Forum
Heiii sem Sally, stara sem 17 let in obiskujem isto šolo kot One Direction. Ja, res imam srečo.
Torej povedala vam bom kako se je vse začelo.
Moja najboljša prijateljica je Emma in zame je kot sestra.

Jaz

Emma

3.1.2012

Pouk se je začel in končno bom videla moje prijatelje po dolgem času.
Pa tudi nekoga, ki si ga najbolj želim videti. Louisa.
Sedaj, ko so prišli z turneje, pravijo da se bodo posvetili šoli in jaz ga bom lahko videla.
Grem v kuhinjo na zajtrk.
Vsi že sedijo za mizo; moja mama, oče in moj brat Liam.
"Dobro jutro!" reče mama in oče se mi nasmehne.
"Jutro!" rečem in začnem jesti palačinko. Liam ne ve, da mi je Louis všeč, hvala bogu naju je že predstavil, tako kot z ostalimi. Ko sem ga videla na X Factorju sem mu dala stokrat več glasov kot Liamu, čeprav je moj brat.
"Danes bomo z fanti imeli vaje pri nas." reče in jaz ga pogledam in zardim. Na smeh mi gre ampak se nočem izdati, zato močno zakašljam. "Je kaj narobe?" vpraša mama. "Ne, ne sploh ne.." rečem.
Po zajtrku se z Liamom zapeljeva v šolo. "Torej Sally, pobereva sproti še Emmo?" vpraša in jaz takoj vem za kaj se gre. Liamu je Emma že dolgo všeč. "Lahko." rečem.
Ustaviva se pred njeno hišo. Emma se usede na zadnji sedež in vidim, da je Liamu malce nerodno. Ves čas gleda v ogledalo, da bi jo videl, ampak bojim se, da se bomo zaleteli. "No, no Liam glej na cesto, Emmo boš imel še dovolj v šoli." rečem in on me debelo pogleda. Vidim, da bi me najraje nadrl in nasmeji se. Ko prispemo, vidim, da so fantje že tukaj, tudi Louis.
Izstopimo in fantje se nam približajo. Fantje se udarijo z pestmi, Louisov pogled pa uhaja k meni.
"Živjo Sally.." rečejo vsi. "Živjo fantje.." rečem in upam, da nisem preveč zardela.

Prva ura je bila matematika. Z Emmo sediva skupaj v zadnji klopi. Tokrat si dopisujeva prek listkov. --Louis te je danes tako lepo gledal !!--napiše Emma. --Liam ni bil pri tebi nič boljši!-- ji odpišem. --Pridi danes po pouku k meni, fantje bodo imeli vajo pri nas.--
--A res? Boooom, valda!-- odpiše. Louis sedi v klopi pred nama z Liamom. Včasih se obrne in se mi nasmehne. Tudi danes se mi je in jaz mu vrnem nasmeh.

One Direction

*****************************************************************************************************************************
NEXTAM??????
17. avgust 2012
u80719
u80719
neeeeeext!!!!!!
17. avgust 2012
neext
bi kdo prooosim bral? https://www.igre123.com/forum/tema/moj-koscek-srece/40076/1 hvalaaa, pa oprosti za smetenje
17. avgust 2012
NEXTI"!
17. avgust 2012
next!!!!!!!
17. avgust 2012
u98320
u98320
NEEEXT
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
HVALA ZA NEXTE!
********************************************************************************************************************
Ko je bil čas za malico sva se z Emmo odpravile v kantino.
Usedle sva se in klepetale. "Komej čakam, na konec pouka!" reče Emma.
"Jaz tudi, ne morem jesti, tako sem neučakana!" ji rečem.
Obe se zasmejeva in prav v tistem trenutku pridejo v kantino fantje.
Moj bratec Liam je kar prvi in z roko si razmrši lase, saj bi rad naredil vtis na Emmo.
Zavijem z očmi in se zasmejem. Emma močno zardi in gleda Liama.
Za njim pride še Louis, in sedaj je moj čas. Čas, da zardim. Ne morem ga nehat gledati.
Nasmeje se mi in meni vse bolj močno bije srce. Tako niti ne opazim, da je do naju prišel Greg.

Mislim, da je Gregu bila všeč Emma, ampak on...nekako ni bil všeč njej.
Ko je prišel je Emma zavila z očmi.
"Jaz...jaz....HEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ!" je rekel pravzaprav se je zadrl.
Tako močno se je zadrl, da so vsi pogledali proti nama, tudi fantje.
"Živjo...Greg..." sem rekla potihoma. Emma se je prijela za glavo in rekla "Haj, Greg, kaj želiš?"
Greg je rabil nekaj sekund, da je dojel kaj ga je Emma vprašala potem pa se je nasmehnil in pokazal svoje rumene zobe.
"Bi ti...Emma...am...am...ti..šl..šla...z man...mano?"
"kam?" je vprašala Emma.
"Na p-p-p...ples?"
Emma je žalostno pogledala. Ni hotela izpasti nesramna ampak, želela je, da bi jo na ples povabil Liam.
"Jaz..." je rekla..in pogledala dol.
Hotela sem ji pomagati, ampak nisem vedela kako, no zato pa je pomagal moj brat...Liam
****************************************************************************************************************
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
next!!!!!!
17. avgust 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. avgust 2012
u98320
u98320
neeeeeeeeeeext
17. avgust 2012
next!!
17. avgust 2012
neext
17. avgust 2012
neeext nova bralka
17. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeext nova bralka
17. avgust 2012
u70265
u70265
nexxtiii nova bralka hitr nadaljuj pliss :3
17. avgust 2012
neext
17. avgust 2012
"Žal, to ne bo mogoče." je rekel Liam in se nasmehnil Emmi. Ta je otrpnila in mu vrnila nasmešek.
"K-k-k-kako n-n-n-nemo-g-goče?" je zajecljal Greg.
"No, ker gre Emma...z mano na ples." Emma je deblo pogledala, jaz pa nisem drugega pričakovala, le malce sem ji zavidala. Ko bi le mene Louis povabil.
Greg je užaljeno odšel. Liam in Emma sta nekam odšla, jaz pa nisem imela drugega, kot da grem do garderobe za punce. Naslednja ura je bila športna in mogla sem se pripraviti.
Že vse punce, so bile v garderobi ampak Emme ni bilo. čeprav sem vedela, da je z Liamom, me je skrbelo zanjo. Vem, da Liam ne bi nikoli pustil, da se ji kaj zgodi, ampak moja prijateljica je in rada jo imam.
"Hej Sally!" reče Lea in usede zraven mene.
"Hej Lea, kako si?"
"Vredu, slišala sem, da gre Emma na ples skupaj z Liamom."
"Ja, vesela sem zanjo."
"Jaz tudi, ampak se želim prepričati, ali je res, da greš ti z Louisom na ples?"
Debelo jo pogledam.
Ker že zvoni se odpravimo na igrišče. Spotoma mi vse razloži.
"Veliko se govori, da te je povabil, praviš, da ni res?"
Odkimam, ne morem govoriti, ker sem še vedno šokirana.
Le kdo si je to izmislil? Louis? Emma? Liam?!
Malce pozabim na to in z Leo se zatopiva v pogovor.
Na igrišču igramo košarko, ki mi gre kar dobro od rok.
Sicer ravno ne blestim, ampak slaba tudi nisem. "Kaj ni to Emma?" reče LEa in z prstom pokaže na jokajoče dekle.
Stečem z igrišča v šolo.
Sledim joku. Emma sedi na tleh zraven omaric. "Kaj se je zgodilo?" jo vprašam in prisedem zraven nje.
"Jaz...no...z Liamom sva se poljubljala na dvorišču, potem pa sem šla samo...do omarice...in ko sem prišla nazaj...je poljubljal že drugo...." reče in solze ji prelijejo obraz.
"Kaj? Ta kreten!" rečem jezno in jo objamem. Nekaj časa tako sediva in potem se odpraviva domov. Jezna sem na Liama, ne jezna, ampak besna. Samo naj pride z fanti na vaje, jih bo že slišal....
17. avgust 2012
next nova bralka
17. avgust 2012
NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. avgust 2012
u98320
u98320
neeeeext
17. avgust 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!
17. avgust 2012
next
18. avgust 2012
Po vsem kar se je zgodilo, Emma vseeno gre z mano domov.
Fante že slišiva kako vadijo v sobi. "Tukaj počakaj." rečem Emmi in ona se usede na kavč.
Odprem vrata Liamove sobe. "Hej!" rečejo vsi v en glas, Liam pa "Kaj je sestrica?".
"Kaj je? Vprašaš me kaj je? To bi morala jaz tebe! Da te ni sram!"
"Kaj pa je?" vpraša in debelo pogleda.
"Kaj le! da takole zavajaš mojo najboljšo prijateljico to je! Tega ti ne bom dopustila, da veš! Samo vstran se obrne pa že imaš drugo frčafelo!"
"Pa saj ni bilo tako, kot zgleda, lahko pojasnim..."
"Res? Tvoje pojasnilo me ne zanima, še žal ti bo, ker si jo prizadel." rečem in zaloputnem vrata za sabo.

Emma še vedno objokana sedi na kavču. "Pridi, greva v mojo sobo." rečem.

Moja soba

"Si dobro?" jo vprašam. Emma odkima, objamem jo in ona se mi izpove.
Čez nekaj trenutkov nekdo potrka na vrata. "Ja?" vprašam. V sobo vstopi Louis.
"Želiš?" ga vprašam. "Emmo bi moral nekam odpeljati..." reče. Začudena sem, kaj ima on opraviti z Emmo. Ničesar ne razumem, zato vprašam "Kam pa?"
"Ne smem povedat." reče.
Pokimam in Emma odide z njim. Vse skupaj se mi zdi zelo čudno.
Mine nekaj minut, zato grem malce dol. Nikogar ni. Skomignem z rameni in se odpravim ven. "Gospodična Jackson?" vpraša poštar.
"Ja?"
"Pismo imam za vas." reče in mi izroči belo kuverto.
"Iz Misisipija je..." rečem.
"Ja, gotovo je pomembno." reče.
"Samo tukaj podpišite." reče.
Podpišem, se mu zahvalim in odidem v hišo.
Usedem se na kavč v dnevni sobi.
Odprem kuverto....
18. avgust 2012
next čimprej prosim!
18. avgust 2012
next
18. avgust 2012
nextt
18. avgust 2012
neeext!
18. avgust 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!