Forum
Živjo! Imela sem že veliko podobno tekmovanj, kot je to, ampak nobenega nisem dokončala, ker nekatere tekmovalke niso redno delale izzivov in tudi zaradi drugih, osebnih razlogov. vaša voditeljica sem jaz, Jade Hathway [to je moje ime na tem fotografskem tekmovanju].♥ To tekmovanje je nekaj posebnega, saj ne boste v brskale po slikah na intenetu, ampak boste slikale SAME s svojim fotoaparatom. Izzivi bodo lahki in seveda izvedljivi. Če bo tekmovanje uspešno, bom naredilo še eno sezono, na katero se boste lahko prijavile tudi vse tiste, ki ste tekmovali tukaj;3

Na tekmovanje sprejmem največ 13 tekmovalk. Prijavi se, če boš res REDNO delala izzive, ker ne bom čakala, posameznika cel mesec, če imaš svoj fotoaparat, ali vsaj mobitel z dobro grafiko. V prijavnico prosim napišite svoje pravo ali izmišljeno ime in dodajte sliko, ki ste jo slikale VE. [za nalaganje fotografije uporabite spletno stran: shrani.si, slikomat,file..]. Če ugotovim, da je določena slika iz interneta, jo bom opozorila naj popravi, če pa se bo to zgodilo drugič pa bo oseba izključena iz tekmovanja. Pri VSAKEM DRUGEM IZZIVU bo ena izpadla, v polfinale se bodo podale 4 tekmovalke, v finale pa 2. Ko bom izbirala med zmagovalko, ne bom gledala le zadnje (finalne) fotografije, ampak celotno posameznikovo delo (kako redno je opravljal izzive,če se ni grdo vedel do ostalih tekmovalk, je bil prijazen, skrben..) Pri vsakem izzivu boste tudi dobile točke (1-5). Na temi bom objavila samo, koliko točk je dobila posameznica, če pa katero zanima zakaj je dobila določena oceno me naj o tem povpraša na ZS. Ne ocenjujem strogo, najpomembnejša je izvirnost, kvaliteta slike,malo smisla za fotografiranje in še kaj:Đ

Upam da vas bo veliko in se bomo mele lepo. Ne prijavi se, če že sedaj veš, da boš na igrah zelo malo, nimaš svojega fotoaparata ali mobitela in podobno. še enkrat: posameznikov ne bom čakala tedne in tedne, ampak bom dala rok oddaje in do takrat želim videti vse fotografije na temi. Če boš odstoten (veliko učenja,dopust,drugi osebni razlogi ipd.) mi to napiši na temo in na sporočilo, da slučajno ne pozabim in ti opravičim izziv!

PRIJAVE SE ZAČENJAJO ZDAJ. PRIJAVITE SE, MEGA BO! :*

Jade Hathway ♥
24. maj 2013
u135143
u135143
Melissa

24. maj 2013
sprejeta(:
24. maj 2013
Emely

joj js res upam da bo TO tekmovanje pa res šlo do konca, pa da se bodo prjavli taki ko so odgovorni, pa bojo delal izzive. c: <3

klikni
24. maj 2013
ja, tudi jas upam(: men je super vodit ta tekmovanja, pa tudi če vas bo tekmovalo samo 5. važno mi je le,da redno delate izzive, in mi ni potrebno nekatere čakat 98247626298 let da oddajo eno bogo sliko c:<3 sicer bo pa zdej kmalu konec šole (še slab mesec al kk *o*), tk da upam da ne bo izgovorov, da ne bojo delali izzive.

drugač pa hvala za prijavo, sprejeta si:*
24. maj 2013
Liza

25. maj 2013
sprejeta(:
25. maj 2013
odločila sem se, da tekmovanje začnemo ko vas bo najmanj 8, nato pa se lahko še prijavljate med prvim izzivom(:<3

torej še 5 deklet.
25. maj 2013
u121614
u121614
Patricia c:

25. maj 2013
Hanna
prilepim sliko ko dobim telefon nazaj,ker so mi ga uzeli-.-
25. maj 2013
obe sta sprejeti(:

še najmanj 3 dekleta.
25. maj 2013
drugače tole ni s mojga zdejšnega telefona ampak prejšnega,ta dela lepše slike ko ga mam zdej (: pa hvala <3
25. maj 2013
hehe kul(:<3
26. maj 2013
Nikyy

26. maj 2013
sprejeta(:

še najmanj 2 dekleti.
27. maj 2013
u138330
u138330
taira

31. maj 2013
tazadnja je z neta,oprosti vidi se na naslovu.
31. maj 2013
u138330
u138330
sej od šarkbite tut
31. maj 2013
u138330
u138330
sej bom zdej dala eno
31. maj 2013
u138330
u138330
ja sm kako se da to kr sm iz fotoaparata dala slike na komp pa ne vem kako zdej to dam link te slikce da bi vam lahka pokazala plz kera pove??????????????
31. maj 2013
u121614
u121614
neee, moja ni iz neta! -.-
31. maj 2013
ιм тαιяα- sliko dj, in si sprejeta(: pojdi na google, napiši slikomat, file, shrani.si.. ali klikni kar tale link: http://shrani.najdi.si/, nato izbereš fotografijo, ki si jo sama fotogarfirala. ko jo izbereš klikni tist oranžen-rumen gumb SHRANI, in potem se ti bo nalagalo. ko se ti naloži, ti bo pokazalo več linkov. kopiraj drugi link od zgoraj navzdol, in ga prilepi sem-na to temo. to je to:3

slika od šħαяκвıтe.† 100% ni iz interneta. zakaj? 1. shranila jo ne na shrani. si 2. ko kliknem na njeno sliko se da nekaj časa nalaga (če je iz neta jo ponavadi takoj naloži). 3. če pogledam ime datoteke piše: dscn1385... če fotografiraš s svojim fotoaparatom skoraj vedno napiše dscn in nato neke številke ....
zihr sem da ni iz interneta (:
01. junij 2013
če se do 7.6 nobena več ne bo prijavila, bomo kar začele z 1. izzivom, čeprav vas za enkrat sodeluje le 6 + uporabnica ιм тαιяα, ki še ni oddala svoje fotografije.

ŠE NEKAJ O FOTOGRAFSKEM TEKMOVANJU, PRAVILIH.. (TEGA SE MORATE DRŽATI!)
-ko dobite izziv, boste imele približno 2 tedna časa, da oddate fotografijo na temo.
-ko dobite izziv, lahko na temo naložiti največ 3 fotografije, nato pa se jaz odločim za najboljšo.
-nobena ne bo izpadla. dobile boste določeno število izzivov, in po vsakem izzivu bom na temo napisala, koliko točk (1-5) je dobila posameznica. na koncu bom točke seštela in tisti dve, ki sta jih zbrali največ gresta v FINALE, kjer bosta morale fotografirati 3 ali 4 fotografije,časa pa bosta imeli 3 tedne ali 1.mesec (se še odločam:Đ) tista, ki bo imela boljše slike bo zmagala(:
-če boste odsotne npr. da boste bolne, da grete na morje, na izlet z prijatelji ali družino, da boste imele prepoved računalnika ipd. MI TO SPOROČITE na zs ali na temo! izpolniti boste morale ta obrazec:

Ime na fotografskem tekmovanju:
Odhod in vrnitev: (zapišete od kdaj vas ne bo, kdaj se vrnete)
Razlog:

če boste obrazec pravilno izpolnine vam bom pravičila izziv, in ko pride nazaj ga boste opravile ter prejele točke.
-na tej temi se ne kregajte in oglašujte! najprej vas bom samo opozorila, v kolikor se tega ne boste držale vam bom odbila točke!
-če imate kakršnekoli pripombe, pohvale, predloge mi pišite na zs ali na moj mejl: sovic.amadeja@gmail.com

lepo se imejte :*
01. junij 2013
rebecca

01. junij 2013
sprejeta(:
01. junij 2013
u138330
u138330
res hwala
01. junij 2013
u121614
u121614
Amadeja - pa tut stol se vidi pod knjigo...sej drgace lahka nalozimnse vec fotografij ce mi katera ne verjame.
01. junij 2013
u138330
u138330
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg