Forum
Evooo mene spet z novo zgodbico! Upam, da vam bo všeč
Lou tuki ni slaven, pač je navaden najstnik. Če bote brale od začetka, prosim ne nehat, ker se bo zgodbica pol bolj razpletla, na začetku pa se še ne bo kej dogajalo vsaj men se tok zdi. ;D
na začetku se bota kregala

Louis Tomlinson http://33.media.tumblr.com/8780e240ad1e9d00891fa8ce0f0a1999/tumblr_mowtcfgZCU1rpykj9o1_500.png
Abigail Dortens
http://data2.whicdn.com/images/65495375/large.jpg
Denise Blourn
http://s3.favim.com/orig/41/beautiful-black-and-white-girl-hair-portrait-Favim.com-347355.jpg
-----------------------------------------
"Vse bo v redu," me je pomirjala Denise, moja najboljša prijateljica. Bila sem na trnih, čeprav je do nastopa manjkala ena ura.
"Poglej, vem, da boš opravila popouno. Tvoj glas je dober in tudi če ne zmagaš, bodo ljudje videli potencial v tebi. Verjamem vate," je rekla.
"Sedaj pa moram iti. Pomiri se, prav?" je še rekla. Prikimala sem.
"Hvala Den." sem rekla in jo objela. Nasmehnila se mi je in odšla. Bila sem manj nervozna, saj me je Denise pomirila.
Sem Abigail Dortens, stara sem 16 let. Glasba je moj hobi, k njemu se zatečem, ko mi je dolgčas, ali ko sem slabe volje. Igram klavir in se ukvarjam s petjem. Pravkar čakam na nastop, tekmovanje mladih pevcev, na katerem sem lani pristala na četrtem mestu. Nagrada je denarna in veliko dobrih pevcev se poteguje zanjo.
Odločila sem se, da bom jih nekaj spoznala. Postalo mi je dolgčas in stopila sem k prvemu fantu, ki sem ga zagledala. Vedela sem, da hodi na našo šolo, vendar se z njim nikoli nisem spoznala ali govorila z njim.
"Živijo, jaz sem Abigail," sem začela in upala, da nisem izpadla otročje.
"Louis," je zamrmral. Pogledal me je in nato spet v tla.
Sedla sem k njemu.
"Tekmuješ?" sem vprašala, saj ni bilo ničesar drugega za reči. Bog, res sem izpadla bedno. Morala bom nehati s tem.
Prikimal je."Ti?"
"Tudi." sem rekla.
Prikimal je in se spet zazrl v tla.
Njegovi prsti so se pletli eden ob drugega, vedela sem, da je nervozen.
"Si živčen?" sem neumno vprašala. Postalo mi je žal, da sem prišla sem. Zakaj enostavno nisem mogla ostati na svojem stolu in razmišljati?
"Zelo. Zmaga na tem tekmovanju je moja velika želja in ne vem če mi bo uspelo." je rekel.
No, vsekakor ga nisem mogla vzpodbuditi in mu nameniti tolažilnih besed, kot mi jih je prej Denise, saj sva bila sotekmovalca in tudi jaz sem si želela zmage.
Nisem vedela kaj reči, a je k sreči nadaljeval.
"Moja družina meni, da nimam posluha in da ne znam peti, hočem pa jim dokazati nasprotno. Poleg tega pa je glasba moje vse." je rekel in spet pogledal v tla. Videla sem, da si zelo želi zmage. Mogoče si jo je celo zaslužil bolj kot jaz. Pogovor sem preusmerila v drugo smer in ga še pred tem malo potolažila, da ne bi izpadla kot vrla sebičnica. Zelo hitro je minila ura in nastopi so se začeli. Bila sem zelo živčna, a sem si govorila, da mi lahko uspe in da zmorem. Tudi pri ostalih tekmovalcih sem opazila podobno. Na oder so poklicali Louisa in počasi je vstal.
"Vso srečo," sem rekla.
"Hvala," je zamrmral in stopil na oder. Vsi tekmovalci smo v prostoru imeli velik ekran, da smo videli dogajanje na odru. Louis se je predstavil množici in nato začel peti. Priznam, njegov glas je bil božanski. Za nekaj trenutkov sem se odklopila in strmela vanj. Videlo se je, da uživa in da poje s srcem.
Ko je končal, smo tekmovalci začeli ploskati, publika pa je Louisu namenila buren aplavz. Bil je zelo srečen, lahko sem to videla.
Ko je prišel v prostor, smo mu začeli ploskati in nekaj prijateljev ga je objelo. Postal je nasmejan in ne več tisti zamorjen Louis, ki je bil pred nastopom.
"Abigail Dortens, na vrsti si," je rekla ženska, ki nas je klicala na oder. Občutila sem znani občutek v trenuhu, roke so se mi začele potiti in malo sem se tresla. Sovražila sem tremo in imela bi raje, da ne bi obstajala.
Nervozno sem stopila proti odru. Sotekmovalci so mi namenili nekaj besed in mi zaželeli srečo. Nekdo, ki pred nastopi nima treme, bi bil srečen, da mu tekmovalci želijo srečo, a mene je to delalo samo bolj živčno. Stopila sem na oder.
omg. Ne vem če vam bo všeč.
Mnenja ;D
23. oktober 2014
u173906
u173906
omg, poplon next, ok še nea prefektna zgodba prihaja, napovedujem še eno zgodbo, ki bo perfekcija, in ja nexti čim prej
23. oktober 2014
u151441
u151441
JAAA OFAAKKK KOK POPOUN ZAČETEEKK iii
23. oktober 2014
next
23. oktober 2014
u181312
u181312
Omg popolnu
Neeeext
23. oktober 2014
OMFG ful je svetovnm začetek
kje dobivaš take idieje
OMG bogi Louis ko ga družina ne spodbuja
omfg tole bo ziher ful uspešna zgodbica kr eje že začetek čista perfekcija
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
23. oktober 2014
Next
23. oktober 2014
men je zakon začetek
še enkrat hvala za link
pa men so tte zgodbice ko niso slavni včasih bolše ko one ko so slavni
haha ok tole je blo vrjetn mal čudn povedan ampak upam da veš la sn misla
omg louisa družina ne spodbuja? :'( bogi
tooop uglavnem *OOOOOOO*
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
23. oktober 2014
u177591
u177591
Men je usec*0*
neeeeeeeeext*=*
23. oktober 2014
Neeeeeeext
24. oktober 2014
Omg top zacetek
Popounu
Neeeeeeeeext
24. oktober 2014
u176006
u176006
Prfekten začetek
Next
24. oktober 2014
Next+ nova bralka
24. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeext
24. oktober 2014
Hvalaa vsem, ki berete
in u glavnem, če kdaj ne bo dougo nexta se opravičujem haha
------------------------------------------
Globoko sem vdihnila, preden sem se predstavila komisiji. Nato se je začela spremljava pesmi Just a little bit of your heart in začela sem peti. Sprva malce zadržano, a sem se nato vživela in bila v pesmi. Uspelo mi je in publika mi je namenila glasen aplavz. Bila sem zelo srečna, čeprav sem vedela, da je na tekmovanju veliko boljših od mene in da verjetno nimam šans za uvrstitev v drugi ali celo zadnji krog. Tekmovalci so mi zaploskali, ko sem vstopila v prostor. Zahvalila sem se jim in nato gledala še preostale tekmovalce, ki jih ni bilo več veliko. Priznam, veliko jih je bilo takih, da bi si zmago zaslužili celo bolj kot jaz. Ampak tudi jaz sem si želela zmage in gotovo je bil v prostoru nekdo, ki mu je bil moj nastop najbolj všeč. Nato pa je prišel trenutek razglasitve, kdo se je uvrstil v naslednji krog. Bila sem res nervozna, a sem si ves čas dopovedovala, da zmorem in da sem dobro opravila, po drugi strani pa sem si govorila, da gotovo nimam šans in da si vsi bollj zaslužijo zmago. Vsi tekmovalci smo stopili na oder. Z mano vred smo bili zelo nervoni. Vsak je grizel nohte, prestopal iz ene noge na drugo ali pa strmel v prazno.
"Pozdravljeni, tekmovalci. Moje ime je Mark. Sem glavni ocenjevalec in izločiti nekaj pevcev je bilo zelo težko delo, saj ste se vsi zelo dobro odrezali. Ampak, če ste med tistimi, ki bodo danes žal izpadli, ne opustite petja. Nadaljujte z njim, saj je vaš talent izreden." je rekel. Strinjala sem se z njim in si sveto prisegla, da če danes izgubim, ne bom odnehala.
"Prosim, da tekmovalci, ki jih bom klical stopijo naprej." je rekel. Začel je klicati imena. Med njimi je bilo tudi moje ime in takrat sem bila prepričana, da sem izpadla. Gotovo sem izpadla.
"Tekmovalci, ki ste stopili naprej ste..." je rekel in naredil dramatični premor.
Izpadli.
Se uvrstili naprej.
Izpadli.
Se uvrstili naprej.
Moja glava je bila polna negativnih misli, ki so se vsake toliko časa prevesile v pozitivne.
"Se uvrstili v naslednji krog! Čestitam!" je vzkliknil Mark.
"O moj Bog!" sem zavpila in vsi so se začeli smejati. Vsi, ki so stopili naprej si bili veseli in se tu in tam objeli s kom. Sama sem bila tako srečna, da sem samo strmela naprej in od veselja pozabila dihati. Zagledala sem Denise, ki se mi je smejala za zavesami. Stekla sem k njej in se ji vrgla v objem.
"Uspelo mi je! V drugem krogu sem!" sem veselo vzliknila.
"Vedela sem, da ti bo! Sem ti rekla!" je rekla in se mi nasmehnila. Odpravili sva se domov in se ločili pred mojo hišo. Oče in mama sta bila že predčasno doma.
"Bravo! Zelo sva ponosna nate!" je rekel oče, ko sem vstopila. Objela sta me in nato smo pojedli majhno tortico, ki je bila namenjena meni. Današnji dan je potekal točno tako, kot sem si vedno želela. Ampak zavedala sem se, da se bom morala sedaj res potruditi, saj bodo že izbrali zmagovalca. Žalostno sem pomislila, da nimam šans. Potisnila sem negativne misli v ozadje in se veselila naprej.
25. oktober 2014
u173906
u173906
jpu bla je sprejtea, ka pa louis je tutu bil sprejt, prosim povej, kr to je njbolj pomemben
NEXT
25. oktober 2014
Neeeeeeext
25. oktober 2014
u176006
u176006
Neeeext
25. oktober 2014
omg ja mene tut zanima louis
čeprav pomoje je biu sprejet
tole je taka perfekcija
omfg ful fajn da je prišla v nasledni krog
a sta lahk na tekmovanju slučajn dva zmagovalca?
kr js bi ful da bi zmagala louis in abigail haha
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
25. oktober 2014
Neext!
25. oktober 2014
Daj no oba morta zmagat
ka Louis je prišu naprej???
Zato kr je prejšnič tak lepo povedu zaka je sm prišu
ful svetovno pišeš
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
25. oktober 2014
Neext!
26. oktober 2014
Full dobro next
26. oktober 2014
neeeeeext!!!
kaj pa Lou?
26. oktober 2014
Zelo dober začetek
Next
26. oktober 2014
Next
26. oktober 2014
Next
26. oktober 2014
1. Nimaš nekih slovničnih napak, niti ne postavljaš narobe vejic, pik, ... Všeč mi je tudi tvoj način pisanja! (;
NEXT
26. oktober 2014
nextt supr jee
26. oktober 2014
neeext
26. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg