Forum
u57853
u57853
Heiiiii!! To je moja prva zgodbica in jo bom kar začela pisati.

Sem Rose in imam eno sestro Jessico in še ene sestre ki sta dvojčici Ashley in Mary-Kate. Jessica je stara 19 jaz sem stara 18 in Ashley in Mary-Kate pa sta stari 17. Vsaka ima svojo sobo in kopalnico. Ravno zaključujem srednjo šolo. Imela sem BFF imela sem fanta polne kupe prijateljic iz vseh držav.... Ampak čez noč sem vse izgubila moja nekdanja BFF me je zapustila. Ne zapustila ker me ne bi več marala ampak je umrla v letalski nesreči tako so vsaj pravili. Pristala sem sredi črnega morja in nisem mogla naprej zdelo se mi je da se je vse kar je bilo kdaj v meni porušilo. Moj fant pa je postal depresiven saj je vrgel oči na eno drugo... Drugi prijatelji pa so me kivili za njeno smrt samo Alice moja nekdanja sovražnica me ni. Nisem vedela zakaj in tako sem počasi začela izgubljati vse. Vse kar sem imela kdaj rada.

NEXT??

Boš brala zgodbico

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. avgust 2011
u57853
u57853
Pixe:

JST:

Jessica:

Ashley in Mary-Kate:

23. avgust 2011
u57853
u57853
Moja sovražnica Alice(nekdanja):

Moj nekdanji fant:

23. avgust 2011
u57853
u57853

23. avgust 2011
Next
23. avgust 2011
u57853
u57853
Še3
23. avgust 2011
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NUJNO!!!!!!!!!!!!! TAKOJ!!!!!!!!!!!!!!!! OR I KILL MY SELF!!!
24. avgust 2011
u57853
u57853
Njbrž bom nehala pisat sj tk nuben ne bere!!!!!!!!!!!!!!
Se pravi:
KONC TE ZGODBE!!!!!!
24. avgust 2011
NE!!!!!!!!!!!! POČAK!!! Pr moji zgodbi tut naiprei ni noben brau pol sm pa rekla, da bom sam za dve pisala in zdej pišem pa jih je še polno začel brat!!!
24. avgust 2011
u57853
u57853
NO pol bom pa sam za tebe pa za Tinchy-123 pisala!!!!!!! Ko bota vidve dale next bom napisala"""""!!!!...
25. avgust 2011
NexT!
25. avgust 2011
u57853
u57853
Ko sem se naslednje jutro prebudila sem pogledala po sobi saj me je tlačila grozna nočna mora da je moja nekdanja BFF (Klicala jo bol Lissa) res umrla. Tega nisem nikoli nobenemu verjela saj so eni pravili da so nekateri preživeli. Ampak mene so hoteli soočiti z njeno smrtjo za kar jih bom vedno sovražila. Sovražim tudi mojo mamo saj pričakuje dojenčka in je nič ampak res NIČ ne briga za mene!!!!!! NO tako sem sama v tej OGROMNI težavi ki mislim da je ne bom prebrodila. Z Lisso sva bile BFF od 4 leta. Nikoli se nisva skregali. Če sva bili daleč narazen za 3 dni sva jokali (in to močno jokali) zdaj pa je nisem videla že cel mesec. Potem je kot navadno v sobo pridrvela Jessica!!!! " V šolo bo treba" To je bil njen običajni jutranji pozdrav. " Pa saj bom šla ne sitnari!" Sicer je bila Jessica starejša od mene in sem zmerom poskušala biti prijazna z njo se to žal ni dalo. Zmeraj me je zmotila med mojim razmišljanjem. Vstala sem se oblekla in odšla v šolo. Tam je bil pouk kot navadno. Po pouku pša je k meni prišel fant z našega razreda Edward. Všeč mi je bil že od kar hodim v šolo. Zato me je kot navadno kadar sem bila v družbi njega oblila rdečica.

E-Edward
j-jst
E- čedna si kadar te oblije rdečica
j: Huala... toda ne bi rekla izgledam.....
E: Zeloooooooooooo zaljubljeno.
j: mhm
E: Bi šla kdaj na sok???
j: Lahko ja...
E: No super kaj če se dobiva danes ob 15.00 ob lokalu v središču mesta??
j: Lahko.
No nato sva šla domov. Ko pa sem prišla domov pa sem v moji sobi zagledala....
NEXT??????
25. avgust 2011
NexT....!!!
25. avgust 2011
next!
25. avgust 2011
NExt!
25. avgust 2011
u57853
u57853
Ko sem prišla domov sem v moji sobi zagledala Ashley in Mary-Kate kako sta brskali po moji omari."Mami nama je rekla da imaš 2 obleki za naju." " Ali nama boš posodila uhane?" je vprašala Ashley. Enostavno nista mogla živeti brez novih oblek in brez uhanov. " Posodila vama jih bom samo pod enim pogojem katere uhane bosta izbrale??" " Tiste črne saj se podajo k črni oblekici. " Nehali sta brskati po omari in odšli v sobo po svoji lepi črni obleki. Rekla sem:" Grem k frizerju. Ne brskajta več po mojih stvareh in ne razmetavajta stanovanja jaz grem k frizerju." Odšla sem. Ko sem se vračala od frizerja sem se še sproti ustavila v trgovini za obleke in čevlje ter si sproti zraven oblek in čevljov kupila verižico in uhane. Vedela sem da ima Edward nekaj za bregom vendar nisem vedela kaj. Na poti iz trgovine pa sem srečala še Alice.
A-Alice j-Jst

A: Heii
j:Heii
A: Ti pomagam nesti vidim da težko neseš
No tako prijazne pa je res še nisem videla. Primila je 2 vrečki. In odpravili sva se proti mojemu avtu
A: Nova frizura ti zelo lepo pristoji
j: Hvala.
A: Torej greš danes ven z Edwardom.
j: Kako veš ?!
A: Jaz sem Edwardrova sestra se ne spomniš??
j: Ja točno.
A: Lahko grem s tabo domov in se ti pomagam pripraviti poznam Edwardov okus.?
j: Seveda lahko greš.
Usedle sva se v moj čisto novi avto in se odpeljale k meni domov. Pred našimi vrati pa je stala.......
NEXT????????
25. avgust 2011
NexT!!!!
25. avgust 2011
u57853
u57853
Še I love SOMRAK počakam!!
25. avgust 2011
u57283
u57283
next
25. avgust 2011
u58664
u58664
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vse tvoje zgodbice so SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!
26. avgust 2011
u57853
u57853
Tnxxxxxx Rose

P.S. I love you 4evear
26. avgust 2011
u57853
u57853
Pred našimi vrati pa je stala moja mama. "Kaj spet nimaš ključa?" sem ji zaklicala. " Imela sem ga ampak sta ga Ashley in Mary-Kate vzeli meni iz rok!!" Obe z Alice sva se začeli smejati in zelooooooooooooo dooooooooolgo nisva nehali dokler ni mama rekla:" Ali bi že nehali to ni smešno!!" Jaz in Alce sva lahko odšli noter saj sva imeli ključ. Odšli sva v mojo sobo kjer sem ji pokazala kaj nameravam obleči. " To ni dobro pride te bova naredile lepo!!" Pustila sem ji da iz mene naredi NWM kaj saj se nisem smela pogledati v ogledalo... Ko je končala pa me je še naličila in potem sva se začeli pogovarjat.
A-Alice j-jst

A: Torej sva prijateljici??
j: Seveda sva ne vem zakaj nisva bili.
A: Lahko ti obudim spomin
j: NO kar začni!!
A: Okej enkrat se je Lissa pogoarjala z mano o nečem kar ti nisi vedela saj te ni bilo prejšni dan v šoli in sva se pogovarjali kako te bova razveselili. Potem pa ti Lissa ni hotela povedati saj je hotela da je to skrivnost.. In zato si me sovražila.
j: Samo to?? No sedaj mi pa lahko poveš kako sta me hoteli razveseliti!!??
A: Lissa ti je spekla torto dali bi ti vabilo za k Lissi da bi lahko šla k njej in potlej bi ti dali majhna darilca kot so npr diamantna ogrlica ki ga je kupila Lissa in diamantni prstan ki sem ti ga kupila jaz...
j: Joj to je bilo pa zelo lepo od tebe sorry
A: Škoda da je Lissa...
j: Ne ni!!!!! Ni mrtva!!!!! Še zmerom jo lahko čutim.
A: Ampak....
Nato je nekaj potrkalo na vrata...
NEXT!!?
26. avgust 2011
Tkooj next!
26. avgust 2011
u57853
u57853
Še I love SOMRAK počakma!!
26. avgust 2011
u58664
u58664
najbolša. Takoj NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. avgust 2011
u57853
u57853
TNXXXXX!!!!! BOMo še mal počakal!!
27. avgust 2011
next
27. avgust 2011
u58978
u58978
OKI bom zdele pol nextala
30. avgust 2011
u58978
u58978
Nato je nekaj potrkalo na vrata. Bila je moja mama ki je prišla po umazane cote iz moje sobe. Njena grda navada!! ponavadi dela to samo zaradi obiskov!!! No ko je odšla pa sva se jaz in Alice začeli pripravljat. Oblekla sem zelo lepo obleko in obula čevlje. Dodala sem še nekaj dodatkov. potem je pome prišel Edward vso pot sva bila tiho kot miške dokler ni Edward rekel: " No tukaj greva ven." Ne vem zakaj sem to izustila ampak bilo mi je zagotovo žal: " Edward vedi da to ni ZMENEK!!" potem pa sem pred sabo zagledala postavo ki je zrla vame samo vame!!!!
NEXT
Vem da je mal sam nema timea!
30. avgust 2011
u58664
u58664
next
30. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg