Forum
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
nova bralka
11. oktober 2014
Neeext<33
11. oktober 2014
Next!! Omg no! Kako loh tok popouno pises???
12. oktober 2014
next+najbolša zgodba
12. oktober 2014
neeeeeeeeeext I loveee it
12. oktober 2014
neeext+nova bralka
12. oktober 2014
Hvala za vse nexte <3

Nisem imela pojma kam grem a mislim,da je minila vsaj ena ura preden sem se ustavila. Šele takrat sem dvignila glavo z asfaltne ceste in zagledala najlepši prizor na svetu. Bila sem na majhen pomolu in za njim je bila veliko majhnih grmičkov pred njim pa se je vila čudovita reka,ki je tekla pod lepim majhnim kamnitim mostom. Na drugi strani je bil gozd in zdaj ko je luna nežno sijala na vse skupaj se je zdelo kot iz pravljice. Sedla sem na nekaj let stare deske iz katerih je bil zgrajen pomol in glavo naslonila na kolena. Ni mi bilo mar kako bom prišla domov,ni mi bilo mar če bom ostala tukaj. A kmalu je bilo mojega miru konec saj sem čez nekaj minut slišala nekoga,ki je na ves glas vpil moje ime. Nisem se imela namena oglasiti a skriti se tudi nisem hotel. Torej sem čakala,dokler me oseba ni našla.
''Noelle!''sem zaslišala Liama. Nisem ga pogledala pač pa sem samo gledala v reko,ki je počasi valovala pred menoj.
''Jadenu se meša od skrbi. Pridi...''je rekel in me prijel za roko,ki sem mu jo v trenutku iztrgala.
''Nočem ga videti in nočem nazaj v njegovo prekleto hišo!''sem povzdignila glas in zaslišala sem glasen vzdih.
''Oprosti,a nisi mi dala izbire...'' še preden bi se lahko vprašala kaj je mislil s tem sem že visela na njegovi rami. Nekaj časa sem se upirala a kmalu sem obupala in solze so znova začele drseti po mojih licih. Kar naenkrat sem postala grozno utrujena in kmalu sem že bila na zadnjih sedežih avta pokrita z Liamovim suknjičem. Niti odpeljala še se nisva že sem tonila v spanec.
V trenutku,ko sem odprla oči sem ugotovila,da nisem več v avtu pač pa v svoji sobi. Vsi spomini,ki bi jih najraje pozabila so prišli nazaj in znova sem dobila znani občutek kot da me nekdo duši. Spraševala sem se če bo sploh kdaj bolje z mano.
Oblekla sem se in se uredila nato pa odšla v spodnje nadstropje. A nisem zavila v jedilnico pač pa v dnevno kjer je na kavču sedel Liam in gledal televizijo.
''Dobro jutro Noelle''je rekel jaz pa sem samo obrnila glavo stran in sedla v fotelj. Bila sem jezna in žalostna a še vedno me ga je bilo strah. Slišala sem kako je zavzdihnil nato pa je spregovoril. ''Mislim da bi se morala pogovoriti z Jadenom...''je začel jaz pa sem ga pogledala.
''O čem?O tem kako mi je lagal?O tem,da ste vsi tukaj v mafijski tolpi?O tem,da preprodajate mamila?Ali mogoče o tem,da je moj brat bil v mafiji?''sem rekla nato pa pogled usmerila nazaj na zaslon.
''Liam stari danes je zabava in tam bo Logan!!Ta majhna podgana nam dolguje denar in če nam ga ne da,prisežem,da ga bom tako sfukal,da bo pristal v prekleti-''sem zaslišala Lousivo glas,ki je v trenutku utihnil,ko me je zagledal.
''Jutro Noelle. Nisem vedel,da si tukaj''to je izrekel kot opravičilo mene pa je zmrazilo ob njegovih besed,ki jih je izrekel malo prej.
''Liama prideš?Imava...opravke''je rekel Louis in me pogledal mene pa je to nenormalno razjezilo.
''Lahko rečeš na glas veš. Ne rabiš uporabljati kodiranih besed!Tako ali tako že vse vem''sem rekla nato pa ga pogledala. ''Kakšna zabava?''sem vprašala.
''Samo neka trapasta zabava na kateri bo polno najstnikov''je rekel Liam in vedela sem da laže.
''Hočem iti''sem izjavila in oba sta me pogledala kot,da bi se mi zmešalo.
''Noelle ne moreš iti…''je počasi začel Louis jaz pa sem vstala in prekrižala roke.
''Zakaj ne?Saj je vendar samo trapasta najstniška zabava kajne?''sem rekla on pa je pogledal vstran. Že je odprl usta da bi nekaj rekel ko je v prostor vstopil Jaden.
''Hočem na zabavo''sem rekla on pa me je pogledal nato pa se zastrmel v Liama in Louisa.
''Oprosti Jaden zareklo se mi je''je rekel Louis Jaden pa je prikimal nato pa se obrnil k meni.
