Forum
u124627
u124627
ωεʟcσмε.
Odločila sem se, da napišem svojo prvo zgodbo, ki bo upam uspešna in brana. Dobrodošle so vse pohvale, kritike, predlogi in seveda nexti. Zgodbico bom verjetno nextala vsak ali vsak drug dan. Odvisno koliko časa bom imela. Upam, da boste uživali v branju moje prve zgodbice, Pia.:*
=========================================================================
Najprej nekaj o glavnih osebah.
Ime~Samantha Rose
Priimek~Hepburn
Starost~13 let
Kraj bivanja~Sirotišnica, Phoenix
Slika~

Ime~Justin Brad
Priimek~Smith
Starost~14
Kraj bivanja~Fairfield (Bilzu San Francisca)
Slika~

~~★~~
'Samantha Rose Hepburn.!', oh kako sovražim, ko me prekleta oskrbnica kliče po celotnem imenu in priimku. 'Bi mogoče lahko premaknila rit iz postelje in pospravila mizo v jedilnici.? Danes pridejo novi in ti do dobro veš.' Zavila sem z očmi, nato pa rekla: 'Seveda gospa Parker.' Vstala sem iz postelje, ter se lotila nadvse neprijetnega opravila. Bil je ponedeljek, ob ponedeljkih vedno pridejo ''Ta novi''. Sama sem v sobi, ampak tokrat sem jaz na vrsti, da dobim nekoga zraven. Molila sem, da bo ta nova punca, ali fant, ok. Ko sem končala sem odšla v svojo sobo ter se oblekla malo lepše, kot to vedno storimo kadar pridejo novi.

Na trepalnice sem si nanesla še tanko plast maskare, ki sem jo kupila s svojimi prihranki, na ustnice pa čisto malo svetlo roza šmike, ki sem jo dobila v spomin od prejšne cimre, ki so jo posvojili. Živ čudež, kajti pari se ponavadi odločijo za posvojitve dojenčkov. Pogledala sem na urno in počasi sem se odpravila proti dvorišču kamorso z avtobusom pripeljali ''ta nove''. Ravno, ko sem se začela pogovarjati z Mio iz sosednje sobe je prispel avtobus. Obe sva pričakovali nove sostanovalce zato sva od vznemirjenja utihnili. Počasi so iz avtobusa začeli stopati fantje, nato še dekleta. Ga. Parker je zopet povedala svoj govor, ki je bil vedno isti; 'Žal mi je, lepo bomo skrbeli za vas, upamo, da si boste opomogli, našli bomo starše za vas ... ' zopet sem zavzdihnila in zavila z očmi, a sem svojo pozornost kaj kamlu namenila Ga. Parker nazaj, kajti začela je s seznamom sob. Ashley soba 13, in svetlolasa punca se je začela pomikati do Belle, ki ji je z mahanjem naznanila, da je njena nova sostanovalka. Naprej je šlo hitreje Sarah k Annabeli in nazadnje še Justin v sobo 17. Uf, to je moja soba sem si rekla, nato pa pomahala simpatičnemu fantu, ki se je pomaknil proti meni, z gromozanskim kovčkom.

'Heii' sem ga pozdravila, 'Dobrodošel v najbolj bednem kraju na svetu. Jaz sem Samantha.' Zasmejal se je in me pogledal v oči. Šele takat sem pravzaprav ugotovila kako lep je. Oba sva obmolknila za nekaj čarobnih trenutkov, nato pa naju je zmotila Mia, ki me je hotela nekaj vprašati, a sem jo kaj kmalu napotila stran. Nadaljevala sva pot po stopnicah, dokler nisva prišla do sobe št. 17. Razkazala sem mu jo, on pa je rekel, da se gre stuširat. Vsedla sem se na posteljo in razmišljala, je to ljubezen na prvi pogled.? Mislim tisto, ko sva oba utihnila.?

Odločila sem se, da na hitro malo pospravim, preden opazi kakšen šit imam v sobi. Lotila sem se pospravljanja pisalne mize. Papirček je poletel v koš, moderček sem vrgla čez glavo, da bi pristal v kovčku. 'Emm, Samantha.?' sem zaslišala njegov glas. Obrnila sem se in tam je stal Justin z mojim modrčkom na glavi. Nisem si mogla kaj, da nisem ruhnila v smeh in kmalu se mi je pridružil še Justin. 'Sorri. c:' sem mu rekla, ko sva se nehala smejati, 'Greva v park.?' sem se naenkrat spomnila. 'Z veseljem.' je pritrdil, nato ša sva se oblekla in odšla. Sprehajala sva se po parku in kalu se je spustil mrak. Pogledala sem Justina in one mene. Obraza sta se zbližala ...
=========================================================================
Next.? Kaj se bo po tvoje zgodilo.?
02. marec 2013
Nextt
05. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg