Forum
u160895
u160895
Za spremembo bom to zgodbo pisala sama, in bo napisana z navadnimi črkami. In za to zgodo mi je dala navdih ena knjiga, ki sem jo pred kratkim brala. Upam, da vam bo zgodba všeč, govori o najstniškem življenju, drogah in o vsem tem.
Gledala sem svoj kos pice. Gledala sem, kako se blešči na plastičnem krožniku. Tri dni bo od tega, ko sem prišla na to novo, drugačno šolo. In sklenila sem, da bom opustila svoje dolgočasno piflarsko življenje. "Hej," me je ogovorilo neko dekle. Prijela me je za ramo. "Kako ti je ime?." Nekaj časa sem jo opazovala. Modri padajoči se lasje, živobarvna oblačila in.. vojaške hlače. Imela je zelo moderen vpadajoči se stil. Bila je poglavarka frajarjev. "Amber, moje ime je Amber." Pokimala je. Priznam, bala sem se je. "Jane." Prijela me je pod roko in me odvlekla do frajarske mize. "Hej, vsi, spoznajte novo punco, Amber." Vsi so me opazovali. Opazila sem, da sem zardela.

"Se drogiraš ali si piflarske vrste?" me je nekdo vprašal. "Hm.. poskusila sem že drogo..," sem bleknila. Zlagala sem se. Poskusila bom drogo. Poskusila jo bom. Postala bom frajarka. Postala bom noro dekle. "Daj mi telefonsko," je rekla Jane. In sem ji jo dala.
Po koncu pouka sem Jane peljala k meni domov. Ko sva prišli v mojo čisto urejeno sobo, je prijela nekaj stvari, ko je zagledala album, slike mojih bivših sošolk. "Kdo so te?" je vprašala. "Moje bivše sošolke. Ena izmed njih je moja najboljša prijateljica." Jane je široko razprla svoje zenice. "JAZ SEM TVOJA NAJBOLJŠA PRIJATELJICA," je zakričala. Ojoj, storila sem gromozansko napako. "Res je," sem jo prehitela. "Zažgiva te slike," je rekla s strogim močnim glasom. "Zažgiva." Nisem morala verjeti svojim očem. "Kaj, saj ne misliš resno." Ampak sva jih. Odšli sva na vrh griča in slike sva dobesedno zažgali. Nisem morala verjeti, da sem to res storila. "Imaš kaj denarja?," je nazadnje vprašala. Prikimala sem. "Koliko?" Hm.. "Osem evrov." Nasmejala se je, končno. "Dovolj bo za ritalin." Odšli sva v neko ulico, kjer so bili sami srednješolci, a vsi so se bali Jane. "Hej, Jack, daj mi en ritalin." Nasmejal se je in nastavil roko. Podala sem mu osem evrov. "Boš cigareto?" Prikimala sem. Prižgal jo je. Kadila sem prvič, a tega ne bom nikoli priznala. "Ta piflarka kadi prvič?" je vprašal. Jane je odkimala, ni poznala resnice. "Vzemi tableto," je rekla. Vzela sem jo in pogoltnila. "Počakaj, da bo delovala. Počutila se boš bolje."
Čez nekaj ur, ko sem prišla domov, sem spoznala, da so droge zelo okusne, a strah me je bilo njihovih posledic. Naredila sem GROMOZANSKO NAPAKO, ki se je ne bo dalo več odpraviti.
u159403
u159403
neekšt"
03. januar 2014
u105556
u105556
Nekst<33
03. januar 2014
NEXT
04. januar 2014
nexttt!!!!
04. januar 2014
u121614
u121614
Neeext *o*
04. januar 2014
u160895
u160895
hvala za use nexte, res<3 bdw ritalin je droga, sam z njo zdravjo otroke, k so 'bolni' uni na posebnih šolah. te otroke zdravjo ne s tem 'čiso drogo' ampak jo dodajo k zdravili, ker jim baje pomaga.
"Amber," me je poklicala Jane. Sledila sem njenem pogledu. Pokazala mi je nekega tipa. "Nov je na šoli. In ima izpit za avto." Zdelo se mi je čudno. Izpit v devetem razredu... "Eno leto je ponavljal. Pridi, mogoče ima še kaj trave." Poskusila jo bom, moram postati frajarka. Pokazala jim bom, da nisem več piflarka. "Ethan," je zaklicala Jane. "O, Jane," se je obrnil in ni gledal njo, temveč mene. Pogledala sem stran. Ta tip je hud. "Koga si pripeljala s sabo?" Pogledala me je in namignila, da se predstavim. "Am..Amber." Namignil je, da naj se vsedem. In sem se. "Kolk pa je stara tale Amber?" Jane je hitro odgovorila. "Trinajst, osmi razred."

Po pouku sem počakala Jane in skupaj sva spet zavili v ulico, da bi odšli po droge. Postala sem že prava odvisnica. "Ethan mi je priskrbel nekaj trave," je rekla in namignila na njen žep. "Komaj čakam," sem rekla. Vzela je zvitek trave in jo prižgala. Nadaljevali sva s svojo potjo. "Hej, Jack. Kokain." Jack, ves omotičen od drog, je pomolil z vrečko. "Hvala, je rekla. Čudežno, zna se zahvaliti. "O šit," je rekla. "Na trava, zate." Vdihnila sem, globoko. In še enkrat. Začela sem kašljati. "Čudno, čudno se počutim." Nasmehnila se je. "Deluje," je rekla. Ko sem prišla domov, me je poklicala. "Jutri greva v Portland. Nakradi veliko denarja staršem. Odšli bova. Po droge."
04. januar 2014
u159403
u159403
neekšt
04. januar 2014
u121614
u121614
neext
04. januar 2014
u105556
u105556
Neext<3
05. januar 2014
neeext *o*
10. januar 2014
u161719
u161719
Neeext
10. januar 2014
neeeeext
12. januar 2014
u105556
u105556
kdaj boo?
12. januar 2014
u160446
u160446
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
nnnnnnnnnnnnnuuuuuuuuuujjjjjjjjjnnnnnnnnnnoooooooooooo
04. april 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg