Forum
Ok vem da je že miljon zgodbic,ampak vseno sem želela napisati mojo zgodbico upam da vam bo všeč i zelo hvaležna bi bla če bi brali!Hvala!
"Lara zberi se sedaj gre za res!" se mi je drla moja prijateljica.V glavi sem ponavljala besedilo.Oh nesmem zasrati.To je zadnji šov potem je vsega konec,če zaserjem...nee razmišljal pozitivno.Približno sem se umirila vendar sem še vedno slišala bitje mojega srca.Videla sem te vse ljudi tukaj v zaodrju polnih pričakovanj da bojo oni zmagali ampak nakoncu bo zmagal samo eden.samo še par minut pa smo me na vrsti.In ja že sem slišala glas kako nas je napovedal.stopile smo na oder in takoj sem zagledala tiste znane obraze žirantov.Mislim saj to je x-factor!
----------------------fleshback----------------------------------------------------------------
Živjo!No najprej se spodobi da se predstaviš.sem Lara in sem stara 17 let in živim v Londonu.Imam čisto modre oči in blond lase.Pred tremi meseci sem se prijavila na x-factor. Ni mi uspelo kot solistka vendar so me postavili v skupino skupaj še s tremi dekleti,Majo,Evo in Nino.Na začetku smo skoraj izpadle,vendar je smo se uskladile in nam je uspelo priti do finala.V finalu pojemo One Direction pesmi.No sedaj smo v šoli in prijateljica mi je povedala da ima naslov od Liamovega skypa in ja takoj ko pridem domov ga bom začela klicati.Mora se mi oglasiti,enostavno mora!Takoj ko sem prišla domov sem odprla računalnik,prijavila sem se na skype in ko sem utipkala njegovo uporabniško ime sem bila popolnoma razočarana,ni bil prijavlen.Vlegla sem se v pojsteljo in metala žogico ob steno.To mislm da sem delala kar nekaj časa.Žogica mi je zletela iz rok in padla na računalnik.Pogledala sem in zagledala sem da je prijavljen.O moj bog!Hitro sem ga poklicala in nekako sem pričakovala da se mi ne bo oglasil vendar se je zgodilo ravno nasprotno.Zagledala sem okvirček ki se mi je pokazal in v tem okvirčku sem zagledala Liama.Oh zgledal je tako popolno.Pomahal mi je in rekel "Živjo kako ti je ime" jaz sem tam samo stala in ga gledala.Oglasil se je "Je vse vredu.Prosim samo nočem da bi še ena fenica pade v komo" je rekel in sem se zasmejala "Aha dobro to,torej si še živa" "Ja res sem še živa,pa ja ime mi je Lara" "Aha Lara,lepo ime" "O hvala." sem rekla in nekaj časa med nama je bila mučna tišina.Nisem več zdržala in sem se oglasila "Veš da sem na x-factorju in danes imamo finalni nastop" "O kaj res si v skupini?" "Ja sem ja še z štirimi dekleti in v finalu more biti ena pesem od vas." "O kaj res ja to je pa dobro bomo gledali" "Kaj res o to nam bi ogromno pomenilo" "Ja seveda ni problem,saj če bi bili v Londonu bi prišli gledati" "saj ni fore že samo da boste po televiziji gledali nam bo pomenilo ogromno" "Ok no, sedaj pa morm it pa upam da se še kdaj slišiva,pa veliko sreče dones." "Vredu hvala ti,adijo" sem še rekla potem je pa prekinil.A sem mogoče to samo sanjala a se je to resnično zgodilo,ker če je to resnično ne morem dojeti kako sem sploh spravila dve besedi iz mojih ust.Pa gledali nas bojo,o groza še huje bo če zaserjem kot bi bilo pa drugače.Vredu samo umiriti se morm,ok vse bo vredu.

-----------------------konec fleshbacka-----------------------------------------------------

Vem prvi del je mal katek vendar naljedni bo dalši!

Kako sem vam zdi?
Next???
25. april 2013
super je
next pliss zame ker sm prva bralka
25. april 2013
Full je dobr
next!
25. april 2013
Next
25. april 2013
neeeeeeeeeeeext
25. april 2013
Neeeeeeeext
25. april 2013
u128524
u128524
neext
25. april 2013
Neeext
25. april 2013
heiii evo hope you like it!
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lnxnhrpF371qff8hqo1_500.jpg
~Maja~
Živjo sem Maja in sem tako kot vse punce stara 17 let.Žirantje so nas postavili v skupino in poimenovale smo se Little Mix.(Ja sj vem da je že ta skupina samo sem uporabila samo njihovo ime nič drugega)Te punce s katerimi sem mi niso samo prijateljice,to so mi sestre.Živim v Londonu in sem edinka.Imam rjave lase in rjave oči.Bom na hitro še opisala drugi dve punci.No Nina ona je najbol popolen človek na svetu.Ima rjave lase in najlepše zelene oči.Cel čas pravi da ni preveč lepa in da ni nič posebnega vendar je res največji sonček kar ga človek lahko spozna.Vedno ti bo pomagala ko jo rabiš, in vse bo naredila zate.Midve sva se že prej poznale saj je bila moja sošolka,takrat mi ni bila preveč všeč ,ker je nekako sploh nisem spoznala.Vedno se je bolj držala zase.Obe sva se prijavile kot solistke vendar sva potem pristale v skupini.Ko sem jo pa resnično spoznala sem videla kakšna je v resnici.Potem je pa še Eva ona je pa res zabavna in takoj ko sva prišle v ta šov sva se ujele in sva se začele družiti,ona pa ima rdeče lase in take oči so pa svetlo rjave.Ubistvu nobene od punc ne morem opisati z besedami saj so perfektne.No da se vrnemo k zgodbi.Pot do finala je bila neverjetna,ne morem verjeti da imamo že toliko fanov..Ena od pesmi je bila pesem od One Directiona,seveda nobena od nas ni imela problema s tem kako si zapomniti besedilo.Logično da smo vse največje Directionerke in to nas je na začetku najbol združilo.Pa ja pojemo pesem stand up.Ja to je vsem zelo vredu saj nam je vsem zelo všeč.Nina bo malo spremenila besedilo in smo se že zmenile kuko.Druga pesem je pa Torn kar je tudi nekako čudno,saj je One Direction tudi to pel.Ta tretja pesem je pa od Brunota Marsa Locked Out Of Heaven.Odlične pesmi so bile.Res smo zelo močne in mislim da imamo kar veliko možnost da zmagamo.Cel dan sem v glavi ponavljala pesmi.Prav grozno mi je že bilo.In ostale punce tudi niso bile nič manj živčne od mene,vendar smo si stale ob strani in se podpirale.O groza postavile smo se ine videla sem kako je Lara živčna šla sem do nje in ji rekla "Lara zberi se sedaj gre za res!" nekako se je malo pomirila vendar ne preveč.Še objele smo se in že so nas poklicali na oder,sedaj ali pa nikoli sem si rekla.Postavile smo se in že sem videla tiste znane obraze žirantov.Jah sedaj gre pa res zares!
~Harry~
Liam se je pogovarjal z neko punco in čisto je iz sebe.Nevem kaj mu je,punca mu je po enem videochatu čisto zmešala glavo.Ravno ko sem po kosilu želel iti spat me je začel zbujati in rekel da moramo gledati oddajo,pa oddaja je šele zvečer ura je pa bila pet!Nevem kaj mu je naredila vendar je čisto nor.Mogoče je pa to dobro,po tistem groznem razhodu z Danielle,se bo morda postavil spet na noge.Tako da ja nisem mogel iti spati.Groza!To ni samo meni težil to je govoril čisto vsem cel dan.Bil je dobesedno tečen kot uš.Končno je prišel čas za oddajo.Priklopili smo TV.In prižgali smo ravno takrat ko se je začelo.Pokazili so vse tekmovalce in ko so pokazali še zadnjega ubistvu skupino se je Liam zadrl "O glejte to je ona" in pokazal na neko svetlolasko res je bila lepa,ampak moje oči so bile uprte v neko drugo punco.Ima rjave lase in najlepše zelene oči kar sem jih videl.Bila je neverjetna.Prva pesem ki so jo pele je bila,nemorem verjeti,Torn."JE to res..." je rekel Niall "Ja res je" je pripomnil Zayn."Naša prva pesem" je rekel Louis."Me prov zanima kako jo bodo zapele" je rekel Liam.Začele so pesem in zapele so jo res odlično."Mogoče pe še nekaj znajo" sem rekel.Videli smo še vse ostale.To leto je resnično grozno,nobeden nič ne zna.No razen tistih punc kaj so že Little Mix ja.One pa znajo nekaj.Evo že je bil čas za nasljedno pesem.Natopile so druge ,pele so Locked Out Of Heaven od Brunota Marsa in tudi pele so z Brunotom Marsom.Bilo je neverjetno res so super zapele.In prišla je še zadnja pesem."sedaj pa še pesmi od One Directiona" se je slišalo iz TV-ja "KAJ!" smo se zadrli vsi naenkrat. "skoraj smo to zamudili nemorem verjeti.No sedaj bomo pa lahko res dobro ocenili njihovo petje." je rekel Zayn.Prvi sploh nevem kuko mu je bilo ime je pel Moments.Tako zanič je zapel da je prav pokvaril to pesem.Nasljedna finalistka je pela Change My Mind in tudi ta ni bila nevem kaj odlična.Potem so pa stopile one na oder začela je tista ki je Liamu všeč "From the moment I met you,everything changed......." "saj to je stand up" je dojel Niall.Zapela je res dobro.Nadaljevala je pa tista ki je meni malce všeč "....I would walk trought the desert,I would walk down the aisle,I would swim over ocens just to see Harry styles." vsak od nas je začel umirati od smeha. "O poglej,poglej Harry" je rekel Liam in nevem zakaj vendar sem postal rdeč v obraz."Opa Harry kaj ti pa je ti je ta punca malo všeč" je rekel Zayn.Rekel nisem nič samo namenil sem jim tak čuden pogled.Najverjetneje imajo fantje prav,res mi je všeč.Na koncu pesmi so se priklonile.Potem je sledil premor na koncu pa še razkritje zmagovalca.Vsi tekmovalci so stopili na oder.Nekaj časa je bila mučna tišina potem so pa rekli da je zmagal tist tipček."KAJ ne morem verjeti vse pesmi je grozno zapel pa je zmagal" sem se razjezil."Umri se no saj bo vredu" mi je rekel Louis.Ne morem verjeti,res so bile dobre.Kaj mi je pa najbolj grozno.Čeprav sem tisto punco videl prvič v življenju in verjetno tudi zadnjič,je nisem mogel gledati kako joka.Najraje bi stopil do nje in jo objel in ji rekel da bo še vse vredu vendar nisem mogel.Nekaj bom naredil glede tega.
02. maj 2013
Next
02. maj 2013
Next!!! popuno!
24. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg