Forum
Živjo! Imela sem že veliko podobno tekmovanj, kot je to, ampak nobenega nisem dokončala, ker nekatere tekmovalke niso redno delale izzivov in tudi zaradi drugih, osebnih razlogov. vaša voditeljica sem jaz, Jade Hathway [ to je moje ime na tem fotografskem tekmvoanju ]♥

~To tekmovanje je posebno, ker ne boste v brskale po slikah na intenetu, ampak boste slikale SAME s svojim fotoaparatom.Izzivi bodo lahki in seveda izvedljivi. Če bo tekmovanje uspešno, bom naredilo še eno sezono, na katero se boste lahko prijavile tudi vse tiste, ki ste tekmovali tukaj;3
~Na tekmovanje sprejmem največ 15 tekmovalk. Prijavi se, če boš res REDNO delala izzive, ker ne bom čakala, posameznika cel mesec, če imaš svoj fotoaparat, ali vsaj mobitel z dobro grafiko.
~V prijavnico prosim napišite svoje pravo ali izmišljeno ime, priimek in dodajte sliko, ki ste jo slikale VE. [za nalaganje fotografije uporabite spletno stran: shrani.si, slikomat..]

~ Upam da vas bo veliko & se bomo mele lepo. Ne prijavi se, če že sedaj veš, da boš na igrah zelo malo, nimaš svojega fotoaprata ali mobitela in podobno. še enkrat: posameznikov ne bom čakala tedne in tedne, ampak bom dala rok oddaje in do takrat želim videti vse fotografije na temi. Če boš odstoten (veliko učenja,dopust, osebni razlogi ipd. mi to napiši na temo in na sporočilo, da slučajno ne pozabim in ti opravičim izziv!

PRIJAVE SE ZAČENJAJO ZDAJ. PRIJAVITE SE, MEGA BO! :*

Jade Hathway ♥
08. januar 2013
omg amadeja, tvoja tekmovanja so itak najača :*

~ ella potter

lof ja♥
09. januar 2013
u89162
u89162
končno spet kako takšno tekmovanje < 3
Klara

klikni na slike c:
09. januar 2013
u107875
u107875
amadeja, najjače tekmovanje. c:

Patricia
[s kresničko]

[raketa]

[klikni na sliki (sploh na spodnjo) ker se ful bolš vidi.]
09. januar 2013
končnooo spet my joga friend:3

hanna rivers

09. januar 2013
u115002
u115002
Kate

09. januar 2013
Nastja Nelson (:
~ A LAHK FOTOGRAFIJO KASNEJE OBJAVIM, KER MOJE PRAVE SLIKE IMAM NA DRUGEM RAČUNALNIKU... DO VEČERA BOM ZAGOTOVO ŽE PRILEPILA GOR. :3
09. januar 2013
hehe,use neki navdušene.(:
hvala za prijavo, use ste sprejete ;3
nastja-ni problema.

~ Še najmanj 5 deklet pa začnemo.
09. januar 2013
ja pa če maš najača tekmovanja<3
09. januar 2013
Lisa Mayer
http://shrani.si/f/e/127/4iJsOuKb/dscn0616.jpg
sprejeta? <3
09. januar 2013
slika:

09. januar 2013
(devam gor v imenu uporabnice ραrαdiѕe. , saj nima dostopa na temo al neki takega haha ;p
09. januar 2013
sprejeta! x'd
še najmanj 4 dekleta.
09. januar 2013
Jessy

09. januar 2013
u113544
u113544
anja

09. januar 2013
u115002
u115002
kok še?
10. januar 2013
js se bi ful rada prijaula sam sm glih zdle ugotovila da ne najdem kabla za uštekat an ko preneseš slike na komp iz fona injaa...edin če tep nekak pošiljam slike po sms-u al nevem o: < 3
10. januar 2013
sprejeta! x'd
še najmanj 2 dekleti oz. PRIJAVE ZBIRAM DO DANES POPOLDAN,ker ne mislim čakat tedne in tedne da se jih bo več prijavlo x'd torej zvečer dobite prvi izziv:3
11. januar 2013
nika- škoda c: nevem, če hočeš lahk tudi tk in pol js sliko objavim na temi, no odloči se pa mi sporoči:*
11. januar 2013
u113544
u113544
od 14 do 21 me ni, ker grem na tabor c:
11. januar 2013
oprosti, amadeja, ampak js se odjavljam, kr mam kazen in ne bom par dni na računalniku. : / sry:c <3
11. januar 2013
ja ti bom poslala sliko <3
hvala ti najboljša si c:
11. januar 2013
Jade -hvala da si naložla mojo sliko hvala da sem sprejeta !!
komi čakam da začnemo
11. januar 2013
Rebeca Williams
slika:

11. januar 2013
rebeca-sprejeta si (:
nastja- vredu. sicer pa ti lahk opravičim prvi iziv.
IZZIV BO ČEZ NEKAJ TRENUTKOV
12. januar 2013
Hello girls!:3

Pred vami je PRVI izziv. Tokrat boste morala fotografirati oz. ujeti barve, ki vam jih bom določila jaz.Tista barva, ki dobite mora prevladovati na sliki. primer: (rdeča barva)

Ela- rumena
Klara- zelena
Hanna- modra
Kate- oranžna
Lisa- črna
Jessy- rjava
Anja- rdeča
Nika- bela
Rebeca- vijolična

Če mislite, da ste dobile pretežko barvo lahko zberete oz. slikate nekaj na barvo drugih tekmovalk ampak izgubile boste 1 točko od petih, ko bom slike ocenjevala.
ROK ODDAJE: 24.1.2013. Za izziv imate čas skoraj dva tedna, kar se mi zdi kar dolgo. Če bo imela kakšne težave (prepoved računalnika,dopust,osebni razlogi..), mi prosim naj to napiše na sporočilo!
-------------------------------------------
SEDAJ PA ŠE NEKAJ POMEMBNEGA. To tekmovanje bo potekalo na drugačen način, kot moja prejšna. Torej ko ste navajene: pri vsakem izzivu ena izpade. Ampak pri tem tekmovanju ne bo tako. Jaz bom dala vlk izzivov, in ko ga boste use opravile, si bom na računalnik samo napisala oceno vaše slike od 1-5. Ve teh ocen ne boste morale videti. Ko se mi bo zdelo, da je izivov bilo že dovolj, bom pregledala in seštela vse vaše ocene. Nato bom na temi napisala rezultate & povedala kdo je dosegel prvo mesto, kdo drugo, tretje. Upam da razumete.(: Če pa še kaj na razumete, pa me je vprašajte, ampak ne tukaj, ampak na SPOROČILU, da tukaj ne bo neumesnih komentarjev.

-------------------------------------------------
Vso srečo!
Uživajte, Jade.
12. januar 2013
u107875
u107875
um...kaj pa barva zame? xđ
12. januar 2013
ups. zgrešila sem te, oprosti c:
Patricia-siva
12. januar 2013
u107875
u107875
okeej je + ojoj za barvo...se bom potrudila..*
12. januar 2013
SEDAJ PA ŠE NEKAJ POMEMBNEGA.
največje možno število točk, ki ga dobite pri izzivu je 5! 1 točko dobite, če sem od vas sploh dobila sliko.1 točko dobite, če upoštevate vsa pravila, ki sem jih navedla. 2 točki dobite, če je kvaliteta slike dobra. In še ena točka, če je slika res nekaj posebnega, me pritegne, je lepa, ko jo pogledaš, ima dobro kvaliteto..
12. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg