Forum
u116566
u116566
Upam da Vam bo všeč!
Bilo je poletje 2009....Sedela sem doma in Čakala da se vrne domov Zayn!...Ko je prišel domov sem ga vprašala:" Kje si bil tako Dolgo."Odšel je v sobo!...Mislila sem si da nekaj ni vredu. Nasljedni da je k meni prišla moja najboljša prijateljica Becky. Nisem ji izdala svoje občutke!..odšle sma na vajo gledat One Direction !...Becky je hodila z Louisom. Zayn se je obnašal zelo čudno. Nisem vedala kaj nej naredim !...V sobo je prišel Harry in Taylor !...Tega nisem vrjela..Pred kratkim sta šla narazen!....Skupaj smo odšli na pijačo!..Do nas je prišla natakarica in nam prinesla pijačo.!Ko je odšla jo je Zayn pogledal!..Nisem vedela kaj naj naredim!.......Nasljedi dan pa sem odkrila nekaj Šokantnega da........

Jaz:

Backy:

!
01. februar 2013
u102004
u102004
BI TEKMOVAL?
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model-tekmovanje/49717/1
Sori ko oglašujem
01. februar 2013
u98320
u98320
next
01. februar 2013
u116566
u116566
Next!.... V roko sem vzela telefon od Zayn in sem videla da je dobil Sporočilo!....Zayn je bil v Kuhinji!...Pogledala sem in pisalo je Mary!?...Nisem vedela kdo je Mery!?....Pogledala sem kaj mu je napisala. V sporočilu je pisalo: Kdaj prideš? ... Bila sem presenečena!....Odšel je na vaje!...Odločila sem se da ga moram slediti!...Hitro sem si oblekla :

!...In odšla..Videla sem kako prihaja ena ženska ! Ugotovila sem da je bla natakarice !..To me je šokiralo!...Jokala sem se napoti domov !..To novico sem sporočila Backy!...Hitro je prišla do mene!...Ko je pa domov prišel Zayn sma se začela kregat!...Na koncu sem ugotovila da je bila to njegova mrzla sestrična ki je prišla ta teden V London!..Tako mi je odleglo! ..Naslednji dan sem odšla.....
01. februar 2013
u98320
u98320
neeeeeeeeeeext
01. februar 2013
u116566
u116566
Next :Naslednji dan sem odšla skupaj z Backy in Taylor po nakupih !..
!...Ko smo odšle na pijačo sem zagledala Harryja...Vprašala sem Taylor kaj dela Harry?...Odgovorila mi je da je odšel s fanti k Fizerju. Po 5 minutah je do Harryja prišla ena ženska!..POLJUBILA STA SE!..to nisem mogla vrjeti. Taylor ga ni videla !...Odšle smo domov !...Ko so prišli fantje s novimi pričeskami smo bile vesela Vsi so prišli razen Harryja!..Liam je povedal da je moral iti hitro domov. Vedela sem da je nekaj narobe!..Mislila sem si zakaj mene skrbi za Harryja ?
01. februar 2013
u116566
u116566
Next: Nasljedi dan nisem mogla pozabiti kaj sem videla učiraj! Hotela sem pozabiti ampak nisem mogla ! K nam je prišel moj brat Jason :

in njegova punca Dessiree:

..Pripeljala sta še hčerko Pilerre:

in sina Joseph :

.....Imeli smo skupno kosilo..Prišli so ostali fantje iz One Direction ..Med kosilom je Harry dobil klic da mora hitro iti!..Tako se mu je mudilo da je pozabil svoj telefon na polici!..Ko sem odšla v kopalnico sem hitro uzela telefon in pogledala njegov e klice( vem da nisem smela to narediti)..Videla sem da se dobiva s punco Lucy!..To nisem povedala Taylor!..Ko je prišel Harry nazaj sem se hotela pogovorit z njim na samem !..Povedala sem mu kaj sem videla!..Ubljubila sem mu da nebom povedala Taylor!...Jason in njegova družina so odšli domov !..Preden sem odšla spat sem šla v kopalnico in zagledala v košu test za nosečnost!..Nisem vedala od koga je!..Lahko bi bil od katere punce Taylor,Perrie, Danielle ali Dessiree !?..Spraševala sem se od koga je !
01. februar 2013
u116566
u116566
Upam da kdo bere!..Next..Ko sem se zbudila sem si oblekla :

! Z Zaynom sma odšla na kosilo ! ....Ko sem se vračala domov (sama Zayn je moral iti),se mi je prebliževal en črni kombi! ..To se mi je zdelo čudno!..Hodila sem 45 minut in naenkrat sta 2 moška skočila iz kombija iz me zgrabila in odvlekla da kombija! Bilo me je zelo strah! Nisem vedela kaj se mi bo zgodilo! Moška nisem prepoznala . Po dolgi uri vožnje smo prispeli v staro,zapuščeno skladišče. Zavezali so me za stol ! Nekoga sem videla da prihaja iz sence bij je Harry!...Nisem mogla verjeti svojim očmi ! Zgledalu je zelo jezno!...Ko sta 2 moška odšla mi je Harry vzel trak iz ust in mi povedal da on tega ni hotel narediti ampak ga je Taylor prisilila ! ...Rekel je da Taylor misli da se jas dobivam s Harryjom ! Nisem vedela ali mu naj verjamem .. Kaj se bo zgodilo z mano?
01. februar 2013
u98320
u98320
neeext
01. februar 2013
u116566
u116566
Next : Na stolu sem sedela 2 ure in razmišljala kaj se bo zgodilo z mano! V sobo je prišel Harry cel prestrašen in me odvezal. Prijel me je za roko in hitro sva odhitela iz skladišča! Hodila sva skoraj 2 uri ! .... Na poti domov sva srečala Taylor !..Ko nas je videla je rekla : " Kaj se tu dogaja ? ".. Začeli smo se kregat !.. Na kocu so prišli še drugi fantje iz One Direction. Nisem vedela da je Taylor taka Bitch!.. Harry in Taylor sta šla narazen !.. Skupaj smo se vrnili domov !...Nasljedni dan je k meni prišla moja sestra Charllote :

in brat Logan :

... Povedala sem jim kaj se mi je zgodilo ! Odšli smo v park :

. Počutila sem se varno ! Ko sem odšla spat sem si mislila :

. Ko sem se zbudila sem videla da je bilo naše stanovanje popolnoma razmetano in razbito . Jokala sem ! .Poklicala sem Backy . Pustili so tudi sporočili : " Če ne boš pustila Zayna boš umrla in ne kliči policije !".. Nisem vedela kaj naj naredim !
02. februar 2013
u120609
u120609
next
02. februar 2013
u98320
u98320
neeeeeeeeeeext
02. februar 2013
u115440
u115440
next
02. februar 2013
u116566
u116566
Next : Z Backy sva odšle do Zayna in mu povedale kaj se je zgodilo !.. Odločil se je da me bo pustil in mi rešil življenje . Jaz tega nisem želela ampak morala sem ! Celo pot sem jokala
in še deževalo je :

! . Kos em prišla domov sem videla v spalnici majhno deklico :

! Nisem vedela kako je prišla v moje stanovanje ! Prijela me je za roko in rekla : " Živiš lahko samo enkrat !"..In naenkrat je izginila iz stanovanje!.. Mislila sem se ali je bilo to res ali samo moja domišljija !?.. Usedla sem se za računalnik in začela pisati zgodbo ! Jaz rada pišem zgodbe! Pogledala sem če sem dobila kakšno sporočilo . Ko sem to sporočilo odprla je pisalo da je ta deklica ki je bila v mojem stanovanju umrla pred 1 uro ker jo je avto povozil 2 ulice od mojega stanovanja ! Mislila sem si kdo je bila ta deklica in kako je prišla v stanovanje ?!
02. februar 2013
u98320
u98320
neeeeeeeext
02. februar 2013
neext
02. februar 2013
u116566
u116566
Next : Ob sporočilu je pisalo da je deklica umrla ko je šla peš čez cesto in jo je povozil avto ! Nato sem videla nekaj šokantnega ! Na njenem obrazu je pisalo moje ime ! Na enkrat je zazvonilo na mojih vratahih! Ko sem pogledala čez okno sem videla policijo! Nisem vedela kaj naj naredim ! Odprla sem vrata in policaja sta me prijela z roke in me odpeljala iz moje hiše !. Pred vrati je bil tudi Zayn in Backy! Kričala sem: " Pustite me !"... Zayn se je začel jokati in Backy tudi ! Zayn me je prijel za roko in mi rekel : " Vse bo uredi! Odpeljali smo se na policijsko postajo !.. Hotela sem izvedeti za kaj se gre!? Povedli so mi da sem obtožena za umor deklice ki je bila v moji hiši!.... Hotela sem ji povedati da je nisem jaz povozila! Po eni uri sedenja na policijski postaji je prišel Zayn ! Prijel me je za roko in mi rekel da me ljubi in da mi vrjame ! Bila sem srečna . Poljubila sva se :

! ... Policaja sta nas spustila ven ! Oba sva bila srečna :

!
02. februar 2013
nextt
02. februar 2013
u117889
u117889
next
02. februar 2013
Next
02. februar 2013
u120609
u120609
nextt
02. februar 2013
u116566
u116566
Ko sva prišla domov me je Backy močno objela ! Zayn me je vprašal :" Kaj bo z nama?"..Nisem še pozabila tistega sporočila !..Odločil se je da bova samo prijatelja ! Ko je to rekel sem bila : ! http://nunu.in/pictures-images/wallpapers-scenery/3582/beautiful-girl-face-wallpaper-for-your-desktop/
Ampak sem se strinjala ! Bila je nedelja 4 avgust, imeli smo skupno kosilo .prišli so vsi fantje in njihove punce . Harry je pripeljal svojo novo punco Heleno :

! Helena mi je bila všeč( kot prijatelica)... Med kosilom je odšla Danielle v kopalnico ! Nekaj časa je ni bilo . Odšla sem pogledat kje je ! Ko sem odprla vrata od kopalnice sem zagledala Danielle krvavo na tleh! Hitro sem poklicala fante!.... Danielle smo odnesli v spalnico in jo obrisali !.. Po 10 minutah se je zbudila ! Vsi smo bili srečni ! Nato nam je povedala strašno novico ki je bila................
02. februar 2013
u120609
u120609
nexttt
02. februar 2013
u117889
u117889
next
02. februar 2013
u116566
u116566
Danielle je rekla :" noseča sem bila !".. Liam je bil !.. Nismo mogli verjeti kaj se dogaja!
Danielle je splavila otroka od Liamma! Ko je prišla v kopalnico ji je spodrsnilo in je močno padla in se udarila! Liam se je začel jokat! Sedaj sem razumela od koga je bil test nosečnosti ! Liam se je vstal in odšel ! Danielle se je začela jokat! Odšla sem ji po vodo! Vsi so odšli domov samo Danielle še je ostala! Jaz sem se odločila da vsak potrebuje počitek ! Poklicala sem vse punce in jim rekla da bomo šle na en otok čisto same! Vse so se strinjale ! Vsaka se je vzela svoj kovček in odšle smo na letališče ! Jas sem se poslovila
od Zayna ! Danielle in Liam še vedno nista govorila ! Ob 15:50 smo bile na letalu! Prispela smo on 23:00. Prispele smo do lepe hiše ki sem jo kupila :

! .. Punce so bile navdušene nad hišo ! To je bila moja spalnica :

! Vse smo bile utrujene in smo šle spat! Komaj sem čakale da je bilo jutro!
02. februar 2013
u116566
u116566
Next ?
02. februar 2013
u120609
u120609
neeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttt
02. februar 2013
u98320
u98320
neeeeeeeeeeext
02. februar 2013
u116566
u116566
Next ! : Ko sem se zbudila sem videla kako nam je Eleanor pripravila zajterk . ! Bilo je zelo fino! Ura je bila 12:00 . Odšle smo se kopat v prelepo morje ! Ko smo prišle iz vode smo odšle na pijačo!
Do nas je prišel en zelo lep natakar ! Vse smo ga gledale tako ! .... Mislim da se je spogledoval s Danielle !... Prej ko smo odšle je natakar dal Danielle svojo številko ! Jas sem bila : ? Ko smo prišle domov sem se usedla za računalnik in začela pisati zgodbico!
Po nekaj urah pisanja sem bila utrujena! Danielle je hotela iti na plažo! Vse smo se preoblekle v kopalk:

!... Ko smo se sončile je do Danielle prišel natakar in začela sta se pogovarjat !...Čez nekaj minut jih ni bilo več ! Malo me je skrbelo !
02. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg