Forum
u67755
u67755
Hay!
Vem da je teh revij veliko oziroma ogromno!!Ampak jaz želim narediti svojega in sicer nogometnega.Vse nogometašice in nogometaši ste vabljeni.Noter bodo slavni nogometaši,kakšni manj poznani in tako naprej.No v reviji bo veliko novic in seveda vse so sveže in nove, nekatere bodo lahko stare 2-3-4 dni, več pa ne.Prijetno Branje!!!
SAMA SEM NAREDILA SLIKO SPODAJ!!

1.IZVOD:

tumblr_m2hw3bHMob1r0pntx

Cristiano Ronaldo, nogometni velemojster, je zelo žalosten.
1. stvar:Ronaldu je 2.9.2005 umrl oče.
2. stvar:Ronaldo želi povišek plače.

______________________________________________________________________________________
No kot očitno ve že celi svet, Cristiano Ronaldo je na eni izmed tekem ni zabil niti enega gola.Zakaj?No, ker je Ronaldo ta dan presedel pol tekme in razmišljal o svojemu očetu ki je umrl.No že 7 let je odkar Ronaldo nima očeta.A krožijo tudi druge novice.
______________________________________________________________________________________

ANKETA:
Zakaj pa mora Ronaldo jokati, saj ima 27 let in je bogat?
a)Ker se rad važi
b)je človek z čustvi
c)rad bi da je bošček ki sedi na klopi

..........................................................................................................................
No krožijo pa sicer govorice da Ronaldo želi napustiti Real.No seveda ga ne želi.Le želi povišek plače.Ronaldo je zdaj trenutno na 10. mestu najbolj plačanih.Mourinho je Ronaldu že obljubil da mu bo povišal plačo, a očitno ''edini''kot ga kličejo, ne bo plačal več.
..........................................................................................................................

Kaj mislite, kdo ima prav?
a)Mourinho
b)Ronaldo

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Seveda ste slučajno slišali da želi Ronaldo v Manchester City.No na facebook profilu Ronalda je pisalo:
''NE ŽELIM PRESTOPITI V DRUGI KLUB,REAL JE ZAME NAJBOLJŠI, PA ČEPRAV BO V NJEM VELIKO ZMED!''
No Ronaldo je tudi podaljšal pogodbo z belim baletom.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Videii:
Ronaldo na intervijuu:

No pa še po slovensko:

Novinarji: Zakaj niste dali golov?

Ronaldo: Bil sem preveč žalosten,to je edini razlog.

Novinarji: Zakaj ste bili žalostni?

Ronaldo: Ljudje že vedo.

Novinarji: Ali je bilo nekaj profesionalno?

Ronaldo: Da.

No ta razlog je bila očetova smrt.

××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
Vici:

Gresta dve trenerke po poti.Pride mimo šorc in ju pozdravi.Prva trenerka reče: O poglej, invalid!!

Se pogovarjajo gluhi, slepi in invalid.
Gluhi reče:
Slišal sem da bo vojna.
Slepiomo videli.
Invalid:Če bo bom tako hitro tekel!!
×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

Pesem dneva:

Next?

Vam je všeč?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. september 2012
u67755
u67755
Počakajte sliko za 3 min
05. september 2012
u67755
u67755
Tako!
05. september 2012
u106244
u106244
!Cool REVIJA! the best! Pa next!
05. september 2012
u67755
u67755
No zdej pa že 2 izvod.

2.IZVOD
http://www.igre123.com/ronaldo-girl/slike/moj-football-magazine!/188471

!!Ricardo Izetson dos Santos Leite!!

ANKETA:
ALI SE JE KAKA PRAV ODLOČIL?
a)da
b)ne

.......................................................................................................
Jose Mourinho je rekel:Če je mesta za druge nogometaše, je gotovo še prostor za Kaka-ja.Sicer kot že ve vsak ima Kaka dva sina in ženo.
........................................................................................................

Vici:

Maja sedi pri pouku.Učiteljica jo vpraša:Maja, če sem ti rekla jaz sem lepa je to sedanjost.Če rečem bila sem lepa kaj je to?Maja odgovori:To je laž učiteljica.

Kaj so predhodniki sesalcev?
Metle!!

Kako se prikliče dvigalo na Kitajski?
Ja na gumb!!

Katarina in babica se pogovarjata.Katarina reče: Babica, letos mi je miklavž prinesel samo en bombon.Jaz sem pa mu naročila, naj mi prinese celo vrečko.Babica nato reče:Ja Katarina, mogoče je tvoj miklavž Gorenjc.!

Dve blondinki sta v sobi gledali televizijo. Pa je prišla črnolaska in prižgala televizijo.

Zakaj blondinkam umirajo akvarijske ribice?
"Ker na škatlah od hrane piše, da jih je potrebno hraniti na suhem."

Kakšna je razlika med ljubeznijo in herpesom?
"Herpes je resničen."

Pesem dneva:

No ja veliko več anket,vicev in vsega sem dajala.Ker sem malo dobila o Kaka-ju.
Mnenje??
05. september 2012
u106244
u106244
Zelo COOL! In full dobri vici! Sm se ful nasmejala
05. september 2012
u67755
u67755
HaHaHa no hvala 3IZVOD bo jutri ker zdej ne morem trenutno nbrati ful svežih novic ker sem fuul zaspana.No seveda če ti nikej oglašuj za revijo ženaa mojaa!!!!!!!
05. september 2012
messi
08. september 2012
nexttt
08. september 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg