Forum
u199900
u199900
Hey, moje ime je Katie. Stara sem 15 let, živim v prečudovitem Kansasu. Kansas mi je zelo všeč, no, živimo ravno v centru mesta. Moram reči, da sem s svojim življenjem nadvse zadovoljna- v šoli sem kar popularna, imam super BFF, imam pa par težav z družino. Kakorkoli, o tem bom kasneje. Imam zelo temne oči in rjave lase. Sem obsedena z glasbo, vendar zaenkrat še nisem srečala pevke ali pevca, ki bi me pripravil do tega, da bi šla na njegov koncert. Danes sem, kot ponavadi, zjutraj vstala, in kot vedno ni bilo nikogar doma. Jasno, saj so počitnice. Mama in oče sta bila na konferenci v New Jerseyu. Brat je verjetno bil zunaj na nogometnem treningu, sestri pa s prijateljicami. V družini nas je 10. Vem ja, noro. 5 sester in 3 bratje. Jaz sem skoraj najmlajša. 2 sestri sta od mene starejši, 2 pa mlajši. Ena je še dojenček. Brata pa sta dvojčka, eden pa je štiriletnik. Kakorkoli, staršema nas ni težko vzdrževati, ker smo precej bogati. Naš dedek je bil milijarder, in vse smo podedovali od njega. Živimo v prekrasni vili, iz katere se ne bi izselila za nič na svetu. Ker sem bila očitno prva(ali zadnja) pokonci sem si prisvojila kavč. Spustila sem si figo ter vklopila televizijo. MTVjeva glasba je kar zadonela po hiši. Med petjem najnovejših hitov sem odšla še v kuhinjo, po colo. Ko sem želela odpreti hladilnik, sem na njem prebrala napis: Katie, šla bom nakupovat, vrnem se okoli petih! PS: Mama in oče sta klicala. Zaradi uspešne konference se vrneta že jutri, XOXO Stacey. Šokirana sem prebrala listek. Že jutri?! Potem lahko bratu kar povem, da danes ne bo mogel imeti partyja. Kakorkoli, vzela sem colo in se vrnila na kavč. Nato se je na MTVju predvajala nadvse huda pesem- a jo je bilo ravno konec, zato sem pozabila pogledati naslov in kdo jo poje. A ostala mi je v spominu. Kmalu sem slišala hojo po stopnicah. Ozrla sem se in zagledala mlajšo sestro, Madison. "Katie, bi lahko za boga stišala to glasbo? Spravlja me ob pamet!" je vpila. "Pravkar si me zbudila." Namenila mi je zloben pogled. Za 13 letnico je precej jezikava. "Mady, pozabi. Mislim da jutri ne boš mogla prespati pri tvoji prijateljici, ker mama in oče prideta že jutri." sem ji povedala. Nato sem stekla v kopalnico, ker res nisem hotela poslušati, kako se jezi zakaj ji nisem tega povedala prej. Umila sem si zobe, se oblekla ter odšla ven. V novi usnjeni jakni sem našla stotaka, zato sem se odločila, da grem še v Starbucks. Ravno sem se namenila noter, ko sem tam zagledala Jennifer, Evelyn in Ciaro. Moje tri najhujše sovražnice- vedno so me hotele ponižati, kot to vidite v filmih in podobnih stvareh. "Glej glej, kdo je tu. Mala Katie. Kaj pa je, rabiš jutranjo kavo?" So me zbadale. Zavila sem z očmi in preprosto naročila kar sem želela. Ravno, ko me je prodajalka vprašala za moje ime, mi je zazvonil telefon. "Oprostite mi, prosim," sem ji rekla in dvignila telefon. "Prosim, kdo je?" sem se oglasila. "Katie, tu tvoja mama, Lauren Bravo. Daj mi malo Stacey, ali pa Kendalla. Nujno moram govoriti z enim od njiju." je mama panično govorila. "Mami, saj mi lahko poveš, nisem več majhna." sem ji povedala. A nato je mama prekinila. Na žalost so Jennifer, Evelyn in Ciara slišale celoten pogovor in so se mi smejale. Nato več nisem imela volje do kave in sem šla nazaj domov. Šla sem naravnost v mojo sobo in gledala v strop. Nato je nekdo zaloputnil vhodna vrata. Bila je Stacey. Z nekom se je pogovarjala po telefonu. Drla se je kot žival, s komerkoli je že telefonirala. Šla sem pogledat kaj je narobe. Vse nakupovalne vrečke je odvrgla iz roke in se drla na telefon. Celoten make up je imela razmazan. Govorila je: "Kako sta lahko to naredila? POVEJ MI KAKO! Nikamor ne bom šla, NIKOLI! Zapomnita si to!" je rekla in besno prekinila. Šele nato me je zagledala. "Stacey, si dobro?" sem jo tolažila. Besno me je pogledala. "TI zgledam? Obnoviti si moram make up, in potem, in potem..." zlomila se je in zajokala. Sesedla se je na tla. Uf, verjetno jo je fant spet pustil. Spet. Sedla sem zraven nje in jo objela. "Odnesem te vrečke v tvojo sobo? Ti pomagam?" sem se ponudila. "U-usedi se, Kat. Mislim, da tega ne bi rada slišala." je zahlipala. Pokleknila sem zraven nje in spustila vrečke. Začela je govoriti. "Selimo se. Zaradi mamine in očetove službe se selimo v Avstralijo."
Za hip je svet okoli mene oglušel, se zatresel in vse je postalo zamegljeno. Nisem prav slišala. Nisem MOGLA prav slišati. "Kako, prosim?" sem skrivala paniko ko sem vprašala Stacey. A en pogled na njen obraz mi je povedal, da sem slišala pravilno. Preden sem sploh odprla usta je dodala: "Spakirati moramo do jutri, ko se vrneta." Spustila sem vrečke in stekla v mojo sobo. Nisem jokala. Jaz nikoli ne jokam. Sesedla sem se na posteljo. V mojo sobo sta vstopila brata Matt in Kendall. Nato sta poklicala še vse druge, razen štiriletnega Carlosa in dojenčice Lily. Kmalu smo v moji sobi sedeli jaz, Matt, Kendall, Stacey, Madison, še celo sestra Kayce je nehala paziti na Lily in je prišla v sobo. Matt in kendall sta potrdila, kar je bilo že vsem znano. Selimo se! Uradno se selimo. Madison je zaplesala po sobi. "To je ja super! Tam živijo 5 seconds of summer, moji najljubši! Poleg tega je tam lepo! In australijski naglas je zakon! Meni je všeč, grem pakirat," je zapela Madison. Saj je cute in to, a včasih je res ne razumem. "Briga me za te Madisonine boybande!" sva z Stacey rekli v en glas. "Sigurno še en butasti pojoči bend, ki pojma nima o petju!" je vpila Stacey. Nato je šla v sobo, in nam zabičala da ne bo pakirala. Kayce je ostala tiho. "Meni je prav. Navsezadnje tule nisem preveč popularna," je rekla in si grizla ustnico. "Itak nimamo izbire," je rekel Matt. Vsak je šel v svojo sobo in počasi smo pakirali. Celo za Lily, Carlosa in Stacey smo spakirali. Kakor velika je naša hiša, in kolikor oblačil imamo smo pakirali celotno noč. Zjutraj sem se napravila v najlepša oblačila, in seveda, najnujnejši del- Kellie, moja BFF je jokajoča prišla do mene. Zjokali sva se, objeli, in pogovarjali. "Veš, spomnim se, ko sva bili stari 12, ko sva ves čas hodile gledat sosedove konje," je rekla. "Kradli sva jabolka za njih. KAko sva se vedno znova skrivali pred sosedom, in kako je enkrat opazil Matta ko se je igral z nama." Še huje sem zajokala in si na novo nanesla lipglos. Nisem si smela uničiti make upa. Navsezadnje, lahko da so Avstralci nevem... Strogi glede videza. "Kako bom pa sedaj uredila z Jennifer in njenimi?" me je panično spraševala Kellie. "Nevem," sem ji odgovorila. "Obiskovala te bom, redno." sem ji zagotovila. "Obljubiš?" "Obljubim!" Dali sva si mezinčke in se zasmejali v solzah. Nato je zahupala selitvena limuzina in sva se objeli. Nato sva se morali ločiti. Avstralija, prihajam!
Jaz, Katie(15 let)

Sestra Stacey(17 let)

Sestra Kayce(16 let)

Madison(13 let)

27. september 2015
NEEEEEEXT<3333333
27. september 2015
u199900
u199900
Hwalaa <3 Se dva nexta pa nextam :-)
27. september 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani