Forum
Hej,odločla sm se pisat eno zgodbico in upam,da vam bo ušeč
GLAVNE OSEBE: Anja,14 let Lara,BFF 14 let Gal,simpatija 14 let
''Anja,zbudi se'' se je s spodnjega nadstropja 'drla' mami.''Pusti me spati,sobota je'' sem se zadrla nazaj.''Trening imaš,si pozabila?'' je vztrajala.Naj se predstavim.Moje ime je Anja,stara sem 14 let.Plešem balet,že 9 let.Imam sestrico Tino,ki je stara 10 let.Živiva z mami Matejo (37let),očka je umrl v letalski nesreči,ko je službeno potoval,prejšnje leto.Zelo ga pogrešam.Bila sva najboljša prijatelja.Imam najboljšo prijateljico Laro.Vem,rekla sem,da sva bila z očkom najboljša prijatelja.Zaupala sem mu samo stvari,ki jih mora vedeti,za druge stvari pa sem povedala Lari.Je najboljša oseba kar jih poznam.Igra violino in pleše cheerdance.''Pridi Anja,zamudila boš'' me je zopet poklicala mami.Več o meni zveste v zgodbi.''Že prihajam'' sem ji odgovorila.Prišla sem in tam zagledala…
Next?
Anja:

Lara:

Tina:

18. junij 2012
popravek slik! pri Anji je tale slika:

18. junij 2012
next fuuul dobra zgodbica za začetek!!!!
18. junij 2012
nexttttttttt:***
18. junij 2012
okej,nextam
Videla sm Loti in Saro.Najpopularnejši punci na naši šoli.Sara me vedno zajebava.Ne prenese,da sm v baletu boljša kot ona.Loti pa ne mara Lare zaradi tega,ker jo je Lara v 3. Razredu porinila s tobogana hahaha 'O,poglej kdo je prišel.Najbolj grda punca na svetu ane Lot?'' me je že začela zbadati Sara.Ne maram,da mi govorijo,da sem grda kajti počutim se zelo slabo.Sama sebi nisem ušeč čeprav Lara vedno govori kako sem lepa.''Dober dan punce'' je rekla naša prijazna trenerka Nina.''Kako ste?'' nas je še vprašala.Odgovorile smo ji,da smo v redu.Začele smo vaditi.Kmalu imamo nastop v Amsterdamu,ne morem verjeti.Samo,očka me ne bo mogel videti,to me boli.Vedno je govoril,da me bo gledal…''Oprostite ker motim…'' se je oglasil neznan glas…
Loti&Sara:

Nina:

18. junij 2012
dougčas je in bom nextala

''Oprostite,ker motim'' je rekel nežen moški glas.''Gal sem'' je rekel še enkrat.''In kaj delaš tukaj?'' ga je hladno vprašala Nina,brez pozdrava.Zasmilil se mi je.''Ops,najbrž sem zgrešil..nov sem v mestu in iskal sem glasbeno šolo'' je rekel in zardel.''Nisi zgrešil,v prvem nadstropju je'' sem se oglasila.''Pelji ga tja Anja,da se ne izgubi'' se je zasmejala Nina.Šla sva proti vratom.''Torej,Anja si'' me je vprašal.''Em,ja'' sem nekako zajecljala.''Plešeš balet?'' me je vprašal.''9 let'' sem rekla.Prišla sva v 1. nadstropje.''Kdaj imaš konec treninga?'' me je zopet vprašal.''Ob pol petih'' sem rekla z nasmehom.''Jaz tudi,greva na sok?'' je vprašal.Prikimala sem in stekla nazaj v dvorano.''Končno si prišla'' je me nekako nadrla Nina,Sara in Loti pa sta se mi smejali.Treninga je bilo konec…
Next?
Gal:

18. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg