Forum
Živijo!
Na Igre 123 Je že veliko zgodbic.Od grozljivih,smešnih,dramatičnih...Jaz pa sem se odločila pisati zgodbico z naslovom Forever Young :3.Ta zgodba bo govorila o najstniškem življenju 6 najstnic,ki postanejo nerazdružljive prijateljice.V najstniškem življenju bo precej "žalosti,sreče,ljubezni..."
No,pri ljubezni pa bo vsaka najstnica našla svojega fanta.Tako se bodo začele pustolovščine z njihovimi fanti in tudi kot same prijateljice bodo imele veliko izzivov.
No,da ne bom predolga bom začela pisati.Zgodba je izmišljena.
_____________________________________________________________________________________
Ime mi je Zala.Stara sem 15 let in hodim v 9.class-razred.Imam svoj stil,ki mi je všeč,včasih pa je deležen tudi kakšnih pripomb ali komplimentov.Ljubim ličila,saj to je moje življenje(hec).Drugače pa sem prijazna oseba in rada pomagam ljudem v stiski.
Jaz~Zala~

______________________________________________________________________________________
Če vam je všeč oziroma če hočete izvedeti kaj se bo zgodilo napišite "Next in "
Če pa se vam zdi brez veze in nočete izvedeti kaj več pa napišete "Beda in "
______________________________________________________________________________________
29. januar 2012
u71846
u71846
Next
29. januar 2012
u47197
u47197
Next
29. januar 2012
1.Del:
♫♪♫♪♫ ♪ je zazvonila moja budilka.S težavo stegnem roko in budilko vržem skozi okno.Awww....Sem slišala.Potem pa sem si mislila "spet je nekomu priletela v glavo".Potem se končno vstanem.Ampak nekaj me zaskrbi.Želim pogledati na uro in ugotovim,da je nimam.Potem se spomnim,da imam še telefon.Vidim,da je ura 7.45.Hitro stopim do omare in iz nje zmečem vsa oblačila,da najdem pravo kombinacijo oblačil.
Tako~Sem~Oblečena~

Potem gre še v kopalnico se naličim in namažem FINISH :3
Potem stečem v jedilnico in vidim na mizi zajtrk.Ga pojem in si torbo zavihram na ramo.Zaklenem hišo in se odpravim v šolo.Prečkam 4 prehode.In še 3 ulice in pridem do šole.Tam vidim skupine fantov in punc.Tudi nekatere,ki se poljubljajo.To šolo sovražim,ker nimam nobene prijateljice ali prijatelja.Ampak grem naprej.Se dobro učim in imam tudi dobre ocene.Vstopimo v razred in se posedemo na svoja mesta.Potem na učiteljica pove novico.In to dobro novico o.....
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
29. januar 2012
u72261
u72261
Next♥
29. januar 2012
next
30. januar 2012
u72418
u72418
Next
30. januar 2012
next
30. januar 2012
Hvala Vam Za Vse Nexte
2.Del:
Vstopimo v razred in se posedemo na svoja mesta.Potem na učiteljica pove novico.In to dobro novico o novi sošolki.Ta novica je bila za mene najboljša.Saj mislim,da bi ta "Punca" bila ravno prava prijateljica za mene!Učiteljica je rekla,da pride že danes in,da jo bo nekdo pospremil okoli šole in notranjost šole.Učiteljica je vprašala,kdo bi to bil,da bi to punco peljal/a na sprehod?Takoj sem dvignila roko in rekla : Jaz bi bila prosim!Učiteljica se je strinjala in je že v razred stopila nova učenka.Stopim do nje,jo primem za roko in odideva iz učilnice.
Najin pogovor: Zala-Jaz Tjaša-Nova učenka
Zala : Živijo! Moje ime je Zala.Kako pa je ime tebi.
Tjaša : Ime mi je Tjaša.Stara sem 15 let.
Zala : No,super,jaz tudi.No,dobrodošla na naši šoli.Upam,da ti bo všeč.
Tjaša : Hvala ti.Ali mi lahko pokažeš zunanjost šole.Kot so igrišča in tekaške proge.
Zala : Seveda.Z veseljem.Pojdiva!
In tako sem ji še pokazala zunanjost naše osnovne šole.Bila je zelo navdušena.Tako sva se vrnili v učilnico,kjer smo imeli športno vzgojo.Ona je sicer pozabila športno opremo,v bistvu vse,ker še nima urnika.Zato sem se odločila,da ko pridem domov,ji bom skopirala urnik.Potem je bilo konec in sva se poslovili in odšli vsaka na svojo stran.
To~Je~Bila~Nova~Učenka~Tjaša~

31. januar 2012
Next
31. januar 2012
u72261
u72261
Next♥
01. februar 2012
nexxt
01. februar 2012
Hvala Vam,Da Spremljate.Ta del bo kratek,ker imam zelo dosti dela za Šolo.
3.Del:
Grem mimo 3 ulic in 4 cest.Ko pridem do svoje hiše,kjer živim vidim,da je na tem mestu nekakšna druga hiša.Veliko lepša,večja in udobna.Pokličem na telefon,da vprašam mojega očeta kaj se je zgodilo.Poiščem njega v imeniku in pritisnem "kliči".
Moj~Telefon~

Pogovor : Kate-Jaz Oče-Moj Oče
Kate : Zdravo!Kako si?
Oče : Zdravo.Dobro sem,ti?
Kate : Slabo.Ker me skrbi,kaj se je zgodilo z našo hišo.
Oče : Sem vedel,da boš vprašala.No,Da ti povem.To je naša nova hiša.
Kate : Kaj si Nor.To je mega.Hiša je prekrasna!!!!!
Oče : No,sem vesel,da ti je lepo.Zdaj pa si oglej vse sobe in bazen.
Kate : Rada te imam.Pa-Pa!
Oče : Pa-Pa!
Naša~Hiša~Z~Bazenom~

Stečem po stopnicah v svojo sobo.Odprem vrata in.........Obstojim kot,da me je nekdo butnil.Gledam v sobo in se čudim,če je res to moja soba.Potem končno stopim korak naprej in pogledam vse kote.Imam posteljo,računalnik,televizijo,garderobo in še mizo z ogledalom z ličili.Svet je popoln.Zdaj si bom pa končno lahko povabila prijateljice.In bodo lahko prespale.Ampak žal samo 1 ker je to vse od mojih prijateljic.
Moja~Soba~

Nadaljujem? Napišite Next Če Vam Je Všeč!
01. februar 2012
ja neeeextt.!
04. februar 2012
Neeeeeext.!!!
04. februar 2012
next:3
07. februar 2012
Hvala Vam,Da Edine Spremljate mojo zgodbo :3
4.Del:
Sedem za računalnik in se prijavim na Facebook.Moram se vpisati na novo,ker imam novi računalnik in nočem uporabljati starega računa,ker imam že 2066 prijateljev.In od tega je 1500 neznanih.No,uspelo se mi je prijaviti.Potem pa vidim že takoj 1 prošnjo.To je bila Tjaša.Seveda jo sprejmem in se klikneva.
Pogovor : Jaz-Zala Prijateljica-Tjaša
Zala : Živijo!Kako si?
Tjaša : Heei.Super sem.In ti?
Zala : Pa še gre.
Tjaša : Zala? Ali lahko prideš k meni,da se malo druživa,saj si ti edina moja prava prijateljica.
Zala : Z veseljem.Prihajam!Čez 20 minut sem pri tebi.
Tjaša : Dobro,Se vidiva.Pa-Pa!
Zala : Čaw Čaw
Hitro grem do moje garderobe in hitro poiščem nekakšno kombinacijo oblačil.Zdela se mi je lepa kombinacija in sem jo oblekla.
To~Je~Moja~Kombinacija~Oblačil~
[img]http://data.whicdn.com/images/13118207/x_large.jpg?1312867449[/img]
Potem stečem do očeta in Kate in se poslovim.Odhitim čez vrata in sem že zunaj.Rabim 10 minut do Tjaše,zato sem si vzela čas.Potem ko pridem vidim hišo.Bila mi je zelo lepa.
Potem se na vratih prikaže Tjaša.Pomaha mi in mi odpre vrata,da vstopim v stanovanje.To pa je bil kot kakšen dvorec sem ji rekla.Nasmehnila se mi je in zaprla vrata.
To~Je~Bila~Njena~Hiša~
[img]http://data.whicdn.com/images/22636092/x_18f832fd_large.jpg[/img]
Nadaljujem?
07. februar 2012
next.!
12. februar 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))
obvezno nadaljuj_-_
22. april 2012
no nadaljuj
22. april 2012
nextić;P
13. oktober 2012
Neext!