Forum
no, vem, da je že veliko takih tem na igrah123 ampak jst hočem met svojega.

PRAVILA:
-se ne kregamo
-če katerega iziva ne boš mogel opraviti (zaradi počitnic, bolezni...) se opraviči
-prosim ne prijavite se, če se mislite odjavit že pri prvem izivu
-za vsak iziv boste imele en teden (edino če ga boste vse opravile prej)
-ne goljufaj, in ne dajaj slik iz spleta, razen, če jaz rečem , da daj sliko iz spleta
-rabim vsaj 6 tekmovalcev, da začnemo

PRIJAVNICA:
-tvoje ime (ni potrebno da je resnično):
-slika tebe(lahko je iz spleta):
-slika, ki si jo sam slikal:
22. marec 2013
ajsa
profilna

22. marec 2013
tega nisi slikala sama
22. marec 2013
ja sem moja bivsa mucka
22. marec 2013
ne nisi, ker je ta slika tud na netu in tud poznam nerki uporabnic na drugih spletnih straneh iz drugih držav, ki imajo to sliko za profilko, pa prosim ne laži, in ne zameri mi, ker sem to napisala,prosim dej niki kar si ti slikala, lohka slikaš barvico, list itd.ni določeno, tko da ni težko slikat.
22. marec 2013
ok bom
22. marec 2013
u128073
u128073
A se še vedno lahk prjavlamo?
19. avgust 2013
ja lohka, sam pomojm se tema ne bo mogla začet, ker ni nobena se prjavljena, če pa jih bo vsaj 5 lohk začnemo. =)
04. september 2013
jenny
svoje slike ne dam itak pa ves kk zgledam
sama slikala na librki btw:
13. september 2013
sej sm napisala da je lohka iz neta ampak ok, to je bl za okras, uglavnem..... MAMO CELO 1 TEKMOVALKO JEJ!
17. september 2013
Pa se ti sodeluj!!
18. september 2013
ne morem ker sm voditlca
20. september 2013
brezveza oglašuješ, itak noben ne pogleda te teme...
25. september 2013
tvoje ime :Lara
-slika tebe: lahko dam pozneje, ker sem na telefonu?
-slika, ki si jo sam slikal: tudi ne morem zdaj dat, lahko pa pogledaš pod moje slike, pa sem tisto sliko s tenerif sama slikala
18. januar 2014
jej 2 tekmovalki, še 3 pa začnemo
24. januar 2014
Hejahoj! Ok ker butast pozdrav. No ceprov je tazada objava na tej strani tko en let pa pol nazaj, se bom vsejn pozdravla (Dolgcajt mi je lex) No ime mi bo Gaga (kako pa drgac )
Moja slika: ves kaksna zgleam, za vse druge (ki jih sploh ni ker ni nobenga na tej temi že leta...) pa lahko vsen dam, sam mal pocakte da najdm ksno lepo
Slika ki sm jo sama slikala: Težka odločitev https://www.igre123.com/lady-gala/slike/cute-%28moja-muci-luna%29/373581
13. julij 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg