Forum

To sem jaz..Anna (Anny) Styles

Moja bff..Annabella (Bella) Pency

[img]http://data.whicdn.com/images/28514958/AsxzPT9CMAAe8ZV_large.jpg_large[/img]

In pa moja dva bratca dvojčka..levo: Niall desno: Harry

Ta zgodbica bo govorila o punci Anni in njeni družini, ki se preseli v novo mesto z imenom Flower ocean, ampak to ni ocean temveč prisrčno mesto. Anny bo morala zapustiti vse svoje prijatelje in prijateljice. Najbolj na svetu si želi, da bi tudi v Flower oceanu našla svojo družbo in fanta. Punci se še sanja ne, kakšna presenečenja jo čakajo v novem mestu in hkrati novem življenju. Se ji bodo uresničile sanje?

Več izveste v nadaljevanju ! Pa prijetno branje vam želim!!!

Ti je zgodbica všeč.?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. junij 2012
neeext
14. junij 2012
u84822
u84822
next!
17. junij 2012
u96423
u96423
nexxt?!
17. junij 2012
hwalaa za dva nexta;*
._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.

._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.

''Anna!'' pohiti mi je tečnaril bratec Niall pred vrati kopalnice. Alo, tudi jaz se moram spraviti!
''Niall, lahko potrpiš še sekundo!?''
''Sekunda je že mimo!''
''agrhhhhhhhh! No pa pridi noter.'' sem rekla in Nialla spustila v kopalnico sama pa odšla ven. Pogledal me je s svojimi velikimi prelepimi rjavimi očkami in mi poslal poljubček. Jap.! Jaz imam dva najbolj srčkana bratca, dvojčka na svetu. Nasmehnila sem se mu in mu pomahala. Pred kopalnico me je čakala torba. Pograbila sem jo in oddhitela čez vrata. Bila sem prazna, a ko sem se spomnila, da mi bo čez 5 min. nasproti prišla Bella sem skakala od veselja. Prehodila sem eno ulico in že mi je moja pikica tekla nasproti. Ko je zadihana prisopihala do mene sva se objeli.

Haha. Res jo imam najraje. Odšli sva naprej proti šoli. Pogovarjali sva se o raznih fantovskih skupinah ipd. Skoraj sva že bili pred šolo, ko mi je kar naenkrat zazvonil telefon.

''Čakaj,'' sem rekla Belli ''telefon mi zvoni.. Mami je.''

J-Jaz..M-Mami

J: Ja, mami?
M: Ljubica. Pridi domov, ko se boš poslovila od vseh prijateljev in prijateljic.
J: Zakaj bi se morala posloviti od njih?!
M: Srček, oprosti. Res oprosti. Očka je dobil veliko boljšo službo v mestecu Flower oceanu. Selimo se, sonček.

--------------------------***------------------------

Prekinila sem. Začela sem jokati. Sesedla sem se na tla. Bella je otrpnila. Nikoli ne jočem.

''Sunshine, kaj je narobe?'' me je vprašala z tresočim se glasom.
''Bella NEEEEEE! Selimo se!''

Zdaj je še Bella planila v jok in me objela. Počasi sva odšli v šolo. Opravičili sva se ravnateljici brez razloga in odšle ven. Ven iz šole. Na najino mesto. Najino bff mesto. Sredi travnika na neki jasi. Ko sva prišli sem objela Bello in začela jokati. Solze so mi tekle kot dež!

Bella me je tolažila. Naslonila sem se na njo.

J-Jaz..B-Bella

J: Bobby, nočem te izgubiti.!
B: Honey, vse bo še v redu.
J: Ne, ne bo! Tam sploh ne bom mogla najti prijateljev!
B: Seveda boš. Vsi te imajo radi!
J: Objela sem jo.
B: Imaš zraven laptopa?
J: šur, zakaj?
B: Poglejva kakšno je mesto, v katerega greste.
J: Prav.

------------------------------***-------------------------

Vzela sem laptopa iz torbe in poiskali sva tisto mesto, šolo v mestu, igrišče, trgovine, knjižnjico..

Flower ocean:

Šola:

Igrišče:

Trgovina:

Knjižnjica:

...

Samo gledala sem. Vse je bilo tako lepo. Komaj sem čakala, da bomo odšli...Ali pa tudi ne. Z Annabell bi bilo vse veliko lepše, boljše itd.

''Prav zavidam ti!'' mi je rekla Bell, medtem, ko sem jaz še vedno sanjarila o Flower oceanu.
''Hehe vem. Pikeei, bo fb-ju mi napiši če si boš kaj spreminjala telefonsko številko. Vsak dan te bom poklicala.''
''Okej. Ampak verjetno si ne bom. Te bom tudi jaz kaj poklicala.''
''Okej pikuuš!'' Sem ji rekla. Vstali sva. Objela sem jo in spet sem se začela jokat.
Tudi Bella je jokala. Močno sem jo objela in ji pritisnila poljubček na lička.

Pogrešala jo bom! ZELO!!
._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.

Neeextam?
17. junij 2012
tri nexte;*
17. junij 2012
u96423
u96423
neext!;*
17. junij 2012
next!!!!!!!!!
17. junij 2012
u96423
u96423
neeeeeeeext!;S
17. junij 2012
u84822
u84822
next!
17. junij 2012
u95919
u95919
neeeeeekšt!!! ful carska zgodbica!
aja pa jaz pišem eno čist novo pa pliiiiis če preberete. http://www.igre123.com/forum/tema/i-c-ic-d/35874/
17. junij 2012
u40877
u40877
neeeeeext
17. junij 2012
Ful vam hwalaa ker berete;*

Objela sem jo še zadnjič in v joku žalostno, a hkrati jezno stekla domov.
''Zakaj! O vraga! Le zakaj se moramo seliti?!'' sem vpila in zaloputnila z vrati. Mama me je pogledala. Nisem ji vrnila pogleda. Stekla sem v mojo sobo in začela sem se jokati. Spet. V sobo sta prišla Harry in Niall. Prav zasmilila sta se mi.

My room:

Vsedla sem se. Najprej sem dvignila Harry-a in si ga dala na krilo, nato pa še Nialla. Sploh že vesta da se selimo? sem se spraševala v mislih. Oba dva sta me gledala svojimi velikim rjavimi očkami. Kako naj povem Zali, da moram oditi? Zala je moja sestrična in blizu sva si res kot največje bff. Prijela sem se za glavo. Če morem, pač morem. Napotila sem Harry-a in Niall-a iz sobe potem pa prijela telefon in vtipkala številko moje sestrične. Začelo je zvoniti. Zaprla sem oči. Vdihnila sem. Okej. Zdaj pa zares.

Zala:

PIIIIP, PIIIIP.. Zvonilo je v nedogled, ko se je po 15 pisku Zala le javila.

J-Jaz..Z-Zala

Z: Ja, želiš Anny?
J: Poslušaj Zala.. Ne vem kako ti naj povem..
Z: Kaj, si našla fanta?
J: Ne. Pikica, selimo se!
Z: k-k-kam?
J: V mestece Flower ocean.
Z: Pa umrla bom brez tebe.!
J: I ja bez tebe!
Z: No, pokliči me. Vsak dan.
J: Bom, brez skrbi. Čuuske;*.
Z: Čuus babe!

---------------------***------------------------

Zajokala sem. Zala, kaj bom jaz brez tebe? Sem si mislila, in v mislih že pletla sebe, kako jočem pred mamo, in tečnarim, da nočem iti..
Ampak morem. Ja. Za ta dan, 18.9.2012, mi je usojena žalostna nesreča.
Najraje bi umrla. Kar zdaj. Takoj!
._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._._.

Next?
17. junij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!!
17. junij 2012
next
17. junij 2012
next!!!!!!!
17. junij 2012
u40877
u40877
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. junij 2012
Uff.. vedno več nextov.. Fała :*

''Anna, si nared?'' je kričala mama iz kuhinje med samimi škatlami.
''Jaa!''
Odvihrala sem navzgor po stopnicah, z tremi kovčki v rokah. Nato sem se vrnila še po tri. In nato še po tri. Jap. Devet jih je bilo. Ko smo vse spravili v selitveni kamion smo se še sami vsedli v avto. Belli sem na hitro natipkala SMS, naj pride pred našo hišo. Že po 5 min. je bila tam. Objela sem jo. Začela je jokati. Jaz tudi. Pogrešala jo bom. Najbolj! Še enkrat sva se objeli in pomahala je Niall-u in Harry-u. Potem, smo se odpeljali. Trajalo je 5 ur, preden smo prispeli v Flower ocean. Ko sem stopila na trdna tla, mi je noga sklecnila in padla sem po tleh. O, ne. Noga mi je zaspala. Poklicala sem mamo, in pomagala mi je v hišo. Čeprav mi sprva ni bilo všeč, da se selimo v neko hišo, za katero še vedela nisem, da jo mami in očka gradita. A, ko smo prišli tja, sem morala priznati, da je bila hiša božanska.

Our house:

Bila je ogromna. Od tam se je videl celotni Flower ocean. Prvič sem razumela, zakaj se mesto sploh tako imenuje. Zato, ker je bila vsaka hiša druge barve. Bilo je prelepo. Kot rožice.

Najprej, sta nam mami in očka pokazala celotno hišo, potem pa smo si izbrali sobe. Hiša je bila tako velika, da sta mi mami in očka dovolila, da si lahko izberem svojo sobo, kjer bomo s prijatelji spali in se zabavali, če bodo prišli k meni. Seveda, ko si jih najdem. Če druga ne, pa bom med poletnimi počitnicami poklicala Annabell in skupaj se bova zabavali pozno v noč. Zdaj vam bom pokazala nekaj osnovnih prostorov v naši hiši.

Dnevna soba s stopniščem:

Soba za moje prijatelje in zame:

Moja soba (zraven je kuhinja zame in prijatelje):

Soba Niall-a in Harry-a:

Kuhinja:

Kopalnica:

Spalnica:

Upam, da nisem česa pozabila.. resnično, hiša je bila božanska.. Komaj čakam, da na obisk pride Bell.

Oprostite, ker je več slik kot besedila.. Fała :*

Nextaaam?
18. junij 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. junij 2012
Kliknite na vse slike.. Boljša kvaliteta je..
18. junij 2012
u96423
u96423
nexty!;**
19. junij 2012
u40877
u40877
neeeeeeeeeeeeeeeeext
19. junij 2012
Fałaaaaa vam:*

Bila sem zelo navdušena in, ko sem že lahko normalno hodila (saj veste, noga mi zaspala) sem odšla v avto po mojih devet kovčkov. Ko sem vse 'razpakirala', sem se oblekla in odšla v mesto.

Neko mimoidočo punco sem v mestu povprašala za pekarno in pokazala mi je. Odšla sem si po rogljiček.

Ko sem prišla ven, je punca še vedno stala tam. Pristopila je do mene in me povprašala po imenu.

J-Jaz..P-Punca

P: Živjo. Te smem nekaj vprašati?
J: Hej. Ja, kar .
P: Kako ti je ime? Oprosti, ker to sprašujem, ampak problem je v tem, da smo se v to mesto preselili prejšni teden, in se sploh ne znajdem.
J: Oh, veš mi smo se sem preselili pred 15 min. Drugače pa mi je ime Anna, ampak kliči me prosim kar Anny. In kako je ime tebi?
P: Haha. Hecno. Jaz sem Elly.
J: Lepo ime..

----------------------***--------------------------

Še naprej sva se pogovarjali in postali sva pravi prijateljici. Potem sva odšli povprašat mojo mamo, če lahko prespi pri nas. Seveda je dovolila. Elly in jaz sva bili zelo veseli, potem pa sem jaz Ell posodila telefon in poklicala je še svojo mamo. Na srečo je tudi ta dovolila, ampak je hotela govoriti tudi z mojo mamo. Mami sem dala telefon, potem pa sem Elly predstavila Harry-a in Niall-a ter ji pokazala sobo, v kateri bova spali. Navdušena je bila. Potem mi je povedala, da ima tudi ona bratca. Ime mu je Ally. Pokazala mi je slikico, ki jo je imela v žepu.

Ally:

''Kako je srčkan!'' sem rekla.
''Hja. Vem, hvala.'' mi je odvrnila Elly.
''Pripelji ga kdaj sabo.'' sem povabila.
''Ne morem! ''
''Zakaj?!''
''V bolnici je. Raka ima.''

Prijela sem se za usta. Njen bratec je star 6 let. Ima raka. Okej, tejle punci moram pomagati. Že vem kaj bom storila. O, ja. Dobro vem. Zelo dobro!

Elly:

Upam, da je uredu..

Neeextam?
21. junij 2012
u84822
u84822
next!
21. junij 2012
u96449
u96449
Next
21. junij 2012
u96282
u96282
next
21. junij 2012
u40877
u40877
neeext
21. junij 2012
ƒαłα ναм.. zσρєт:* ∂αηєѕ, ιη ∂яυgιč, čє ѕє вσѕтє ѕтяιηנαℓι вσм ριѕαℓα z ∂яυgιмι čякαмι.

єℓℓу ѕєм яєкℓα, ∂α ѕє тαкσנ νяηєм. νzєℓα ѕєм тєℓєƒση ιη σ∂νιняαℓα ѕкσzι νяαтα ѕσвє zαмє ιη ρяιנαтєℓנє. σ∂šℓα ѕєм ηαяανησѕт ηα ѕтяαηιščє. νтιρкαℓα ѕєм тєℓєƒσηѕкσ šтєνιℓкσ вєℓℓє.

נ-נαz..в-вєℓℓα

נ: нєу уσυ! ρσѕℓυšαנ, ѕє šє ℓαнкσ zαηєѕєм ηαтє.
в: αηηу!!!! šυя, zαкαנ gяє?
נ: gℓєנ, ѕρσzηαℓα ѕєм єησ ρυηcσ ρσ ιмєηυ єℓℓу. ρσѕтαℓι ѕνα яєѕ ∂σвяι ρяιנαтєℓנιcι, ιη ρσкαzαℓα мι נє ѕℓιкιcσ ηנєηєgα б-ℓєтηєgα вяαтcα. ρσναвιℓα ѕєм נσ, ηαנ gα к∂αנ ρяιρєℓנє ѕ ѕαвσ, ρσтєм ρα мι נє ρσνє∂αℓα, ∂α ηємσяє, кєя ιмα αℓℓу, тσ נє ηנєη вяαтєc, яαкα.
в: σ ƒαααααααк!
נ: נα νєм, вι zαтσ ℓαнкσ νρяαšαℓα ѕνσנσ мαмσ, čє ℓαнкσ υѕтναяι αкcιנσ ρσмαgαנσ мαℓємυ αℓℓуυ؟
в: šυя! ιтαк ∂α вσм яєкℓα.
נ: вι ℓαнкσ єℓℓу ιη ηנєηι ∂яυžιηι ρяє∂ѕтανιℓι αкcιנσ σв кσηcυ ℓєтα؟
в: šєℓє тαкяαт؟ ιη кαנ вσмσ ν αкcιנι ρσčєℓι?
נ: мιѕℓιℓα ѕєм, ∂α вι zвιяαℓι ∂єηαя, ιη ѕє ѕкυραנ z αℓℓу-єм вσяιℓι ρяσтι ηנєgσνємυ яαкυ.
в: נα, šℓσ вι.
נ: ριкєєι, ƒαłα тι мιℓιנσηкяαт!
в: ηι zα кαנ вυηηу!
נ: čυυѕкє;●
в: υžιναנ, čυυѕ
----------------------●●●-----------------------
σкєנ, тσ ѕєм σρяανιℓα, ѕєм ѕι яєкℓα ν мιѕℓιн ιη ρσčαѕι σ∂кℓєηιℓα ѕтяαηιščє, тєя σ∂šℓα ηαzαנ ν ѕσвσ zα ρяιנαтєℓנє. тαм ѕтα z∂αנ вιℓα нαяяу ιη ηιαℓℓ. ''ѕяčкαηα вяαтcα ιмαš.'' мι נє яєкℓα єℓℓ ιη мє ρσgℓє∂αℓα ѕ ѕνσנιмι мσ∂яιмι σčмι. ''нναℓα, νєм .'' ѕєм σ∂νяηιℓα ιη ηαρσтιℓα мαℓčкα νєη. єℓℓу ѕє мι נє ѕмιℓιℓα, α ѕ тєм ѕєм σρяανιℓα. αкcιנα žє ∂єℓυנє. єℓℓу ѕєм ρσναвιℓα, ∂α ѕкυραנ z ηαмι ρσנє ηєкαנ čσкσℓα∂ηιн ραℓαčιηк. ρσčαѕι ѕνα ѕє ν ριžαмι (נαz ѕєм єℓℓ ρσѕσ∂ιℓα єησ ѕνσנσ) σ∂šℓι ν кυнιηנσ, кנєя נє žє ∂ιšαℓσ ρσ ραℓαčιηкαн. σčкα נє ρяιנαzησ ρσz∂яανιℓ єℓℓу, ιη zαčєℓ вяαтι čαѕσριѕ. ''вσš кαкαν αℓι кανσ؟'' ѕєм ρяєνι∂ησ νρяαšαℓα єℓℓу ιη ѕє σвяηιℓα. ''נα, ρяσѕιм.'' νzєℓα ѕєм ∂να ℓσηčкα ιη ναηנυ ηαѕυℓα ν νѕαкєgα zα тяι žℓιčкє кαкανα. ∂σℓιℓα ѕєм тσρℓσ мℓєкσ ιη ρσčαѕι ѕνα zαčєℓє נєѕтι ραℓαčιηкє ιη ѕякαтι кαкαν. кσ ѕνα ρσנє∂ℓι ιη ρσριℓι, ѕνα σ∂šℓι ν мσנσ ѕσвσ gℓє∂αт ƒιℓм αмєяιšкα ριтα - σвℓєтηιcα.

ѕмєנαℓι ѕνα ѕє кσт zмєšαηι. кσ ѕνα ηєнαℓι gℓє∂αт ƒιℓм ѕνα ѕє šℓι яєѕηιcα αℓι ιzzιν. ∂σвιℓα ѕєм ιzzιν, ηαנ gяєм ν кυнιηנσ zαмє ιη zα мσנє ρяιנαтєℓנє (кι נє ρσℓєg мσנє ѕσвє) ρяєνяžєм ѕтσℓ ιη zαкяιčιм: ''αααααα! кαčα!'' ѕяєčα ηι ηιнčє ѕℓιšαℓ, кєя ηιѕєм яανησ zαкяιčαℓα. ρσтєм, кσ ѕνα z ιgяσ кσηčαℓι, ρα ѕνα ѕє σ∂ρяανιℓι ѕραт, ѕαנ ѕνα вιℓι zєℓσ zαѕραηι, υяα ρα נє вιℓα 2Э.Ƽȣ.
ηα ѕяєčσ мι∂νє z єℓℓ ηιѕνα ρσzαвιℓι ηιтι ηα ηנєησ šσℓѕкσ тσявσ, ∂α вσνα ℓαнкσ zנυтяαנ ѕкυραנ σ∂кσяαкαℓι ναηנσ.
נα, נυтяι ρα вσм žє ηα ησνι šσℓι... ●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●
z∂αנ, ѕєм ѕє σ∂ℓσčιℓα, ∂α мσנι zgσ∂вιcι ρяιкℓנυčιм ιgяιcσ. νє∂ησ ℓαнкσ ηαριšєтє ∂να σ∂gσνσяα. ηρя. ∂αм ηєкαנ
σ∂gσνσяσν (є∂єη вσ νє∂ησ ρяανιℓηι) ιη νι ηαριšєтє: ηєєχт ιη αℓι ηєχт + ηρя. α ιη в...

υραм ∂α яαzυмєтє. ρα кαя zαčηιмσ ..
zяανєη ηєχтα ηαριšιтє νѕαנ ∂να σ∂gσνσяα, zα кαтєяєgα мιѕℓιтє, ∂α ѕє вσ ν zgσ∂вιcι яєѕ zgσ∂ιℓ.

α) єℓℓу ιη αηηα вσѕтα ѕρσzηαℓι ѕιмραтιčηєgα ƒαηтα.
в) αηηα ѕє вσ zαℓנυвιℓα.
c) ν ησνι šσℓι, вσ∂σ ƒαηтנє ∂σвєѕє∂ησ σвησяєναℓι αηησ.
∂) αηηα вσ ѕρσzηαℓα αℓℓу-α.

σρяσѕтιтє, кєя נє вσℓנ кяαтєк ηєєχт..
ηєχтαααм؟
22. junij 2012
u40877
u40877
NEEEEXT
22. junij 2012
neeext
23. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg