Forum
Hejla to zgodbo bom pisala z Špelo Styles UPAM DA VAM BO VŠEČ BERITE NE BO VAM ŽAL!
Sem Lauren Stan.Stara sem 16 let in doma sem iz New Yorka.Imam BFF Nino.Sem v manj bogati družini recimo revni...Zelo malo si lahko privoščimo.Zelooo malo ljudi imam ki bi mi pomagali razen Nine,ona je srček.Pomaga vedno in povsod...Sem velika fanica 1D želim iti na njihov koncert ter jih spoznati vendar je možnost najmanjša da bi šla .Nina je prav tako velika fanica a ona bi lahko šla na 1D koncert.Srčno upam da bodo moje sanje res uresničene.
To sem jaz Lauren
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=15038015[/img]

sem Nina Stylinson vem moj priimk je kukr zdužitev Harryevga in Louisovga iz 1d ampak da nou pomote nismo si v sorodi skrtaka žvim na obrobju New yorka in imam bff lauren sva skupaj že od negdaj spoznali sva se v vrtcu in od takrat naprej sva edno skupaj mami in ati sta bogata torej sm tud js mam pa še bratca ki je totalno neukrotljiva zver ne prenesem ga ooops nisem še povedala kuk sm stara stara sm 17 let in rojstni dan imam 1. februarja vem na isti dan kukr Harry Styles obožujem 1D upam le da bom laha šla gdaj na njihov koncert saj mi mami zlo mal dovoli to pa sm js:

05. maj 2013
u116782
u116782
next+nova bralka
05. maj 2013
Hvalaaa bom jaz napisala next =))) <3
05. maj 2013
u116782
u116782
prosim daj
05. maj 2013
Hvalaa <33 ja bom ta drugo prebrala prvo že vem
05. maj 2013
Bila je sobota.Z Nino sve se zmenile da bove šle skupaj malo ven.Najprej sem šla na zajtrk.

Potem pa sem se šla preoblečt.

(tole obleko mi je podarila za rojstni dan nina)
Odšla sem do ninine hiše bila je fantazijska tako lahko mi samo sanjamo...

Nina je prišla ven vsa zrihtana...

objele sma se in šle v mesto.Tam sme srečale najino sošolko Anyo.
Bila je usa raztrgano oblečena.Takoj smo jo vprašale kaj je.Vse nam je povedala....
Nexta Špela Styles =)
next?
05. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttt
05. maj 2013
u128524
u128524
neext!!!
05. maj 2013
bila je sobota zjutraj in kot ponavadi e je spet zbudu Edaward ja to je moj brat ki misl da je kul kr špila električno kitaro in z njenim igranjem me je spet zbudu:

zato sm ustala in šla jest mama (ki je top model):

je že pripravila okusen zajtr jedl smo vaflje za mizo pa je oče že bral časopis(an pa je filmski producent):

ko sem pojedla sm se šla preobleč in že je pozvonilo vedela sm da je Lauren saj sva se zmenili da greva vn ko sm jo vidla sm jo objela in že sva šli v mesto tam sma srečali Anyo, ki je vsa raztrgana hodila po mestu ko smo jo vprašale kaj je blo je povedala da jo je napadu en pijan tip in jo pretepu ter da ji je raztrgu oblačila pospremle sma jo domov in hitr še šle v trgovine nisva si kuple cot saj nama ni blo do nakupovanja in sma si sam aml ogledale in nato šle še kupit kavo:

to je Anya:

05. maj 2013
next?
05. maj 2013
ga bom kar napisala
05. maj 2013
okej
05. maj 2013
u116782
u116782
next
05. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttt
05. maj 2013
Takoj za tem ko smo popile kavo sem odšla domov...Tam sta me mama pa oče čakala in rekla da morta neki povedat...
m-mami
a-ati
j-js
a-no z mami ti moreva nekaj povedati...
m-dobila sva odlično službo in zadeli smo na loteriji!
j-kaj?je to resnica??a je?
a-ja sedaj smo zadeli 150 milijonov.Omg bom lahko šla zdej v london s Nino?????
m-ja če boš pridna v šoli zdrži še 2 tedna in bomo vidli velja?
a-pa valda da bo šla ni tukej pardona...
m-prvo bomo šle kupit za oblečt pa nova hiša za kakih 50 tišoč eurov ok?
a-ja tudi to
j-pravvvvvvvvvvvv
a-pa nov fon bomo kupli
j-a lahko iphone?
a-bom kupu ja sej js bom tud iphone mami pa bo verjetno tud bomo vidli
j-use!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

takoj morem poklicat Nino!
Nina dobila bom useeeeeee!
kaj pa?
loterija 150 miljonov!
wtf?Bome pol šle u london jej!
ati je reku da!
jeyy!!
pridem pol zvečer do tebe zdej gremo u trgovino!
okej uživi!
huala&čauu!

---------v trgovini-------------
užemi kar češ!!!!!!!!!
jes!

uzela sm vse kar je blo možno...

in nato smo še šli po iphone

ta je moj

mamin je črn od atija pa bel

Zdej pa smo prišli domov k Nini grem..Pozvonim in ji rečem Nina na 1D koncert greve čez 2 tedna!!!!!!!

nadaljuje Špela Styles next?
05. maj 2013
Neeeeeeext
05. maj 2013
nextiii
05. maj 2013
nisem mogla verjet ka mi je Lauren povedala ampak jej komi čakam ko je šla pa me je oči poklicu za mizo
j-jst
o-oče

o-nina neki ti morm povedat js sm dubu ponudbo z film in jo sprejel ampak ti boš mogla it z mano
j-joj oči resno pa kam no pa kir film
o-v London in film bo o One direcion js ti in še dve sošolki al pa sošolca morš povabt zram edin pogoj je da morta oboževat one direction1
j- jes jes jes oči ti si zakon najbolši si sam neki gre slučaj Edward zram
o-ne samo midva
j-jes obožujem te spet nbom poklicala Lauren

jej je jej sm vpila ko sem šla v sobo in sm poklicala Lauren upam da nou jezna da jih bomo spoznale in z njimi prežvele kar neki cajta.
j-jst
l-lauren

j-ej lauren neki bolšga kukr koncert mam
l-kaj pa je lahka bolšga
j-moj oči bo režiru njihov film spoznali jih bomo kr gremo z njim ej koncert ka ti bo koncert če lahka žvimo zram njih
l-jej ka res oh tvoj oče je zakon jupi
j-ja ej to mormo proslavit še prej pa nabaut cote za v london
l-ej komi čakam
j-ja js tud sam še en more it zram taki so pogoji pa nevem kir v šol še ma rad 1D razn naju pa fajn bi blo če bi biu fant
l-ej ka pa greg on jih posluša
j- ja ga bom poklicala čaw
in js sm poklicala grega strinju se je jej u london grem k 1D v london k 1D jejjjjjj
to je greg(on e taka nežna duša in kukr js pa Lauren obožujemo 1D jih tud on mel se bomo supr)

05. maj 2013
nrxt
05. maj 2013
nextiii
05. maj 2013
Ja res mislila sem da sanjam s Ninči gremo na koncert....
Čez 3 dni gremo.To je tooo!!!!

----------v ponedeljek--------
Dones bove s Ninči špricale pouk ker morme po nakupovalnih centrih..Budilka me zbudi ob 8h zju3.Mami spodaj vpije da naj pridem na okusen zajtrk

Rekla mi je tudi da naj kupim lepe obleke.
Vesela pa je tudi da gremo tja z letalom in da koncerta ne bo treba spet plačvat(plačat)

Hitro sem poklicala nino
n-nina
j-js
N-ojjj ej kdaj prideš?
j-ravn zato sem te poklicala
n-no prid čez 10 min pred mojo hišo
j-okej čauu!
n-čaww,čaw!

Mami js zdej grem...ČAKI malo...'reče ati' na 500 eur pa si kupi kar češ.O hvala atiii <3

-------pred ninino hišo--------
Ojlaa nina si ready?
Jaaa!!!!!!!!!!

---------v trgovini-----------
napadam oblekeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(glejte sam obleke)
to sm js kupla

[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRhtjrN2CM6CV5efsRXFPIIThiGBd2-7IZlEubAB5NMgG9C9bAs[/img]

Nina pa(dej sama obleke pa čevle pa to)..........

NEXT?
05. maj 2013
nextiii <3<3<3<3
05. maj 2013
komi sm čakala da gremo po trgovinah ko smo pršle smo dobesedno napadle obleke kupla sm si:

zej mi je velik laži kupvat kr ma tud Lau (tk kličem Lauren) dost dnara komi čakam sam še tri dni in grem u london sam še tri dni jejjjjj ko sma končale sma se odpravle k men u mojo sobo zgleda takle:

in šle smo na twitter zakričala sm Harry iz 1D mi je sledil in kr je biu gor sm ga kliknla in sma se menla Lau pa je bla zram in smo se pogovarjal
h-harry n-js
(pogovor poteka u angleščin)
n-hy
h-hy
n-ej harry tk sm happy da mi slediš
h-zakaj
n-kr te obožujem
h-aja kdo si ti si v resnici nina kak je pa tvoj priimek
n-ja sm nina moj priimen je stylinson resničen je noj oče Simon Stylinson vam pride režirat film
h-ja tocno jupi prides zram
n-itak
h-mrm iti kr me simon klice kr mami vaje za intervju za film že en teden se prpravlamo na to by
n-by
omg sm pravkat govorila z harryem stylesom omg in ko je Lau šla sm kričala od vesela in skakala po sobi.
05. maj 2013
next
05. maj 2013
Špela Styles lahko prosim bolj knjižno pišeš?Hvalaa <3 Pa next bo kmalu
05. maj 2013
okej sam js full hitr pišem in se zmotm ka angleške besede te motjo
05. maj 2013
ne te narečene ker mogoče kdo ne razume =) ne me narobe razumet samo bolj knjižno dej =)
05. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg