ғorever&αlwαyѕ(ft.One Direction)

• Kiljavo dete.
    Kiljavo dete.
    16. avgust 2012 15:26
    Hej!To zgodbico skupej piševa jest in še ♥NinaStyles♥.Je odlična pisateljica in vesela sem,da lahko pišem prav z njo.Here we go!

Vsaka stvar se prej ali slej konča.Življenje nam ni vedno postlano z rožicami,ampak se v njem vedno najde kdo,ki to spremeni.V trenutkih nemoči vsak hoče na svojem ramenu začutiti toplo roko,ki ga razume in pomirja.So dnevi ko se počutimo odlično in veselo.Vedno se pri tem najde kdo,ki ti to veselje pokvari in te sodi po tvojem takratnem obnašanju.But hej!You now my name not my story!To pa ne pomeni da obupamo.Nebo se odpre in zazdi se nam,kot da je iz nebes prišel angel.Angel,ki te je prišel potolažit in zagotoviti,da bo vse še v redu.In tem angelom pravimo prijatelji...

`Ash,pomiri se."sem tiho šepetala sestrici in jo božala po glavici."Vse bo še dobro."sem spet obljubila,čeprav sem vedela,da so to samo utvare.Sanje o popolni družini,s popolnim ljubeznivim odnosom med seboj.Solze so mi tekle in niso se hotele ustaviti."Ti prasec!Zaradi mene imej te ničvredneže,jaz grem!"se je zaslišalo iz sosednje sobe in Ashley sem še bolj privila k sebi."Nehaj!Prosim te.Ostani z nami.Obljubim ti,da bom bolj skrben.Prosim te Samantha."so me še bolj potrle očkove proseče besede.Vedela sem,da on ni storil ničesar narobe.Zakaj mora biti življenje taka mora.Mami je vdrla v sobo in me nadrla:"Umakni se smrklja!"Zdrznila sem se in jo potiho prosila:"Mami prosim ne odidi."Hotela me je udariti,ampak je njeno roko ustavil Mark:"To pa ne!Če si naša mami še ne pomeni,da nas boš tepla!"Grdo ga je pogledala in začela pakirati.Jokala sem in Mark se je stisnil k nama z Ash.Oče jo je poskušal ustaviti pri odhodu vendar mu ni uspelo.Kar šla je.Vsi trije smo nesrečno sedeli na postelji in gledali obupanega očija.Prijel se je za glavo in po licu mu je spolzela solza.Počasi je odkorakal k nam v sobo in nas ljubeče objel:"Oprostite.Poskrbel bom za vas.Obljubim."Objeli smo ga,on pa je v naročje prijel Ash,ki je s svojim enim letom vekala kot zmešana.´

"Jessy zbudi se!Palacinke so za zajtlk!"me je zbujala Ash in me nežno božala po laseh.Še dobro,da imam Ash.Zbudila me je iz sanj polnih mračnosti in grdih spominov.Vsa sem bila potna in na licih so se mi sušile solze."Jutro Ash."sem zašepetala in počasi odprla oči.Preoblekla sem se in odšla v kuhinjo,kjer sta za mizo že sedela očka in Mark."Jutro zaspanka."me je pozdravil očka in me objel.Odzdravila sem in se vsedla."Palačinko za sestrico?"me je vprašal Mark in se nasmehnil."Prosim."sem zamommljala in brez besed začela jesti zajtrk.Hm pozabila sem se predstaviti.
    jaz:

Moje ime je Jessica O'Connell.Čez nekaj mesecev bom dopolnila 18 in takrat imam v planu selitev.Nora sem na modo in tega ne more nihče spremeniti.Kot vidite živim v ločeni družini.Mame ne obiskujem saj se nam je vsem odrekla.Z očetom Jackom,triletno sestrico Ashley in dvajsetletnim bratom Markom živim v dokaj veliki hiši v New Yorku.
    Mark:

Ash:

Luke:

Imam še eno sestro Nino.Hecam se.Ni moja sestra se pa razumeva tako.Je moja najboljša prijateljica in spoznali sva se preko neke klepetalnice.Tudi ona nima ravno rožnatega življenja,zato sva se takoj ˙zaštekali˙.Po enem letu prijateljstva sva se končno spoznali tudi v živo.Vedno se razumeva in če se prav spomnim se še nikoli nisva skregali.Aha na fanta pa čisto pozabim.Luke je najbolj popoln fant na planetu.Zelo ga imam rada in nikoli ga ne bom zapustila."Očka te moti če bi šla do Nine?Prosim?"sem karnaenkrat vprašala in naredila puppy eyes.Zasmejal se je in rekel:"Seveda greš lahko.Vendar prosim bodi do Ashleyinega nastopa že nazaj.Hoče da ji spleteš kitke."Pokimala sem in ga objela.Pomahala sem jim in zaprla vrata za seboj.Hodila sem po ulicah polnih prometa,mestnega vrveža in ljudi,ki so begali sem ter tja.Jap,to je pravi New York.Obožujem zrak po svobodi.Kmalu sem se ustavila pres Ninino hišo.Pozvonila sem in odprla mi je njena mama."Živjo.Je Nina doma?"sem jo vprašala in se nasmehnila.Povabila me je noter in rekla:"Seveda.Jo grem poklicat."Naenkrat se je zaslišal ropot po stopnicah in že v nasledjem trenutku sva se objemali."Tudi jaz sem te pogrešala Nina.Prosim ne me zadušiti."sem rekla in se začela smejati."Pridi greva ven.Nekaj ti morem povedati."sem še dodala ampak me je zvlekla v sobo in se preoblekla.Nato sva spet stopile ven in vdihnile svež zrak moje domovine.Hodile sva proti parku,ko je Nini zazvonil telefon.

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

• ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    16. avgust 2012 15:31
    NeeeexT :3
  • sarci1995
    sarci1995
    16. avgust 2012 15:34
    neeeeeeeeeeext
  • .ռɨǟʟʟ'ֆ ʍօʄօ.
    .ռɨǟʟʟ'ֆ ʍօʄօ.
    16. avgust 2012 15:34
    neeeeeeext
  • julija&niall <3
    julija&niall <3
    16. avgust 2012 15:48
    neexxxxxxtttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Tamy Liam
    Tamy Liam
    16. avgust 2012 16:03
    next!!!!
  • #LittleThings♫
    #LittleThings♫
    16. avgust 2012 16:12
    neeeexxxxttttt
  • CrazyDancer
    CrazyDancer
    16. avgust 2012 16:33
    Neeeeext!
  • ♛sarika stylik♛
    ♛sarika stylik♛
    16. avgust 2012 16:53
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
  • ıяямαƨıƨтıɢʟε ♥
    ıяямαƨıƨтıɢʟε ♥
    16. avgust 2012 16:58
    neeext!!
    mi je ful všeč ta prvi del, čeprou ponavad ne berem zgodbic, kjer pišeta dve, ker se pol čist zmedem, ker ena ne nexta doug in tko naprej in take ampak mislm, da bo vama uspel!!
  • crazy_3
    crazy_3
    16. avgust 2012 17:39
    neeeeeeext
  • Š҉e҉x҉y҉M҉e҉e҉
    Š҉e҉x҉y҉M҉e҉e҉
    16. avgust 2012 18:08
    Evo next:
    _______________________________________________________________________________

Živijo!Sem Nina Belikov in prihajam iz Rusije.Imam živo rdeče valovite lase in živo modre oči.Kmalu bom končala srednjo šolo,kar bo vlašanje zame,za moje starše in učitelje.Sem namreč malce,hm,podivjana.Ne ne drogiram se,ne pijem in še vedno sem nedovžna.Gre za to da velikokrat špricam pouk,da grdo govorim in se malce drugače oblačim.Tudi za sabo imam grozljivo preteklost.Z desetimi leti smo se z družino preselili v New York.Oče je imel raka in selitev je bila edina možnost da ozdravi.Toda na žalost je vseeno preminil.Takrat sem jaz padla v depresijo in se rezala,trikrat pa se mi je skoraj posrečilo ubiti.Na koncu me je iz tega izvlekla moja najboljša prijateljica.Ime ji je Jessica O'Connell krajše Jess.Spoznali sva se preko interneta,v živo pa sva se videli šele leto kasneje.Je moja edinaprava prijateljica ker me nihče drug ne razume in prenaša.Ostali se z mano družijo zaradi Jessine priljubljenosti.Jess je zame angel iz nebes.Tolikokrat mi je že pomagala in mi svetovala tudi ko se še nisva poznale.Bila je moja edina zaupnica ker me je razumela.Sama je namreč tudi zelo veliko doživela.Jess je nekaj mesecev mlajša od mene.Kmalu bo dopolnila osemnajst let in midve se bova preselile v skupno stanovanje v London.Komaj čakam.Po tem pa greva na izlet v mojo rodno deželo in nekam za kar se še odločava.Včasih sva z Jess tako kot sestri:imava fanta ki sta prijatelja,zelo velikokrat si 'bereva misli'...Saj veste kaj mislim s tem.Da izrečeva isto stvar isto časno.Boljše prijateljice si res ne bi mogla želeti.Imam tudi mlajšega brata Mihaela.Star je skoraj sedemnajst let in pravi osvajalec.Tudi on je zelo priljubljen in to s pridom izkorišča.Ni se še zgodilo da bi imel eno punco več kot teden dni.Nekaj časa je celo osvajal Jess.In to kako!Hvala bogu da se ni zmenila zanj.Zdaj ima fanta Luka.Je najboljši prijatelj mojemu fantu Jullianu.Oh moj Jull.Tako zelo ga ljubim.Čeprav me ne razume najbolj,si ne znam predstavljati življenja brez njega.Toda zadnje čase je tako čuden.Odkar sem ga zavrnila,da nočem še izgubiti nedovžnosti,se me skoraj ne dotakne in se me izogiba.Morda sem naredila napako jaz.Konec koncev sva skupaj že eno leto in res je najbolj romantičen fant na svetu.

Jullian:

Mihael:

Jaz:

Mama:

"Nina,kje spet plavaš???Kolikokrat te moram poklicat?!"
    "Oprosti mama.Razmišljala sem o selitvi.Kaj pa je?"

"Jessica je tu"
    Še preden je dokončala stavek sem se pognala iz sobe po stopnicah in planila v Jessin objem.
    "Tudi jaz sem te pogrešala Nina.Prosim ne me zadušiti."
    Supustila sem jo,spogledali sva se in se začeli smejati.
    "Pridi greva ven.Nekaj ti morem povedati."
    "Samo oblečem se."

Zvlekla sem jo v sobo in se začela preoblačiti.Potem sem se obula in jo spet zvlekla ven.Kot je v najiini navadi sva se prijeli pod roko in začeli govoriti.Počasi sva hodili proti parku ko mi je zazvonil telefon.Klical je Jullian.
    "Hey dragi.Kaj bo dobrega?"

"Nina rad bi prekinil s tabo.Preprosto me ne razumeš.Star sem dvajset let in imam svoje potrebe.Ti pa jih nočeš zadovoljiti."
    "Jullian,ne govori tega.Veš da te ljubim!Veš da se ljubiva!Ne zapuščaj me,prosim."
    Toda telefon je molčal.Jullian je prekinil zvezo jaz pa sem se sredi pločnika zrušila na tla in začela jokati.Jess me je objela in me začela tolažiti,jaz pa sem še kar jokala.Kako mi je lahko to naredil?!Edini fant ki mi je kaj pomenil.Res ne morem verjeti.Pa tako je govoril da me ljubi.Jess mi je pomagala vstati in počasi sva se napotile naprej.Bila je tiho,toda bila mi je v veliko oporo.Sedle sva na klop in objela me je.res ne vem kaj bi brez nje.In ta objem mi je pomenil več kot katera koli beseda ki bi jo lahko izrekla.Minevale so sekunde in minute,midve pa sva v tišini sedele na klopi pod drevesi,se objemale in poslušale šumenje listov.Na misel mi je prišel stavek: pravi prijatelji ostanejo skupaj in se nikoli ne poslovijo.Nimam tisoče prijateljev imam pa eno prijateljico,ki mi zadostuje za vse ljudi na svetu in katero ne bi zamenjala za nič na svetu.

• I´m drunk
    I´m drunk
    16. avgust 2012 18:21
    next
  • veroni<3
    veroni<3
    16. avgust 2012 18:25
    next
  • .ռɨǟʟʟ'ֆ ʍօʄօ.
    .ռɨǟʟʟ'ֆ ʍօʄօ.
    16. avgust 2012 18:25
    neeeeext
  • crazy_3
    crazy_3
    16. avgust 2012 18:31
    neeeeeext
  • ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    ηιηα ѕтуℓєѕ ;3
    16. avgust 2012 18:44
    Neeext ;3
  • CrazyDancer
    CrazyDancer
    16. avgust 2012 18:46
    Neeeext!
  • veroni<3
    veroni<3
    16. avgust 2012 19:05
    next
  • #LittleThings♫
    #LittleThings♫
    16. avgust 2012 19:11
    neeexxttt
  • sarci1995
    sarci1995
    16. avgust 2012 19:38
    neeeeeeeeeext
  • ıяямαƨıƨтıɢʟε ♥
    ıяямαƨıƨтıɢʟε ♥
    16. avgust 2012 20:04
    neeeeeeext!!
  • julija&niall <3
    julija&niall <3
    16. avgust 2012 20:09
    nnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxttttttt
    oprosti za smetenje(oglaševanje)
    se kdo prijavi plis?
    http://www.igre123.com/forum/tema/one-direction-top-model/04114/
  • ►нαяяу'ѕ вαвє◄
    ►нαяяу'ѕ вαвє◄
    16. avgust 2012 20:26
    nexttttttttttttt
  • HalfOfHeart<3
    HalfOfHeart<3
    16. avgust 2012 20:40
  • ღKlaraStyles✰
    ღKlaraStyles✰
    16. avgust 2012 21:09
    next
  • *yolo*
    *yolo*
    16. avgust 2012 21:26
    Neext
  • CliffordsBabe.
    CliffordsBabe.
    16. avgust 2012 21:27
    neeeeeext!
  • Larry♥Love
    Larry♥Love
    16. avgust 2012 23:31
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!! Dve najboljši pisatlci skupej To je najbolšš ^^ Pa jst doskrt rečm da je dobra pisatlca ampk ve2 sta mi res najlubši!!
  • ►нαяяу'ѕ вαвє◄
    ►нαяяу'ѕ вαвє◄
    16. avgust 2012 23:32
    nexttttttT!!!!!!!!!!

če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.rizzr.com/wp-content/uploads/2008/11/windows-seven-wallpaper-18.jpg