi, je vse legalno.'' Sumničavo sem ga pogledala ampak šla za njim. Ko sva vstopila v podrto stavbo je okoli naju zavel mrzel zrak, prava osvežitev po poletni vročini. Videlo se je, da je tu že bil, saj je po kosih lesa in okruškov hodil precej bolj samozavestno kot jaz. Vkorakal je v bližnjo sobo in ko sem stopila skozi ista vrata je že sedel na odeji na tleh in lubenico nežno odlagal na tla, kot bi bila novorojenček. Zasmejala sem se in se sesedla na tla poleg njega. ''pazi zdej'' me je opozoril in iz žepa potegnil svoj balisong nož. Nekajkrat ga je zasukal okoli roke in ga nato zapičil v lubenico. Pogledal me je in zamigal z obrvmi ''hehe kdo je swagg master? Sej nevem a je bolši moj Fredi al moj awesome fejs'' z eno roko se je prijel za brado in oči priprl na način blue steel. Prhnila sem skozi nos ''definitivno Fredi'' vzela sem mu nož in narezala lubenico. Vzela sva vsak svoj kos in ko sem prvič ugriznila me je dregnil ''greva jest na streho?'' žvečila sem in po sekundah premisleka skomignila z rameni ''naj ti bo, ampak če se mi streha vdre te potegnem za seboj''.
02. december 2015
next
02. december 2015
neeeeexxxxxxxxtttttttttttt... full dobr
03. december 2015
glede slik pa... koker hočeš
03. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!
03. december 2015
heelloooo itsss meeeeee
hahah nexti!
03. december 2015
oki se opravičujem, malo pozno tole objavljam..
~~
Vstal je in mi ponudil roko. Sprejela sem jo in stekla mimo njega 'prej bom kot ti' sem zaklicala in stekla skozi vrata. Nenadno sem se ustavila, saj sem ugotovila da nimam pojma, kako priti na streho. Slišala sam kako se mi je približal Luka, ki se je kar tresel s smehom 'zgublena' je pripomnil in stopil mimo mene. Ko je sva po stopnicah in skozi okno prilezla na streho sem razumela, zakaj mu je ta kraj všeč. Ura je bila okrog 8 zvečer in sonce se je leno pomaknilo malce nižje na obzorju, nebo je bilo modro z oranžnimi lisami tam, kjer je zahajalo sonce. Bila sva dovolj visoko, da sva lahko videla nekaj ulic okoli sebe, povsod so hodili ljudje ampak nihče ni pogledal v najino stran. Bilo je, kot da naju nihče ne more videti, kot bi bila v svojem svetu. Ozrla sem se na svojo levo, kjer je sedel Luka. Gledal je nekam v daljavo in na ustnicah mu je plesal nasmešek. Sonce je sijalo nanj in njegovi lasje so namesto svetlo rjavi, izgledali divje oranžni in njegove svetlo modre oči so bile polne svetlobe. Izgledal je, kot da današnji dan obstaja le zanj, kot da sonce sije na njegov ukaz in kot da sem lahko izjemno počaščena, da je z menoj delil svoj posebni kraj. Popolnoma zamotena v svoje razmišljanje nisem opazila, da je svoj pogled iz daljave preusmeril name. Še vedno sem nenamerno strmela vanj in ko je to videl se je še bolj nasmehnil ''saj vem da sem izjemno hud ampak a lahko prosim ješ svojo lubenico'' potegnil me je nazaj v resničnost in odvrnila sem pogled. Zazrla sem se v sadje v moji roki in odsotno jedla lubenico,še vedno zamišljena. ''um..sara..kdaj imaš avtobus?'' je čez nekaj minut oklevajoče vprašal Luka. Iz žepa sem potegnila majhen listek in prebrala kar je pisalo gor ''20.40, zakaj?'' pogledal je na uro ''to je čez 10 minut''. Oči so se mi razširile in čivknila sem ''hja pol pa kr pohitiva'' zasmejal se je in hitro sva zlezla s strehe in stekla po stopnicah. Tekla sva vso pot do najbližje avtobusne postaje. Ko sva se končno ustavila sem hitro dihala in ko sem že nameravala preveriti koliko je ura, je pripeljal moj avtobus. Poslovila sem se od Luka, ga močno objela in zlezla na avtobus. Usedla sem se v predzadnjo vrsto sedežev in dala slušalke v uho. Po nekaj minutah glasbe sem prejela sms {ayyy hoe, totalno sm ti pozabu dat neki + a greš na kranjsko noč naslednji tedn?}
Hitro sem odgovorila {seveda. Sem sicer že zmenjena s Tejo ampak gremo usi skupaj? Kaj si mi pozabil dati??} po nekaj sekundah sem prejela odgovor {boš že dobila. Oke deel baii} nasmehnila sem se in se zazrla skozi okno.

08. december 2015
nnneeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
nujno!!!
08. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!
08. december 2015
next
08. december 2015
Neeeeeeeeeext
10. december 2015
next!
10. december 2015
Drgac se deal napise. Sam pravm, nocm kritizirat, super je. NEXT!
10. december 2015
namenoma je narobe črkovano c: tako zmerej on napiše pa sm si rekla d bom napisala čim bolj točno.
12. december 2015
Nexttt
12. december 2015
Naslednji dan me je zbudil telefonski klic. Krmežljavo sem pogledala na uro. 6.19 kaj za vraga je tako pomembno da me nekdo kliče na nedeljo sredi noči. 'mja' sem zaspano zamomljala v telefon. ''temu se pa reče pozdrav. Pred tvojo hišo, 10 minut'' mi je odgovoril znan glas. Teja. Preden bi lahko ugovarjala, je prekinila klic. Zavzdihnila sem in se zvalila iz postelje. Iz omare sem najprej potegnila tehtnico in stopila nanjo. Pokazala je 0.2kg manj kot prejšnji dan, zato sem jo zadovoljno pospravila nazaj. Iz predala sem vzela naključno majico in hlače, se hitro oblekla in nanesla malo ličil. Preden sem zapustila svojo sobo sem v torbo še nametala rezervna oblačila, nekaj makeupa, moj rokovnik, steklenico vode, nekaj tablet in cigarete ter hitro stekla pred hišo. Tejin dedi je moj sosed in čeprav ona živi v drugem mestu, je velikokrat tukaj. Na klopci pred našo hišo je že sedela Teja. V eni roki je držala telefon, v drugi kavo in z levo nogo je živčno tapkala po tleh. Ko me je videla je zavila z očmi '23 sekund pozna si.' Zasmejala sem se in jo objela 'dobro jutro tudi tebi. Kam greva?' čez obraz se ji je razlezel nagajiv nasmešek in ozrla se je okoli sebe, preden je iz torbice potegnila tri male črne vrečke, na katerih je bil narisan znak marihuane. Dvignila sem obrvi 'torej jez?' pokimala je in zavili sva v našo garažo po kolesa in se odpeljali. Na reki 2km oddaljeni od mojega doma je postavljen manjši jez, ker se velikokrat druživa, poleti tudi kopava. Skoraj vedno pa sva malo zadeti ali pijani. Ko sva prispeli sva se zapeljali preko mostička na breg reke kjer je več dreves in skoraj nikoli ni ljudi. Kolesa sva potisnili v grmiček in poiskali na najino običajno mesto. Mini jasica, drevesa za nama in ob straneh, par metrov pred nama pa kristalno čista, mrzla reka, na kateri se je že odbijalo sonce. Na tla sva pogrnili odejo, ki jo je Teja privlekla iz nahrbtnika in se usedli. 'no kaj imava za danes?' se je Teja zasmejala. Izpraznila sem svoj nahrbtnik in jo postrani pogledala 'če bi vedela kam greva, bi vzela vino'. Teja je zmajala z glavo. ''lubica, ali so to zabavne vrste tablete ali gre za tiste tvoje tablete zaradi katerih ne ješ? Prav tako pa obe veva, da je spontano preprosto boljše. Dobro da sem jaz prišla pripravljena.'' Iz nahrbtnika je na odejo zložila šest pločevink piva, steklenica v kateri je bilo še približno 0.5l vodke, vrečke s travo, nekaj hrane in vodo. 'naj se zabava začne'.
14. december 2015
u199774
u199774
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
14. december 2015
next končno neki pametnega
14. december 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxtttttttt
15. december 2015
Next
16. december 2015
Next!!
06. december 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg