Forum
u26679
u26679
moje ime je Natalija - za prijatelje Nati... živim v srdnje veliki vasi, ki jo obdajajo hribi... obožujem našo vas! imam bff Sandro. obe sva stari 14 let... v šolo nas vozi avtobus, saj je naša šola v sosednjem mestu. nikoli še nisem bila zaljubljena, vendar si želim da bi se to spremenilo. vsak dan sprehajam svojo psičko Lizie. rada zahajam v naravo in fotografiram zanimive stvari. v šoli sem odličnjakinja in z učenjem nimam nobenih težav... zdaj smo ravno sredi počitnic in s Sandro, greva velikrat v gozd, kjer včasih tudi prespiva. Sandra ima v gozdu manjšo hišico z dvema posteljama...
NEXT?
18. avgust 2010
u26679
u26679

Natalija
18. avgust 2010
u26679
u26679

Sandra
18. avgust 2010
u26679
u26679
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:Ug0gPUtqZQtdUM:http://www.gotpetsonline.com/pictures-gallery/dog-pictures-breeders-puppies-rescue/maltese-pictures-breeders-puppies-rescue/pictures/maltese-0137.jpg&t=1[/img]
psička Lizie
18. avgust 2010
u26679
u26679

18. avgust 2010
u14551
u14551
dej next
18. avgust 2010
u25512
u25512
N
NE
NEX
NEXT
NEXTI
NEXTII
NEXTI
NEXT
NEX
NE
N
18. avgust 2010
u26455
u26455
Next
18. avgust 2010
u26679
u26679
Nekega dne sem šla na zajtrk. Mama in oče sta mi povedala najhujšo novico mojega življenja. »Natalija, ljubica, nekaj ti morava povedati.« je začela mama »kaj pa?« sem vprašala. »v mestu sem dobil službo. Preselili se bomo.« nisem se preveč vznemirjala... »aha. Kdaj pa?« sem vprašala »Natalija, mislim da ne razumeš. Ne bomo se preselili v sosednje mesto, vendar Kirktown (izmišljen), ki stoji na drugem koncu države...« je rekel oče. Spustila sem skodelico iz rok in čaj se je polil po celi mizi. »saj se hecata, kaj ne?« sem vprašala. »ne hecava se. Preselili se bomo čez en teden. Vse je že zmednjeno.« je rekla mama in se obrnila stran od mene. Vstala sem od mize in odšla v svojo sobo. Ulegla sem se na svojo posteljo in začela jokati. »preselili se bomo, pa me nista niti vprašala če se strinjam?!« sem zakričala in zaloputnila vrata. Cel dan me ni bilo iz sobe in ko sem končno prišla ven, je bila prva stvar, ki sem jo naredila, ta da sem odšla k Sandri. Sandra me je čakala pred njeno hiško v gozdu. Ko me je videla objokano je takoj pritekla k meni »kaj pa je?« me je spraševala. »preselili se bomo! V Kirktown! Nikoli več se ne bova videli.« sem govorila in jokala. Sandra ni mogla vrjeti. Že od rojstva sva bili najboljši prijateljici, zdaj pa se bova morali ločiti. »sovražim svoja starša!« sem zavpila in še bolj jokala. Zdaj je jokala tudi Sandra. »kdaj boste odšli?« me je vprašala »naslednji teden.« sem ji odgovorila...
18. avgust 2010
u26679
u26679
poli k se bojo preselili v mesto, bo še zelo zanimivo...
18. avgust 2010
u26652
u26652
Neext!
18. avgust 2010
u26679
u26679
Čel teden je bil žalosten. Pravzaprav je bil to najhujši teden v mojem življenju. S starši se nisem pogovarjala saj sem bila zelo jezna nanju. Na žalost je kmalu prišel dan odhoda. Sandra se je prišla poslovit od mene. »pogrešala te bom.« sem ji rekla in po licu mi je stekla solza. »obiskala te bom. Obljubim!« mi je odgovorila in me objela. »gremo Natalija.« mi je rekla mami in se vsedla v avto. Zavila sem z očmi in še sama sedla. Pomahala sem Sandri potem pa smo odšli. Vozili smo se 3 ure in pol. Čez nekaj časa sem zagledala znak na katerem je pisalo »KIRKTOWN.« zavzdihnila sem in zaprla oči. ko sem jih naslednjič odprla smo stali pred našo hišo. Bila je lepa, vendar mi je bila prejšna bolj ušeč. »pa smo prispeli!« je bila vesela mami. »super!« sem zavzdihnila in izstopila. Počutila sem se slabo in bila sem žalostna. »tam doli je tvoja nova šola.« je rekel oči in pokazal proti veliki stavbi, ki je bila oddaljena približno 1km. »kdaj bom začela hoditi v šolo?« sem zdogočaseno rekla. »v ponedeljek. Z očetom sva te že vpisala.« je rekla mami in se nasmehnila. Danes je četrtek, torej bom v šolo šla že čes 4 dni?! Sploh nisem vedela kako se punce tukaj oblačijo in ali se ličijo... gotovo bom izpadla dokončno bedna! Z mamo in očetom smo odšli v novo hišo. Moja soba je bila res lepa in to mi je nekako polepšalo dan... pogledala sem skozi okno in videla dekle mojih let. Gledala je v našo hišo in se mi nasmehnila. Nasmehnila sem se ji nazaj. Izgledala je zelo prijazna. Odšla sem k njej...
18. avgust 2010
u26679
u26679

18. avgust 2010
u26679
u26679
Nataljina soba
18. avgust 2010
u26679
u26679

punca, ki jo je videla Natalija
18. avgust 2010
u18082
u18082
Neext!
18. avgust 2010
u26679
u26679
jutr nadaljujem ker dons nimam časa
18. avgust 2010
u26652
u26652
next next!! : DD
18. avgust 2010
u26679
u26679
okej še en del napišm
18. avgust 2010
u18082
u18082
wIIIIIIIII
18. avgust 2010
u26679
u26679
»hej« sem jo pozdravila. »živjo.« mi je odgovorila. »a vi ste se preselili?« me je vprašala. »mhm...« sem zamomljala. »cela šola govori o tem da bo prišla nova punca.« je rekla in se zasmejala. »še tega se mi je manjkalo.« sem zagodrnjala. »mislim da bova dobri prijateljici. Živim v sosednji hiši.« je rekla in pokazala na hišo zraven naše. »o, super.« sem odgovorila. »takoj si mi bila všeč, saj nisi taka kot ostala dekleta na naši šoli.« je rekla in se zasmejala. »kakšna pa so dekleta na vaši šoli?« vprašam »lepa, važna, neumna...« je odgovorila. Takoj me je zaskrbelo, saj jaz nisem bila nevem kaj lepa... »no res upam da bova prijateljice.« sem rekla, se poslovila in odšla. Ponoči sem sanjala da sem bila prvi dan v šoli in so me vsi zafrkavali in me obmetavali z zvezki. Kmalu je prišel ponedeljek in morala sem v šolo. Oblekla sem si najlepša oblačila kar sem jih našla in se za silo uredila. Pred hišo me je čakala Liza (punca, ki sem jo srečala prvi dan.) in skupaj sva odšli v šolo... ko sva prispeli na šolsko dvorišče so se vsi zagledali vame... nekaj deklet se je naglas zasmejalo potem pa sem postala nezanimiva in vsi so počeli tisto kar so prej... »sram me je.« sem zašepetala Lizi. »ah, ne pretiravaj.« me je mirila in skupaj sva odšli noter. Hotela sem biti čim bolj neopazna vendar mi ni uspelo. Že prvo uro me je učitelj poslal pred tablo in zahteval naj se predstavim. Vsa dekleta so zavijala z očmi in se mi smejala. Hvalabogu sva bili z Lizo sošolki in nisem sedela sama... med glavnim odmorom, sem dobila še eno prijateljico Urško... pogovarjale smo se potem pa je v jedilnico stopila skupina fantov... ko so vstopili mi je eden ukradel pogled. Vzelo mi je dih... nisem morala verjeti svojim očem. Gledal me je najlepši fant, kar sem jih videla. »to je Luka.« mi je rekla Urška ko je ugotovila kam gledam. Pogoltnila sem slino in pogledala v mizo.
18. avgust 2010
u26679
u26679

Urška
18. avgust 2010
u26679
u26679
jutri naprej
18. avgust 2010
u26679
u26679
pa mal komentirite prosimmm
18. avgust 2010
u26652
u26652
neeeeeeeeext!! : DDDDDD
18. avgust 2010
u26679
u26679
»nekdo se je zaljubil.« je zapela Liza in se zasmejala. S komolcem sem jo sunila v roko ona pa se je še kar smejala. Ko so tisti fantje prišli mimo naše mize je eden od njih rekel »poglej jo novo kravo!« in vsi so se začeli smejati razen Lukata, ki me je žalostno gledal... vstala sem in vzela svoj pladenj. Šla sem do njihove mize in rekla »nihče mi ne bo govoril krava!« in s pladnjem sem fanta, ki me je zafrkaval udarila po glavi. »auč!« je rekel in me grdo pogledal. »uuuu!« so se smejali drugi fantje. Luka mi je pomežiknil jaz pa sem preprosto odšla iz jedilnice. »uau!« je rekla Liza ko me je dohitela. »ti si pa upaš.« je nadaljevala. »sovražim ljudi, ki me zafrkavajo!« sem jezno rekla... »in Luka ti je pomežiknil!« ni odnehala Liza. Sama sebi sem se nasmehnila . »aja saj res« učiteljica je rekla naj te nekaj vprašam...« je rekla Liza »kaj pa?« sem vprašala... »am... z osmimi in devetimi razredi gremo za en teden na morje... učiteljico zanima če greš zraven...« je rekla »prosimmmm...« je nato dodala. »bom razmislila.« rečem. »gremo že čez en teden zato pohiti!« doda in se zasmeji... »mogoče bom pa res šla.« se potiho odločim in grem v učilnico...
19. avgust 2010
next
19. avgust 2010
next
19. avgust 2010
next
19. avgust 2010
u26679
u26679
Po koncu pouka grem domov. Sploh še ni nikogar doma... pripravim si malico nato pa naredim domačo nalogo. Ko pride mami domov jo vprašam če grem lahko na morje in ona je seveda za! »hvala!« ji rečem in grem pakirat stvari. Čeprav gremo šele čez en teden, sem že vse spakirala... od časa do časa pomislim na Lukata, vendar si takoj rečem da je brez veze da mislim nanj saj on ne bo nikoli mislil name! Pogrešam Sandro in ostale prijatelje... mobitel mi začne piskati, kar pomeni da sem dobila sporočilo. Piše: Maščeval se ti bom!« takoj sem vedela da je sporočilo od fanta, ki sem ga udarila, zato me ni preveč skrbelo... mobitel sem postavila v omarico in razmišljala. Kje je dobil mojo številko? Sem se spraševala. Kakorkoli...če mi bo kaj naredil, se mu bom maščevala nazaj! Se odločim in malo zaspim. Ko se zbudim je ura že 16.00. mami in oči sta odšla v trgovino.
19. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg