Forum
ali ste imeli kdaj frendico, ki je niste hotlei nikoli za nič izgubiti? js jo mam. men je ime sabina, njej pa eva. obe sva stari 15. sva sošolke in spoznali sva se pred dvema letoma pr najinemu skupnemu bratrancu. potem sva vrjetn sestrični. nwm kaj bi bilo če je ne bi bilo poleg mene.
no zdej pa zgodba.
končnnnnnn grem lahk z evo sama na morje. poletne počitnce so se naglo približevale in js sm komi čakala da pride dan odhhoda. skupaj naj bi preživeli cela dva meseca. in to na bora boriiiii. ko so mi starši to povedal sm začela skakat od veselja. u šoli sva bili obe odličnjakinji in najina edina želja ki sva jo imele je bila da bi šle prvič same na morje. seveda nisva pričakovale da bodo uslišali najino prošnjo ampak na koncu je vndarle uspelo. sicer bova imele nekega turističnega vodiča ki bo naju in ostale otroke pazu naokoli. itk pa druščina kot sva medve se vedno izmuzne in mislim da bova uživale svobodo. cceu mesc do konca šole sva veselo pomagali staršem (da si slučajno ne bi premislili) in ko sva končno dočakali zadnji tedn šole ...
next?
25. februar 2011
js:

eva:

bora bora:

najina hiška: (prva)

25. februar 2011
next
25. februar 2011
next
25. februar 2011
next
26. februar 2011
sva začele navdušeno pakirati stvari. zadni dan so naju starši odpeljali na letališče. tm sva se poslolvili od staršev in od najinih bratov (obe sva mele enga starejšga brata) in nto skupi odkorakali na letalo. sedeže sav imele u prvm razredu. dobesedno videlo se je da nama je stevardesa rinla u rt. ponujala nama je use mogoče. majbi je pričakovala kšno napitnino. na njeno žalost sva mele denar u potovalkah. kasneje sem šla na stranišče. videla sm ful luškanega fanta. biu je lepo grajen in z lepo čupco. pa tut ritko je meu čvrsto, pa ne da sem gledala biu je popoun. ampak ne zame. izbrala sm ga za evo. hihi kok bo pressenečena. upam da ga bo še kdaj vidla. pozabla sm da moram it na wc in tkoj letela nzja k evi. povedala sm ji da je en ful cute tipčk na letalu in da bi biu popoun zanjo. seveda ga je hotla tkoj vidt. js sm itak vedla da ji bo tkoj ušeč zto sm ji pokazala kje sedi nato pa letela na wc, saj me je že res tiščal lulat. ko sem tko letela sm se zaletela direkt u cute fanta. zame cute. imel je lepe modre oči in blond- rajve lase. ooooo kašn cukrčk. gledala sem ga u oči in on mene nazaj. nasmehnil se mi je in js sm mu vrnila smehljaj. vrjetn. sploh nism čutila kaj delam. samo gledala sem ga. na koncu sem se prisilila da sem se umaknila in šla lulat. zmočila sem si obraz in si govorila spodbudne besede. seveda se men same take stvari dogajajo. vedno se zaljubim u nenavdanih krajih. ojoj. to bojo še hude počitnce...
next?
26. februar 2011
neext
26. februar 2011
next
26. februar 2011
poskušala sem se karseda dobro uredit in potem samozavestno odkorakala nazaj proti mojmu sedežu. s pogledom sem iskala tistga luškanga tipčka ampak ga nism vidla. na koncu ugotovim da potuje skupi z cute tipčkom za evo. omg. dva luškana na kupu ni dobra stvar. evi sm povedala za lepotca ampak se sploh ni zmenla zan. njene oči so gledale sam enega. tistega zravn mojga. kod neki sta? kok bi ju js rada spoznala. ampak sej ju bom. letalo je letelo zelo dolgo ampak na koncu smo le prispeli. na letališču sva nato s pogledi zasledovali najina princa. na koncu pa sva ju zrd policaja izgubili. tisto svojo debelo rit je nastavu direkt pred nama da nisva videli u nobeno smer. ampak use se je obrnilo ko nama je najin vodič pokazal hišico ...
next?
26. februar 2011
next
26. februar 2011
neXt plis to je izmišljeno ne?
26. februar 2011
u36350
u36350
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. februar 2011
bla je fulllll lepa in mela je oknčk skoz katerga si lahk gledu korale pa ribice. iiiii in ugante kdo je biu najin sosed. omg. me prou zanima če smo u isti skupini ampak sej bova kmau zvedle. dans popudan mamo prvo srečanje kjer se bomo neki spoznaval al pa kej podobnga. nwm zkaj so tsatari tok nori na take stvari. razpakirale sva najine stveri in se stuširali (usaka ma svojo koplanco supr ane), si obe oblekli mini kiklco in majčko ter se naličili. če bova z njima u skupini morva dobr zgledat. in ko je bla končn ura 4 sva šle vn in u čolniček. na obalo sva mogle veslati kar same in to je blo hudičevo delo, lih tkrt ko sva priveslali do sosednje hišice sta iz nje stopila oba srčkana fanta. zaklicala sta nama nej počakava in poskušale sva ustaviti čoln točno pred njima. pristale sva za ene pou metra predaleč in fanta sta se sam smejala. ja to je pa to če si prvič u čolnu, potegnila sta naju nazaj in se usedla poleg naju. vesla sta prevzela kar onadva. tenks god. med vožnjo smo se pogovarjali samo po dva in dva. onadva skp in medve skp. če ne bi bla tok sramežliva bi kr tkoj spregovorila znima ampk kaj če ju ne zanimava. pol bi blo ful grozn ko bi onadva vedla. njprej nej onadva nrdita korak. nato pa je moj lepotec sregovoril ...
next?
02. marec 2011
ja zgodbica je izmišlena
02. marec 2011
nexttttttttt
04. marec 2011
nš pogovor:
j- js, e- eva, l- moj lepotec, m- evin lepotec
l- a vesta slučajn kaj bomo delal zdej
j- np. neki kao spoznaval.
e- ja odrasli majo vedno kšne take za prvič.
m- jah kaj mormo. pač so stari sej niso sami krivi
l- hahahahahahaha ja to pa res. hwala k sta ustavle prej. drgač bi mogla svoj čoun vn vlečt.
j- ni blema. itk bolš da sva ustavle kokr pa da same veslava, sej sta vidla kko nama je šlo.
e- mau so nama pač zavore popustile
m- sej ni nč. za punce je itk tžko da veslajo.
e- hočeš reči da smo šibke. pejt sabi. pokaživa jima kaj zmoreva.
j- hahahahahahahahaha sej nisva medve krive da sva prvič u čonu. mau se umaknta da vama pokaževa kok sva dobre.
l- ah ne pretiravita punci. sta že dokazali kar sta hotli itak pa mark ni tko mislu.
m- ja u humorju.
e- useeno. veslale bova do konca. in to je itk najin čoun še vedno vaju lahk vrževa vn.
m- me kr zanima kko bosta to nrdile.
(mark je ustou in zravn potegnu še svojega frenda. eva je isto vstala in prislilia v to še mene. čoln se je malce zazibal.)
l- ej mislm da bi se mogl usedt.
j- čoun se maje.
m- najprej dokažta da bi naju lahko vn spravla.
j- no prou. kokr hočta.
(potisnila sem mojga lepotca u vodo)
e- vou sabina got skills. evo pa še ti greš u vodo.
(eva je poskušala poriniti marka v vodo ta pa se je upiral. ko sta se tako prerivala sem prišla za hrbt marku in ga ptoisnila v vodo. s sabo pa je na žalost potegnu tudi evo. vsi smo se začeli smejati. bila sem edina ki je še stala na čolnu)
l- dej sabina pomagi mi iz vode.
j- ti veš moje ime. js tvojga ne.
l- nik. zdej mi pa pomagi.
podala sem mu roko da bi se je oprijel in se potegnil iz vode ampak on je namesto tega samo močno potegnu in tudi js sm se znašla pod vodo.
j- plaču boš za tole.
zapodila sem se za njem in ga poskušala potunkati. ni mi uspelo saj je zaplaval stran js pa za njem. bil je precej hitr plavalec tako kot js. kmau sm ga dohitela in ga zgrabila za nogo. potegnila sem ga proti sebi dokler mi ni stal čisto pred nosom. čutila sem njegovo sapo na licu in naenkrat sva drug drugega potunkala ...
05. marec 2011
u36350
u36350
next!!!!!!!!!!!
05. marec 2011
next
05. marec 2011
tisti trenutk se mi je zdeu eden najlepših u mojm lajfu. še vedno me je držou za roko in še vedno sva bila pod vodo. gledala sva drug drugega in čakala kdo bo prej prišel vn. ko sm videla da njemu sapa že popušča sem priplavala na gladino. nism mogl dovoliti da mi zameri da sm ga premagala. noben fnt ne mara tega. za mano je pršu še nik. nikoli ni biu lepši. njegovi mokri lasje so se mu zalepili na čelo in s svjimi modrimi učmi me je gledu. in js sm spet gledala njega. rekla sm da bi mogla poiskt evo in družno sva odplavala proti ostalima, ki sta se tut že zbližala. drug drugega sta vlekla na čoun ampk ni jima ravno dobro uspevalo. končn smo usi spet sedeli na čounu in veslali proti kopnemu. rečt moram da je blo kr dalč no. ampak na koncu smo le preispel z manjšo zamudo. usi so že sedeli pri ognju mi pa smo prikorakali tja mokri kt cucki. zarežal so se nm in usedl ssmo se na najbližje sedeže. usak na svojm koncu. gledala sem nika, ki je sedel nasproti mene. ogenj je bučal med nama in srce mi je razbijalo od razburjenja. upam da imam usaj mau šans pr njemu. moje misli je zmotil turistični vodnik (od zdej nprej ga kličm varuška) reku je, da se mora usak predstaviti z imenom priimkom in kaj želi doživeti tu. ko sem bila na vrsti js sm je nekdo na glas zavpil: društvo mokrih majčk. opazila sem da se mi moja bela majčka lepi na kožo skoznjo pa se vidi modrčk. nism se zmenila za smeh in povedala: sabina carrei, dogodivščine. nto sm samozavestno sedla ne da bi se zmenila za žvižge. nikoli se nism ukvarjala z mnejnem drugih. eva je poskušala ostati hladnokrvna ampk useeno se je videlo da jo je sram. kasneje se je us skupi malo pomirilo. izvedela sem celo ime fanta ki je zavpil mokre majčke, andraž. nism ga sicer videla vendar vem da je pripadal skupini nekakšnih frajrjev kki so zažvižgali usakič ko sva prišle mimo. kasneje sta se tej skupini pridružila še mark in nik. oba sta zažvižgala ko sva prišle mimo. vndar u nikovih očeh ni bilo posmehovanje, njegove oči so se smejale in lahko bi rekl da je gledu ljubeznivo. ko sem kasneje prišla k njemu mi je pred celo skupino reku živjo mokra majčka. rekla sm samo naj me opmne da se moram vrnt uslugo povzročitelju. nasmehnil se je in me prijel za roko. skupaj sva se sprehajala po obali. od daleč sem videla naši hišici. moj nov dom za dva meseca...
05. marec 2011
mau slikc še:
nik:

mark:

05. marec 2011
u36350
u36350
NEXTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!
17. marec 2011
mark je lep ♥♥♥
nextiiiiiiiiiiii
17. marec 2011
sonce se je odmikalo luni in prelepe barve so oblile večerno nebo. nik me je ustavil s prijemom roke. pogledu me je globoko v oči in najine modre uči so se utopile v druga drugih. najini ustnici sta se vedno bolj približevali. vedno bolj in bolj. in ko sta bili le še za en milimeter narazen je naš vodič zatulil, da se moramo vrniti v svoje hišice. nik je zaklel in me (še vedno me je držou za roko) odpeljal proti našemu čolnu. tam sta že stala druga dva golobčka. bilo je ful očitno, da se je med njima nekaj zgodilo. itk mi bo pa eva povedala čist use. sprvili smo se u čoune in fanta sta zaveslala proti našim hišicam. ustrajali sva da lahko sami preveslava tistih deset metrov od hišice in jima uzeli vesli iz rok. moje oči so bile globoko v nikovih in enako je bilo z njim. nism bila zmožna da bi pogledala kam druga. njegove oči so me vpile vase. tudi ko sem mu uzemala vesla iz rok nism umaknila pogleda z njega. njuna hišica se je že bližala in celo telo mi je prevela žalost. ko sva ustavili čoun (spet ene pou metra predalč) je ustou in me poljubil na lice. zadrhtela sem in mu preko oči vrnila poljub. mark in eva pa sta si dala kratk polubčk na usta. vedela sem da se je med njima zgodilo nekaj podobnega ko med nama z nikom. samo da je njima uspelo. najin čoun se je oddaljeval in oba fanta sta stala pred vrati in naju gledala. čoun sva pospravili pod hišico in ga trdno privezali. nato pa še zadnjič pomahali obema fantoma in ustopili. stekli sva v najinu skupno sobo in se ulegli na posteljo. trači so že oblili sobo:
j- js, e- eva
j- evččč dej puvej kaj blo no. vš kok sm napeta.
e- vš kok je blo čudovito. ampk lahk si predstavlam da tko kt vidva z nikom.
j- mah. prepozn blo za poljub.
e- eh ne skrb. itk zdej usaj vš da si mu res ušeč.
j- a mislš
e- ja itk. skupi za bomo za skos.
j- ne pretiravi hahahahahahahahahahaha. kok je nik luškan. tak srčk.
e- ne mark je bolši. vš kok lepo poje. zapeu mi je in js sm skor omedlela k sm ga slišala.
j- kulllllsko. bolš boš lahk pela znim. sej vm kok rada pojš.
e- jaaaaaaaaaaaaa. to bi blo ful dobr. reku je tut da sta z nikom pela na neki šolski prireditvi in zmagalaaaa.
j- nik? a resno. ni mi povedu. mogu mi bo zapet nujnoooo
e- ja in pol bomo usi šterje skp pel.
j- jaaaaaaaaaaaaa. ej a si vidla kko so naju ostali gledal?
e- ja itq da sm. sam sm pa opazla še neki drzuga ...
nexttt
17. marec 2011
u36350
u36350
nextttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. marec 2011
u39401
u39401
omg...nextiii
18. marec 2011
nextttttttttttttiiiiiiiii
nama je uspelo vama pa ne haha
kako čudno ime je Mark. Zakj ni Justin al pa Marcel al pa Tim al kaj kol druzga ? haha Xd
sej drugače je pa svetovno še bolše od drugih zgodb ki sem jih kdaj kolli brala xds
18. marec 2011
nadaljevanje pogovora:
e- a vš un tipčk k je zakriču mokre majčke
j- ja kwa je znim
e- mislm da si mu ušeč.
j-aja. kdo sploh je to. nism ga niti vidla.
e- ja seveda. tvoji učki so bili samo za nikaa.
j- lej kdo se oglaša.
skočila sm na njeno posteljo in jo udarila z blazino. ona mi je hitro vrnila nazaj. neki cajta sva se teple z blazinami dokler nisva omagale. usaka je napisala stran u svoj dnevnik in si sneli zapestnci prjatlstva (mava ful lepe zapestnce prjatlstva). nato pa se prepustili prelepim sanjam o najinih fantih.
bili sva na plesu u prelepm paviljonu. mark in eva sta plesala na eni strani in js z nikom na drugi. nik mi je na uho šepetal prelepe besede in na koncu se mi je približal z ustnicami. mejčkeno predn sva se poljubila sem padla s postle.
prekleto. niti u sanjah ga še nism polubla. oh kakšn srčk je nikkkk. ob mojem tresku na tla se je prebudila tud eva. povedala sem ji svoje sanje in use kar je nrdila je da se je režala. smejala se je temu da se še vedno nisva polubla. ura je bila šest zjutri zbor pa imamo šele ob devetih na plaži. šli sva u najino mini kuhnico in si naredili vročo čokolado. medtem ko sva jo pile sva po telefonu uradu bora bore sporočile najine želje za zajtrk. dvejst minut kasneje so nama zajtrk pripelali s čouni. čokoladni kosmiči in lubenicaaaaaa. pojedli sva čist use in se počasi začeli rihtati za zbor ...
next?
18. marec 2011
evč:ne pa ni čudno ime. prou lušno jeeee. marcel je čudno. hahahahaha. pa hwala hihi
hwala tud katty_rose pa nika233.
18. marec 2011
next
18. marec 2011
ne ni xd men ni ušeč..no sej useen sej ti zgodbo pišeš

In NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
danes mmi drži pesti čez 3 urce pa pol al pa 3 nastopam ! No ob 11:00..xd
19. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg