Forum
Heeejla! Jaz sem Maja in stara sem 15let. Sem zelo navihana, vedno nasmejana in optimistična oseba. Včasih sem malce preveč živahna mi pravi mama ampak se na to ne oziram. Sem pač čisto normalna najstnica, ki živi življenje s polno paro. V prostem času rada plešem in zadnje čase tudi pojem. Ob večerih pa tudi rišem. Ne maram pa branja knjig. Rada imam modo in vse kar je povezano z njo pa tudi moje hišne ljubljenčke mačkona Gigija in psiško Ajšo. Tako kot vsaka najstnica pa imam rada luštne fante. In zdaj se bo kmalu začela srednja šola, kjer jih bom veliko spoznala!
Tako to je nekaj o meni.
V tej zgodbi vam bom pripovedovala o srednji šoli in vse kar se mi tam dogaja.

No to pa sem jaz Maja:

to je moj mačkon Gigi:

to pa je moja psička Ajša:

next?
08. november 2014
Tako, da vam predstavim mojo najboljšo prijateljico Niko. Nika je taka mala pozabljiva blondinka, ki ima najraje na svetu ličila. Je tudi malce odštekana, zato se pa tako dobro razumeva.
Nika:

Danes je zadnji dan počitnic in zato sva se z Niko odpravili v bližnje kopališče. Oblekle sve si najne najljubše kopalke.
Moje:

Nikine:

Odpravili sva se k skakalnicam in si ogledovale skoke najlepših tipčkov. Vsakega posebej sva prečekirali, eden se mi je pa še posebej vtisnil v spomin. Že od nekdaj namreč obožujem fante s temno rjavimi lasmi in modrimi očmi in ta je bil natanko takšen! Z Niko sva šli mimo tega fanta in njegove družbe, meni nerodi pa je spodrsnilo in pristala sem v fantovem objemu!
N- NEJC, M-MAJA
N: Hopla pa sem te ujel! Drugič boj bolj previdna.
M: Ojoj hvala in oprosti, da sem padla ravno k tebi.
N: Nimam nič proti, če taka luštna punca pade k meni. Mimogrede jaz sem Nejc, ti pa?
M: Maja sem, me veseli.
N: O čebelica Majčika je k meni padla.
M: Ja, joj moram iti domov, saj je že pozno, dodaj me na facebooku, adijo!

Nejc:

08. november 2014
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeext
08. november 2014
Nextt
09. november 2014
1.september:

Mama: Majaaaa! Zbudi se, saj nočeš zamuditi fazaniranja!
Maja: Jaaaa mama fuul se veselim fazaniranja... če verujete...

Končno sem vstala iz postelje in nastal je prvi problem kaj obleči za prvi dan. Včeraj sem imela premalo časa, da bi si pripravila oblačila.
Nato pa sem se le uredila in kar brez zajtrka nervozna šla na novo šolo.

ako pa stojim pred šolo. Globoko sem vdihnila in odprla velika vrata in se napotila v prepoln hodnik. Seveda so se takoj spravili name in me popisali. Sovražim to, ampak to samo ta dan potem pa konec.. upam. Odpravila sem se v učilnico 4, kjer sem se vsedla v 3.vrsto. Nekaj časa sem sedela sama, potem pa se je k meni usedla Nika. No pa je končno prišla.

N: Joj sori Maja, da sem zamudila... Veš skregana sem z orientacijo v tej šoli.
M: Ja sem si tako mislila, da ne boš našla učilnice.

Profesorica: Dober dan dragi dijaki 1.a. Sem vaša nova razredničarka in tudi profesorica Geografije. Tukaj imate urnike in jutri mi pridite pravočasno!
.
.
.
Tako za danes je konec lahko greste.

N: Ma neee zakaj mora biti ravno profesorica geografije?!
M: Hahah to ti pa treba stara!

Nika je odšla domov prej, ker je po njo prišla mama, jaz pa se moram sama znajti na želežniški postaji. Iz omarice sem vzela nekaj stvari potem pa... BUM!

Nejc: Joj oprosti nisem te videl! Si vredu?
Maja: Vse je vredu in ja oproščeno. Moram iti adijo.
Nejc: Čakaj malo! Nekam se mi znana zdiš?
Maja: (ga prepozna) Mar nisi ti Nejc?
Nejc: Ti pa čebelica Maja ne?
Maja: Jaaa! O moj bog sošolca sva!
Nejc: Jaz sem pa mislil, da te nikoli vel nebom videl... Usoda je tako želela!
Maja: No če ti tako rečeš potem pa že.
Nejc: Super se potem vidiva jutri čebelica. Adijo.
Maja: Adijo.

Jooooj spet sem ga videla! To ne more biti res! Še bolj lušen je kot se ga pa spominjam. Pa še sošolca sva! To bo najlepše leto mojega življenja, mogoče pa srednja šola le ni tako slaba kot sem pa mislila. Komaj čakam, da to povem Niki.
14. november 2014
neeeeeext
14. november 2014
neeeeeeeeext
14. november 2014
u178002
u178002
nnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
14. november 2014
Next
15. november 2014
Prišla sem domov in se vsa vesela vrgla na posteljo. Prepevala sem si in se režala sama sebi brez razloga. Po telefonu sem hitro poklicala Niko in ji vse obrazložila.

Nika: Halo?
Maja: Nikaaa! Nujno ti moram nekaj povedati!
Nika: Si noseča?
Maja: Nee ti štorklja ena. Videla sem ga! Videla sem Nejca z bazena! Pravzaprav sva se zaletela in se začela pogovarjati.
Nika: Ja vem najin sošolec je, nisi vedela že prej?
Maja: Ne? Kako dolgo že ti to veš?
Nika: Facebook draga.

Malo ji to seveda zamerim, da mi ni rekla, ampak naj bo, zdaj že tako ali tako vem.
2.september:

Zbudila sem se v prečudovito jutro. Prvič sem bila vesela da vstanem. Med zajtrkom sem prečekirala fb in videla, da imam eno obvestilo. Zagotovo spet kakšna prošnja za igrice... Ampak ni bila. Nejc mi je lajkal sliko! Bila sem tako vesela, kot še nikoli! Zagotovo sem mu vsaj malo všeč. Hitro sem si oblekla nekaj luštnega in odšla.

Prvo uro imamo matematiko. Sovražim jo...
Z Niko sva sedeli v 3.klopi kot zmeraj. Molili sva, da naju profesor nebi postavil pred tablo, da bi mogle izračunati nek težek račun.

Profesor: Današnja žrtev za pred tablo pa naj bo... Maja!

Joj ne. Zdaj ga pa sovražim! Prišla sem k tabli in dal mi je kredo. V tablo sem strmela in vedela nič. Profesor me je vzpodbujal, jaz pa od nervoze še poštevanke nisem znala. Slišala sem tudi smeh iz zadnje klopi. Joj kako to sovražim, če se mi kdo smeje.

Profesor: Vidim, da potrebuješ še nekaj vaje, ker neveš praktično nič. Se kdo javi, da ji to pred tablo razloži?
Nejc: Grem jaz!

O moj bog kaj pa je zdaj to? Nejc se je javil? Kaki butelj... Očitno ve kaj bo delal...
In tako je tudi bilo pred tablo je znal praktično vse. Jaz pa sem strmela samo v njega in nisem poslušala razlage.

Profesor: Maja boš jutri to vedela?
Maja: Seveda profesor( niti ne hahah)

Pouk se je končal, meni pa se je mudilo na plesne.

Nejc: Torej Maja, sem ti dobro razložil?
Maja: Če povem po resnici, še vedno nič ne razumem.
Nejc: Sem si mislil. In kaj imaš danes v načrtu?
Maja: Mudi se mi na plesne.
Nejc: Oh potem pa kar pojdi. Adijo.

Hitro sem se preoblekla in stopila v telovadnico.

Odprla sem vrata telovadnice in skoraj me je kap!
15. november 2014
next
17. november 2014
u178002
u178002
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. november 2014
Neeeeeeext
17. november 2014
Nextt
18. november 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani