Forum
Okay heyy there folks! Malo sem gledala tukaj okoli in ugotovila da o skupini The Script aka Dannyju ni še nobenega fanfica, and because I simply adore them, sem se odločila da sama napišem enega. Spodaj vas čaka mogoče malo čuden trailer (it's not the best but don't judge) ampak vam obljubim da vam ne bo žal če boste brali. Ne bom izgubljala časa s temle start reading ... now!

Danny O'Donoghue as himself
Candice Accola as Brianna Dunne
Glen Power as himself
Mark Sheenan as himself
Michael Malarkey as Rick Elliott

30. november 2014
next
30. november 2014
I. DID YOU LOSE WHAT WON'T RETURN? (Brianna Dunne)

*************************************************************************************

"Rick prenehaj z dramo!" Sem moledovala v telefonsko slušalko in nekoliko zmedeno pripisala nekaj na list papirja pred seboj. Hladen pot se je trdno držal hrbta mojega vratu in počasi lezel navzdol po hrbtenici. Zares mi je primanjkovalo energije. "Kako lahko pričakuješ, da ti bom kar verjel da si še vedno v službi?! Kako naj vem da te ne poriva nek drug moški, ki si ga našla kot nadomestek zame?!" Zdrznila sem se nad ostrim tonom njegovega glasu in besedah, ki jih je uporabljal. Zares nisem imela energije za prepir z njim. Močno sem se ugriznila v spodnjo ustnico in zaprla oči. Nisem več zmogla tega. "Rick, prosim..." Sklonila sem glavo, da mi je nekaj pramenov las padlo na obraz. "Veš, da ne bi nikoli storila tega." "Kako naj vem?! Saj te niti ne poznam več!" Skoraj sem zajokala. Bil je nemogoč. Nič več ni razumel. Nič mu nisem mogla dopovedati. "Zaboga Rick, nisem si sama izbrala tega!" Bes in žalost sta iz mene silila na vseh mogočih krajih in stežka sem obvladala glas. "Prenehaj s takim obnašanjem! Poglej se, no!" Spet sem se ugriznila v ustnico, tokrat da bi zadržala plaz jeznih besed, ki sem mu jih hotela zmetati v obraz, čeprav ga nisem zares videla. Omagala sem. Pojma nisem imela kaj naj mu rečem. "Rick.." Sem pričela in prezrla ostro praskanje v grlu. Hotela sem mu nekako dopovedati da morda nisem jaz tista, ki povzroča te prepire in težave. Da morda vse to obstaja le v njegovi... "Že spet na telefonu gospodična Dunne!" Samodejno sem izpustila slušalko, ko so se vrata moje pisarne odprla in je vanjo privihral starejši moški s tečnim izrazom na obrazu. Zavedela sem se, da morda Rick trenutno ni moja največja težava. "Gospod Baker, lahko razložim..." Sem pričela in hitela postavljati slušalko nazaj na svoje mesto. "Ne trudite se!" Je moj šef vzkipel nad mano in me pripravil do tega da sem pogledala vstran. "Pozorno me poslušajte! To je že najmanj stotič ta mesec, ko vas opozarjam da vaši zasebni telefonski pogovori NISO del vašega delovnega časa! Je to težko razumeti?! Ste gluhi?! Vam je potrebno napisati?!"
Spet sem čutila pot, ki se je še bolj vztrajno razlezel povsod po mojem telesu. Opazila sem kako se mi roke rahlo tresejo, medtem ko sem ponižno sklanjala glavo. Še nikoli se nisem počutila bolj bedno. "Ali razumete?!" Je še enkrat zavpil Baker in hitro sem pokimala. V takem stanju ga ni bilo dobro pustiti čakati. "Dobro." Se je nekoliko umiril in s kotičkom očesa sem opazila, da si je poravnal kravato. Nekaj trenutkov sva oba prisluškovala tišini in strmela vsak v svoj kot. On čez okno, jaz pa v svoje tresoče se roke. "Torej boste razumeli, zakaj ste ravnokar ostali brez službe. Spakirajte." Proti jeznemu Bakerju si nikoli ni nihče upal pogledati. In jaz nisem bila izjema. Razen tokrat. Tokrat sem nemudoma pogledala navzgor in se soočila naravnost z njegovimi hladnimi modrimi očmi. "Počakajte gospod Baker, prosim, naj vam razložim..." "Bog, Dunne, znate pa res stopiti človeku na živec! Ničesar nočem več slišati od vas! Izginite in ne drznite se več prikazati pred mano!" S tem je odvihral iz pisarne in me pustil samo, čisto šokirano. Strmela sem v vrata, ki so zanihala za njim in se trudila dojeti kaj se je ravnokar zgodilo. Rick se spet obnaša kot kreten. In odpustili so me. Nisem več zmogla. Življenje mi je pobralo vsak delček moči. Niti trudila se nisem da bi ustavila solze, ki so drle navzdol po mojem obrazu. Samo sesedla sem se nazaj v svoj stol in nisem želela čutiti ničesar. Nisem si želela biti Brianna Dunne. Nisem si želela biti jaz.
30. november 2014
nnnnnnnneeeeeexxxt
01. december 2014
u169861
u169861
Neeeeeeeeexxxxxxxxttt *___*
01. december 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg