Forum
hellow.. z vami bom jst isa :

leja

skupaj bome pisale zgodbo in upave da jo boste brali .. aja pisala bom z osebo metulčeek

----------------------------
Ble sme zlo dobri frendici saj sme skos tičale skupaj..v šoli nama gre dobr.
no ja usak popovdan sme se skupi učile in nasledn dan tk tk znale.,,
Nexta metulčeek.. oz. leja !
07. avgust 2012
u94375
u94375
Heeeeeeej !! Sem leja. Stara sem 15.In obiskujem 9. razred osnovne šole.Obožujem nakupovanje.Smo zelo bogati.Imamo hišo z bazenom !Imam fanta Nejca.Je moj sošolc in vse punce z razreda so vanga.Razen Ise.Nekga dne mi zazvoni budilga.Driiiiing Driiiiiing! Mami je zaklicala : LEEEEEJA ! Vstani ura je 7.Vstala sem in odšla na zajterk!Jedla sem kruh in maslo !mmmmmmm !Ko sem pojedla sem se oblekla in odšla v šolo .Na poti sem srečala nejca in iso.Skupaj smo šli v šolo.Biu je 3. september! Razmišljala sem o mojem rojstnem dnevu,ki ga imam petega januarja ! Zazvonil je zvonec in skoz vrata je stopila naša razredničarka Maja Malalan. Imeli smo matematiko in učiteljica je rekla : danes je vprašana Leja !! leja kar pridi gor .Spraševala je kakšnih 5 minut.medtem so si moji sošolci pisali po listkih.Učiteljica je uzela listek in ga prebrala : nejček moj mali zlati . a upaš da bo dobila lej 1 ? ne smeš ji izdat da sva par,ok?
ja isa brez skrbi ne bo izvedela .... LJUBIM TE !
nejček,jaz tebe še bolj ! < 3

učiteljica je rekla : no leja dobila si 4 ! bravo ! učenci nikoli več si nesmete več pisat po listkih niti po telefonu,jasno?
mi : JASNO!

jaz sem bila zelo žalostna da me je nejc prevaral z mojo prijatelico !
naprej nexta majc_ika_
07. avgust 2012
u102866
u102866
neext ! ful dobr je res.
07. avgust 2012
KEr je bila leja žalostna sem jo hotela potolažit vendar se ni pustila kar tako..
poklicala sem nejca in mu povedala da hočm končat z njim saj sm naredila največjo neumnost kar sm jih kdajkol u življenju .. rekeu ja zaka če pa se ljubiva?
zlagala sem se mu da ga nikol nism ljubila , pač pa samo delala da bi videla odziv leje.. vprašala sem ga če sma frenda? on ja okj .,... baaj

Šla sem do leje in ji povedla da mi je zlo žau , da nism nameravala in da sm z nejcom končala.. rekla sem oprost , nisem te misla užalit in sory za tist k sm nejcu napisala upam da bo dobla 1 -- ti si moja prava prjatlca in te neb prizadela nikoool!!
Oprostiš?
Leja je malo razmišlala potem pa rekla .:
Naj malo razmislim ti povem potem okj?
js okj ..
Nexta Metulčeek .. vem ja bol kratek next je .. sory
07. avgust 2012
u94375
u94375
Potem smo se objel !Bili smo veseli!Kmalu je prišel vikend in jaz sem starša prosila če lahko isa in Nejc prespita pri meni.Dovolila sta.Odličili smo se za pižamo party!jaz sem prinesla hrano in pijačo,nejc je prinesel filme in isa je prinesla musko.Najprej smo si ogledali film Ameriška pita!Po končanem filmu smo šli jest!Jedli smo Piškote.Nato smo pili kokakolo.Ko smo končali smo odšli plesat!
Plesaal smo na to pesm :

isa je plesala hip hop.Jzt sm plesala z nejcom.Po koncu zabave smo ...
07. avgust 2012
odšli na sprehod kjer je biu en tip k mi je postau tkoj lušn ..
zgledu je tkole:

nejcu in leji sem rekla da naj greta naprej in me počakata.
strinjala sta se ..
uh... temu tipu sm dala kompliment:
o-on j-js
j: hej :$$
o : ooj ..
j: am ful si mi lušn in popoun.
o : ti tut men .. kko ti je ime?
j : isaa.. teb?
o : alex. am ja .. no ... od jutr naprej bova sošolca ,, kar bo zlo fajn.. am,, bi hodla z mano lepotica?
j: ooo faajn ..SEVEDA LEPOTEC $$ ej morm it k me frenda tamle čakata baj lovju
o : okj baj mwaa se jutr vidma :**

tako sta me nejc in leja skos spraševala kdo je itd.. povedla sem jima da bo postal naš sošolec , pa da me je vpraš če bi hodla.. rekla sm mu jaa..
......
Odšli smo k leji domov in gledali tv..
----------------------------------------------------------------------------------
kratek je vem ja,,,
07. avgust 2012
u102866
u102866
NEEEEEEEEEEXT
19. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg