Forum
*Nikoli nisem bil zares zaljubljen.Punce sem imel samo za kakšen teden,nato sem jih zamenjal.Jah to sem pač jaz Miguel Gomez.Star sem 15 let in živim v Londonu.Moje živlenje je zelo zanimivo na področju punc,nogometa in petja-nogomet treniram že 10 let in sem napadalec...Moja največja strast pa je petje in ni me sram,moj vzornik je Justin Bieber,njegove skladbe so tako realne,uglaunem najboljše.Imam najboljša prijatelja Nicka in Tomasa,ki sta moja sošolca.Tomas ima punco Vanesso s katero je v zvezi 7 mesecov,Nick pa je samski,tudi sam sem ravno končal 1 mesečno zvezo z sošolko Anno.

--*Drin,Drin--*
Zvonil mi je telefon,bil je Tomas-pogovor j-jaz t-tomas
J-Jou!
T-jo! Ej Miguel imam čudovite novice
J-Povej
T-Danes gremo jas ti in Nick v kino gledat scary movie 5,greš?
J-Ja itak!
T-okej dobimo se ob 19.50 pred kinom deal?
J-Deal
Ura je bila 16:30 in imel sem še čas,zato sem si naredil sendvič in odšel gledat tv.Gledal sem Shake it up,ker nikjer drugje ni bilo bolj pametnega programa.Ob 19:00 sem se odšel tuširat in pripravljat za kino,seveda je po kino sledil disko,tako da sem moral biti čeden.Oče je bil v Avstraliji(službeno),mami pa je v služni do 23:00-sem edinec,tako da nimam problemov glede biti VARUŠKA.Ustavil sem taksi in se odpeljal do kina,tam je že bil Nick,Tomas pa je bil na drugi strani ceste.Ko smo se pozdravili smo odšli v kino.Zraven mene je sedela res sexy bejba.Pogovor j-jaz p-punca
J-ti si pa ful huda ej:$
P-Awwwwwwwwww hvala
J-Kako ti je ime?
P-Jas sem Jessy,ti?
J-Miguel
P-Me veseli...
J-Tudi mene,greš zraven mene v disko po končanem filmu?
P-Ja seveda
In res tam sva ga že zasrala in prišla k meni domov,bila sva tiho da nebi zbudila mame...Sam sem devičnik,ampak Jessy ki je stara kar 18 let je že izgubila nedovžnost...Tam sem se odločil da jo bom danes izgubil(nedolžnost)...In res..*
Hočete next?

Hočete next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. julij 2013

jaz

Tomas

Nick

Jessy
06. julij 2013
u148552
u148552
next