''Noelle ne greš''je mirno rekel meni pa je počil film.
''In s kakšno pravico mi to govoriš?!Po vsem kar si storil mi nimaš pravice govoriti kaj naj delam in kaj ne. Šla bom''sem rekla in vedela sem da so ga moje besede zadele v živo. A očitno je pomagalo kajti na koncu je le prikimal.
''Odidemo ob 9''je samo rekel jaz pa sem zaprepadeno pogledala.
''Mi?''sem jezno vprašala.
''Moramo poskrbeti….za par stvari''je rekel Louis in se nasmehnil Liamu. Zmrazilo me je.
''Seveda morate''sem rekla nato pa se pobrala v svojo sobo in tam ostala do večera. Ko je ura bila osem sem se začela urejati. Oblekla sem navadne kavboje gor pa modro majico. Nanesla sem si še malo make-upa in nato odšla v jedilnico kjer so stali Jaden,Liam in Louis.
''Gremo''je zamrmral Jaden in vsi smo se odpravili ven v topel večer.
13. oktober 2014
Next
13. oktober 2014
Next+ kulll
13. oktober 2014
u173906
u173906
bog, ve ka bo v naslednem nextu, ej this is P-E-R-F-E-C-T, in ne lažem, sam tolk da več
NEXT
13. oktober 2014
u176150
u176150
Neeeeext
13. oktober 2014
next
13. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
13. oktober 2014
nextt
14. oktober 2014
Neeeeeeeext
14. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
15. oktober 2014
omg dejansko.
Nexxt this is awesome. *Oo*
15. oktober 2014
next
16. oktober 2014
Neeext!
17. oktober 2014

Jadenov avto je ustavil pred veliko belo osvetljeno hišo iz katere je razbijala glasna glasba.
''Drži se me''mi je zašepetal in me prijel za roko katero sem v trenutku izpulila iz njegovega prijema. Odprli smo vrtna vrata, velika vsaj en meter in pol in vstopili na velik vrt. Bil je veliko manjši kot Jadenov a še vedno velik. Na mizi na sredini vrta so poplesavali najstniki ostali pa so se pozibavali ob ritmu glasbe in navijali. Spet drugi so stali ob velikih sivih sodčkih in pili iz rdečih plastičnih kozarcev.
''Tam je Logan''je rekel tiho Jaden Liamu a dovolj glasno da sem slišala.
''Louis''je rekel Liam in z glavo pomignil proti rjavolasemu fantu,ki je plesal z blondinko. Louis je pokimal in kmalu sta izginila med množico.
''Po pijačo grem''sem rekla Jadenu on pa je pokimal in me že začel slediti v notranjost hiše.
''Sama''sem rekla on pa je že hotel ugovarjati a sem že izginila iz njegovega vidnega polja. Stekla sem v hišo in seveda je tudi ta bila napolnjena z ljudmi. Kmalu sem našla kuhinjo v kateri sta bila fant in punca ki sta se na veliko poljubljala in očitno ju ni motilo, da sem ju zgroženo opazovala. Samo zmajala sem z glavo nato pa pograbila steklenico z vodko in nagnila. Naredila sem par globokih požirkov in se v trenutku počutila bolje. Še enkrat sem nagnila in kmalu sem padla v čudovit trans alkohola. Moje misli so bile otopele in občutek je bil neverjeten. Nisem hotela da izgine. Še enkrat sem nagnila nato pa sem z steklenico vred odpravila v zgornje nadstropje, ki je bilo veliko tišje od spodnjega. Še vedno sem lahko slišala oddaljeno glasbo, ki je razbijala spodaj in želela sem si da bi bila glasnejša tako da ne bi rabila slišati krikov in vzdihljajev izza zaprtih vrat. Samo zmajala sem z glavo nato pa odšla v sobo na koncu hodnika in zaprla vrata. Sedla sem na veliko posteljo na sredini sobe in naredila še en požirek. Obrnila sem glavo in zagledala še ena vrata. Ravno sem hotela vstati in jih odprti, ko so se odprla in zagledala sem fantovsko figuro. Fant je bil star okrog 22 let in imel je umazano blontne lase. Njegove steklene sive oči so strmela vame in z hrbtno stranjo dlani si je obrisal neko rjavo snov z ustnic. Bruhanje.
''Oprosti nisem vedela da je ta soba zasedena. Bom kar odšla''sem rekla in stopila k vratom.
''No,no lepotička. Saj si jo lahko deliva''sem zaslišala tik ob ušesu. Obrnila sem se in fant je stal čisto zraven mene in se mi ledeno smejal. V njegovi sapi sem lahko vohala mešanico alkohola in bruhanja in želodec se mi je začel obračati.
''Prosim''sem tiho rekla on pa se ja samo zasmejal me prijel za pas in me porinil na posteljo.
''Nič ti ne bom storil. Samo zabaval bi se rad''je rekel in me poljubil na ramo. Iz oči so mi začele teči solze ko sem ga poskušala odriniti stran a je bil premočen. Zasmejala sem je nato pa me je začel poljubljati po vratu. Mislila sem da bom bruhala. Zdignila sem roko da bi ga boksnila a jo je ukleščil na posteljo. Poskusila sem še z drugo a je z njo naredil enako kot z prvo.
''Tako dobro se bova imela''je rekel jaz pa sem začela še bolj jokati.
''Prosim nehaj''sem rekla,ko so njegove roke našle gumb na mojih hlačah in ga začele počasi odpenjati.

-HARRY'S P.O.V-
''Poišči Zayna. Rekel je da naju bo čakal v kuhinji''sem zavpil Niallu skozi glasno glasbo. Smeje sem opazoval skozi balkonsko okno kako so dekleta na vrtu plesala. Samo zmajal sem z glavo in se obrnil k drugi skupini deklet,ki so prav tako plesala le da v dnevni sobi. Nekaj fantov je plesalo z njimi drugi pa so bolj ali manj pili in kdaj pa kdaj zaplesali. Kmalu sem zagledal Zayna in Nialla kako mi prihajata nasproti. Oba sta imela na obrazu jezen in zaskrbljen izraz.
''Veš tista mala podlasica Logan?Izginil je!!''se mi je zadrl Zayn na uho.
''Prekleto dolžen mi je več kot tisoč evrov. Najdita ga''sem jima rekel onadva pa sta prikimala jaz pa sem prijel steklen okrasek na mizici in ga vrgel ob steno. Vsi so me presenečeno pogledali jaz pa sem se razjarjeno zastrmel v njih.
''Kaj buljite idioti?!''sem zakričal in vsi so me prestrašeno pogledali nato pa začeli plesati.
''Prekleto''sem zamrmral sam pri sebi nato pa sem odpravil po stopnicah v zgornje nadstropje. Odprl sem prva vrata na levi in takoj ko sem vstopil v sobo sta se vame jezno zastrmela fant in punca oba napol naga. Samo obrnil sem se in poskusil druga vrata. Ta so bila zaklenjena a sem zelo jasno lahko slišal kričanje in vzdihovanje. Odpravil sem se do zadnjih vrat in jih odprl. Zagledal sem fanta in punco na postelji in že sem se hotel obrniti misleč da gre še za en potreben najstniški par,ko sem z kotičkom očesa ujel,da je dekle jokalo. Ko sem pobližje pogledal je skušala fanta poriniti s sebe a on jo je poljubljal dalje. Njegove roke so se spustile k njenim kavbojkam in lahko sem videla kako je punca odprla ustnice in ga prosila naj neha. Seveda je ni poslušal pač pa se je samo zasmejal. Takrat sem videl dovolj. Stopil sem k postelji prijel fanta za majico in ga postavil na noge. Skoraj bi se začel smejati ko sem prepoznal Loganov obraz. Punca je presenečeno odprla oči in se zastrmela vame. Lahko sem videl kako je trznila in se pomaknila v kot postelje. Njen obraz mi je bil tako znan pa vendar se nisem mogel spomniti kje sem ga že videl. Svojo pozornost sem znova namenil Loganu
''Logan ravno tebe sem iskal. Mislim da si mi nekaj dolžen''sem smeje rekel.
''Daj mi še malo časa. Obljubim da bom-'' njegovo govoričenje je ustavila moja roka ki je grobo vspostavila stik z njegovim nosom. Iz nosa se mu je ulila kri da je padel na kolena jaz pa sem ga začel brcati v trebuh. Ko je nezavesten ležal na tleh sem se obrnil k postelji. Puncino telo je negibno ležalo na postelji. Očitno je omedlela. Zavzdihnil sem nato pa jo vzdignil in se prebil iz hiše ven na vrt. Nikogar ni očitno brigalo da nosim v naročju nezavestno dekle. Samo zmajal sem z glavo in se prebil na drugo stran vrta. Smuknil sem skozi vrtna vrata nato pa stopil do svojega rdečega avta. Punca v mojih rokah se je začela premikati jaz pa sem pustil pogled in se zastrmel v njene steklene oči. Skoraj sem jo spustil z naročja,ko sem ugotovil od kod jo poznam. Bila je punca z mojo verižico. Bila je sestrična mojega najhujšega sovražnika. Kako je Niall že rekel da ji je ime?
Samo pogledal sem jo in se ji nasmehnil. ''Noelle.''
17. oktober 2014
u176150
u176150
Neeeeeeeeeext
17. oktober 2014
next...
17. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. oktober 2014
neeeeeeeeeeeext
17. oktober 2014
next
17. oktober 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
18. oktober 2014
omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NUJNO JS BOM UMRLA ZRAVN TE POPOVNE ZGODBICE!!!!
18. oktober 2014
Neext!
18. oktober 2014
neeeeeeext!!!
19. oktober 2014
next!!!
19. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg