Forum
u175602
u175602
Torej ja vem da je na igrih že 10000 zgodbic ampak nč ne bo narobe če bo še ena več. Upm da vam bo bla všeč. Torej če bote bral hvala vam :3. Če pa ne pa maš tamle desno na vrh en rdeč križec pa klikni tja :3.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
»Imata 8 sekund časa da prideta do alarma in vtipkata koda 8265« je rekel Jon toda poslušala sem ga le napol ker si je Tom začel slačiti majco. Jon je še enkrat ponovil in nama povedal naj zatem najhitreje kar lahko odidema do spalnice kjer ima v njegovi nočni omarici ogromen sef. Zatem naj bi ga on s pomočjo računalnika odklenil midva pa naj ven vzamema denar in potem zbežima ven do avta in potem zbežimo.
Točno tako se je zgodilo. No sedaj pa naj vam razložim kdo sem in kaj se je dogajalo. Sem Vanessa pri mojih 14 so mi umrli starši in morala sem iti k neki družini ki mi jo je določila svetovalna služba -.- toda že po 2 mesecih življenja v rejniški družini sem zbežala. Kaj kmalu sem spoznala Jona in se nato pridružila njihovi skupinci, ki ropa. To ˝skupinico˝ sestavljamo jaz,Jon(ki nam heka alarme in podobne stvari da lahko pridemo v hišo),Tom( z njim ponavadi grema v hiše in kaj ukradema je zelo hiter in prisežem da ko hodi za mano ga ne slišim) in še Eric(njega ubistvo še nihče od nas ni spoznal toda sporoča nam kdaj katerega ˝bogataša˝ nebo doma in lahko ukrademo njihovo premoženje.
Hitro gremo v kombi in Tom se začne smejati jooj kak pikec je. To je bil že 3 uspešni rop ta mesec. Jon se nama nasmehne in naju vpraša če gremo proslavit. Oba s Tomom sva v en glas rekla ja. Jon je parkiral svoj avto v garažo. In se z njegovim avtom odpeljali do bara. Prišli smo do bara naročim si en alkoholni koktail. Čeprav nisem še niti približno dovolj stara da bi lahko pila me natakar pozna in mi ga vseeno da. Pogledam po baru in vidim kje je Tom. Šla sem do njega in ga objela od zadaj. Obrnil se je in me poljubil.

Naslednji dan ko odprem oči mislim da bom umrla. FAKFAKFAKFAK ne zbudila sem se v Tomovi postelji. Njega sicer ni bilo več v njej ampak vseeno vedela sem kaj se je zgodilo. Ker z Jonom in Tomom živimo v skupnem stanovanju sem hitro odšla do moje sobe tam sem se oblekla in se uredila. Svoje rjave lase sem si spela v čop. Globoko vzdihnila in počasi odšla v kuhinjo. Tom je bil že tam. »Dobro jutro moja pikica« me pozdravi. Pozdravim ga nazaj. » Tom kaj se je zgodilo včeraj« ga vprašam. Pove mi da sma se v baru oba napila in potem odšla domov in. Ni mu bilo treba nadaljevati ker sem vedela kaj se je zgodilo potem. Jon je prišel v kuhinjo zato sma nehala govoriti o tem.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Vam je všeč?.
Ma kdo kake predloge/kritike?
Rada vas mam<333
10. julij 2014
u175426
u175426
neeext
ful dobro *___*
10. julij 2014
next
10. julij 2014
Neext *o*
- Najboljša zgodbica<3 *w*
10. julij 2014
neext
10. julij 2014
next
ja, ful dobr je<333
mi tut tebe<3333
10. julij 2014
u175635
u175635
Neeekšt<3
Fuul the best
10. julij 2014
u166765
u166765
Nekšt,zakon je :3
10. julij 2014
u175240
u175240
next
10. julij 2014
next
10. julij 2014
u145410
u145410
nextt zakonnn je!:3
10. julij 2014
neext*-*
10. julij 2014
u175602
u175602
Okej tale del zdle bo mal manj zanimiv ampak pol naprej obljubim da bo bol.Tale del zdle sm napisala na telefonu kr nam je komp neki zasteku.Pol dans gremo pa na morje tko da ne bom mogla pisat ;c
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ta dan se mini dalo delati ničesar zato sem odšla malce po trgovinah. Nakupila sem kar veliko stvari. Ker denarja mi sedaj res ne zmankuje. Domov sem pršla ko se je že večerilo stvari ki sem jih kupila sem dala oprat. Utrujena od vsega nakupovanja sem se ulegla na posteljo in malo poslušala glasbo. Jona in Toma ni bilo doma tako da sem lahko delala kar sem hotela in me nihče ni motil. Kar naenkrat sem se sklonilo po šklatlo, ki jo hranim pod posteljo že nekaj časa je minilo odkar sem jo zadnjič pogledala. Odprla sem jo in v njej je bil album, spomnla sem se kdaj sem lepila slike notri.

Bile so slike moje družine, na prvi sliki me je mama držala v naročju oče pa jo je objemal. Zelo sem ju pogrešala. Brez da bi se zavedala mi je solza stekla po obrazu. Želela sem da bi bila tu. Nekaj časa gledam v album potem pa se ozrem po sobi na vratih je slonel Tom. Na hitro sem si obrisala solze Tom pa je pristopil do mene in me poljubil na čelo. Hlipala sem.Objel me je in skupaj sva se sesedla na posteljo. Povedala sem mu use o svoji pretoklosti. Drugače se o tem ne pogovarjamo. On pa mi je zaupal da je bil ze njegov oče kriminalec toda so jih v enem ropu zasačili policaji in se je njegov oče raje ubil kot da bi se jim predal. Ta večer sma ponovno spala skupaj. Ponoči nisem spala kaj veliko in trebuh je zelo bolel in sem morala bruhat.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ČEZ 14 DNI~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Včeraj smo oropali še nekega manjšega poslovneža.Danes je bil dan zame. Odšla sem v kopalnico in na polici opazila vložke. Kar naenkrat sem se spomnila da bi morala menstruacijo dobiti že pred 7 dnevi. Na hitro sem odšla v trgovino po test nosečnosti in takoj domov.

FAK. Mislim ko si končno enkrat uredim življenje(saj ne da je bilo nekaj normalno) se mi more use podreti. Tomu nisem nameravala povedati, splaviti pa tudi nisem hotela. Še sanja se mi ne kaj bi naredila.Odločila sem se da bom jutri sprejela odločitev
11. julij 2014
next
11. julij 2014
u175426
u175426
neeeeeeext svetovno *__________________*
11. julij 2014
u166765
u166765
neeeext *O*
11. julij 2014
u145410
u145410
neextttt najbilše
11. julij 2014
next
11. julij 2014
neeeeext super jee!:*
11. julij 2014
u175240
u175240
omgf neeext *______*
11. julij 2014
u175602
u175602
Torej ja tole zdle v zadni sekundi predn gremo<3
Hvala vam usem da berete<333
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Budilko sem imela naštimano ob 4.00.Na hitro sem vrgla nekaj najpomembnejših stvari v kovček.Medtem so mi solze polzele po licih.Najprej sem napisala pismu Jonu govorilo je o tem da ga imam rada in da naj neha spati z vsako punco, ki jo pozna( to je bilo mišljeno kot sarkazem).
In potem sem se lotila pisanja pismu Tomu

Ko bereš tole posluši tole musko<3
Dragi Tom!
Nisi kriv ti.Nikoli ne bom pozabila dneva, ko sma prvič spala skupaj. Hvala ti za use, če nebi bilo tebe sploh nebi prišla med vas.Teh 5 mesecov, ki sem jih preživela z tabo in Jonom je bilo nekaj najlepših v mojem življenju.Rada te imam in nikoli te ne bom pozabila, toda iz nekega razloga sem morala odditi.In ne bo me več nazaj.Upam da razumeš<3. Najdi si nekoga, ki te je vreden. LOVE YOU Vanessa<3
In nato odšla čim hitreje, preden bi se spremislila.Vzela sem še nekaj denarja in še zadnjič pogledala po hiši ter odšla.

Po resnici povedano nisem imela pojma kam naj grem odšla sem do avtobusne postaje in se odpeljala do letališča.Preletim spored najbližjih letov in med njimi mi prvi pade v oči New York. Že od nekdaj sem si želela odditi v New York. Čeprav ne zaradi tega ker sem zanosila pri svojih 15 letih.

Kupila sem karte.Čeprav mi je prodajalec na začetku težil da sem premlada in da nesmem sama na letalo.Po tem sem mu dala 100 evrov in nehal se je pritoževati ter mi dal vstopnico.Ker je bil let šele čez 4 ure sem se usedla na sedeže ter poskušala zaspati. Nisem mogla zaspati zato sem dala roke na svoj trebuh ter razmišljala kaj bom sploh naredila z svojim otrokom. Čas je kar hitro minil in odšla sem na letalo. Tam sem zaspala še preden smo vzleteli.In se zbudila ko smo leteli že 8 ur. Super samo še 3 ure in pristanemo. Poleg mene je sedela punca, ki je delovala malce starejša od mene, prej je sploh nisem opazila. Ko je videla da jo opazujem si je snela slušalke ter me pozdravila. Vprašala me je če kar sama letim in prikimala sem ji.prav tako je ona.Bila je zelo zgovorna kar mi je bilo zelo všeč, da meni ni bilo treba veliko govoriti. Vprašala me je če že vem kje bom stanovala, nakar ubistvo sploh še nisem pomislila. Na koncu je nastalo tako da si bom stanovanje delila z njo njeno ime naj bi bilo Mellani ampak klicati jo moram Mell. No vsaj prijateljico sem spoznala in zdaj sem pripravljena. NEW YORK I'M COMING<3
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Hvala usem da berete<3 No zdej pa res grem.rada vas mam
11. julij 2014
u175426
u175426
next*_*
11. julij 2014
omg neeeeeeeexttttttt ke cool!! *-*
11. julij 2014
u145410
u145410
ommgggg kok dobr pišeš!!! nexxtt