Forum
u124354
u124354
HEJJJJ.
to je fotografsko tekmovanje. ni enako drugim.. torej, poteka tako:
- RABIM SAMO 2 RESNI TEKMOVALKI..!!
- SLIKATA SAMI..!!
- imeli bosta 10-20 izzivov, pri katerih se vama bodo seštevale točke..
- na koncu bom določila zmagovalko glede na skupne točke.
- to tekmovanje je za zabavo! ker mi je dolgčas med počitnicami..

upam da je razumljivo. za opravljanje izzivov bo manj časa kot pri navadnih fotografskih tekmovanjih.

PRIJAVNICA;
-ime;
-slika, ki si jo slikala sama;

to je to, prijavite se!
18. julij 2013
Klara

pa klikn ker se lepše vidi
18. julij 2013
u124354
u124354
uau super slika:3
hvala za prijavo c:
še ena .. :3
18. julij 2013
Amadeja

p.s. ko boš gledala moje slike prosim klikni nanje, ker se bo lepše videlo :Đ<3
21. julij 2013
u124354
u124354
jeeeeeeej hvala vama:33
začnemo dons.c:
21. julij 2013
u124354
u124354
***************************************** 1. IZZIV *****************************************************
Heeej:3
No, pa sta se prijavili. Začele bomo z lažjim izzivom in sicer;
-slikati bosta morali naravo.
Ne želim da slikata eno stvar, ampak naravo. Npr. polje in drevesa. Ali pa travnik z rožami, gozd..Lahko tudi obalo in morje. Kar koli, le da je narava in da je splošno. Da ni naprimer le en cvet ali pa veja. Ne. Splošno narava:3
Upam da razumeta. Primer;

Časa imata 3 dni, upam, da bo dovolj. Če potrebujeta več časa, povejta. In če gresta kam in nebosta morali narediti izziva tudi povejta.
3 dni sem dala zato, ker hočem dati potem izziv iz več delov, ki ne bi bil primeren za prvi izziv. Za tistega bosta imeli več časa, saj grem potem na morje in bom težko prišla do interneta. Ampak o tem ko bo tisti izziv na vrsti:3
- Za ta izziv je možnih 5 točk.

Srečno!
*************************************************************************************************************
21. julij 2013
kulk slik pa lahka damo največ?

aja pa klikni ker se lepše vidi c:
21. julij 2013
u124354
u124354
ostanmo kr pr eni sliki;D
- super:3
21. julij 2013
joj pozabla sem se opravičit o: na morju sem bla in nisem mogla prej naredit izziva,sori ful c:

[to sliko sem dolgo nazaj tut mela na facebooku.]
26. julij 2013
u124354
u124354
*********************************************OCENE**************************************************
infinity:3 - Slika mi je ušeč, mogoče me pa mal moti ta senca & to, da slika ni glih zanimiva.. Upam da razumeš kaj mislim s tem. *no offence*. Drgač si pa zadela motiv in use, ampak na žalost bom bolj strogo ocenjevala.. 4/5
-----------
meilleur ☥ - Slika je lepa, všeč mi je ker so v ozadju hribi. Dobro je, da si slikala tako zanimivo, hribovito pokrajino. In všeč so mi tudi tej oblaki, vendar se na sliki po mojem mnenju vidi malo preveč neba, in nebo pade bolj v oči. Ampak vseeno mi je slika všeč. 4,5/5

----------

No zdaj sta malo videli kako ocenjujem. Seveda nemoreta vedeti kakšne slike so meni bolj všeč, vendar ocenjujem bolj na splošno.
Izziv dobita zdaj kmalu :3
Pa upam da ni kkšne zamere glede na te ocene, ker nobena ni dobila vseh petih točk..
*******************************************************************************************************
26. julij 2013
u124354
u124354
******************************************2. IZZIV***********************************************************
Hej. No tukej je že drugi izziv.:3

Časa bosta imeli 3 tedne, ker grem jaz na morje.:3

Ta izziv bo iz več delov, in sicer tema slik bo: 'slika na kateri je svetloba polepšala sliko'.

Izziv bo iz štirih delov; 1. da je svetilo samo na eno stvar, okoli pa je bila senca, 2. odbita svetloba (odcev, svetleč kozarec,katera koli stvar od katere se svetloba odbije, itd.), 3. sončni zahod (lahko tudi oblaki v čaasu sončnega zahoda - ker so roza,oranžne barve), 4. slika na kateri je senca res v izrazu. Res upam da imata take slike, ker jaz jih imam kar nekaj.. In za ta izziv je res veliko možnosti.

Dobro je, da data za vsak primer eno sliko, to je 4 slike;
(primeri)
- 1. svetloba samo na glavnem motivu, senca okoli (ali obratno)

- 2. odbita svetloba (odcev, svetleč kozarec, katera koli stvar od katere se svetloba odbije, itd.)

- 3. sončni zahod (lahko tudi oblaki med sončnim zahodom)

- 4. slika na kateri je senca v izrazu

Če nimata vseh teh možnosti, ni nič hudega. Če data obe vse štiri slike bo vsaka slika vredna 5 točk, če pa ne data, bom ocenjevala vse skupaj. Možnih bo 15 točk, in če bo ena dala vse slike dobi +5 točk:3
--
Res bi bilo fino če imata vse 4 slike in naredita celoten izziv.
--
UPAM DA RAZUMETA VSE, DRUGAČE UPRAŠAJTA, SREČNO! :Đ
*************************************************************************************************************
26. julij 2013
1.

2. še naložim,ker morem še fotografirat :Đ
3.

4.

26. julij 2013
aja pa 1. in 4. sliko sem samo malo obrezalo; prvo zato ker je blo ful črnega ozadja že skoraj mal preveč, četrto pa ker so na oni travi stali neki ljudje in se mi je zdelo boljš tko :Đ drugač pa ti tut lahk pošlem original sliko al neki, če tko ne vela ;p
26. julij 2013
u124354
u124354
super je tko kt je :3
26. julij 2013
okej (:
26. julij 2013
1.

2.
še moram fotografirat c:

3.

4.
tut tto še moram fotografirat c:

drgač pa klikni na ti dve fotografiji ker se lepše vidi
26. julij 2013
u124354
u124354
supeer:3
sej masta še časa.:Đ uff, še ful časa masta. če pa nardita do jutri pa pol dobita že nov izziv. drgač pa če bom pršla do neta bom lahko dajala izzive ampak brez primerov haha.:3
26. julij 2013
js morem prvo 'razmislit' al neki, kaj naj sploh slikam za 2. izziv, pa fotoaparat sem nekam dala in ga ne najdem, tk da grem zdej na lov za fotoapratom hahah :Đ
27. julij 2013
u124354
u124354
Sej ok:3
27. julij 2013
2.

4.

upam da sta obe slike uredu, če ne pa reč pa bom popravla c:
pa klikn ker se lepše vidi
09. avgust 2013
u124354
u124354
Uau
~ kok lep kuza:3
10. avgust 2013
žal mi je, res, ampak preprosto ne morem več sodelovati. na igrah sem dejansko samo zato, da vodim svoje fotografske tekmovanje, pa še za tega mi primanjkuje časa. upam da ne zameriš, ampak se odjavljam. najdi kakšno drugo, bolj resno punco!
& naj zmaga najboljša<3
19. avgust 2013
u124354
u124354
huh okej.:c
19. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg