Forum
Živijo, če zdaj to berete, potem ste moji♥ best friend♥ No, mame skoraj vedno ko recimo nekdo prinese nekaj za njo reče: NO, ČE STE PA ŽE TUKAJ PA MORETE PRITI ŠE MALO NOTER POJEST. Enako jaz, samo da rečem NO, ČE STE PA ŽE TUKAJ, PA PRIDITE MALO MOJO ZGODBO BRAT!
No, najprej, da vidimo če vas zanima napišite next al pa jaaa! ali neee! izbira je vaša
06. maj 2014
u165577
u165577
Neeext++++prvaaa bralkaaa
06. maj 2014
next
06. maj 2014
next
06. maj 2014
Jenni, a greva malo po nakupih? me po telefonu pokliče moja ♥ najbolša prijateljica Nicole♥. Jenni je samo okrajšava za Jennifer.
Ja, seveda Nicole, se dobiva pred trgovino ob pol treh!, ji odgovorim in prekinem. Hitro nase navlečem kavbojke in kratko majico. Vzamem torbico in denarnico in že upam,da se bom izmuznila mami, a me ulovi tik pred vrati. Kam pa ti? me vpraša. Po nakupih grem z Nicole. Seveda mama ne more brez da bi mi preden grem odpridigala kdaj moram biti domo, da ne smem preveč denarja porabit itd. Ko mi le uspe pobegniti mami me očka. In pogovor z mamo se ponovi z očetom. Nato skočim na kolo in se odpeljem pred trgovino. Tam me že čaka Nicole.
No, naj se opišem. Že samoumeuno je, da obožujem nakupovanje in POČITNICE!!!! Samo še en teden šole potem pa na dopust!!! Sem edinka, rada poslušam musko. Moja vzornica je Jennifer Lopez. Nimam še fanta, pa čeprav sem v prvem letniku. Saj ni problem, da se ne bi noben zanimal zame, samo vame so vedno zaljubljeni tisti fantje, ki jih jaz nočem. Saj sem zaljubljena, ampak zanj sem jaz samo prijateljica. Z Nicole sva BFF že od... nevem no, približno šest let.♥

Jaz:

Nicole:

Skupne slike:

http://images5.fanpop.com/image/photos/27200000/tisi-bff-girls-generation-snsd-27293568-500-415.jpg

07. maj 2014
vem da je kratko, ampak upam da bo OK ♥
07. maj 2014
nextt
07. maj 2014
Next
07. maj 2014
u163744
u163744
next? <3
09. maj 2014
♥ Hvala da ste bral♥
09. maj 2014
Ko sva končali s nakupovanjem, sva šli še na sladoled in kokakolo. Z Nicole sva se ravno pogovarjali o fantih, pa mi je zazvonil telefon.

https://www.youtube.com/watch?v=l3ukcxou2xI

Pozdravila sem a v trenutku, ko sem se oglasila je oseba na drugi strani prekinila. Namrdnila sem se. Najbolj sem sovražila takšne primere. pokličejo, nato pa prekinejo takoj ko se oglasim. Idioti. Nicole me pogleda in takoj vidi, da sem namrgodena. Kaj je narobe? Že spet tisto kaj? Pomislim, kakšna dobra prijateljica je Nicole. Pozna me kot lasten žep. Daj, pomiri se, zdaj bi se morala že navaditi na to, je rekla ko je videla da sem še vedno namrgodena.
ja prav imaš, ne mem se ozirati na to, rečem.
No, vidiš, da imam prav. In 1. julija greva skupaj na morje, in se boš lahko čisto sprostila. In jutri grem na bazen, lahko greš z mano.
Že spet pomislim, kako dobra prijateljica je Nicole. vedno ve, kaj me bo razvedrilo.
Seveda grem s tabo Nici. ( vzdevek za Nicole ) Se bova dobili ob treh pred bazenom?
Ok, zdaj moram pa domov, če ne bo mama spet sitnarila.
No, se vidiva jutri!

28. maj 2014
joj, šele zdaj vidim kako kratko sem v resnici napisala, bom pa zato poskusila napisat večkrat po manj
28. maj 2014
Sej je ok,super pišeš
Next
28. maj 2014
next
28. maj 2014
28. maj 2014
next
30. maj 2014
GRRRRRRRRR, sm napisala za cel roman pa se mi je zbrisalo! Bom probala jutr napisat še enkrat.
16. junij 2014
fajn
16. junij 2014
Naslednji dan ☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Pred bazenom sem čakala da pride Nicole. V rokah sem držala vrečo v kateri so bile kopalke in brisača. Nepotrpežlivo sem pogledala okoli sebe in upala, da bom zagledala Nicole. A namesto nje sem zagledala nekoga ob katerem mi je srce začelo hitreje biti. Bil je Ryan, fant v katerega sem zaljubljena že celo življenje. Tako sem bila presenečena, da mi je vreča padla iz rok, njena vsebina pa se je raztresla pred moje noge.Nato sem opazila pomembno podrobnost. RYAN SE JE ODPRAVLJAL V ISTI BAZEN KOT SVA NAMERAVALI ITI Z NICOLE!!!!!!!! Prav v tistem trenutku je prišla Nicole.
N-Nicole J- jaz
N: OMG kaj se ti je zgodilo?! Zakaj so vse tvoje obleke raztresene po tleh?!
J: Nicole, ne boš verjela, videla sem Ryana, ki je šel v bazen!!!!
N: Pa ne nori, kaj potem če je šel. Saj nisem jaz zaljubljena vanj.
J: Emmm... z njim je šel tudi Harry, sem ji pomenljivo rekla. ( Nicole pa je zaljubljena v Harrya)
Nicole je izgledala kot da bo omedlela. A me zafrkavaš? Ker če me potem je to res neslana šala!
Ne zafrkavam te Nicole. Zdaj pa hitro pridi, drugače bova tu stali še tri leta.
Nicole sem morala skoraj odvleči v bazen. Toplota v bazenu jo je nekoliko pomirila. Hitro sva se šli oblečt v kopalke. Obe naju je skrbelo, kaj si bosta fanta mislila o naju.
Nicole:

Jennifer:

Ryan:

Harry

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Po resnici povejte, a je lepši Harry ali Ryan?
17. junij 2014
Ryan
Next
17. junij 2014
next
17. junij 2014
Z Nicole stojiva pred stopnicami. Nicole je boječe pogledala stopnice, zaprla oči ter me močno prijela za roko. Kar naenkrat pa je spet odprla oči in se počasi odpravila po stopnicah do bazena.Jaz sem se za njo hihitala, čeprav sem bila živčna. Ko sva prišli na vrh stopnic, sva ju zagledali. V bazenu sta tekmovala v plavanju. Moj Ryan je vodil, vendar le zamalo. Brisače sva spravili in se usedli nanje. Opazovala sem fanta. Bila sta edina v bazenu, razen naju. A greva v vodo? sem vprašala Nici. Pogledala me je, češ, a se šalim, ko pa je videla, da mislim resno je na kratko prikimala. po stopnicah sva šli v bazen.

☺☺☺☺☺Ryan☺☺☺☺☺☺

Prehiteval sem Harrya, to je super! Še malo pa bom zmagal!

☺☺☺☺☺Harry☺☺☺☺☺☺

Opazil sem, da sta v bazen prišli dve punci. Čakaj, čakaj, ena je Nicole! zdaj moram zmagati, nemorem izgubiti pred njo! to, dohitevam ga... In... IZENAČEN!!!! Ryan je priplaval k meni. Bravo, stari, dej five. Šele zdaj je opazil punce. Debelo je pogledal, in mi pomignil k njima. Zasmejal sem se, in odplava sva k Nicole in Jennifer.
Bazen:

28. avgust 2014
next! kul pišeš
28. avgust 2014
tnx
28. avgust 2014
Next
30. avgust 2014
Zdaj bom probala napisat malo več, pa če se vam zdi dobra zgodbica lahk prijateljem poveste, da bomo imel mal več bralcev (=

Ko sva videli, da fanta plavata proti njima, sta se hitro začeli pogovarjati, da bi izgledalo kot da sva zasedeni. Obema se je med govorom zatikalo, saj sta bila Ryan in Harry že čist blizu.
Ryan: Hey,bejbi , gresta na pijačo? ( če je kera že bila u termah olimije, na pijača sm mislila kot je tam u bazenu, ka so stoli u vodi )
Nici & Jenni: Emm, o-okej.
☻☻☺☺☻☻☺☺
Jennifer, ura je že šest, domov morava!!, se je Nici zadrla name. In res, pogledam na ura, res je bla že ŠEST!!! Obrnila sem se k fantoma in se opravičila, da morava it.

♥♥♥☺☺☺☻☻☻

Vem da je bolj kratko, pa mam cel kup naloge pa nimam cajta.
21. oktober 2014
ni panike, ti sam probi še kdaj kak next napisat, ker je svetovn!!!!! obvezno, nujno nnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. oktober 2014
oo hvala!
22. oktober 2014
Sej te čist razumem
Next
26. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg