Forum
Jooj se en fanfiction hehehehe obicajno se gre o one direction pa takih stvareh a tle je cist neki novga tko da morte prebrat resno. Pol pa k pridemo do ene 20 strani pa naredim se za Jesy Nelson in tko naprej in opozarjam da je zgodbica namenjena vsem ne sam fanom.
Hope u like it !
1. del Sam Andrew Wilson
Its my birthday like christmas day came early. Prepeval sem pesem ki me je vedno ko sem bil zivcen pomirila. Izgubili smo na nogometni tekmi. Smola,kaj..Hmm..No ja z ekipo smo cisto na dnu.
Naenkrat sem zagledal svetlolaso dekle vitke postave. Nisem moral verjeti. Oh moj bog Little Mix so mi vzor in to je bila Perrie Edwards. Zagledal sem se v njene oci in pomislil ali sanjam. Uscipnil sem se za usesa a bilo je resnicno. Nic ni rekla. Oh, zakaj ne. Vadila je. Ni se zmenila zame. Ah, no ja..Naenkrat je nekaj rekla. Bil sem tako zivcen da nisem govoril. Ah ne. Skocil sem ji v objem in skupaj sva se tudi fotografirala. Niti besede si nisva rekla. Skoraj zjokal sem od srece. Perrie sem poprosil ce me uscipne za uho in bilo je resnicno. Oh ja ne morem verjeti kako resnicno. Prevec da bi si lahko vsi predstavljali.
Ja vem ful kratko ampak to je zacetek...next aaa <3
07. junij 2014
u173407
u173407
neeeeeeeeeeext
08. junij 2014
Moj nov profil tak da nadaljujem s pisanjem
13. maj 2015
Next
16. maj 2015
NEEEEXT!
D beeest!
17. maj 2015
next!!
26. junij 2015
1.del Perrie Edwards Pri vaji je k meni prispel nek fant. Mixer. Obnašal se je res kot pravi fan in videla sem sijaj v njegovih očeh. Se morda zaljubljam vanj? Kaj pa Zayn? Ne samo zdi se mi da se. Zayn je ljubezen mojega življenja. Ne morem se zaljubiti v mixerja. To si moram izbrisati iz glave!! Skratka, z dekleti smo imele vaje saj smo se pripravljale na nastop s pesmijo Move, v Londonskem stadionu. Ko smo nastopile sem med publiko opazila fanta s svetlimi lasmi. To je bil tisti fant. Vzklikal je in me gledal. Na drugi strani pa je bil Zayn ki se je smehljal. Na koncu smo morale povabiti fana da z nami zapoje to pesem in Jesy je poklicala ravno njega. Najprej ni bilo prijetno a fant je imel tako dober glas da so vsi lepo ploskali.
13. julij 2015
u190499
u190499
Next
13. julij 2015
u190499
u190499
Next
13. julij 2015
neeeeeeext!!!!!popouno!!
13. julij 2015
next