Forum
Pisala bom še eno zgodbico. Ta govori o dekletu, ki je v mladosti preživela veliko težkega. Ločitev staršev in posvojitev jo je najbolj prizadela. stara je bila 10 let, ko sta se njena starša ločila. Noben od njiju ni mogel skrbet za njo zato sta jo poslala v dom za mladostnike. Družina z 4 otroki jo je posvojila pri 12 letih. To je bilo zanjo po eni strani olajšanje po drugi strani pa groza. Več vam še pišeem.!

Next.?
04. marec 2012
Neext
04. marec 2012
next
04. marec 2012
u82266
u82266
next
04. marec 2012
Sem Catherine, kličejo me Kate in sem stara 10 let. Doma imam starejšo sestro Emo. Moja mladost ni in ne bo posejana z rožicami, tako kot je marsikomu drugemu. Moja starša se doma veliko kregata in edino moje mnenje je, da se bosta ločila. Veliko razmišljam o tem in si zastavljam veliko vprašanj. Pri komu bom živela.? Me bosta imela še rada.? in še bi lahko naštevali. Ampak pustimo, da čas naredi svoje.
Bila je sobota. Zelo sem se veselila tega vikenda. Nevem zakaj ampak vedela sem, da se bo zgodilo nekaj zanimivega. Zjutraj sem se zbudila in odšla v kuhinjo na zajtrk. Kot vedno sta se mama in oče nekaj pogovarjala. Nisem hotela nič slišat, ker bi imela še več uprašanj in še slabše bi bilo. Naredila sem si čokolino in odšla v dnevno sobo. Mama in oče sta prišla za mano in mami reče: Kate, ali lahko ugasneš TV in nama prisluhneš.? Ugasnila sem televizijo in srce mi je začelo razbijat kot še nikoli. Nisem bila navajena takih pogovorov s starši zato nisem vedela kakšno novico naj pričakujem. Oče je s cmokom v grlu rekel: Kate, midva z mamo zelo težo živiva skupaj, zato misliva, da je za vse najboljše, da se ločiva. Začela sem jokat.! Začela sem se zavedat, da kar sem si mislila je čisto resnično. Mami je še pripomnila: Ker se bova oba iz te hiše odselila in jo prodala, ter se vselila vsak v svoje zelo majhno stanovanje, meniva, da je najbolje, da te pošljeva v mladinski dom. Bila sem preveč v šoku, da bi kaj rekla.!

P.S: Kako je na to odvrnila sestra in več napišem po 3 nextih.!!

Jaz:

Sestra:

Mami:

Oči:

04. marec 2012
u82266
u82266
next
12. marec 2012
мεямαid :3------>TaniaTheBooh...remeber.? Še dvaa nexta.
13. marec 2012
next
15. marec 2012
Next.!♥
15. marec 2012
u83740
u83740
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext, neeeeeeeext, neeeeeeeeeext (:
21. marec 2012
Nextam:

Vsa objokana sem stekla v sobo v kuhinji pa še pograbila hišni telefon z namenom, da bi poklicala sestro. Dvakrat se ni oglasila ampak v tretje gre rado zato še enkrat zavrtim telefonsko številko in pokličem. Končno se je oglasila.

J- Jaz
E- Ema

-----------------------
J: Emaa nujno je!
E: Hitro povej kaj je!
J: Mami in oči sta se ločila. Prodala bosta to stanovanje midve pa bova morali v mladinski dom.
E: Res.!?
J: Jaa. Prosim pridi hitro domov.
E: ok, že prihajam.
--------------------------------------------------------------------

Ko je Ema prišla domov sem ji objokana skočila v naročje in še enkrat povedala kaj se je zgodilo. Ema je šla do očeta in ga vprašala kje sploh je ta mladinski dom in, če lahko pove ime doma. Oče ji odgovori: Mladinska Uprava NJP.Niti približno se mi ni sanjalo kaj naj bi ta kratica pomenila ampak zagotovo stric google ve kaj več. Odšla sem na računalnik preverit v kakšnem stanju je ta dom.

Po vsej verjetnosti vas zanima kakšen je bil. To vam povem po 4 nextih ;D
21. marec 2012
u83740
u83740
next, next, next, neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext.
21. marec 2012
next itak :3 tenx kumi čakam
21. marec 2012
:33

Lovam vaas...hihi < 333
21. marec 2012
u82266
u82266
next
21. marec 2012
u80965
u80965
neext:'333
22. marec 2012
naxštej že enkrat!!****____****
22. marec 2012
dej no
22. marec 2012
u82673
u82673
srednje next
22. marec 2012
k monn..
23. marec 2012
Gledala je slike in ga iskala. En pravi zadetek je našla čisto na koncu strani. Kliknila je in mi rekla. Izgleda kot nekakšna palača in je zeloooo zapuščena stavba.

Pod sliko je bil opis: Takole naj bi izgledal star mladinski dom. Prostori so zelo slabo ohranjeni in ta dom bi bil potreben prenove. V ta dom starši še vedno pošiljajo otroke kajti to naj bi bil brezplačen dom. Iz tega doma ni še nobena družina posvojila otrok.

Začela sem se jokat. Bila sem čisto v šoku. Starše sem še enkrat na kolenih prosila, da naju ne odpeljejo v ta dom. Bila sta čisto tiho ter odšla iz sobe. Usedla sem se na posteljo, vzela moj telefon in takoj poklicala mojo najboljšo prijateljico Nino.

J-jaz
N-Nina

J: Ninaa, nujno je, nekaj ti morem povedat
N: kaj je.!?
J: Takoj pojdi na internet in napiši Mladinska Uprava NJP
N: Zakaj.?
J: Nič ne sprašuj, samo napiši pa ti bo jasno.
N: kk, že pišem.
J: No zdej pa pojdi čisto na konec strani pa kklikni tisto čisto zadnje
N: Ja in kaj je to.?
J: V ta dom naju bodo s Kate poslali starši.!
N: Kaaaj.!?
J: jaa...eej morem it, te še pokličem..! Papaa
N: ok, papa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ewoo vam...zdej pa 4 nexte..
24. marec 2012
u82266
u82266
next
27. marec 2012
next
06. april 2012
next
06. april 2012
Še engaa
23. april 2012
next
24. april 2012
Nina mi je kasneje napisala sms: Se ti zafrkavaš ali greš res v ta peklensko grdi dom.? če resno greš mi povej kdaj, ker se hočem poslovit in ti zaželet srečo, da te slučajno kdo ne bi ubil. Takoj sem ji odpisala: Ne.! Čisto resno mislim.! Ja seveda ti bom povedala. Nisem dobila odgovora več dni kljub temu, da sem ji vsak dan pisala smsje kot nora. Končno je prišel tisti dan, ko sem se morala poslovit od moje preljube sobe, kjer sem preživela najboljše trenutke z najboljšimi prijatelji in prijateljicami, od mojih staršev ki jih imam rada kljub temu, da me s sestro pošiljata v ta dom in seveda od mojih najboljših prijateljic in prijateljev. Odšla sem do vsakega posebaj ga objela in rekla: odhajam. upam da se boste imeli dobro kljub temu da brez mene. Ne me pozabit. Rada te mam. In vsakega na koncu še objela. Na koncu sem vsa objokana prišla domov ter se usedla v avto zraven sestre. Objela sem tudi Kate ter ji rekla: nehajve jokat. upajve na najboljše. Odpeljali smo se. Vozili smo se kar dolgo. pomojem kaki 2 uri. Bila sem utrujena od vožnje in oči so me pekle od vseh solz. Ko smo prišli sem tam zagledala...............

5 nextou;*
25. april 2012
next
27. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg