Forum
Živjo!Jas sem 16 letna Katy.Končala se je šola in končno se bom vrnila na očetov ranč,ki je poln konjev.Spet bom lahko jahala konje ki so zelo čudoviti.bilo je pozno ko sem z avtobusom prispela na postajo kjer me je oče čakal z autom.Peljala sma se kar nekaj časa in po dolgi vožnji sem prispela na ranč.Videla sem vso družino in mama mi je spekla torto za dobtodošlico.Ko sem pojedla sem odhitela pogledat konje ki so bili čudoviti.Potem sem se vrnila v hišo in odšla spat.Okoli 5.00 ure sem odhitela v hlev in zajahala Piko.Odjezdili sma v gore kjer sem malo premišljevala kaj bom rekla mami in očetu ko bosta izvedela da ponavljam letnik.Čas je bil da sem odjezdila nazaj.Med potjo čez gozd je Pika nekaj zavohala.Prestrašila se je in me vrgla s hrpta.Potem sem pogledala k skali in na vrhu videla veliko Pumo.Začela sem teči in padla sem po hribu v visoko travo.Tam sem zagledala čudovitega črnega mustanga.Ime sem ji dala Flicka.Ona je pregnala Pumo in me rešila. Potem je zbežala nisem videla kam saj me je zaslepilo sonce.Zdaj sem začela iskati Piko a je nisem našla.Mislila sem si mogoče je že doma in odšla sem na ranč.Tja sem prišla točno za čas kosila.Oče je izvedel za ponavljanje letnika in je bil jezen name.
next...?
22. avgust 2013
neeeeeeeeeext
23. avgust 2013
Naslednji dan sem vzela vru,da bi z njo ujela Flicko.Zajahala sem Michla in šla iskat Flicko.Našla sem jo nekje na planini.Jedla je travo in takrat sem vrgla vru in jo ujela začela je teči.Šla je tako hitro,da sem padla iz konja in po nesreči izpustila vru.In Flicka je stekla naravnost k čredi divjih konj ki jih je oče pazil s ostalimi delavci na ranču.Prestrašila jih je in vsi so stekli za njo proti prepadu.Oče je Flicko ravno pravi čas ujel z laso in jo otpeljal na varno tudi drugikonji so mu sledili.Potem je oče prišel do mene in mi povedal,da ni dobro če se divji konj loči od črede.
Zato jo je oče peljal na ranč.Rekel je,da nihče nesme v ogrado saj je podivjana.Jas pa sem počakala,da so vsi zaspali in sem odšla v ogrado k Flicki in ji dala jabolko.Ko ga je pojedla se mi je pustila božati.Vso noč sem bila pri njej in zjutraj me je zbudil brat in rekel naj se grem umit.Nato pa sem pomagala mami na vrtu.

next...?
23. avgust 2013
neeeeeeeext
23. avgust 2013
next
23. avgust 2013
nneexxt
28. avgust 2013
Ko sem končala sem na gredi zagledala kačo tako sem se ustrašila,da sem kar poskočila.Nato pa sem odšla do ograde kjer je bila Flicka in jo opazovala.Nto sem odšla k njej v ogrado in ji dala jabolko nato pa pobožala bila je vesela in se je malo umirila.Dala sem ji uzda in jo sprehajala okoli po ogradi.Nato pa sem jo hotela zajahati a me je vrgla dol in pohodila po lopatici imela sem zelo sivo.Šla sem se umiti in spat.Naslednji dan pri kosilu je oče dobil sporočilo od ravnatelja po faksu.Pisalo je da bom morala ponavljati letnik.Oče me je vprašal kaj je narobe z mano. Rekla sem da nič.On pa je rekel da bo Flicko dal rengerju.Vsa solzna sem stekla po stopnicah v sobo in zaspala.Zjutraj me je zbudila Flicka.ki se je upirala očetu in rengerju.Takoj sem odhitela ven in hotela itpuliti uzda očetu iz rok a mi ni uspelo.Jokala sem in oče se me ni usmilil.
03. november 2013
neeext
03. november 2013
u127239
u127239
neeeext (ker oče no...)
10. december 2013
u163892
u163892
next
11. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani