Forum
Ƒσσтρяιηтѕ
☾Hσℓα νѕєм ѕкυραנ!
☾Jαz ιη ☆Ƭιgєя cσσƖ<33 ѕνα ѕє σ∂ℓσčιℓι, ∂α ηαяє∂ινα ησνσ тємσ.
☾Oвנανℓנαℓι вσνα яαzηє zαηιмινσѕтι, ησνιcє, νιcє, нαcкє...
☾Ɲαšα ѕρℓєтηα ѕтяαη: https://footprintsinthesnowweb.wordpress.com
☾Čє нσčєš ρσѕтαтι ηαנιη ѕσνσ∂ιтєℓנ (ησνιηαя) ηαмα ριšι ηα zѕ.
☾Čє тє вσνα ѕρяєנєℓι кσт ησνιηαяנα, мσяαš σвנανℓנαтι яє∂ησ. Ʋѕαנ єηкяαт ηα тє∂єη!
☾Čє ρα нσčєš σѕтαтι Ɩє вяαƖєc, ρα Ɩє υžιναנ ν вяαηנυ ιη ιzνєנ ηєкαנ ησνєgα
☾Čє вσѕтє σвנανℓנαℓι ηєρяιмєяηє νѕєвιηє αℓι σвנαvℓנαℓι, čєρяαν ηιѕтє ησνιηαя → blok
☾Ƶαвαναℓι ѕє вσѕтє! Ƭσ נє zαgσтσνℓנєησ!
➤Ƶα zαčєтєк яαвινα ѕαмσ ραя ηєχтσν!
➤Ɗσ тαкяαт ρα čαω!
10. avgust 2017
Hєנ!Ɛη ℓєρ ρσz∂яαν šє ιz мσנє ѕтяαηι!
Sєנ נє žє Sαяα ρσνє∂αℓα вιѕтνσ ткσ∂α ηιмαм ηιč νєč zα ρσνє∂αт!
LƤ,Lαηα χƊ
10. avgust 2017
Lorein Gray in Robiyn (nvm kako se napiše ) bosta najini sovoditeljici (novinarki)
11. avgust 2017
Next
11. avgust 2017
Next
12. avgust 2017
Next
12. avgust 2017
Okej,kmalu bo prišla 1 objava!
Btw jst sm Tiger Cool sam z drugim profilom,ker sem v Lj in pol mam lohk tut kle igre...
Dobesedno pa doma nimam laptopa da bi kamorkoli nesla...
12. avgust 2017
Next
12. avgust 2017
Next
12. avgust 2017
Kᴀᴋᴏ sᴇ ʙᴏ šᴏʟᴀ sᴘʀᴇᴍᴇɴɪʟᴀ ᴠ ᴘʀɪʜᴏᴅɴᴏsᴛɪ
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Verjetno se večina strinja, da je šola dolgočasna, ampak ali vas zanima kakšna bo v prihodnosti. Predstavljam vam nekaj teorij o futuristični šoli:
1. Agmented reality-podrobnostna realnost
Znanstveniki že razvijajo program s katerim bi lahko 2D sliko s telefonom spremenili v 3D vizijo. Z takim programom bi lahko učenci lahko raziskovali različne dele telesa, kot naprimer možgani ali pa iz česa je kakšna stvar narejena, itd. Razvili so že primerke, ki jih uporabljajo v nekaterih šolah.

2. Droge
Ja pravilno ste prebrali, sliši se noro, ampak znanstveniki že razvijajo tablete, ki so kot vitamini, samo, da so močnejši. S temi "drogami" bi lahko učencem povečali spomin, odklenili nove creativne sposobnosti...

3. Roboti namesto učiteljev
To ste verjetno pričakovali, vedno je bilo znano, da bodo roboti nadomestili ljudi in njihove službe. Roboti bodo lahko verjetno zveneli in se obnašali, kot normalni ljudje, ne bodo potrebovali spanja, nikoli ne bodo prišli v službo nemotivirani in vedeli bodo vse brez šolanja.

4. Haptična tehnologija
Haptična tehnologija je podobna številki 1, ampak naredi navidezno sliko v zraku, haptično sliko, učenci se je bodo lahko dotikali in raziskali. Lahko bodo občutili dinozavrovo okostje...

5. Varnostniki
Zaradi nepredljidivih dogodkov v šolah oz. terorizma je velika verjetnost, da bodo šolo stražili varnostniki in v šolah bodo tudi "safe room", vse bodo naredili za varnost otrok. Razmišljajo še o varnostnih pregledih, kot na letalih.

6. Eksami se bodo spremenili
Nekateri razmišlajo, da spremenijo eksame, da bodo povzeli, če učenci res razumejo snov, saj ne delujejo na učence najboljše, najprej se učijo po cele dneve, na koncu pa vse pozabijo.

7. Vsak učenec ima drugačno delo
Vsak učenec drugače pokaže, kako razume snov: z videji, predstavitvami, plesom , itd. Vsak človek je drugačen in vsak potrebuje drugačen način dela.

8. Viurtualna realnost
Ste že slišali za 3D očala, ta način bodo oporabljali v šolah, tako boste lahko odšli kamorkoli na svetu, v katerikoli muzej...

9. Programiranje
Nekateri pravijo, da se bodo otroci v prihodnoti učili programiranja, tako bodo znali izdelati različne aplikacije s katerimi bodo pomagali ljudem.

10. 3D printarjanje
Ste si kdaj želeli videti prvo letalo ali pa katerikoli drug stroj, inštrument, itd. V prihodnosti bodo lahko učitelji sprintali karkoli, brez, da bi šli v muzej.

11. Razlog šole
V prihodnosti se učenci ne bodo hodili v šolo zaradi zaposlitve in ocene verjetno ne bodo uplivale, v šolo bodo prišli zaradi znanja in izobrazbe.

12. Tablice namesto papirja
Na nekaterih šolah so papir že zamenjali za tablice, nekateri so proti, saj bi opustili ročno pisanje, ampak ni čisto tako, nekateri pravijo, da bodo v prihodnosti, tablice na katere bomo pisali s posebnim svinčnikom (že zdaj imamo take svinčnike, eden boljših je apple pen), še vedno bomo svinčnik držali v rokah in adijo slabe radirke, ediksi, brisalci.

13.Šola v zraku
Sliši se noro in najverjetneje se nikoli ne bo zgodilo, ampak nekateri, večinoma otroci imajo teorijo, da bi šola bila v zraku, kar bi čisto nasprotovalo gravitaciji

14. Nič več odmorov in športne
Verjetno je možnost, da v prihodnjosti ne bo več športne in odmorov, kako bo to sploh funkcijoneral? Nekatera podjetja se že borijo proti tej spremembi, upamo, da jim uspe.

15. Razredne igre
Prav ljobusumna sem, teorije so, da bodo v razredih imeli igre s katerimi bodo učenje spodbujali na zabaven način. Na nekaterih šolah že igrajo minecraft education različico, saj jim spodbuja creativnost in druge sposobnosti.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Zgodba dneva
--Air for Breakfast-- A Depresive Story
Govori o 14 letni punci Lani, ki se spopada z debelostjo, ljudje jo zafrkavajo zaradi debelosti, saj je več kot 70 kg, zato se je odločila, da gre na dijeto. Težavo ji predstavlja tudi njena 12 letna sestra, ki je prava suhica in sestrin fant Filip-vegerijanec, ki ga Lana sovraži.
link do zgodbe: http://www.igre123.com/forum/tema/air-for-breakfast-a-depresive-story/194732/1

Scary story:
Vračala sem se iz zabave, ura je bila 3:00. Slišala sem zlobno smejanje, videla sem malo črno bitje, imela je svetle rdeče oči in nož umazanega od krvi. Nisem dobro videla, saj sem bila daleč stran, hotela sem se ji približati ampak je izginila. Ko sem prišla domov so starši ležali mrtvi na tleh, prekriti s krvjo. Pozvonila je policija in rekla, da je pripeljala, mojega brata. Mali bratec se je rodil 6.6.2016 in umrl 3 ure po rojstvu.

Website of the week:
http://www.creepypasta.com/
malo dozo grozljivk mogoče, najstrašnejše grozljivke, na lastno odgovornost.

Joke:
Kako kičeš psa, ki ne sliši?
Vseeno je, ker še vseeno se ne bo odzival, ko ga pokličeš

Quet:
Stars cant shine without darkness

Hack:
Ogledalo očisti z zobno pasto in potem še z mokro brisačo, da bo bolj sijalo

Dumb Americanof week:
Do iphones work or is everyone just pretending?

Youtuber of the week:
Brave Wilderness-https://www.youtube.com/channel/UC6E2mP01ZLH_kbAyeazCNdg
Najboljši youtuber na svetu, raziskuje ta svet in njihove živali. Objavlja vsako sredo in petek, trenutno ob enih. Poduči nas o različnih živalih, tega sveta, pripravite se, ker so živali res cutie.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
This is the end, what do you want to see Next:
- Something scary
- Something cutie
- Disney theme
- Funny
- Your idea
12. avgust 2017
upam da je vredu
12. avgust 2017
*dumb american of the week
12. avgust 2017
ups se opravičujem
*of the week=of the day
12. avgust 2017
something cutie++Next!!!
12. avgust 2017
Next Something scary

fuul je dober napisano
12. avgust 2017
Something scary neeext
12. avgust 2017
Upam da vam je všeč to kar je napisala FunnyBunny.
Naslednji del napišem jaz potem Robyn in potem še (moj Harryček) Lorein Gray...
Čaw!
12. avgust 2017
Next
something cute
13. avgust 2017
Something scary
Next
13. avgust 2017
Okej Tigerček, moj!
13. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike