Forum
heeelov(: začela sem pisat nov ff, ki bo drugačen od drugih. 1D tukaj niso pač kot skupina jih ni drugače pa je zaenx notri Niall, ampak bom verjetno vklučila še kakšnega..no ja to bo bla bl nekakšna grozlivka kao haha ja..demoni bojo notr..ne zdej pobegnt k bo ful zanimiv use haha;D mislm men se tko zdi..(: let's start hihi __ začela bom z slikcami d si boste laži predstavlal kdo kako zgleda hh;P

Clary Torres (played by Lily Collins)
http://img.ibtimes.com/www/data/images/full/2013/08/22/401402-the-mortal-instruments-city-of-bones-clary-fray-five-things-to-know-ab.jpg

Becca Howard:
http://24.media.tumblr.com/ef83e0ca1b27e8e6a7e4e2c5a3dac4aa/tumblr_mqbrbjVrgj1r7t4cno1_500.jpg

Carrie Cooper:
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQo28NLnJoQCcTj6JHaiudP7QUWPhAQMJrnESgvHgGcqFFNiUm6Fg

Niall Horan (played by Niall Horan)
http://cdn.stylisheve.com/wp-content/uploads/2013/04/Niall-Horan-Hairstyles_031.jpg

_______________________________________________________________________________________
ғreedoм ιnғιnιтy ~ ̅ѕvoвodnα Neѕĸončnoѕт
Chapter 1.

~Clary Torres~

Začela bom z preprostim začetkom. Sem Clary Torres in stara sem 18 let. Rodila sem se v Monte Carlu, sicer pa živim v Londonu pri mami, saj sta starša ločena že eno leto. Občasno se odpravim h očetu in sem pri njem nekaj dni. Z mamo sta se skregala zaradi kdo ve česa...nikoli mi nista povedala, kaj je bilo narobe. Nezaupanje staršev. V Londonu mi je sicer všeč, ampak je dolgočasno biti vedno v istem mestu. Rada bi potovala po svetu, spoznavala nove stvari, nove kraje... to je moja želja že od nekdaj. Imam najboljšo prijateljico, s katero se super razumeva. Becco Howard sem spoznala, ko sem se vpisala v srednjo šolo saj sva bili sošolki. Imam tudi najboljšega prijatelja, ki prihaja z Irske. Mislim, da veste kdo... Niall ima izjemen glas in zelo dobro igra na kitaro. Hodim na umetniško srednjo šolo v Londonu. Na šoli nihče ne izstopa kaj preveč. 'Vsi smo enakovredni.' pravijo učiteljice. „Pst pst...Clary pridi danes v lunapark z nami.“ sem zaslišala Niallovo šepetanje. Ravno je bila ura matematike. „Kdaj pa?“ sem potiho vprašala a dovolj naglas, da se je učiteljica obrnila, ki je ravno na tablo nekaj pisala. „Bi bil morda kdo rad vprašan?“ je vprašala odločno in gledala naokoli. Takrat je bil cel razred tiho, kot vedno. Naš razred 4.e je bil bolj depresiven razred. Nikoli, nobene energije. Večinoma so vsi spali, le jaz, Niall, Becca in še nekaj drugih smo bili pri stvari. „Ti bom potem povedal.“ je tiho šepnil Niall. Prikimala sem in se mu nasmehnila, ki mi ga je kmalu vrnil. Ura se je še kar vlekla...pa pred petimi minutami je bil kazalec na 08.50 zdaj pa je na 51. Kaj? Ni mi bilo jasno...po vsej verjetnosti je bila ura pokvarjena. Iz žepa sem vzela telefon in pogledala na uro. Kazala je enako kot tista na steni!? Nekaj čudnega se dogaja...iz dolgčasa sem gledala skozi okno. Kar na enkrat se je zraven drevesa prikazalo neko dekle s temnimi lasmi in v roki držala velik umazan list na katerem je pisalo: FREEDOM, kar pomeni svoboda. Na rahlo sem se ustrašila in hitro pogledala stran. Pomela sem oči in še enkrat pogledala skozi okno. Prikazni tam več ni bilo. Upam, da sem imela le privide. Srčno upam. Rahlo sem bila v stresu in končno je zazvonil šolski zvonec. „Becca! Niall!“ sem se zadrla čez razred. Pogledala sta me in namignila sem jima, da se dobimo v jedilnici. Počasi sem se odpravila do jedilnice. Usedla sem se za mizo za štiri in čakala, da sta prišla Niall in Becca. „Kaj je?“ je vprašala Bec rahlo prestrašeno. Videla je moj izraz na obrazu in vedela je, da je nekaj narobe. Mislim, da sem se takrat začela že tresti. „S-skozi okno sem pogledala in pri drevesu opazilo neko dekle z temnimi lasmi, ki je v roki držala list, na katerem j-je pisalo FREEDOM.“ sem povedala z jecljanjem. „Kaj!?“ se je ustrašil Niall. „Res.“ sem potrdila. Becca je imela prestrašen izraz na obrazu. „Kaj pa, če se ti je samo zdelo?“ je vprašal Niall. Kaj pa veš...še sama nisem vedela, kaj se je pravzaprav zgodilo. „Ne vem.“ sem skomignila z rameni. Izgledalo je, kot da mi je vseeno, vendar mi ni. „Upam samo, da sem imela privid.“ sem rekla. Moj glas se je slišal zaskrbljen. Niall in Becca sta me objela. „Gremo jest zdaj?“ je vprašal Niall. Vedno lačni Niall, kdo pa drug. „Gremo.“ sem rekla in skupaj smo odšli do miz, na katerih je bila hrana. Niall se je ves vesel pognal v hrano. Jaz sem vzela le rogljiček in kakav, saj nisem bila tako lačna. Niall je imel hrane 3x več kakor jaz. Res ne vem, kako lahko toliko poje... Vsi trije smo se usedli za mizo in pojedli zajtrk. Naslednja ura nam je odpadla ker ni bilo učitelja, zato smo bili prosti. „O kakšnem lunaparku si govoril prej Niall?“ sem ga vprašala in naredila požirek kakava. „Aja, točno.“ se je spomnil. „Mi trije bi lahko šli danes zvečer v lunapark če ti je prav.“ je povedal. Morda bi res lahko šla...kaj pa vem. Niall me je gledal z tistim pogledom 'reci ja, reci ja'. „Morda, toda moram prej vprašati mamo.“ sem skomignila z rameni. Niall me je veselo pogledal. Nasmehnila sem se. „Super.“ je rekel Ni. „Becca, si ti ok?“ jo je vprašal Niall. Ves čas je tiho, kar po navadi ni tako. „Kaj...khm, amm ja super sem.“ je rekla neodločno. „Kaj je narobe?“ sem jo zaskrbljeno vprašala. „Prav povedala vama bom.“ je zavzdihnila. „Moja babica je v bolnici...in naj bi bilo nekaj hudo narobe...nič niso še odkrili...če bo umrla...“ ji je stekla solza po licu. Objela sem jo in pustila sem, da mi je zajokala v majico. Me prav nič ne briga, če bo mokra. „Zelo sem navezana nanjo.“ je dodala. „Ne skrbi, vse bo v redu.“ sem rekla in jo spustila z objema. Tako jo je objel še Niall. Skupaj smo še klepetali, dokler ni bil čas za naslednjo uro. Glasba.

............................................................................................................................
Kako se vam zdii?*
*Aja se opravičujem ker ni slik tam gor ampak so linki sam me komp neki jebe pa mi ni hotl dt.. pa so zdj linki;p

Hopeee u likeee itt (: !
23. december 2013
neeeeeeeeext, lovin' it : ))
23. december 2013
wma
eeeeeeeeeext!!
najbolš pišeš*.*
23. december 2013
u151299
u151299
next
23. december 2013
u142227
u142227
Waw *___________* neeeeeeeeeeext
23. december 2013
neeext
25. december 2013
u151299
u151299
next
26. december 2013
u28319
u28319
Neeekšt:3
26. december 2013
še 3 nexte pa nextam(:
26. december 2013
neeeeeeeeeeeeeeeexxxttt
04. januar 2014
sm se odločla, da ga objavm kr ga mam lih napisanga heh..
posvečen je αʟшαчƨ.*
Hope u like it
________________________________________________________________________________
Chapter 2.

„Saj je to zadnja ura, kajne?“ sem vprašala Nialla. Prikimal je. Pogledala sem Becco, ki se je pogovarjala z Asio. Samo da ni žalostna, pa je v redu. Nasmehnila sem se pri sebi. Prišli smo do glasbene učilnice in se posedli. Jaz sem sedela zraven Nialla, Becca pa pri Anne. „A potem prideš v lunapark z mano in Becco?“ je vprašal. Zavila sem z očmi. „Ne vem.“ sem se zasmejala. „Bom mami poslala sms, če lahko grem.“ sem rekla in vzela telefon iz torbe. Napisala sem sporočilo in ji ga poslala. Niall se mi je nasmehnil. „Kako si?“ sem ga vprašala. „V redu.“ je odgovoril. Učiteljica je prišla v razred in za začetek smo zapeli himno, kot jo vedno. Nato nas je pozdravila in začela z spraševanjem. Vprašani so bili neki trije piflarčki. Pogledala sem na telefon in videla novo sporočilo. Odprla sem ga in bil je od Nialla. Pa kaj mu je, zraven mene sedi pa mi more pošiljat SMS-e! Jezno sem ga pogledala, on pa se mi je le smehljal. V sporočilu je pisalo koliko ga imam rada...kakšno vprašanje. Zavila sem z očmi. Odpisala sem: veliko. Kmalu sem dobila sms, ki pa je bil tokrat od mami. Naj grem, naj grem... to! Lahko grem! „Niall, lahko grem v lunapark.“ sem mu veselo šepetala. „Kul.“ je odgovoril in se nasmehnil. Končno je zazvonil šolski zvonec. „Kosilo!“ se je zadrl Niall čez razred, jaz in Becca pa sva bruhnili v smeh. Skupaj smo se odpravili v jedilnico. Odložili smo torbe in šli stat v vrsto. „Hej, a potem lahko greš v lunapark?“ je vprašala Bec. Prikimala sem in se ji nasmehnila, ki mi ga je vrnila. Na pladenj sem naložila hrano in odšla za mizo, kmalu pa sta tja prišla tudi Niall in Becca. Začeli smo jesti in se pogovarjati. „Kdaj bi potem šli v lunapark?“ sem vprašala. „Kaj pa vem...kdaj imata čas?“ se je oglasil Niall. „Meni je vseeno.“ je rekla Becca. „Bi šli ob 6h?“ sem vprašala. „Lahko.“ je rekel Niall in Becca je prikimala. „Zmenjeno.“ sem rekla in srknila juice. Ko sem pojedla, sem počakala še Nialla in Becco. Nato smo se odpravili k omaricam, kjer smo se preobuli. K nam je prišla Anne. „Hej.“ je pozdravila. „Živjo.“ sem se ji nasmehnila. Odšla je stran. Tako čudna se mi zdi... kakorkoli. „Niall, pozabil si zapreti omarico.“ sem ga opomnila. Obrnil se je proti meni in mi pomežiknil. Le kaj naklepa? „Pazi Jane!“ se je zadrl in po tleh vrgel vodni balonček in voda se je razletela po njej. Začela sem se smejati, Jane pa je znorela in ga začela lovit po šoli. Jane je bila bolj važna, zato jo je bilo dobro zafrkavati. „Si videla njen izraz!?“ me je v smehu vprašala Becca. Prikimala sem in se prijela za trebuh, saj me je od smejanja bolel. O, nisem še omenila. Bil je december. Oblekla sem svoj črn plašč in se zavila v šal ter obula črne bulerje. Počakala sem Becco, da se je oblekla nato pa sva se odpravili ven iz šole. „Sneži!“ sem rekla veselo. „It's the most beautiful time of the year.“ je dodala Becca. Pogledala sem jo in pomežiknila mi je. Odpravili sva se po stopnicah in meni je spodrsnilo. Lahko bi padla, vendar me je na srečo pravi trenutek ujel Niall. „Si v redu?“ me je vprašal z nasmeškom. Prikimala sem. „Hvala.“ sem se zahvalila. „Mami me kliče, se vidimo ob 6h.“ je rekla Becca in odšla domov. Z Niallom pa sva se odpravila proti najinima hišama, saj sva soseda. „Kje boš za božič?“ me je vprašal. „Uf..ne vem. Verjetno doma.“ sem skomignila z rameni. „Lahko boš pri meni.“ je rekel in se nasmehnil. Pogledala sem ga ter mu vrnila zapeljiv nasmešek. Niall mi je res zelo dober prijatelj...toda ne vem, če čutim kaj več do njega. Mogoče. Pravzaprav se sploh še ne mislim ukvarjati z ljubeznijo. Mi pa je prijateljsko všeč, to je res. „Ne vem no!“ … „Kaj?“ je vprašal. „Kaj, kaj? Oprosti, naglas razmišljam.“ sem rekla zmedeno. Pokimal je. Prišla sva do doma. „No,se vidimo po tem ob 6h, bom prišel po tebe.“ je rekel. „Prav.“ sem rekla in ga objela. Odšla sem proti vratom moje hiše, mu pomahala in vstopila. „Doma sem!“ sem se zadrla. Nič. Odšla sem v kuhinjo, kjer je bil na mizi listek od mami, na katerem je pisalo, da bo prišla šele ponoči, saj imajo v službi neke probleme. Kakorkoli, tako ali tako grem pa jaz v lunapark. Odšla sem v svojo sobo po računalnik in ga odnesla v dnevno sobo. Prižgala sem televizijo in računalnik. Na tv-ju sem preklopila na MTV hits. Na računalniku sem odšla na facebook. Na teh dveh stvareh sem bila do petih potem pa je bil že čas, da se grem uredit za lunapark. Odšla sem v svojo sobo, do omare in jo odprla. Našla sem oprijete modre kavbojke in pleten bel pulover. Oblekla sem se nato pa poiskala denarnico. Da je le ne bom pozabila. Odšla sem v kopalnico, da si popravim make-up. Nanesla sem še malo maskare in eye-linerja. Ustnice sem namazala z labello, lase pa sem imela spuščene. Oblekla sem si črn plašč in obula črne bulerje, nadela pa sem si tudi belo kapo in šal. V torbico sem dala telefon, denarnico, žvečilne gumije in ključe. Nekdo je pozvonil. Odprla sem vrata in zagledala Nialla. „Hej.“ sem ga pozdravila z nasmeškom. „Pripravljena?“ je vprašal. Prikimala sem. Iztopila sva iz hiše, nato pa sem jo zaklenila in odpravila sva se v lunapark. „Becci bom napisala sms, da hodiva proti lunaparku, ok?“ sem vprašala. Pokimal je in napisala sem ji sms. „Kaj si delala, ko si prišla domov?“ me je vprašal. „Ah, nič pametnega. Bila sem na računalniku in imela prižgano televizijo.“ sem povedala, medtem ko sva hodila. „Pa ti?“ sem ga vprašala. „Jedel sem.“ je odgovoril. „Spet?“ sem bila začudena. Pokimal je in se nasmehnil. „Tako sem vesel, da sem tvoj prijatelj.“ je rekel. Kako lepo... „Enako.“ sem se nasmehnila. Nekaj časa sva se še pogovarjala, nato pa sva prispela do lunaparka, ki je bil ves v lučkah. „Kako je lepo.“ sem rekla in se razgledovala naokoli. „Se strinjam.“ je rekel Niall. „Pridi, poiščiva Becco.“ sem rekla in prijela Nialla za roko ter ga odvedla v množico ljudi. No, ni jih bilo zares veliko, toda vseeno jih je bilo dovolj. „Becca!“ sem se zadrla tam. Pritekla je k meni in me objela, nato pa še Nialla. „Tukaj si.“ sem se nasmehnila. „Gremo!“ je vzkliknila in začela se je akcija. Zabava, kaj pa drugega. Šli smo na vsako stvar, ki je bila v lunaparku. Odšli smo tudi na sladkorno peno. Po dveh urah zabavanja smo se odpravili še malo po mestu. „Neverjetno je bilo!“ je rekla Becca nasmejano. „Seveda je bilo.“ sem jo dopolnila. Pogledala me je in se mi nasmehnila. „Gremo v Starbucks?“ je vprašal Niall. „Lahko.“ sem rekla in se nasmehnila, Becca pa tudi. Odpravili smo se proti Starbucksu, med potjo pa me je začelo zebzti saj je bila ura že osem. „Te zebe?“ me je vprašal Niall in se nagnil k meni. „Malo.“ sem rekla. Objel me je preko ramen. „Hvala.“ sem rekla in se mu nasmehnila. „Ni za kaj.“ je rekel in mi vrnil nasmeh. Prispeli smo do Starbucksa in vstopili. „Tam je prazno.“ sem rekla in pokazala na prazno mizo. Odšli smo tja in se posedli. Notri je bilo prav toplo, zato sem si slekla plašč, Niall in Becca pa tudi. Do nas je prišla natakarica. „Dober večer, kako vam lahko postrežem?“ je prijazno vprašala. „Jaz bi kakav s smetano.“ sem prijazno rekla. „Jaz isto.“ je rekla Becca. „Jaz pa bi belo kavo.“ je rekel Niall. Nasmehnila se je in zapisala. „Boste še kaj pojedli?“ je vprašala. Spogledali smo se. „Ja, lahko eno veliko pico.“ se je oglasil Niall. Nasmehnila sem se mu. Natakarica je odšla. „Hej, sta slišala, da naj bi dobili novo učenko?“ naju je vprašala Becca. Dvignila sem eno obrv. „Ne?“ sem bolj vprašala kot rekla. „Jaz nič ne vem. Kdo pa je?“ je zdaj vprašal Niall. „Ne vem, kako ji je ime. Ampak, naj bi prišla jutri.“ je povedala Becca. Nihče od nas ni nič rekel. „Kaj pa nekaj, da naj bi naslednji teden šli z šolo na zimski tabor, deskat ali smučat?“ sem vprašala. „Gremo, saj bomo še dobili obvestila. Šele torek je...treba bo še počakati na zimsko vzdušje. Jaz bom seveda bordala, saj smučat ne znam več. Deskanje je boljše od smučanja. „Vidva bosta deskala, kajne?“ sem vprašala. Oba sta prikimala. Nasmehnila sem se. Natakarica je prinesla dva kakava, belo kavo in pico. Pico smo razdelili tako, da je vsak od nas dobil enak del. Začeli smo jesti. Ko smo pojedli in popili smo plačali račun, nato pa se odpravili proti domu. Na poti sva se z Niallom poslovila od Becce, saj je šla v svojo smer, midva pa v svojo. „Si se imela lepo danes, kaj?“ je vprašal Niall in se mi nasmehnil. „Ja, super je bilo.“ „Hvala.“ sem povedala z nasmeškom. „Jaz sem se imel tudi super.“ je povedal Niall. „Se vidiva potem jutri v šoli, adijo in lahko noč.“ je rekel in me objel, jaz pa sem mu ga vrnila. „Lahko noč.“ sem rekla in ga gledala kako je hodil proti vratom. Obrnil se je in videl, da ga gledam. Malo sem zardela on pa je prišel do mene in mi pritisnil rahel poljubček na ličko. Vsa zardela in zmedena sem odšla v svojo hišo. „Uau...“je prišlo iz mojih ust in takrat sem se sesedla. Bilo je tisto 'v nebesih sem'. Bil je samo poljub na lice, toda vseeno. „Doma sem!“ sem se zadrla. Očitno mami še ni bilo doma. Bila sem prav utrujena od današnjega dne. Zaklenila sem hišo nato pa se odpravila pod tuš in nato takoj v posteljo. Zaspala sem. Sredi noči sem se zbudila, saj mi je bilo slabo in šlo mi je na bruhanje. Stekla sem do stranišča in začela bruhati. Grozno. Ko sem se 'izzbruhala' sem si splaknila usta in odšla nazaj v svojo sobo in zaspala. Na telefonu se mi je oglasila budilka. Odprla sem oči in bil je že dan. Odločila sem se, da ne bom šla danes v šolo, saj sem zvečer bruhala. Ugasnila sem budilko in zaspala nazaj. Kasneje sem se zbudila ob 11h. Pomela sem oči in vstala. Vzela sem telefon in se odpravila v kuhinjo. „Kaj nisi ti v šoli?“ me je začudeno vprašala mami. Zraven nje je bil Luke, njen zdajšnji fant ali prijatelj, kakorkoli. „Živijo Luke.“ sem pozdravila. „Jutro Clary.“ je odzdravil. Mami me je čakala z odgovorom. „Ne mami, nisem v šoli, ker sem ponoči bruhala.“ sem povedala. „Aja...ti skuham čaj?“ je vprašala. Prikimala sem. Odšla sem v dnevno sobo in prižgala televizijo. Vzela sem telefon in videla 3 neodgovorjene klice in 2 sporočili. Dvakrat me je klical Niall in enkrat Becca. Sporočila pa sta tudi eden od Nialla in eden od Becce. Niallu sem napisala, da sem zvečer bruhala in da sem doma. Na televiziji sem preklopila na USB in pogledala kateri filmi so gor. Na koncu sem se odločila za film The Host. Cel dan sem gledala filme in pila čaj. Bilo je zares zelo dolgočasno. Depresivna sem bila cel dan. Ura je bila že sedem, jaz pa sem pogledala vsaj že štiri filme. „Mami!“ sem se zadrla. Prišla je v sobo. „Ja?“ je vprašala. „Mi lahko prosim iz moje sobe prineseš računalnik?“ sem jo vprašala. Prikimala je in odšla v sobo. Prinesla mi ga je in odšla sem na facebook. Videla sem, da je bil Niall gor, zato sem ga kliknila. J-jaz, N-Niall :
J: heej
N: živjoo! Si zdaj kaj bolje?
J: jp.. že cel dan sem v redu
N: super..in kaj si delala čez dan?
J: raje ne sprašuj..gledala sem filme..vsaj 4 sem pogledala;p
N: hahaha daj no tako slabo pa spet ni
J: dolgčas je bil.. cel dan pred televizorjem.
N: lahko pridem k tebi?(;
J: amm ne vem.. bom vprašala mami.
N: ok
J: ja lahko prideš...pridii haha mi delat družbo q:
N: ok.čau
J: ajd

Čez nekaj časa je pozvonilo pri vratih. Stekla sem do vrat in jih odprla. „Niall!“ sem vzkliknila in mu skočila v objem. „Pozdravljena. Bolnik, kako si?“ se je zasmejal. „Hvala res.“ sem se namrdnila. „Pridi.“ sem rekla in vstopil je skozi vrata. Odšla sva na kavč in skupaj bila na računalniku. „Pozdravljen Niall.“ ga je lepo pozdravila mami. „Živijo ga. Fray“ jo je pozdravil Niall. „Kaj greva delat?“ je vprašal Niall. „Greva v mojo sobo, dovolj imam ležanja.“ sem rekla odločno in odpravila sva se gor. „Usedi se na tla.“ sem rekla in Niall je ubogal. „Zapri oči.“ sem dodala. Zaprl jih je. „Ok, zdaj jih lahko odpreš.“ sem rekla. „Zakaj sem moral zdaj to?“ je vprašal začudeno. „Ah nič...nekaj sem morala skriti.“ sem mu pomežiknila. „Greva sestavit sestavljanko?“ sem vprašala. „Ali imava dve leti?“ se je začel smejati Niall. Skomignila sem z rameni. „Kaj pa vem...morda?“ sem se začela smejati še jaz. Skupaj sva obležala na tleh zaradi smejanja. „No greva sestavit zdaj to.“ je rekel Niall. Prikimala sem in vzela sestavljanko na kateri sta bila dve mucki. „Kako si želim imeti mačko...“ sem rekla. „Aja?“ je vprašal Niall. Prikimala sem. Ko sva jo sestavila sva odšla dol iskat nekaj za pit. „Ali je potem prišla danes tista nova učenka?“ sem vprašala Nialla. „Naj bi, ampak je ni bilo.“ je povedal in srknil jabolčni sok. Čudno...
04. januar 2014
NEXT!
09. januar 2014
NEXT!
Dej ju že skupi sprav
10. januar 2014
hahha nebosta tok hitr skp pršla
19. januar 2014
u164129
u164129
neeext
18. februar 2014
neeext??
24. februar 2014
am premal vs je hahaha bv mi je nextat mal oglašujte pa bo mugoč še kej
22. marec 2014
wma
neeeeeeeeeeeeext<3
22. marec 2014
+ nova bralka
omg kak popouna zgodbica
pa niall je tak pikec
pa hitr ju dej skupi no drgač bo mene pobral
pa tta nova učenka je zihr ona ko jo je clary čez okn vidla (pomoje)
pa upam da bo prijazna
upam da bo kmal nadaljevanje kr jst že komi čakam
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
23. marec 2014
u156327
u156327
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
+
nova bralka
23. marec 2014
Next!!!! +Nova bralka
05. april 2014
ok amm js sm 'directiioner13' pč zdej mam nov profil ker so bli pr prejšnm problemi z geslom inja (: tok za info hh
04. maj 2014
odločila sem se, da bom lepo nadaljevala, ampak ne vem kdaj bom mela čs za pisat nexte ker mam zdej velik za šolo za popraut inja..-.- en bedn next že od dovg nazaj(:
posvečen: sweet love <3
Chapter 3.

Odpravila sva se nazaj v sobo. „Boš jutri prišla v šolo?“ me je vprašal Niall. „Ja, verjetno bom.“ sem se nasmehnila. „Super.“ je rekel. Niallu je začel zvoniti telefon, zato se je javil. „Ja, takoj pridem.“ je rekel in prekinil klic. „Clary, domov bom moral. Se vidiva jutri.“ je rekel in me objel. Tako dobre objeme daje. Zelo so topli. Odšla sva dol in Niall je odšel domov. Jaz sem šla še nekaj pojest, nato pa sem šla pod tuš. Mami sem zaželela lahko noč nato pa sem se odpravila spat. Zjutraj me je zbudila budilka. Pomela sem oči in vstala. Odšla sem v kopalnico ter si tam umila zobe, počesala svoje rjave lase in si nadela maskaro. Odšla sem nazaj v sobo in odprla omaro. Iz nje sem vzela črne pajkice in bel pulover na katerem je nekaj pisalo in se naparfumala z nekim parfumom. Bila sem pripravljena. Odšla sem dol. „Jutro Clary.“ je pozdravila mami. „Jutro.“ sem rekla. Vzela sem šolsko torbo in odšla v kuhinjo, kjer sem si naredila kakav. Popila sem ga in odšla po mojo bundo, šal in kapo nato pa sem se odpravila v šolo. Vstopila sem v zgradbo in zagledala Nialla in Becco kako sta se pogovarjala. „Hej.“ sem pozdravila. „Clary!“ se me je razveselila Becca in me objela. Niall se mi je nasmehnil. „Si bila včeraj v redu?“ je vprašala Becca in gledala po telefonu. „Ja, saj ni bilo nič takega.“ sem rekla. „Kul.“ je rekla brezbrižno. Zavila sem z oči. „Kdaj danes začnemo?“ sem vprašala. „Ob 9.“ je odgovoril Niall. „Gremo kar v učilnico?“ sem vprašala ampak nisem dobila nobenega odgovora. Obema sem vzela telefon in stekla v učilnico, kjer bomo imeli pouk. Čez nekaj časa sta bila pri meni. „Kaj je zdaj to, kje imata kondicijo?“ sem se zarežala. „Jaz. Je. Nimam.“ je z predahi povedala Becca. Zasmejala sem se. „Lahko dobiva telefona nazaj?“ je vprašal Niall in naredila sta * puppy face* . Dala sem jima in vsa navdušena sta začela spet tipkati, dokler ni prišla učiteljica v razred. „Pozdravljeni učenci. Danes se nam bo pridružila nova učenka, ki pa je zunaj in jo gremo iskat.“ je povedala in rekla naj se postavimo v vrsto. Kot da smo 2. razred. Zavila sem z očmi. Odpravili smo se ven po to novo dekle. Pogledala sem jo. Imela je rjave lase in bila je bleda v obraz. Oblečeno je imela belo obleko. Čudna se mi zdi. „Učenci, naj vam predstavim novo dekle. To je Carrie Cooper.“ je povedala učiteljica. Nekaj nas je zavilo z očmi, nekateri so jo opazovali. Mislim, da se ne zdi samo meni čudna. Saj je vseeno. Odpravili smo se nazaj v razred in Carrie je sedela sama, čisto zadaj. Ves pouk sem jo gledala. Bila je prazna, tiha. Cel čas je gledala v zvezek in nekaj risala. Zazvonil je zvonec. Bil je čas za malico. Z Niallom in Becco smo se odpravili v jedilnico. Odšla sem po hrano in se usedla tja, kjer sedimo ponavadi. „Kakšna se vama zdi..“-Čudna je. Sem prekinila Becco sredi stavka. Začudeno me je pogledala. Zavila sem z očmi. Pogledal je Nialla, ki se je basal z hrano. Pogledala sem po jedilnici in zagledala Carrie, čisto samo. Ne maram ljudi, ki se sami ne vklopijo v družbo. Raje se bom držala stran od nje. Ko smo pojedli smo imeli pouk. Od Carrie še vedno nič, nobenega odziva, karkoli. Ko se je pouk končal sem odšla domov. Ko sem hotela iti iz šole me je ustavil Niall. „Hej, kam pa tako hitiš?“ me je vprašal. „Saj ne.“ sem zamomljala. „Se ti lahko pridružim?“ je vprašal. Prikimala sem. „Mrzlo je, se ti ne zdi?“ je vprašal in dal roke v žep svoje vojaške bunde. Prikimala sem in si popravila kapo. „Adijo.“ sem rekla in ga objela, nato pa odšla v hišo. Slekla sem bundo in odšla v kuhinjo. Mame ni bilo doma. Ta Carrie se mi zdi res zelo čudna...odšla sem v shrambo, kjer sem našla stare časopise. Na hitro sem vse preletela nato pa sem ga zagledala. Na naslovnici je pisalo: Carrie Cooper: ubila še eno nedolžno žrtev!. Zmrznila sem. Začela sem hitro dihati. Kaj? Ta Carrie...je morilka? Vzela sem telefon in hotela poklicati Nialla. Ne dela! Telefon je zmrznil. Postala sem panična. Kaj se dogaja!? Hitro sem stekla do vhodnih vrat in jih poskušala odpreti, vendar so bila zaklenjena. Prijela sem se za glavo in panično gledala naokoli. „Prosim, naj se to ne dogaja.“ sem rekla. Takoj za tem, sem na tleh zagledala odsev Carrie. Zakričala sem in stekla v svojo sobo in jo takoj zaklenila. Ta prizor mi bo sedaj ostal v glavi. Odločila sem se, da bom šla skozi okno k Niallu. Odprla sem okno in pogledala naokoli. Ničesar ni bilo tam. Počasi sem z okenske police skočila na drevo. Preplezala sem do tal in stekla k Niallovi hiši in začela zvonit kot nora. Še vedno sem bila v šoku. Niall je odprl in preden bi lahko karkoli rekel sem mu skočila v objem. Začela sem jokati. „Hej, Clary kaj se dogaja?“ je vprašal začudeno. „Carrie..o-ona...je...m-morilka...“ sem izdavila iz ust. „Kaj!?“ se je bolj zadrl kot rekel. „Prebrala sem, v časopisu.“ sem rekla. Odšla sva noter in šla takoj v njegovo sobo. „Si prepričana? Si morda imela privide?“ je vprašal in prižgal računalnik. „Nisem imela prividov!“ sem rekla jezno. Postalo me je strah in začela sem se rahlo tresti. Niall je to opazil in me stisnil v objem. „Pomiri se.“ je zašepetal. Sedela sem v njegovem naročju in ga močno držala za roko. Nisem ga mogla izpustit. Na računalniku sva šla na internet in vpisala Carrie Cooper. Našlo je veliko zadetkov. Kliknila sem na prvega. Začela sem brati. „Dekle je ubilo 10 žrtev, toda ne vemo, kaj je narobe z njo.. Tiha je in ne vstopi v družbo. Veseli bomo, če boste lahko karkoli izvedeli o njeni preteklosti.“ sem prebrala. Moj glas se je tresel. Še vedno sem bila pod stresom, zaradi tistega kar se je zgodilo prej. „Clary.“ je rekel Niall in me prijel za ramena. „Umiri se.“ je rekel. „Vse je že mimo.“ je dodal. Pogledala sem. Okej Clary, tvoj najboljši prijatelj ima prav, umiri se. Vzdihni in izdihni. To sem tudi naredila, Niall pa me je samo gledal. „Bo?“ je bolj vprašal kot rekel. Prikimala sem. „Bova skupaj rešila to zadevo z Carrie?“ je vprašal Niall. „Ne vem...potem naj bo še Becca.“ sem povedala. Prikimal je in poklicala sem Becco. Čez nekaj minut je prišla k nama. Razložila sva ji celo zgodbo.
04. maj 2014
omg šok
aja pa hvala za posvečen next
o fak morilka je
dejansko je blo mene strah zram ko sn brala
perfektno pišeš res
nimam besed
komi čakam da vidim ka se bo naprej zgodil
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
04. maj 2014
u156327
u156327