Forum
No v naslovu je razvidno, da bova zgodbico pisali js in sweetvam.love
Js bom pisala kot Matt, on pa kot Alice, ki sta najboljsa prijatelja.
OPOZORILO: Zgodba je znanstveno fantasticna
O tem kaj se gre lahko ugibate po naslovu poleg tega boste slej ko prej zvedli

PROLOG
V zraku je bilo vohati poletje in na igriscu so se preganjali mali otroci in razposajeno kricali. Z klopic so jih opazovale mame in veselo klepetale.
"Prisezem," je rekla ena izmed mlajsih mam in se prijela za celo,"Clovek ne ve, ali se igrajo ali jih kdo kolje," Nekatere mame so ji namenile stroge poglede, druge pa se prizanesljivo zasmejale. 
"Matthew!" je nenadoma zaklicala in vstala. Panicno je gledala okoli in grizla svojo ustnico.
"Kam je prekleti pamz spet poniknil?" si je zamrmrala v brado. Pred njo se je v sekundi pojavil sestletik in izzivajoce strmel vanjo.
"Bil sem na toboganu," je zadovoljno naznanil. Mame so se veselo zamsejale.
"Ne izgubi se mi vec tako iz pogleda. Prosim te," se olajsano odvrnila nejgova mama in mu popravila razmrsene, od sonca svetlejse lase.
"Lahko se igra z mojo hcerko. Na peskovniku je," je rekla neka druga, prav tako precej mlada mama, "Ime ji je Alice," Veselo mu je pomeziknila in otrok se je spacil in iz ust pomolil jezik.
"Fuj punca!" je potozil in iz mam spet izvabil salvo veselega smeha in smhljanja.
"No, no. Ne bodi tak, Matty. Pojdi se igrat," obrnil se je ze, da bi stekel , a ga je ustavila," In Matt...?"

Zavdihnil je in ponovil dobro naucene besede "Bodi priden," je rekel in stekel k peskovniku.
V trenutku, ko se je ustavil pri zaboju je zaslisal glasno kljubovanje in nato smeh. 
"To so zdaj moje igrace!" je dejal crnolas debelink in v rokah stiskal lopatko in vedrce. Mala rdecelaska, ki je sedela v pesku je besno stresla s kodercki. Roke je imela prekrizane na prsnem kosu in sobila je spodnjo ustnico.
"Ne pa ne!" je kljubovala s svojim otroskim glasom, "Moje so! Mama mi jih je dala! Vrni jih!" 
Pokazal ji je jezik in ona se je besno zadrla. Matt je nekajtrenutkov strmel vanju in razmisljal kaj naj. Na koncu je stisnil ustnice. Mala ne bo utihnila in ce bo jokala bodo verjetno obtozili njega, saj so ga vedno. Zakoracil je do debelinkota in ga z vso mocjo odrinil. Prevrnil se je in se skotalil po tleh. Zacel je glasno jokati in se cmeriti.
"In ostani tam!" se je zadrl Matt in pobral igrace. Obrnil se je proti Alice, ki zrdela do barve svojih las.

"Hvala," je rekla in jih prijela, "Ce hoces se lahko igrava,"
Ceprav se je Mattu zdela ponudba zares mikavna se je naredil, da mu je vseeno.
"Ze prav," je zminil z ramen in se ozrl k crnolascu, li se je se vedno cmeril, "Utihni!"

Alice se je zahihitala.
"Ne skrbi. Vedno nekaj casa joce, a njegova mama ve da je cmera. Poleg tega smrdi kot podganji drekci," 
Matt je stisnil ustnice in pokimal. Ceprav se mu je zaljivka zdela zelo huda za rdecelaso deklico s pegami se je strnijal.

"Matthew sem. Ampak klici me Matt," je rekel in prisedel.

Zvecer so si matere izmenjale stevilke. 
"Naj nas kar kdaj obisce!" se je zasmejala Mattova mati in pomeziknila Alice.
"Isto velja zate, Matthew," je odvrnila Alicina mati. Potem so se odpravili proti avtomobilu. Alice se je zasukala ter pomahala Mattu.
"Adijo, Matt!" je zaklicala. Konec koncev, je rekel, da ga lahko klice tako.

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. september 2013
Neeeeext!
omg carsko šestletniki v akciji
02. september 2013
u142563
u142563
Neeext
02. september 2013
next
02. september 2013
Ze desettisocic sem sedel na postelji v njeni sobi, a verjetno sem prvic opazil veliko vijolicno knjigo. Nova je sem ugotovil. Ko sem jo poblizje obgledal sem ugotovil, da je dnevnik. Knjiga se je posmehovala sama sebi z glasnim blesceco roznatim napisom My Diary. Zasmejal sem se.
"Teta je bila na obisku," je smeje pojasnila Alice. Dnevnik sem rpijel v roke in ga odprl. Ceprav je bil nepopisan sem se glasno odkasljal.
"Dragi dnevnik!" sem namerno slabo oponasal Alicin glas, "Danes ne morem nehati razmisljati o njem. Ohhh, Matt," sem se posmehoval. Dojela je, kaj pocenjam in planila pokonci. Poskusala mi ga je iztrgati iz rok a dvignil sem ga visoko nad fglavo in se se naprej pretvarjal da berem.
"Sanjam o njegovih mocnih rokah in sexy obrazu," sem nadaljeval, nato pa koncal s svojim glasom, "Alice smao povedati bi mi morala. Skupaj bi premagala tvojo nezdravo obsesijo. Zaobljubila sva se, da ne bova vec kot prijatelja,"
"Vrni ga, kreten," je siknila in skakala, da bi dosegla dnenik.
"Zelim si njegovih toplih rok in poljubov," sem posmehljivo nadaljeva, "Alice, to je pa se precec. Ali se zgledujes po Petdesetih odtenkih sive?" 
Pograbila je mojo ramo in poskusala dobesedno splezati do dnevnika. Z se vedno zenskim glasom sem izpustil razvidno zenski krik. Med tem, ko sem z eno roko se vedno drzal dnevnik iz njenega dosega, sem z drugo segel po telefonu in se pretvrajal da telefoniram.
"Telefon Tom! Telefon Tom! Spolno me zlorabljalo!" sem se posmehoval. Koncno sem izpustil dnevnik, da mi ga je Alice iztrgala iz rok.

"Kreten," se siknila, ceprav sem vedel, da se je tudi njej situacija zdela zabavna. Prijel sem se za prsni kos, se opotekel in se pretvarjal da me je ustrelila v srce.
"Alice," sem narejeno prizadeto izjavil med smehom,"Medtem ko sme te jaz ljubil z vsem srcem," sem se ji zarezal. Potem sem padel na kolena in z obrazom naprej zaril v dlakavo preprogo na tleh. Kmalu sme na tilniku zacutil njeno jogo.
"In ostani tam!" se je smeje zadrla. Pograbil sem njeno nogo in sunkovito potegnil. Poteza se je izkazala za eno manj pametnejsih v mojem zivljenju, saj je s hrbtom pogrnila name. Hkrati sva zastokala.
"Te mama ni naucila, da se deklet ne tebe?" se je na polz zasmejala, napol zagodrnjala.
"Nisme te udaril," sem odvrnil in jo pahnil s sebe, "Samo rahlo sme.priredil tvojo pozicijo,"
Vstal sem in si poravnal majco. Potem sem ji namenil izzivajoc nasmeh.
"Mimogrede; tvoja preproga grozno smrdi," 
V zahvalo mi je v obraz priletela blazina.
02. september 2013
u142563
u142563
Neeext
02. september 2013
Hahahahahaha kak sem se nasmejala
Kolko sta pa zdaj stara toti Matt pa Alice? ;D
Neeeeeext zakon
02. september 2013
17
02. september 2013
uau jas sem obsedena s toto zgodbo to X'D malo po tem ko sem toti del prebrala sem razmišljala- joj zaj morm pa it tisto knjigo naprej brat HAHAHAH pa sem se spomnala da je na igrah !
02. september 2013
next
02. september 2013
u128244
u128244
hahaha neeext
da ne bosta več kot prijatelja? pha.. pa kaj še !
03. september 2013
ja men se tut zdi da se bosta težko držala te zaobljube
04. september 2013
Se opravičujem, ker sem malček pozna ... ampak za tiste, ki tega niste opazili sem imela ta teden BD in pač ... v celem kravalu ni bilo dosti časa za napisat next
Kakorkoli ... pozdrav še iz moje strani in upam, da vam bo najina zgodbica všeč *
Objela sem ga in se skupaj z njim zvrnila na posteljo. Oba sva se zasmejala, ko sva se pogreznila v kup plišastih medvedkov, ki jih je prej prinesel z vseh koncev sobe. Enega si je pobral izpod glave in mi ga pomolil v obraz. "Nisi že malo prestara za pliše'" me je vprašal, tokrat nekoliko mirneje.
Zgrozila sem se in mu potegnila medvedka iz rok. "Pazi na Teddyja! Podaril si mi ga za moj osmi rojstni dan!"
Namrščil se je. "Kaj res?"
"Oh!" sem vzkliknila in ga zbrcala z postelje, da je padel na tla. "Zares si brez srca!" sem ugotovila.
Med tem ko se je smejal, se je moj pogled ponovno ustavil na vijolični knjižici. Ob spominu na besede, ki naj bi jih zapisala v dnevnik sem se še jaz zasmejala. "Mimogrede," sem stisnila med hihitanjem. "Kje za vraga si dobil misel, da je tvoj obraz sexy?"
Užaljeno me je pogledal in se mi toliko približal, da sva se skoraj dotikala s konicami nosu. Njegove obrvi so se nagubale, ko je spregovoril: "Ali ni?"
Pretvarjala sem se, da premišljujem o tem. Na koncu sem zmajal z glavo. "Ne," sem rekla in skomignila z rameni. "Samo tvoje ustnice so." Ukradla sem mu poljubček in se hitro skotali izpod njega.
Pogledala sem na uro. "Sedem je," sem navrgla brez pravega zanimanja. "Boš večerjal pri nas?"
Matt je zmajal z glavo. "Ne. Obljubil sem, da se vrnem na večerjo domov." Zarežal se mi je. "Se vidiva jutri v šoli, Bučka!" Blazina, ki mu je bila namenjena, ga je le za las zgrešila.
Zavzdihnila sem in se ozrla okoli sebe. Le kaj naj pa sedaj počnem?
06. september 2013
Neeext nunjo
+ rojstni dan si mela? in jas tega ne vem? :'O
06. september 2013
u142563
u142563
Neeeeeext*o*
06. september 2013
Neext
08. september 2013
Next
08. september 2013
asdfghjjklv *o*
Jst sm Number1 oboževalka tele zgodbice!
Neeeeeeeext!
14. september 2013
ne Nives to je nemogoče, ker sem že jaz number 1 lahko si ti 2
14. september 2013
"Pocakaj!" je zaklicala, ze ko sem stal pri vratih, "Pospremila te bom," 
V trenutku je bila ob meni ter se mi veselo smehljala. Zadovoljno sem pokimal.
Napotila sva se po stopnicah, dokler nisva prisla v jedilnico, kjer sta sedela njena starsa in se tiho pogovarjala.
"Matt gre domov!" je Alice naznanila. Njena mama je razocarano dvignila pogled.
"Kaj res? Ne bos vecerjal tu?" Nasmehnil sem se in odkimal.
"Na zalost ne," sem osvrnil. Zavzdihnila je.
"Oh, no...." je prizanesljivo dejala in se mi smehljala z ocmi.
"Pospremila ga bom," je se dodala Alice.
"Le ce bos doma pravocasno," je narejeno strogo dejal njen oce. Meni se je nasmehnil.
"Lepo se imej, Matt. Pozdravi doma,"
Zasmejal sem se.
"Seveda bom. Oce se ze veseli ribiskega izleta," 
"Ti ne gres, kaj?" je odvrnil.
"To me ne veseli," sem zmignil z rameni. Alice me je nestrpno potegnila za roko.
"Adijo!" je zaklicala in me poskusala povleci k vratom. Zasmejal sem se in se ji pustil zvleci tja. Njenim starsom sem.pomahal.
"Se vidimo jutri," sem veselo zaklical preden mi je Alice pred nosom zaloputnola vrata.
"Ta dva pa ne data mira, a?" je smeje zanergala in veselo skakala naprej po plocniku. Nasmehnil sem se.
"Oh, zdaj vem kje si to podedovala," sem se posmehnil. Grobo me je odrinila, tako da sem se rahlo opotekel. 
"Ohhh, neeeee," sem zadovoljno potozil in se smejal.
"Kaksen kreten!" se je zahihitala, "Odkupiti se mi moras.... Sladoled?" 
Narejeno sem.se namrscil in se s prstom dotaknil brade. Potem se odkimal.
"Moj zep cesa taksenga ne zmore," sem se nasmehnil. Nerazlocno je rekla nekaj zaljivega, kar me je spravilo v smeh.
15. september 2013
next
17. september 2013
next
17. september 2013
Neeeext
17. september 2013
Nika: Nop, ne mroeš bit nuber1, lahko si ti 2! :'D
in neeeeeeeeeext!
18. september 2013
"Prav. Tokrat jaz častim!" Stekla sem pred njim in veselo poskakovala naokoli. Obrnila sem se in hodila po nazaj, tako da sem Mattu lahko gledala v obraz. Nasmehnila sem se. "Saj veš da najini starši že načrtujejo najino poroko, kajne?"
Matt se je namuznil. "Vsaj lepo dekle so mi izbrali za nevesto."
"Ah, ne bodi tako teatralen. Na svetu je še veliko lepših deklet, kot sem jaz," zavila sem z očmi.
"Vseeno ne morem reči, da si najgrša. Pazi!" je vzkliknil v trenutku, ko sem se zaletela v nekaj trdega in pristala na zadnjici.
"Au!" sem pihnila, ko se je nekaj zvrnilo čez moje noge.
"Alice, si vredu?" sem zaslišala Mattov zaskrbljeni glas med tem, ko sem se drgnila po bolečem boku na katerem sem pristala.
"Ja, vse je vredu, samo malce razbolela sem," sem odgovorila in pogledala naokoli v kaj sem se zaletela. Na mojih nogah se je nekaj premaknilo in začelo glasno preklinjati.
Presenečeno se pogledala mladega moškega, ki se je dvignil iz mojih nog.

"Pazi malo kod hodiš!" je zarobantil in me prestrelil z nevihtno sivimi očmi.
Namrgodila sem se v njegovo grimaso na obrazu, potem pa se hitro spomnila na pravila lepega vedenja. "Oprostite," sem se opravičila in se mu široko nasmehnila.
Moj nasmešek mu je na obraz privabil še večje nezadovoljstvo. "Oprostite gospod. Alice zna biti včasih nekoliko nerodna," se mi je v bran postavil Matt in mi nato pomagal na noge.
"Sem opazil," je zagodrnjal gospod, potem pa se nekoliko pomiril. "Upam, da je z vami vse vredu gospodična."
Hitro sem pokimala in ga previdno premerila. Ni mogel imel imeti več kot trideset let. Kaj čez petindvajset je bilo bolj verjetno. Prižgal si je cigareto in si jo živčno vtaknil v ustnice, med tem ko si je previdno ogledoval aktovko, ki mu je prej zletela po tleh. "Vi tudi gospod," sem hitro odgovorila in se ozrla k Mattu.
"Prav, morava iti," je navrgel in me prijel za roko. Še enkrat sem se ozrla k mrkemu gospodu in mu prijazno pokimala v pozdrav.
"Upam, da po poti koga ne ubiješ," se mi je posmehnil.
Namenila sem mu nasršen pogled, potem pa sva mu z Mattom obrnila hrbet. "Kakšen idiot," sem prhnila.
Matt se mi je zarežal. "Kar pravšnji zate, kajne?"
Nataknjeno sem ga pogledala potem pa so se mi ustnice razlezle v poševen nasmešek. "Govori zase."
18. september 2013
Neeeeeeeext!
18. september 2013
neeext
18. september 2013
Nives- tiho boji jaz sem number 1 al pa sem še nekaj pred number 1 hahahah
Neext
19. september 2013
"Oh ne!" sem se nasmehnil in jo povlekel za sabo, "Zdaj bom moral skriti svojo mavricno zastavo,"

Zasmejal sem se in ji pomeziknil, ko me je nezno boksnila v ramo. Prispela sva pred vrata nase hise. Ozrl sem se in se nasmehnil.
"Bos prisla malo noter?" Nasobila je ustnice in se pretvarjala, da razmislja. Potem se je posmehnila.
"Doma bom rekla, da sem pozabila, da bi morala biti ze nazaj," mi je zarotnisko pomeziknila.
Namuznil sem se in odprl vrata.
"Alice bo vecerjala pri nas," sem zaklical ko sem vstopil. Pred mano se je pojavila mama.
"Oh, zivjo, Alice," se je nasmehnila. Alice je dvinila roko v pozdrav in ustnice peikupno privihala.
"V sobi bova," sem rekel, "Poklici, ko bo vecerja nared," sem se navrgel, medtem ko je Aloce ze skakala po stopnicah. Pred mano je bila v sobi in se glasno zmrdovala.
"Ali jo kdaj prezracis?" se je se pacila in kremzila in me tako spravila glasen krohot.
"Ne," sem zadovoljno odvrnil in pokazal na odprto okno.
"Oh," se je zahihitala, "Potem se moras kopati v axu,"
Vrgla se je na mojo posteljo in se razkomotila.
"Uporabljam OldSpice," sem smeje odvrnil in roko postavil v bok. Privzdinil sem obrv ko je planila iz postelje in zacela brskati po predalih.

"Uuuu," se mi je med tem posmehovala,"Smo pa fancy, a? Kar Old Spice," zazvizgala je in se sposmenila. 
"Jaz usaj uporablajm nekaj," sem smeje odvrnil. Uzaljeno se je vzravnala.
"Ali namigujes, da smrdim?" 
"Oh ne! Mislil sem, da ni bilo tako ocitno," Pristopil sem blizje in opazoval, kako brska po predalih.

"Kje imas svoje rokavice?" je vprasala, ne menec se za moje besede. Vedel sem katere rokavice misli. Pomignil sem proti boksarski vreci, ki je visela s stropa in se posmehnil.
"Zakaj jih potrebujes?"
"Da te premlati do smrti," je odvrnila in se napotila proti vreci. Z nje je snela rokavice.

"Prevelike so ti," sem odvrnil. Namrscila se je.
"Dobil si jo za rojstni dan, kajne?" potem mi je namenila nasmeh in si nadela rokavice, "Ravno pravsnje,"
Zasmejal sem se.
"Zakaj jih rabis? Da si ne polomis nohtov, ko bos zamahnila, se spotaknila in pogrnila po tleh?" 
"Ha ha. Bos ze videl," In je zamahnila proti meni. Udarec sem zlahka prestregel in ji ob tem z roke potwgnil rokavico.

"Hej!" je nejevoljno vzkliknil snela drugo in mi jo vrgla naravnost v obraz. Ko te nisme prestregel se mi je glasno zasmejala.
"Kaj je pepelka? Si si zlomila noht?" zamsmejal sem se in ji pomeziknil.
"Pa ne samo enega," Glasno se je zasmejala, ko sem se vrgel na posteljo. S trebuhom se je vrgla cez mojega tako, da sva tvorila nekasen kriz.
"Spravi se z mene, debelinka," sem se ji zasmejal.

"Ne bi rekla," mi je zadovoljno odvrnila, ' Kar udobno mi je tukaj,"
Najin smeh in zabavo je prekinila mama z glasnim obvestilom, da je na mizi vecerja. Alice se je poklapano spravila z mene in sledil sem ji v jedilnico.
27. september 2013
Neeeeeext lol totadva pa sta
27. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg