Forum
нєєι. zgσɗвιc נє žє σgяσмησ, νєм, νєηɗαя тυɗι נαz ѕм ѕє σɗƖσčιƖα ηαяєɗιтι ѕνσנσ. υραм ɗα ναм вσ υšєč ιη ɗα נσ вσѕтє ввяαƖι. нωαƖα čє вσѕтє. νѕαкєgα мηєηנα вσм νєѕєƖα<3

***********************************************************************************************************
#part1 : Birthday party: first part (prevod: rojstnodnevna zabava: prvi del)

»Emma! Počakaj!« se je zaslišalo iz drugega konca hodnika. Obrnila sem se in videla Alison, ki je tekla proti meni. Ko se ji je skozi gnečo ljudi uspelo preriniti do mene mi je podala pismo in rekla “povabljena si na mojo zabavo. Upam da prideš. Veliko nas bo. Oprosti, mudi se mi. Ujeti moram pouk. Pokliči me. Bye!“ in stekla je stran. Alison je v 1. Letniku gimnazije, tako kot jaz. Ona je v C razredu, jaz pa v B. Poznava se že iz osnovne šole, saj sva bili sošolki. Nikoli se nisva pretirano družili, pa čeprav se dobro razumeva.

Jaz (Emma):

Alison:

Odšla sem v svoj razred, ter se usedla v svojo klop. Pripravila sem se na pouk, ter nato odprla njeno pismo. Povabila me je na njen 16 rojstni dan. V razred je stopil učitelj in začel s poukom. Zdajle imamo uro biologije, ta predmet nas uči g. Dawson. Dve uri nam je predaval, nekako ga je zelo malo ljudi res poslušalo. Potem je zazvonilo in odšli smo na malico. Moje najboljše prijateljice Lie danes ponovno ni v šolo. Poslala sem ji že vsaj 15 sms-ov in mi še kar ni odgovorila. Pojedla sem malico ter odšla na naslednji dve uri slovenščine, ki me jo je učila ga. Lawrence. Ko je zazvonilo, sem odšla na kosilo. Sedela sem, jedla in nekako zijala v telefon. Brala sem sms od Lie, napisala mi je da je imela ortodonta in kasneje še zobozdravnika.

Najin pogovor: (j-jaz, L-lia)
L- oprosti, ortodonta sem imela, zdajle pa imam še zobozdravnika-.- hej a te je Alison povabila na njeno zabavo?<3
j- sej je ok<3 amm ja me je ja, vendar ne vem, če bi šla……-.-
L- seveda da boš šla. Skupaj bova šli<3
j-mah ne vem….<3
L- te pokličem potem, moram it. Bye<3
j- bye<3

Nadaljevala sem s kosilom, nato pa je zraven mene prisedel nek fant. Nekako ga še nikoli nisem videla. Na naši gimnaziji je 5 razredov, A, B, C, D, E. Malo težko je poznati prav vse. Začel je pogovor.

(f-fant, j-jaz)
f- hej. Čisto slučajno sem prebral, da ne veš če bi šla na zabavo od Alison.
j- ja in?
f- zakaj nočeš iti?
j- nekako še sama ne vem, zakaj?
f- daj pojdi. Spoznala boš nove ljudi, in to je velika zabava, ki je ne vidiš vsak dan.
j- in kako ti to veš?
f- Alison je pač Alison. Poglej jo. Skoraj vse na šoli je povabila. Haha
j- bom še videla.
f- prav. Kako ti je ime?
j- Emma tebi?
f- Luke. Lepo ime.
j- hvala enako. Moram iti, imam še eno uro. Se še kaj vidiva. Dijo
f- okej. Bye

Luke:

Odšla sem v razred še na zadnjo uro matematike pri učiteljici ga. Coleman. Ura je minila dokaj hitro in odšla sem domov. Ko sem prišla me je na fb-ju kliknila Lia.
Najin pogovor (l-lia, j-jaz)

L- v petek je zabava, to je čez dva dni. Kaj imaš jutri čas?
j- ja imam, zakaj?
L- joooj kdo je tebe naredu? Haha morava v shopping, to bo po mojem mnenju zabava leta haha(:
j- ja ubistvu bi šlo.
L- kdaj smo jutri konec s poukom?
j- 13.20 (se mi zdi)
L- ob 15.00 na postaji?
j- prav.
L- moram iti, se slišiva. Bye. Ily<3 (prevod: ily- i love you)
j- bye. Ilym<3 (prevod: ilym - i love you more)

Lia:

naredila sem nalogo, ter se še malo učila, saj bom jutri po vsej vrjetnosti vprašana zgodovino. Nato sem odšla pod tuš in ob kake 11ih zvečer zaspala.
*****************************************************************************************************

кαк ѕє ναм zɗι zαčєтєк?
ηαנ ριšєм тυɗι zgσɗвιcσ z ɗяυgαčηιмι čякαмι?
ηαנ ɗαм νєč αƖι мαηנ ѕƖιк?
ηєxт?
29. april 2014
kul je
ne, ker se drgač neda prebrat tok dobr
uredu je tok slik
neeeeeeeeeeeeeext
29. april 2014
Neeeeext
29. april 2014
next
29. april 2014
zlo dobro je
29. april 2014
ne ker se potem neda brat
nič majn in nič več slik (čist ok je zdaj)
neeext
29. april 2014
neeeeeeext +fajn je
ne spreminjat crk take kot so so u redu<3
slik je ravno prav
29. april 2014
popoun začetek
pa ne spreminjat črk kr js večina časa na fonu berem in mi pol včasih noče pokazat če so drugačne črke
ja vem prizadet telefon
pa čist vredu je slik
zgodovino je uprašana? boga
js ful sočustvujem z njo kr zgodovina (učitlca) mi gre pa res na jetre
NEEEEEEEEEEXT
29. april 2014
hwalaa usm<33
haha sweet love: se strinjam haha(:
+a oglašujete mau zgodbico prosim? hwala<3
29. april 2014
hahaha
ja bom mal oglaševala
29. april 2014
hahah(:
okej hwala<3
29. april 2014
u168688
u168688
neeext. pa piš z navadnimi ker je z unimi težko brat (:
30. april 2014
u127268
u127268
next
30. april 2014
u167221
u167221
Wow *__* ful dobra zgodbica <333
Enkratn je začetek.
Ne.
Uredu je slik <3.
Ja itak <33 si dvomla u to :*
30. april 2014
hwalaaa<33
zdajle pišem next(:
a bi kdo še prosim mau zgodbico oglaševal? hwala če boste<3
30. april 2014
ι нσρє уσυ Ɩιкє ιт<3

#part2 : Birthday party: second part (prevod: rojstnodnevna zabava: drugi del)

»driiiin, driiiiin, driiiin« je začela zvoniti budilka. Ugasnila sem jo, ter se “skobacala“ iz postelje. Postavila sem se pred omaro, ter vzela ven nekaj oblek. Samo še 1 mesec šole in nato sledijo poletne počitnice. Komaj čakam. Ker je danes napovedano lepo vreme, sem si oblekla bolj poletna oblačila. Odšla sem v kopalnico in se uredila.

Oblekla sem se v to:

Nato sem odšla v kuhinjo, kjer so za mizo že sedeli Lucy, mami in Kyle. Lucy je moja sestra, stara je 14 let. 2 leti je mlajša od mene. Moji mami je ime Jessie, prijatelji jo kličejo Jess. In Kyle, to je od moje mami mož. Ni moj pravi oče, saj je moj pravi oče umrl ko sem imela 3 leta. Kyle ni niti oče od Lucy.

Lucy (sestrica):

Usedla sem se za mizo, ter začela jesti zajtrk, ki nam ga je pripravila mama. Nato pa je po stopnicah prišel Mike. Mike je sin od Kyle-a, star je 19 let, nikoli se nisem ravno pogovarjala z njim. Nekako ga večinoma sploh ni doma, tako da ga zelo redko vidim.

Mike (sin od Kyle-a):

Pojedla sem svoj zajtrk, vzela rolko, ter svojo torbo. Se obula ter odšla proti šoli. Do šole imam peš kakšnih 15 minut. Z rolko pa sem tam v približno 5-10 minutah. Ko sem prišla v šolo je bila ura 7:50, odšla sem v razred, ter se pripravila na uro kemije, kemijo nas uči g. Jackson. Rekel je naj odpremo učbenike in preberemo strani od 50-62. Vedela sem kaj to pomeni. Vedno, ko on reče naj začnemo brati nekaj v učbeniku, začne spraševati. Groza. Kemije se nisem učila že 2 tedna. Če me vpraša bom dobila slabo oceno. Te pa si pri kemiji res ne smem privoščiti, saj sem že tako med oceno 3-4. Čeprav sedim v zadnji vrsti, in vedno pridno sodelujem, me ta učitelj nima preveč rad. Kar pogreznila sem se v stol, ko je odprl redovalnico. Začela sem se pretvarjati, da berem, vendar sem nekako gledala kako obrača strani redovalnice. Približeval se je sredini, od daleč sem videla moje ime. Pogledal me je, in videl, da gledam. Umaknila sem pogled in počakala. Začel je:
»le koga naj izberem« je rekel potiho, vendar dovolj na glas, da so ga vsi slišali. Vsi smo dvignili pogled in čakali.
»Emma Anderson, Rose Bennet, Taylor Black, pridite« je zaključil. Zakaj mora on vedno izbrati mene. Odšli smo pred tablo in začel nas je spraševati. Ves čas si je redno zapisoval, na koncu pa rekel:
»Taylor tole je 3. Rose tole je 2, žal. In Emma tole bo 4. Bravo.« je končal.
Usedla sem se nazaj v klop in končno zadihala. Nisem mogla verjeti da mi je res uspelo dobiti kemijo 4. Zazvonilo je. Naslednja ura je bila zgodovina. Učiteljica ga. Simpson, je bila danes zelo dobre volje. Tako da se je odločila, da ne bo spraševala. Po dveh urah zgodovine smo imeli malico. Lia je prišla v šolo šele sedaj, saj sta z njeno mamo ponovno imeli opravke. Skupaj sva se pogovarjali, nato pa odšli na uro športne. To ni ravno meni ljubi predmet. Sovražim športno. Končno je bilo konec, in odšli smo na kosilo. Po kosilu pa sva šle z Lio domov. Pred njenimi vrati sva se poslovile in odšla sem.
Prišla sem domov. Nikogar ni bilo. Naredila sem nalogo, ter se pripravila za nakupovanje z Lio. Vzela sem denar, telefon in ključe. Na listek sem napisala,da sem šla ven z Lio in nato listek odložila na kuhinjsko mizo, kjer ga bo mami videla. Ura je bila 14:50. Odšla sem do postaje, kjer je že stala Lia. Odšli sva na bus in se odpeljali do nakupovalnega središča.
Prišli sva in odšle v trgovine. Kupili sva ogromno stvari, saj res nobena od naju nima doma denarne stiske. Moja mami ima svojo firmo, Kyle pa tudi. In pri Lii je enako. Po 4 urnem nakupovanju sva odšli jesti. Nato pa sva šle še malo po mestu. Ura je bila 8.30 ko sem prišla domov. Vsi so bili že doma, edino Mike-a ni bilo. Stuširala sem se, si pripravila vse za pouk za naslednji dan in nato kmalu zaspala saj sem bila utrujena.

ναм נє υšєč?
кαк ѕє ναм zɗι?
ηєxт?

+ρяσѕιм σgƖαšυנтє мαƖ zgσɗвιcσ ηα σкяσg<3
30. april 2014
next
30. april 2014
ναм נє υšєč? ja fuuuul
кαк ѕє ναм zɗι? popouno sploh ne vdm ka naj napišem tak je fajn
ηєxт? ja itak to sploh ni vprašanje
NEEEEEEEEEEEEEEEXT
30. april 2014