Forum
Neeeeext
19. oktober 2014
u181312
u181312
Neeeeeeext
19. oktober 2014

Z roko sem iskal ključ in ga končno zatipal v zadnjem žepu svojih hlač. Vtaknil sem ga v ključavnico in odprl vrata v svojo hišo. Noelle je med potjo do moje hiše večkrat izgubila zavest in zdaj je bila znova nezavestna. Stekel sem po zavitih stopnicah v zgornje nadstropje nato pa z nogo grobo odsunil vrata svoje sobe. Začel sem hoditi proti postelji, ko je odprla oči in se zastrmela točno v moje.
''Adrian…''je dahnila ko sem jo položil na posteljo jaz pa sem jo presenečeno pogledal. Hotel sem se obrniti in oditi, ko me je prijela za roko. Njena roka je bila mrzla in zmedeno sem se zastrmel v njen obupani obraz.
''Adrian tako mi je žal…Morala bi….Morala bi iti s tabo…Oprosti''je rekla nato pa je njen prijem popustil in omahnila je na blazine. Nekaj minut sem samo stal tam in zmedeno gledal. Nato sem stopil do omare iz nje potegnil svojo črno majico ter znova stopil k postelji. Počasi sem jo slekel,da je ostala v spodnjem perilu. Z sledmi solz na njenih licih je izgledala nenavadno ranljivo. Samo zmajal sem z glavo nato pa se rahlo nasmehnil in ji oblekel svojo majico. Še enkrat sem jo pogledal nato pa se odpravil iz sobe. Ko so se za menoj zaprla sem iz žepa potegnil mobitel in poklical Zayna.
''Stari kje si ti?''sem zaslišal njegov glas in iz ozadja sem lahko razbral da je še vedno na zabavi.
''Doma. Poslušaj nujno potrebujem informacije o nekem fantu. Starost,izgled,življenje…karkoli''sem začel razlagati.
''Zakaj?Je naša nova stranka?''je zmedeno vprašal Zayn jaz pa sem stisnil roke v pesti.
''Prekleto Zayn samo poizvedi nekaj''sem rekel in očitno je slišal opozorilni ton v mojem glasu kajti ni več vrtal naprej.
''Prav,kdo je ta fant?''
''Adrian Vitonello.''

-NOELLE'S P.O.V-
V glavi mi je razbijalo,ko sem počasi odprla oči in sedla. Grlo sem imela suho in ko sem se razgledala po sobi mi je srce ponorelo. Nisem bila v svoji sobi. Postavila sem se na noge in presenečeno ugotovila da na sebi nimam več kavbojk in modre majice pač pa črno majico,ki mi je segala do sredine stegen. Odpravila sem se proti vratom in že sem prijela za kljuko ko so se odprla in mi razkrila pogled na fanta. Srce se mi je za trenutku ustavilo,noge so se mi nevarno zamajale roke pa so se mi začele rahlo tresti. Njegove zelene oči so strmele vame in na njegovih razgaljenih prsih in trebuhu so bile vidne sledi kapljic. Zaprl je vrata prostora za katerega se je izkazal da je kopalnica in stopil korak naprej. Prestrašeno sem se začela pomikati nazaj medtem ko so njegove zelene oči vrtale vame in zdelo se mi je kot da vidijo v mojo dušo in poznajo vse moje skrivnosti. Zdelo se je kot da sva ure in ure stala tam. On,ki je strmel vame in jaz ki sem svoj pogled upirala v tla. Moje telo je drgetalo od strahu,ko je stopil korak bližje jaz pa sem zadela steno.
''Česa se spomniš?''je vprašal jaz pa sem pogoltnila veliko kepo sline,ki se mi je nabrala v ustih.
''K-kaj?''sem vprašala in neuspešno skušala skriti drget v glasu.
''Iz prejšnje noči''je ponovil z globokim raskavim glasom,ki je poslal mravljince po vsem mojem telesu. Spomini iz prejšnje noči so se mi počasi začeli vračati a bili so megleni in nejasni. Spomnila sem se fanta in kako se mi je obračal želodec ob njegovih poljubih. Zadnje česar se spomnim so bile njegove roke na mojih stegnih,ki so se počasi približevale gumbu na mojih hlačah….
''Ne veliko''sem zašepetala on pa se je rahlo nasmehnil. Spustila sem pogled k njegovim prsim,ki so jih prekrivali številni tatuji. Začel se je počasi pomikati proti meni jaz pa sem še se bolj stisnila k steni. A ko je bil le še dobrega po metra oddaljen se je obrnil k omari in iz nje povlekel modro majico. A si je ni oblekel pač pa si jo je obesil na ramo in mi pomignil naj mu sledim. Zmrazilo me je po vsem telesu in počasi sem mu sledila. Odšla sva po stopnicah v spodnje nadstropje in prišla v dnevno. Vse je bilo videti….normalno. Ne vem točno kaj sem pričakovala. Morda pištole zložene v omaricah za CD-je,in namesto revij na mizi nekaj nožev in vrečkic polnih prahu in raznih tabletk.
''Sedi''je rekel jaz pa sem v trenutku sedla na rdeč kavč in pogled spustila na roke,ki sem jih imela v naročju.
''Kako je z tvojim bratrancem?''je strupeno rekel jaz pa sem ga pogledala in se srečala z njegovimi hladnimi zelenimi očmi.
''Jaz…jaz…''sem poskušala spraviti iz sebe a bilo je kot da bi mi njegov pogled zadrgnil grlo in zapletel jezik. Znova se je samo zasmejal in vedela sem da uživa v tej majhni igrici. Vstal je in odšel do omarice ter iz nje vzel steklenico napolnjeno z prozorno tekočino in nekako se mi je zdelo da ni voda. Moj pogled je ušel k oknu in v trenutku ko mi je obrnil hrbet sem planila na noge in začela teči. A še preden sem sploh prišla do polovice me je nekdo prijel za roke in me z tako silo povlekel do kavča da sem skoraj zletela po tleh. Grobo sem pristala na kavču in se nisem upala prijeti za rdeči zapestji.
''Ne zapravljaj svoje energije za te patetične poskuse pobega''je rekel in naredil požirek s kozarca.
''Zakaj si me pripeljal sem?Da me poškoduješ?''sem vprašala in še preden sem lahko pomežiknila je že bil pri meni. Znova me je prijel za zapestja da sem rahlo kriknila od bolečine in me povlekel na noge.
''Poškodujem?Ne bom te poškodoval''je rekel nato pa me pogleda točno v oči se mi nasmehnil. ''Še.'' Odprl je usta da bi še nekaj rekel,ko se je zaslišal glasen pok da sem se zdrznila.
''Styles!!''sem zaslišala glas ki sem ga v trenutku spoznala. Harryev prijem na mojih zapestjih je popustil in rahlo se je odmaknil jaz pa sem lahko normalno zadihala. Kmalu se je v dnevni pojavil Jaden z besnim izrazom na obrazu.
''Noelle!''je zavpil olajšano ko me je zagledal a kmalu se je izraz na njegovem obrazu spremenil iz olajšanega v jeznega.
''Ti mala podgana!!!Tako te bom zjebal da ne boš mogel nikoli več hoditi''je zavpil Harryu in se že pognal,da bi skočil vanj a sem ga zadržala.
''Pomiri se Rothwell…''je ravnodušno rekel Harry in naredil požirek s kozarca,ki ga je držal v roki.
''Noelle!!Vso noč te iščem in ti si tukaj?Na pol gola pri tej prekleti podgani''je zavpil Jaden in me povlekel za roko.
''Jaden au….spusti me…Jaden..Rekla sem da me spusti!''sem zakričala da je obstal in se mi besno zazrl oči medtem,ko si je Harry ravnokar oblačil majico.
''Ne morem verjeti Noelle…''je zašepetal zgroženo Harry pa je vse skupaj opazoval in zadovoljno pil iz svojega kozarca.
''Namesto da bi bila doma si tukaj pri mojem največjem sovražniku na pol gola. Obnašaš se kot kurba''je rekel jaz pa sem zajela sapo. Kot da bi mi nekdo prisolil zaušnico.
''A zdaj pa sem jaz tista ta nesramna?Kdo mi je vse prekrival?Kdo mi je lagal in-''sem začela vpiti a me je Jaden znova zgrabil za roko in me začel vleči proti vratom.
''Tega ne bova delal tukaj''je odločno rekel in preden je stopil skozi vrata je ledeno pogledal Harrya.
''Nisva še končala''je rekel Harry pa se je samo zahahljal.
''Brez skrbi da ne'' so bila njegove zadnje besede preden so se vrata njegovega stanovanja grobo zaloputnila.
----------------------------------------------------------
Hvala,ker berete in rada bi vas vprašala kako se vam zdi zgodbica?Bi kaj spremenila?
22. oktober 2014
Next.....ZGODBA JE P.O.P.O.L.N.A.
22. oktober 2014
Poopolna zgodbaaa
Neeeeeeeext
22. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. oktober 2014
neeeeeeeeeeeext perfect story!!! <3
22. oktober 2014
Waaw next
*--*
22. oktober 2014
u181312
u181312
Neeeeeeeeext
22. oktober 2014
Next
22. oktober 2014
wooow *_____*
neeeeeeeeeext+nova bralkaa
23. oktober 2014
neeeeeeeeext
23. oktober 2014
u181656
u181656
next :3
24. oktober 2014
waaaaaaaaaaaaaw*_*
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
25. oktober 2014
Neeeext!! Super je
26. oktober 2014
Neeeeeeeexxxxxttttt
27. oktober 2014
NEEXT
28. oktober 2014
u173906
u173906
kdaj bo next
28. oktober 2014

''Ne morem verjeti!!''sem zavpila in grobo zaloputnila vrata avtomobila ter se odpravila proti hiši Jaden pa za menoj.
''Prekleto Noelle!!Izmed vseh ljudi ki so bili na zabavi si izbrala ravno njega?''je ogorčeno vprašal Jaden jaz pa sem se ustavila.
''Zakaj pa ne?Saj ni nič nevarnega kajne?Saj je samo mafija''sem rekla smeje čeprav so se mi v očeh že začele nabirati solze. Nisem hotela da Jaden izve pravi razlog zakaj sem odšla z Harryem ker sem vedela da bi fanta ki me je skušal posiliti poslal v bolnico ali pa v nebesa.
''Moraš se nehati mešati v to. Kaj ne razumeš Noelle?Ko si enkrat znotraj si za znotraj za vedno. Odideš lahko le če si mrtev.''
''Saj sem že znotraj. Točno na sredini. V to sem bila vključena v trenutku,ko je Adrian-''moje besede so se v trenutku ustavile kot bi jih nekdo odrezal. Samo zmajala sem z glavo nato pa se obrnila in stekla v hišo mimo presenečenega Louisa v svojo sobo. V trenutku sem začela histerično jokati. Sesedla sem se na sredini svoje sobe in k sebi povlekla kolena ter začela jokati. Nenadoma sem začutila hudo utrujenost in zaprla sem oči. Ne vem kdaj sem zaspala vem le da sem čutila neizmerno olajšanje,ko sem se potopila v temo.
-HARRY'S P.O.V-
''Harry?''v trenutku sem prepoznal Zaynov glas.
''Kaj si izvedel?''sem rekel v slušalko in slišal sem kako je Zayn zavzdihnil. Vedel sem,da ne bo povedal nič dobrega.
''Harry…nič''sem čez nekaj sekund slišal.
''Kako nič?''sem jezno vprašal.
''Harry vsi podatki o njem…preprosto jih ni. Nikjer ni podatkov o tem kje je živel,kako je umrl,kdo so njegovi starši… Preprosto ničesar ni. Kot da bi vse izginilo.''
Samo prekinil sem zvezo in si šel z roko skozi lase.
''Prekleto''sem zamrmral nato pa naredil še en požirek s svojega kozarce preden sem ga odložil na nočno omarico.
-NOELLE'S P.O.V-

V trenutku ko sem odprla oči me je presekala ostra bolečina v hrbtu. Tla niso bila najbolj prijazna do mojega telesa torej sem se zbudila z razbolelimi nogami in hrbtom. ''Auč''sem zastokala,ko sem se zravnala nato pa se podrgnila po razbolelem mestu. Odšla sem v kopalnico in se vstrašila svojega odseva v ogledalu. Lasje so mi štrleli na vse strani,lica sem imela rdeča,ustnice suhe in razpokane in vame sta strmeli dve rdeči in objokani očesi. Slekla sem oblačila in stopila pod prho. Čutila sem neverjetno olajšanje,ko me je zalila vroča voda. Pograbila sem jagoden šampon in si ga začela nežno vtirati v lase in telo. Ko sem končala sem si okrog telesa ovila brisačo ter nase navlekla preveliko razvlečeno belo majico. Lase sem si otrla z brisačo,ker nisem imela niti najmanjšega namena prijeti fen v roke. Torej sem si samo še na hitro umila zobe nato pa sem se odpravila v jedilnico. A tam na moje presenečenje ni bilo nikogar. Torej sem sama odšla v kuhinjo si naredila zajtrk nato pa odšla dnevno kjer je sedel Jaden. Korak se mi je ustavil in že sem se začela obračati ko me je ustavil njegov glas.
''Noelle se lahko pogovoriva?''je vprašala jaz pa sem ga nejeverno pogledala nato pa treščila krožnik na mizico ter sedla na fotelj nasproti njega.
''Pogovoriva? Seveda. Govori''sem smeje rekla na njegovem obrazu pa se je pojavil zmede izraz.
''Jaz…Nisem mislil na-''
''Pogovoriva se o vseh lažeh. Ker sem del te družine moram seveda vse vedeti kajne?Torej povej mi. Razen tega da preprodajaš droge,da si v eni izmed največjih mafijskih tolp v celem Londonu,da si mi zamolčal da je moj brat bil tvoj sodelavec je še kaj kar bi morala vedeti?Morda to da ubijaš veveričke,ki jih nato s svojimi grozljivimi prijatelji-''
''Noelle dovolj!''me je ustavil njegov prodoren glas,da sem utihnila.
''Mislim da je bilo povedano vse''sem rekla nato pa vstala in odšla v svojo sobo kjer sem preživela vso popoldne. Šele ob 9 zvečer sem se prikazal v spodnjem nadstropju. Hiša je bila ovita v tanko plast teme glede na to da se je zunaj začelo mračiti. Vstopila sem v kuhinjo in odprla hladilnik.
''Kaj iščeš?''sem zaslišala glas in skoraj skočila iz kože. Obrnila sem se in zagledala Liama.
''Nekaj za jesti'' sem odvrnila in stopila korak nazaj. Še vedno me ga je bilo strah.
''Ni te treba biti strah. Nikoli ti ne bi nič storil''je rekel kot da bi mi bral misli.
''Seveda ne. Nikoli mi ne bi škodoval,ker ti je Jaden tako naročil''sem rekla on pa je samo stal tam in me gledal v oči. Ni zanikal,ker sva oba vedela da je bila resnica.
''Kje je?''sem po dolgi minuti prelomila tišino.
''On je…odšel.''
''Kam?''sem vprašala nato pa se obrnila in začela brskati po hladilniku.
''Z Louisom sta šal poskrbet za Styl…nekaj''je rekel in še preden je končal stavek sem vedela kam je odšel. Zaloputnila sem vrata hladilnika pograbila ključe ki so viseli pri vratih nato pa skočila v Jadenov avto in se odpeljala ne da bi se zmenila za Liamove klice. Morda sva z Jadenom res bila skregana a to še ni pomenilo,da mi je bilo zanj vseeno. Trajalo je dobrih 10 minut da sem se ustavila pred hišo,ki sem jo iskala. Pognala sem se iz avta in nato stekla v notranjost. Vse je delovalo tuje in hladno a zdaj nisem imela časa za to. Moje srce se je ustavilo,ko sem zaslišala strel. Pognala sem se po stopnicah in zaslišala še več strelov ter razbijanja. Ustavila sem se pred edino sobo iz katere je prihajala svetloba in na široma odprla vrata. Kar sem zagledala me je tako pretreslo in mislila sem da se bom na mestu sesedla. Spomnila sem se prostora v katerega me je Harry pripeljal včeraj. A zdaj je bil tako drugačen,da sem ga komaj prepoznala. Razni kozarci in vaze so ležali razbiti na tleh,kavč je bil prevrnjen prav tako miza. Slike so strte ležale na tleh in v oknu si lahko razločno videl luknjo,ki jo je pustila krogla. A najbolj me je pretresla rdeča tekočina,ki je bila na različnih mestih razmazana po tleh in po steni. Šele tedaj sem opazila 6 oseb,ki so bile v prostoru. Prepoznala sem Harrya in njegova dva prijatelja in pa Louisa in Jadena. Tedaj pa sem zagledala nekaj za kar sem mislila,da ne bom nikoli več videla. Za kar sem upala da ne bo nikoli več videla. Neznan moški mojih let je ležal za kodrolascem Harryem v luži krvi. Njegove steklene oči so strmele v steno meni pa se je obračal želodec. Šele tedaj sem opazila Louisa ki se je držal za okrvavljeno nogo in glasno sopel. Tedaj sem se zavedala,da to ni bila nekakšna najstniška igrica. Šlo je zares. Jaden mi ni lagal. 'Odideš lahko le če si mrtev' so mi njegove besede odzvanjale v glavi. Ti fantje se niso šli nobenih igric. Če si jim stal napoti so se te preprosto znebili in ni jim bilo mar. Takrat je blondinec nameril pištolo proti meni,mene pa je bilo preveč strah,da bi se premaknila. Samo stala sem tam in se nisem zmenila za Jadenove klice naj se sklonim.
29. oktober 2014
next
29. oktober 2014
Neeeeeeeeext
29. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext čim preeej
29. oktober 2014
omgomgomg neeeeeeeeext čim prej!!
29. oktober 2014
u173906
u173906
omg, ne in pol se bbo harry jazil na niall,a ne ne sme umret, prosim zihr pa jo nekdo rešil, al pa jo bo harry al pa liam, ne vem sam vem da jo bo nekdo, ne sme umret
NEXT
29. oktober 2014
Neeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2014
omg napeeeto next
30. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2014
next
30. oktober 2014
neeeeext
30. oktober 2014
omg ženska kje končaš*_____________* waaaaaaaaaaw prfekt
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg