Forum
heej.....js sm kim stara sm 16 let.. in mam mlajšga bratca max star je 14... zlo velikrt se skregava.

js:

max:

16. april 2012
mami anna :

16. april 2012
KIM!KIM! kaj bi rad?? matr si tečn še takrt ko je sobota mi ne daš mira d bi se člouk mau naspau ampk ne ti morš glih u suboto mene pudit..max kok je ura? 7.30. as ti mau bulan.. no nivažn kaj si hotu d si me zbudiu..am... nekdo te čaka pred vrati... kdo? nevem js en tip. je reku je d je tvoj tip... aja sej res s timom sva zmenjena d pride na zajtrk.. mami pa oči sta rekla d gresta na neko potovanje za 10 dni. sama bova duma in reklas ta d me ubogi...

tim:

17. april 2012
budit*
17. april 2012
hey kim! žiujo tim kako si kej dej stop naprej... in ja še predn je stopu not sm dubila lupčka :*

js in tim:

tim a boš spau pr men fotr pa mtka sta šla na neko potovanje bogu za hrbtam tko d če hočeš lhka tle spiš.. ja ok lahka hey max kak si kaj? supr pa ti? tut.. zakvaj si me prej uprašu če sm njen tip sej me puznaš skup sva že skor 3 lete.. ja nevem tko sio se ušmeku pa učale maš pa tko doug te že nism vidu.. aja sej kul... a greva igrce gikat... ja itak... a vi2 nebota jedla.. dejnama u sobo prnes.... max a si puzabu d mami prau d nesmeš jest u sob.. ja vem pa itak je ni duma... ok nej ti bo kua bota pa jedla ? sej ni važn ti sam prnes nek..... ok sam ublečm se pa skočm u trguvino

ublekla sm se tkole:

next??
17. april 2012

17. april 2012
hey.. duma sm. hey. a veš kok doug si hudila ful douhg sva te čakala js pa tim sva ž ful lačna... kej si pa sploh bla? na kakavu in marshmellowsih z lano pa mašo in po vajin zjtrk duber tek!

lana:

http://data.whicdn.com/images/19994282/tumblr_lwrrwhOCNc1r542d6o1_500_large.jpg

maša:

moj timov in maxsov zajtrk :

17. april 2012
lana;

17. april 2012
kakau:

ej tim dej prosm prid jutr hmen spat kr so lana pa maša rekle d bi dons pršle sm kr jutr grejo na bahame... ok nej ti bo ku si glih ti in kr te mam rad... tut js te mam... hahahahhahhahhahahhahahahah zakua se pa smejiš sej ni nč smešnga ja pa je hahha a ti puslušaš one direction ja pa kaj sej majo fajne muske tole mam za zvunenje in mi predvaja one direction one thing pa sej ta je fajne ej sorry morm se uglast

timou telefon:

ej anna dumou morm oči je meu prometno nesrečo
omg.. upam d bo use uredi rada te mam
js tut tebe adijo in ja tut poljub ni manku

19. april 2012
dober dan v kateri sobi je Maj Hernandez v kateri sobi.. številka 205 hvala ni za kaj...
mami mami.. tim hvala da si prišel takoj kje je oči
20. april 2012
mami je odgrnila zaveso in tam je ležau oči biu sm vs iz sebe šou sm knjem in ga bujeu biu me je zlo veseu.. T-tim M- oče maj

T: oči a bo use uredi
M: tim nevem lej karkol se bo zgudil ti veš d te mam js rad tko kukr tvojo mami in tvojo sestrco neglede na kaj se je oz se bo zgudil
T: vem
in kr naenkrt začnejousi aparati tult mami pa hitr poukliče zdraunika.. pride in reče č se lahko odmakneva i9n seveda sva se.. ček 45 minut pride zraunik in puve da je oči umru. :'( biu sm žalosten in joku sm kr sm ga meu najrajš čez 2 dni je biu pogreb..

maj hernandez
rojen 15.9.1980 umrl 3.7.2012
23. april 2012
next?
23. april 2012
in ja po pogrebu smo šli dumou tim je biu ful žalosten kdo pa nebi biu... neki dni se nisva vidla ne slišala ne nč.. šla sm na sprehod s kužkom rikom in vidla tima kako sedi na klopci in se šunja z drugo bla sm ful jezna kr sm misla d me ma tim resnično rad ampak sm se motila

rik

03. maj 2012
tim in njegova nova punca

bla sm zlo žalostna k sm ju vidla skup in šla sm na moj najljubši kraj kamor grem vedno kadar sm žalostna

moj najljubši kraj

ampak tam nism bla sama tam je biu še en zlo luškan tip s kitaro zdi se mi da sm ga že enkrat vidla ampak se nespomnim kje in kdaj

on:

ja luškan je takoj mi je biu ušeč.. pršla sm do njega in začela sva se pogovarjat
K-KIM
J-JERNEJ

K: hey kako si?
ON: uredu ti?
K: super.. by the way js sm kim
ON: a. js sm jernej
K: a.. kok si pa str?
J: 17. ti ?
K: 16. na kero šolo hodš?
L: tuki u lublan na zdraustveno. ti?
K: na predšolsko..
in pol je jerneju zazvonu telefon..