Forum
»Gremo, gremo policija gre« sem slišala, ko smo oropali hišo bogatih ljudi. Bili smo mladostniki, ki smo odrasli v Bronxu, revni, nismo hodili v šolo in večina nas sploh ni imela staršev. Jaz sem bila lahko srečna, da sem imela oba, čeprav niso bili na katere si lahko bil zanesljiv. Če sem iskrena sem jih sovražila. Spomnim se, ko sem bila stara 9 let…. Čakajte se vam nisem predstavila…. No sem Tinna, stara sem 16 let in kot sem že omenila prihajam iz Bronxa revnega dela New Yorka. Visoka sem bila približno 170 cm in imela sem 55 kg. No da se vrnemo kamor sem ostala, torej stara sem bila 9 let, ko so moji starši naredili nekaj kar nikoli nisem pozabila in zmeraj ko pomislim na to me daje, da bi jih ubila. Ker smo revni in nimamo denarja, seveda da imamo veliko računov, opominov in 4 smo bili na sodišče zaradi zamujanja rokov za plačila. Moji starši so se odločila, da je revnega življenja konec in naredili so nekaj na kar sem jih zasovražila. Imela sem starejšo sestro Tay, trenutno je stara 21 let, bile sva zelo povezani med sabo ves čas mi je govorila, da sem njena najboljša prijateljica na svetu. Bila je stara 14 let in moji starši so imeli več kot 20.000$ dolgov in odločila sta dobiti denar da bi poplačala s tem da bosta prodala PRODALA mojo sestro. Ni jih brigalo, da je njihova hčerka, da je moja sestra, kar tako sta jo prodali k enemu največjemu strip klubu v NY city. Prodala sta jo za 100.000$. Od tistega dne moje življenje je bilo ena velika praznina. Vsako jutro sem čakala, da me pride zbuditi, ampak je ni bilo. Moje življenje je dobesedno doživelo velik padec in od tistega padca sem se znašla samo med velike probleme.

Jaz

Tay

Nadaljujem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. julij 2015
» Hitro ujeli nas bodo« je na ves glas zakričala Chloe. Tekla sem kot nora mislila sem, da ne morem več ampak nekako sem nadaljevala pot in prišla do skrivališča. Izmuznila sem se ampak to verjetno še ni konec. V skrivališču sem čakala kakšno uro dve. Šla sem ven, da bi se odpravila domov, takoj ko sem vstala in šla ven s skrivališča sem slišala » roke gor, arentirani ste zaradi vloma!!« Strmela sem v njih, kot da so padli z Marsa. »Roke gor!!!!!« je še enkrat zakričala ena tečna policistka. Dvignila sem roge in k meni je pristopil policist in mi zavezal roke z lisicami. »Whatever« sem rekla in hodila proti policijskem avtu. Ko smo prišli na postajo, sem pogledala naokoli in nisem videla nobenega mojega prijatelja. Vesela sem za njih, da so ušli hkrati pa razočarana, saj mi niso pomagali, da bi ušla še jaz. »Gremo punčka, kaj sanjariš« mi je govoril policist, ki me je peljal v celico, kjer naj bi bila zaprta. Vrgel me je ni zaprl vrata. Bila sem sama tam noter in takoj se zvlekla telefon in dala slušalke v moja ušesa in nabila glasbo. Poslušala sem pesem švedskega pesnika Erica Saade – Break Of Dawn in zaprla oči. Čustva so me prevzela in začela sem plesati. Ja plesati, ples me je zmeraj razvedril. Plesala sem mešanico med Hip Hopom in baletom. Ni me zanimalo če so me vsi gledali, rabila sem malo veselja. Pesem se je končala in takrat sem slišala kako je ena policistka kričala moje ime. »Prosim« sem rekla »koliko let že plešeš?« je rekla in zanimalo me ja zakaj njo to briga? »Kaj te briga!!« sem rekla in ji obrnila hrbet. »Če želiš, da greš ven brez da bi plačala bi mi lahko povedala« je rekla in takoj sem se obrnila proti njej in jo pogledala, kot da je padla z Plutona. »Poglej moja sestra je lastnica plesne šole in lahko bi tam hodila na ure namesto, da bi plačala« moje oči so se razširile, ko je rekla tiste besede. Plesna šola, PLESNA ŠOLA!!!!!!! To so moje sanja že od otroštva, bile so tudi sanje moje sestre, ki jo pogrešam tako zelo. »Velja« sem rekla in se nasmehnila. Odprla mi je vrata in šla sem ven. Rekla mi je naj ji sledim do nejen pisarne in sem. Usedla sem se na stol in vzela telefon v roke. »Živijo sestrica Sofia tukaj. Poslušaj imam eno plesalko zate in povem ti, da ko jo boš videla plesati boš imela odprta usta ves čas, zagotavljam ti. Torej jo boš vzela na avdicijo? Ooo super. Kdaj bo avdicija? Aha aha okej dobro zagotavljam ti, da boš imela najboljšo plesalko.« Ko je končala klic sem samo strmela in si rekla je sploh to res ali samo sanjam. Vse se je zgodilo, kot da bi tlesknila. »Tako torej upam, da se zavedaš, da to delam zato ker vem da te ne bi prišel iskati nobeden. In po mojem mnenju namesto, da bi plačala boš šla tam« je rekla. »Hvala vam in če sem iskrena ne vem kako naj se vam zahvalim, saj ste ve tem trenutku izpolnili moj največjo željo na svetu. Trenutno bi lahko naredila vse za vas« sem rekla s solzenimi očmi. »Ni se mi treba zahvaliti to sem naredila zate in verjemi ali ne nisem se odločila, da te vpišem kar tako. Videla sem te plesati še prej in tudi s tisto skupino in moram reči, da imajo srečo, da te sploh imajo v skupini, saj si enkratna!!!« je rekla Susane »No zdaj pa te bom peljala domov, da boš napravila kovček in gremo v plesno akademijo« je dodala. »Kdaj pa sploh imam avdicijo? Pa še pripravljena nisem.« sem zaskrbljeno rekla in ona pa mi je odvrnila » Ne skrbi avdicijo imaš komaj naslednji teden, ampak rajši te peljem prej, da se spoznaš na okolje in da boš imela čas vaditi.« Prišla sem domov in vstopila v hišo, Susane je prišla z mano, in tam so bili vsi, starši prijatelji celo starši nekaterih prijateljev. Tinna so vsi zakričali na en glas. Zavila sem z očmi, saj če bi me imeli tako radi bi se pojavili na policijski postaji in ne bi čakali tukaj, da pridem sama. »Kdo je ta oseba s tabo« je rekla mama in začela gledati vanjo, kot da je padla z Marsa. » To je Susane in ona mi je pomagala iti ven s zapora in bila ob meni za razliko od vas!!!« »Moramo pohiteti« je izjavila Susane, »Okej grem pakirat, pridem čez pol ure« »Čakaj kam pa greš!!« je vstal in zakričal oče. »Hodi ti se pripravit jaz se bom zmenila z njimi« je rekla Susane in jaz sem hitro šla do moje sobe in zvlekla raztrgan kovček ven in začela vlagati oblačila noter. Ko sem pripravljala kovček sem slišala kričanje dol. Ko sem končno končala sem šla dol in se odpravla proti vratom, ustavila sem se in čakal če bo kdo sploh poskušal in me ustavil, da bi šla ampak edino kar je bilo so bile besede mojega očeta »Če greš zdaj iz teh vrat mej v glavi to, da nisi več naša hčerka!!« »Vaša hčerka aa!!!! Mislim, da ko ste prodali mojo sestro sem vam že dala znak, da jaz nisem več vaša hčerka in edini razlog zakaj sem ostali z vami je ta, da nisem imela iti kam drugam!!!!« sem kričala v joku. Šla sem ven in hitro stopila v avto in zakričala Susane naj zapelje.

Susane

Chloe
05. julij 2015
next
05. julij 2015
Next
05. julij 2015
Next
05. julij 2015
next
26. avgust 2015
next