Forum
u206290
u206290

Spremljali bomo življenje prav posebnih prijateljic Elene ki je čarovnica in Katarin ki je volkodlakinja. Živita navadno najstiško življenje v strahu kdaj bosta dobili popolno moč. Toda nekega dene se nekaj spremeni,....

Demi Lovato is Elena Spirit
Selena Gomez is Katarin Vallers
Joe Joans is Jones Vallers
Liam Hemsworth is Andy Everes
Theo James is Nerey Everes
Zoë Kravitz is Victoria Reed
-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Katarin Vallers

"Gremo !" sem zakričala Eleni ki je bila daleč za mano,seveda je jasno da čarovnik nemore prehiteti volkodlaka a vseno je vstrajala. Z Eleno sva bili najboljši prijateljici že od vrtca in vedno sem jaz bila tista močna in drzna in ona pametna in zaskrbljena ,vem včasih je zoprno a nočem da bi se to spremenilo,nikoli."Počakaj me!" sem iz daljave zaslišala Elenin glas.Vstavila sem se in gledala kako že vsa izmučena teče proti meni.Nihče ji moral zameriti.Obedve sva stari 23 let in največji BFF na svetu! Najni družini sta prijateljici ,čudno ,vem čarovniška in volkodlaka družina prijateljici.Končno me je dohitela."Kaj bova počeli zdaj?" me je vprašala,sovražila telovadbo. " Lahko bi šle v gozd in malo čarale in tulile." sem se zasmejala. "Ha,ha,ha" mi je rekla " resno mislim,poletne počitnice so,staršev ni doma in videla sem čudovit obesek ki tiga bom dala za rojstni dan in nimam dovolj denarja." vedela sem kaj naklepa. "OK,in tudi jaz nimam dovolj denarja za tvoje darilo,kaj praviš kitara in petje" "Tako dobro me poznaš " mij je rekla. In no rojstni dan imava obe naslednji teden. " in nobenih neumnosti" mi je še rekla. "kakor da mi rečeš naj neham živeti." sem jo zbodla.

Pri meni doma je bila tišina kar je čudno.Šli sva do moje sobe in vzeli kitaro,zvočnik in mikrofon.Jaz sem vedno igrala kitaro Elena pa je pela imela je nebeški glas."Ali se spomniš kako sva se ponavadi igrali v tej sobi?" me je vprašala,seveda sem se." Kako naju je Junes zafrkaval" sem se zasmejala.Jones je bil moj starejši brat.bil je 3 leta starejši od mene. Zasmejala sem se ko je nekaj kosmategašlo mimo mojih nog.Elena mi je rekla "očitno ima Jones še vedno težave s preobrazbo." ne nimam" sem zaslišala glas ki je pripadal Jonesu."v park greva pet,greš z nama?" sem ga vprašala."seveda zakaj pa ne" mi je rekel.In tako smo vsi odšli v park.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
mnenja?
04. april 2016
u206290
u206290
oprostite za napake
04. april 2016
u208825
u208825
Next, napeto
04. april 2016
Next
04. april 2016
u206290
u206290
https://musingsofernie.files.wordpress.com/2015/01/music-magic.jpg

Elena Spirit

Bili smo v parku,nekater ljudje so nas opazovali kako pripravljamo opremo,nekateri pa so hodili ali zdolgočaseno sedeli."nekaj manjka" nama je rekel Jones."Kaj pa ,bučman?" ga je vprašala Katarin oz. Kat tako sem jo klicala."takoj pridem je rekel." is stekel proti izhodu iz parka."kaj gre iskat?" sem vprašala Kat."kaj misliš?pa sem mislila da sem jaz neumna." seveda sem pomislila "klavir. čisto sem pozabila." zasmejali sva se. "Kat? kaj pa bova zapeli?" spogledali sva se "Dynamite" sva rekli enako časno.nato je prišel Jones s klaviaturo v roki."ok če se ne motim bo prva Dynamite" "kako veš ?" sva ga vprašali."najraje ga pojete,logik" pripravili in priklopili smo vse potrebno.Kat mi je rekla " uporabi malo magije za razpoloženje" seveda ji nisem morala nasprotovati,vsaj če je šlo za glasbo.veter se počasi umiril in oblaki so prekrili tisto malo sonca ki se je ševidelo ker je bilo že pozno popoldan.Kat je rekla "začni že." in res sem...

"I came to dance, dance, dance, dance
I hit the floor 'cause that's my plans, plans, plans, plans
I'm wearing all my favorite brands, brands, brands, brands
Give me some space for both my hands, hands, hands, hands "

"Yeah, yeah" je rekla Kat in Jones

nadaljecvala sem "'Cause it goes on and on and on...
And it goes on and on and on..."

in spet "Yeah!"

in gremo sem si mislila

"I throw my hands up in the air sometimes,
Saying AYO! Gotta let go!
I wanna celebrate and live my life,
Saying AYO! Baby, let's go!

'Cause we gon' rock this club,
We gon' go all night,
We gon' light it up,
Like it's dynamite!
'Cause I told you once,
Now I told you twice,
We gon' light it up,
Like it's dynamite!

I came to move, move, move, move
Get out the way of me and my crew, crew, crew, crew
I'm in the club so I'm gonna do, do, do, do
Just what the fuck, came here to do, do, do, do"
"Yeah, yeah"

nadaljecvala sem "'Cause it goes on and on and on...
And it goes on and on and on..."

yea "Yeah!"

" I throw my hands up in the air sometimes,

We gon' go all night,
We gon' light it up,
Like it's dynamite!
'Cause I told you once,
Now I told you twice,
We gon' light it up,
Like it's dynamite!

I'm gonna take it all,
I, I'm gonna be the last one standing.
Higher over all,
I, I'm gonna be the last one landing.
'Cause I, I, I believe it,
And I, I, I, I just want it all...
I just want it all...
I'm gonna put my hands in the air!
Hands, hands in the air!
Put your hands in the air!

I throw my hands up in the air sometimes,

We gon' go all night,
We gon' light it up,
Like it's dynamite!
'Cause I told you once,
Now I told you twice,
We gon' light it up,
Like it's dynamite! "
slišala sem kako so vsi ki so to poslušali , kričali in ploskal.Bilo je noro.zakričala sem :"naslednja pesem je Whistle - Flo Rida!!"

"odlična izbira mi je rekla Kat" bila je njena najljubša.

"Can you blow my whistle baby, whistle baby
Let me know
Girl I'm gonna show you how to do it
And we start real slow
You just put your lips together
And you come real close
Can you blow my whistle baby, whistle baby
Here we go

I'm betting you like people
And I'm betting you love freak mode
And I'm betting you like girls that give love to girls
And stroke your little ego
I bet you I'm guilty your honor
That's just how we live in my genre
Who in the hell done paved the road wider?
There's only one flo, and one rida
I'm a damn shame
Order more champagne, pull a damn hamstring
Tryna put it on ya
Bet your lips spin back around corner
Slow it down baby take a little longer,........."
.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

upam da vam je všeč (sorry glede texta od pesmi)
04. april 2016
neexxtt
04. april 2016
Next
04. april 2016
u208825
u208825
Next Next omg zelo dobro
05. april 2016
u206290
u206290

Andy Everes
pred 265 leti

Kri.To je vse na kar mislim,nevem zakaj a vem da mi bo pomagala.Čutim jo,voham jo, vam da je tu nekje.Ozrem se naokoli ,sem v majhnem gozdičku,prekritim z meglo.Za menoj ze nekaj premika.Ozrem se in vidim mojega brata Nereya.bil je prekrit s krvjo,držav se je za glavo kakor bi se ravno kar zbudil.Spogledala sva se,le kaj se nama je zgodilo.? "pa sta se le zbudila ,prej bi vaju morala zbuditi." sva zaslišala glas."kdo si?" sem vprašal. "povej nama." je rekel Nerey.vedno hoče imeti zadnjo besedo."Victoria" je rekel glas.obrnil sem se in zagledal žensko,kateri so se vranje črni lasje padali po telesu in njene oči mrtvo gledale vame.zmrazilo me je."kaj si?".sem jo vprašal."odgovor že poznaš in veš da si to tudi ti in tvoj brat".VAMPIR .

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
sorry ker je kratko
mnenje
kdo vam je najbojl všeč: Elena,Katarin,Jones,Andy,Nerery ali Victoria?
kaj se bo zgodilo
05. april 2016
u208825
u208825
Next Next
05. april 2016
u206290
u206290
kdo ti je najbolj všeč
05. april 2016
u208825
u208825
najbolj mi je vseč... Elena
05. april 2016
Next
05. april 2016
u196293
u196293
neext
05. april 2016
neeext
05. april 2016
u206290
u206290

Andy Everes

"Zbudi se!!" se mi je v uho zadrla Victoria.Zaradi njenega močnega glasu in mojega vampirskega sluha sem se poskočil in Viktorio zgrabil za vrat.Šele nato sem se zavedeal kje smo,bili smo na vlaku in nekateri potniki so me gledali čudno.Zresnil sem se in jo spustil."ni slabo za vegetrjanca." mi je rekel Nerey.no jaz sem nekakšen vampirski vegetrjanec.namesto človeške krvi sem pil živalsko.Kako sem neolikan,naj vam povem kaj se dogaja.Jaz,Nerey,Viktorija,Olah in Zea potujemo v novo deželo v kateri bomo živeli za nekaj let.Nato bomo spet odpotovali."prišli smo" nam je rekla Zea.Bila je le dekle ko smo jo spremenili le 17 let je imela.Iztopili smo iz vlaka in vzeli svoje torbe.Nad postajo je pisalo 'DOBRODOŠLI V EVERSTAR'.čakaj malo,... to ime sem že nekje slišal.seveda."Victorija kam si nas pripeljal ? saj veš da tu nemoremo ostati.Tu živijo dve najmočnejši družini naših sovražnikov." torbo mi je vrgla v obraz in mi rekla " tu se bomo samo vstavili kmalu bomo odšli naprej.Sem že najela kočo v gozdu.In nobenih neumnosti."zadnji komentar je letel predvsem na Nereyja,Oprah in Zeo.a vedel sem da tudi na mene.

.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
sorry ker je kratko

-kaj se bo zgodilo
-vam je všeč
-oglašujte!

. rabim:
5 nextov
3 odgovore
05. april 2016
the best nexxt
05. april 2016
u196293
u196293
Next
05. april 2016
Next+nova bralka
05. april 2016
i love nutela<3
i love nutela<3
Nova bralka+ful dobra zgodbica Next
05. april 2016
Nextt
05. april 2016
Men je kull.. In na prejsnje vprasanje Jones...
05. april 2016
neexxtt!!
05. april 2016
neext, super je samo k daš nove osebe notr bi blo bolš da bi opisala kdo so ker se zmedš pol x'd <3
05. april 2016
To se strinjam ja.. Pa ce nam lahko prosim na zacetku poves pac nasplosno.. Ugotovili smo da se vampirji carovniki jn volkodlaki sovrazijo.. Kaj pa se dogaja z osebami pa njihovi karakterji??? Drugac pa the best
05. april 2016
u208800
u208800
Neextttt
05. april 2016
Next
06. april 2016
u208825
u208825
Next Next carsko
06. april 2016
Next