Forum
u60555
u60555
Torej naredla bom novi blog ker mi oni ni ravno uspel.Torej fakti o meni.

Ime: Nika
Vzdevki: Nikki samo ne Nikica al pa Nikita!
Starost: 14(skoraj xđ)

Obsedena sem zkopiram iz zida) #OneDirection #5SecondOfSummer #LittleMix #FifthHarmony #SlushPuppy #Food #DisneyChanell #PrettyLittleLiars #TeenWolf #Facebook #YouTube #Twitter #Igre123 #Ask.FM #Nusa'sStoriesTeenager'sDiary&Killer #Trish'sStories #Ana'sStory #Maya'sStoryFanHause #Ziva'sStories #Sleep #PrfumesFrom1D #My1DCaseForMyIphone #MyIphone&Ipadpod #Cats&Dogs#Football*-* #Youtubers

Sovražim: hejterje, moje lase.

Naj song: Best song ever, little things, teenage dirtbag, let it go, neon lights, beauty and a beat
Naj ff: Teenager's diary by Nusa, Player by Trish and Competition by Metty
Naj film: This is us, Believe, Never say never and sex tape xđ
Naj food: Špageti, nando's

Študirala bi: Oblikovanje zvoka ali pa bi hodla na igralsko

Moja največja želja: Spoznat One Direction in postat igralka in nastopat na Disneyu in v Pretty Little liars

07. september 2014
Naj ff: Teenager's diary by Nusa, #Nusa'sStoriesTeenager'sDiary&Killer <--- -U NEED HELP! XĐ
NEEEEEEEEEEEEEEXT
PRVA <3
07. september 2014
u60555
u60555
ne nusa ti rabiš pomoč ne jaz ker ne priznaš da popolno pišeš
07. september 2014
ja itak najboljša pisateljica na svetu sem. *sarkazem*
07. september 2014
u60555
u60555
brez sarkazma bi blo ja!
07. september 2014
next
07. september 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *0*
popolno je *O*
07. september 2014
omg kak fajn
NEEEEEEEEEEEEEEXT
07. september 2014
z sarkazmom je boljš xđ
07. september 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeext :$
07. september 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. september 2014
Next
07. september 2014
haha veš nuša ubistvu se strinjam z niko da je bolš brez sarkazma
just sayin'
07. september 2014
waw to je popolno!
obljubla si mi še 1 kratki next danes!

neeeeeeexz
07. september 2014
to je prfectno
next
pa piši o idolih
07. september 2014
u60555
u60555
Torej ja odločila sem se pisat o Idolih kar je bila tudi sarina želja.

Moji največji idoli so seveda one direction! Od njih imam vse. Vse tri prfume, vse albume, cd turneje, pižamo, zobno ščetko, posterje, vanske, all starke, ovitek za telefon, karto od koncert, majico, majico future mrs. Horan, posteljnino, podlogo za mizo, zvezke, copate, tri torbe, nahrptnik, vse 3 knjige, vse cd-je solotov, miško za komp, slike z njimi, verižice, obeske, zapestince, uhane, prstane, nalepke za nohte, podpise, ovitek za ipada in ipoda, šalico peresnico, pasto za zobe, zaveso. Podpisan plakat in šampone. Torej vse.
Njihova najlepša pesem mi je little thins, najbolša pa rock me. Ko so izdali wmyb sem bla ful vesela, sploh, ko sem jo slišala na radiu. Obožujem jih in komaj čakam da pridejo v slovenijo.

Moji idoli so tudi 5sos. Res so mi super in tud od njih imam kr nekaj. Torbo, nahrpnik, šalco, plakate, album, karto za naslednje letni koncert v Munchnu. Majici, pižamo, posteljnino in zlo velik postrov. Avtograme in tud slike.
Ko sem ji zasledila leta 2012, spomnim se da je biu 26 december. Zasledila sem jih na yt-ju in sem zlo vesela da vem za njih. Njihova najlepša pesem mi je amnesia, druga najlepša pa don't stop. 1D jim so ful velik pomagali zaslovet in ja najbolši so!

Moj zelo velik idol je tud Justin Bieber. Upam da me zaradi tega nebote sovražli ampak zelo rada mam tega človeka in ne vrjamem da se drogira, ker sem na njegovem koncertu tud že bla in vem da to ni res!
Od njega mam tud vse 3 prfume, vse albume, vse CD-je, tud filme, tud šalco in majico, mam tud veliko posterjev in ovitek, mam tud šampon. Tudi postelnina ne majnka. Mam pa tud lutko in knjigo.
Njegova naj pesem mi je beauty and a beat zlo mi je pa všeč še as long as you love me. Ne spremljam ga že od začetka njegove kariere pač pa od takrat ko je izdal baby.
Belieberke prosim ne me sovražit zaradi tega ampak jaz ne morem shipat Jelene ampak shipam Mustina! Res mi je žal ampak taki občutek mam!

Zelo rada mam pa tud little mix! Res so supr pevke in vse čeprav sem jih na začetku zlo sovražla! Zdaj pa obožujem njihovo petje in mam vse albume in posteljnino tud zelo dost plakatov in mam majico in mi je ful všeč. Mam tud lutke in moji mački je ime po Perrie *-*
Zelo dosti se vidi kolko so napredovale med DNA in Little me. Punce mam zelo rada in upam da bom šla kdaj na njihov koncert! Ful shipam zerrie! Girls stay beautiful!
Njihova najljubša pesem mi je salute in boy!

Ena iz med mojih idolov je tudi Demi Lovato! Njo mam zelo rada in mi je zelo lepa! Sovražim ejterje, ki pišejo da je debela in grda in seveda sovražim njenega bivšega Willmerja zaradi tisti slik.Imam jo zelo rada in ful rada gledam njen film stay strong. Tudi od nje mam prfum. Ona mi je zelo lepa in shipam #Nemi
Njena naj pesem mi je pa neon ligts!

Zelo dosti pa še poslušam Taylor Swift, the Wamps, ARIANO GRANDE, Eda Sherana, Cher Lloyd, Debby Ryan, Seleno Gomez, Katy Perry, Miley Cyrus, Nirvano, Austina Maonea, R5 in Iggy Azela!
Od pevcev pa ne prenesem: Ellie Goulding, The Wanted, Bruno Marsa, Lady Gaga, Avril Lavigne(oprostite če ste fani)
~~
Next?
Želje?
07. september 2014
u28319
u28319
Neeeeeeeeeeeeext :$ Super je c': Lahko opišeš svoj šolski dan?
07. september 2014
podobne idole mamo
neeeeext
07. september 2014
Neeeeext *-*
07. september 2014
next
08. september 2014
u177595
u177595
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<3333
+nova bralka<3
Želje: amm... malo opiši svojo sobo
08. september 2014
POPOLNO!!!
ŽELJE: 55 FACTS ABOUT YOU
08. september 2014
Nika prfect je!
ŽELJE: PIŠI O ŠOLI
08. september 2014
sweet love <3 - u fucking gotta be kidding me -.-
omg popolno *O* edino to nika da so The vamps xđ (kao vampirji xđ (vampires) ) xđ
neeeext *O*
08. september 2014
u60555
u60555
ja nuša vem
08. september 2014
08. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg