Forum
hej ja to je moja nova zgodbica in res upam da vam bo všeč in jo boste brali
__________________________________________________________________________________________
Hej sem Katja, prijatelji me kličejo kati haha ne vem zakaj očitno jim je to lažje ampak ok tudi meni je ušeč. Stara sem 18 let in še nisem imela resnega fanta. Z mamo živim v Sloveniji v Ljubljani in nama je zelo super. Očka se je odselil saj si je našel drugo žensko. Odkar je odšel ga nisem videla ampak ga ne pogrešam preveč. Sicer hodim v 4. letnik gimnazije (oz. bom začela) in sem vsako leto odlična. Imam najboljšo prijateljico po imenu Julija. Njej lahko zaupam, je najboljša.
No da začnem. In danes je zadnji dan počitnic, jooj ju3 pa spet šola. Čeprav sem odličnjakinja ne mislite da obožujem šolo. Nikakor. Danes sem se usatala kar zgodaj, saj se z Juli (tako jo kličemo) greva v šoping po nova oblačila za novo šolsko leto.

moja mami:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQRSGmqMnfynewdyklgg_bGBgf_zYelIZC8H8J_Ld8RIrG2YYEC[/img]
jaz:
[img]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS2R7Ouw5OvI_JrEl6GFzGEMts-gm-LvY8l-MMl9oi5eY-CdN_JHg[/img]
Juli:
http://4.bp.blogspot.com/_2iSSI8Mqc5c/SbyFNIyhQQI/AAAAAAAAASs/CaXeqkPO-6g/s400/red-emo-hair.jpg

Ali boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. december 2012
u86741
u86741
Next!!!! Že sem navdušena nad tvojo zgodbico ;D
01. december 2012
Ko sva odšle v trgovine sva bile v vsaki najmanj eno uro. Pomerili sva si vse kar je bilo lepega videt. Nato pa vidim svojega biušega z njegovo novo punco. grrr kar na bruhanje mi je šlo. Ko je to videla Juli me je vprašala či greva na kavo. Ko sva bile na kavi sem tam opazila zelo luškanega fanta ki me je kar naprej oazoval :$$. Juli me je vprašala če mi je ušeč in seveda ji nisem mogla prekrivat in sem ji priznala. Nato je zažvižgala. Nato je tisti kjutek pogledal proti nama, mislila sem da se bom pogreznila v zemljo. Ko sva popile in se pogovorile sva šle mimo njega in ta me je zaustavil in me povprašal po imenu. Izvedela sem da mu je ime Timotej, ampak kličejo ga Tim. Ko sem mu povedala da morava iti naprej mi je v roko potisnil papir. Takoj ko sva se oddaljili sem pogledala kaj piše in bila je telefonska številka. Bila sem presrečna, morda pa bo ta pravi sem si mislila sama pri sebi in odhitela za Juli. Po nekaj urnem šopingu sva še odšli na večerjo in nato domou. Kupili sva si zelo zelo veliko stvari.
Tim:
[img]https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWLh8ai9ICXGYpHiE9KqtfhL-6zMiv4NqS4EmnlsBrV5G_s5NC[/img]
nekaj oblačil:

(žau mi tu ni šlo naložit še nekaj slik -.- )
in še in še in še
next?
01. december 2012
u86741
u86741
next!!!!!!!
01. december 2012
Ko sem prišla domou me je mami že čakala in uprašala ki sem bla. Nato sem ji use povedla kok in kej kr jaz pač moji mami use povem. Šla sem si pripravit za ju3 saj je šola. Ko sem si pripravila sem se spomnila na Tima in nekaj časa še odlašala nato pa ga poklicala. Oglasil se mi je takoj, kot da bi čakal na moj klic.
pogovor j-jaz t-tim
j: hej
t: hej ..kati si to ti?
j: ja jaz sem ja ahha upam da te ne motim
t: ne ne motiš me super da si me poklicala, sem mislil da me sploh ne boš. Saj če bi imel tvojo številko bi te jaz poklcal ampak je nisem imel
j: haha ah saj ni problema sem te jaz poklcala haha
t: emmm... kati kaj bi mi razkazala ju3 po šolo malo ljubljano, ker je ne poznam in z očetom sva se pred kratkim komaj preselila sem...
j: ja seveda da ti bom. na katero šolo pa greš?
t: amm jaz grem na gimnazijo Bežigrad
j: o super tudi jaz hodim tja tako da lahko takoj po šoli greva na ogled ljubljane
t: ok super se vidiva ju3 dio
j: do ju3 dio
oh prosil me je da mu razkažem ljubljano :$$
no nato sem odšla pod tuš in naravnost v posteljo. zjutraj ko sem se zbudila sem se zrihtala in odšla na zajtk. danes me je v šolo zapeljala mami. Takoj ko sem videla Juli sem ji povedala kaj se je zgodilo z Timom. Bila je vesela zame. Nato sem videla Tima, ki je biu revček ceu zgubljen. odločila sem se da mu pomagam. Pristopila sem in začela s pogovorom. j-jaz t- tim ju-juli
j:heej
ju: hej tim
t: o hej ravno pravi čas sta prišli haha ceu zgubljen sem tu
j: ah saj se boš že navadil
ju: no pojdimo v razred preden zvoni
*odšli smo v razred*
*v razredu*
Ko stopim v razred zagledam najhujšo sovražnico Jess.
jess:
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=nice+girls&source=images&cd=&ved=0CAUQjRw&url=https%3A%2F%2Ffun4pic.com%2Fnice-girls-of-nhl.html&ei=JHK6UPyXN4T-4QS51YCoDQ&psig=AFQjCNEf7DVbIAN83BFQh_pMUZPZUrV-Kg&ust=1354482597365341
Je-jess j-jaz
je: oo lej kdo je spet tu, sem mislila da te letos ne bo ampak se mi želja na žalost ni uresničila
j: oh daj no saj veš da te ne bi mogla zapustit (sem si mislila: baba nora bolje bi bilo če tebe ne bi bilo)
je: oh saj še samo to leto na žalost
j: ja potem te hvala bogu ne bom več gledala ;D
nato je jess mislila nekaj rečt ampak je že prišla razredničarka.
Razdelila nam je urnike in nekaj povedala nato pa smo lahko odšli domou. Seveda sva mi2 z Timom odšla na ogled ljubljane. Ko sva si vse ogledala sva odšla po sladoled in nato v park. kar naenkrat pa se tam prikaže neko dekle in poljubi Tima. Ko sem to videla mi je skoraj zastalo srce. Tim ji vrne poljub nato pa se obrne proti meni:
j-jaz t-tim n.nasti(dekle od tima)
t: kati to je moje dekle Nasti
n: o hej
j: hej (zelo presenečeno, sploh ni bila grda)
t: nasti to je kati in je zelo prijazna, saj mi je razkazala Ljubljano, ker ti žau nisi imela časa.
n: oh hvala ti Kati, res nisem imela časa ampak ti obljubim Tim, da bova še mi2 1x odšla po Ljubljani in se celo peljala po Ljubljanici.
ker se mi ni dalo več poslušati sem raje rekla da morem iti in sem odhitela domou
naravnost v sobo in se zjokala.
Nato mi zazvoni telefon....
nasti:
https://www.google.si/url?sa=i&rct=j&q=nice+girls&source=images&cd=&ved=0CAUQjRw&url=https%3A%2F%2Fwww.theblogismine.com%2F2009%2F08%2F25%2Fode-to-the-nice-girls%2F&ei=JHK6UPyXN4T-4QS51YCoDQ&psig=AFQjCNEf7DVbIAN83BFQh_pMUZPZUrV-Kg&ust=1354482597365341
kdo jo bo klicau?
kako se vam zdi zgodbica?
next?
01. december 2012
u90327
u90327
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. december 2012
Nato mi zazvoni telefon....
Klicala me je Juli, saj jo je zanimalo, če se je med mano in Timijem kaj zgodilo. Ko sem se ji oglasila in me je slišala mi je samo rekla da je za 10 min pri meni (živeli sva zelo blizu). Mami ji je odprla vrata in ona je takoj prišla k meni. Mami hvala bogu ni spraševala zakaj se ji tako mudi. Ko sem se pomirila je bilo že pozno, zato je Juli kar prespala pri meni in njeni mami samo napisala sms, kje je, da je ne bi skrbelo. Zjutraj sva skupaj odšle v šolo in tam tudi ceu dan skoraj preživeli. Nato sva odšle domou in tako je potekal skoraj vsak dan (s tem da seveda Juli ni prespala vsak da pri meni). S Timijem sva postala zelo dobra prijatelja in ugotovila sem celo, da ne bi mogla imeti nič z njim, saj mi je biu samo tako zelo ušeč in nisem bila zaljubljena vanj. Čez kakšna 2 meseca mi mami sporoči da se seliva v New York. To sem tako sporočila Juli, katera pa nad novico ni bila tako zelo navudšena … Mami mi je povedala, da ćez 2 dni odpotujeva in da moram spakirat in mi celo ni treba iti v šolo. Ampak jaz sem vseeno odšla v šolo, saj sem se hotela posloviti od prijateljev. Juli se je jokala, Timu pa je bilo videti da mu ni vseeno. Sicer pa sem jima obljubila da si bomo pisali in se slišali po Skypu. Prišel je dan ko sva se preselili. Pot je bila kar dolga, ampak jaz sem večino poti spala. Ko smo se ustavili sem se prebudila in pred sabo zagledala hišo, ki pa ni izgledala slabo.
hiša:

Naslednje jutro sem odšla v novo šolo, bila sem takšna kot Timi prvi dan na naši šoli. Zaletela sem se v neko dekle in se ji takoj opravičila, saj nisem želela imeti sovražnikov že na začetku. Oprostila mi je in se mi predstavila. Ime ji je Kelsi.
next?
02. december 2012
Kelsi:

Hitro sva odšli v razred, saj je že zvonilo. Tam pa me je že napadla neka avša, ki je ža na pogled bila grozna. -.- In začela me je zmerjati z ne vem kakšnimi vse a jaz sem vse preslišala. Usedla sem se zraven Kelsi. Povedala mi je da je to diva in najlepša ter glavna navijačica Ann.
Ann:

Ko sem prišla domou sem takoj po Skypu poklicala Timija in Juli. Povedala sem jima vse kar se je danes zgodilo in tolažila sta me s tem da bo boljše in da sem lahko srečna da sem že takoj dobila novo prijateljico, ker nekateri se dolgo ne vlkjučijo. Nato smo se še pogovarjali kaj se kaj dogaja v Sloveniji in po nekaj urnem pogovoru sem odšla delat domačo nalogo. Naslednji dan sem prišla v šolo in zagledala fanta kako me je opazoval. Nisem se zmenila zanj, nato pa mi Kelsi pove da Ann nori po šoli, saj jo je njen fant Justin zapustil zaradi neke punce. Nisem vedela kdo je to in sem jo vprašala, nato pa mi Kelsi pokaže na fanta, ki me je ceu čas opazoval. Skoraj me je kap, ampak vredu v sebi se govorila,da se morem zbrat in se nikakor ne smem zaplesti s Justinom, sicer ne bom imela mira pred Ann.
Justin:

Po kakšnem mesecu dni mi mami pove da gre na službeno pot za 1 ali pa mogoče celo 2 meseca in da grem k očetu, saj živi v NY. Nad tem nisem bila zelo navdušena, ampak nič drugega mi ni preostalo. Seveda se v šoli med tem časom ni nič zgodilo. Ann in Justin sta bila spet par, jaz še vedno samska. Haha. No mami mi je povedala naslov atijove hiše in ko me je taxi pripeljal do hiše mi je zastau dih, saj je imel ogromno hišo.
Hiša:

Ko sem pozvonila mi je prišel odpret ati. Ko me je zagledal je biu celo veseu in me poljubil na čelo in me objeu. Tudi jaz sem ga objela, čeprav si nisem mislila, da še ga bom kdaj videla. Nato me pozdravi tudi neka gospa najvrjetneje njegova žena. Prestavila se mi je in seveda, to je bila njegova nova žena in ime ji je bilo Lily. Predstavil se mi je tudi fant, ki je biu isto star kot jaz in to je biu moj polbrat, za katerega sem slišala prvič. Bila sem zelo vesela. Ime mu je bilo Alex.
Ati:

Lily:

Alex:

next??
02. december 2012
neeeeeeeeeext!!!! svetouna zgodba:****
02. december 2012
u90327
u90327
neeeeeeeeeeeeext
02. december 2012
u86741
u86741
next!!!! :**
02. december 2012
Alex mi je pokazal mojo sobo in takoj sva se zaštekala. Povabil me je tudi na ogled NY, kar sem z veseljem sprejela. Pogovor j-jaz A- alex
A:hej a bi šla na ogled NY? Sedaj ko je čas božiča je vse lepo okrašeno.
J: ja z veseljem
A: ok samo po kluče od avta grem
J: vredu jaz se preoblečem in pridem.
Moja soba:

moja kopalnica (ja ne morem vrjet svojo kopalnico imam):

Ko je prišel Alex sva se odpeljala malo po mestu, ki je bilo zelo lepo okrašeno. Šla sva tudi v park, ki je biu prečudovit.
Park:

Avto od Alexa:

V parku pa sva srečala….
Koga sta srečala?
02. december 2012
u86741
u86741
next!!!
Koga sta srečala? Juli al ne vem hahah
02. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeext:******
02. december 2012
V parku pa sva srečala Luka (moj biuši). Ko sem ga zagledala mi je zastau dih. Alex je opazil, da nekaj ni v redu in me takoj vprašal kaj je narobe. Povedala sem mu da je tisto tam moj biuši. Ni bil videti ravno vesel (mislim luka). Ampak se nisem zmenila zanj in rekla Alexu, če greva še kam a kakšno kavo. Odšla sva v kavarno ob reki. Bilo je zelo lepo. Kako sem si želela biti tu zraven ljubljene osebe, ampak na žalost se to ne bo uresničilo. Vesela sem ker imam brata isto starega kot jaz, saj mu lahko zaupam.
Luka:
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSAL8U2dt_3fOgLlVhd9MemFnZTcknytCTLgI9huBiRsI9rrirB[/img]
Kavarna:

Ko sva odhajala sem se zaletela v nekega fanta in padla na rit. Bila sem zelo jezna, skoraj sem se že začela dret, a ko sem pogledala kdo je mi je zastalo srce. Bil je zelo luškan fant, ki se mi je samo opravičeval in opravičeval, tako da sem mu oprostila. Povabil me je na kavo, a sem na žalost odklonila. Dal mi je telefonsko in rekel, da ga pokličem, da se dogovoriva za kavo, da se mi odkupi. Bila sem cela v šajih :$$. Alex je videl da sem cela žarela in mi samo rekel če ga bom poklicala. Seveda da ga bom sem mu odgovorila in že sva se odpeljala proti domu. Naslednji dan sem v šolo odšla z Alexom, saj hodiva na isto šolo. Domou pa sem mu rekla da bom šla peš, saj bom še spotoma poklicala Jana (tako je bilo tistemu iz kavarne ime). Ko pa sem šla počasi po pločniku mi nasproti pride Ann in Justin in Ann me je začela zafrkavati a me je Justin branil pred njo in to ji ni bilo niti malo všeč. Justin mi je namenil lep nasmešek in nato odšel dalje z Ann. Malo mi je bilo čudno ampak na to sem kaj hitro pozabila, saj se mi je oglasil Jan. Za kavo sva se zmenila čez eno uro v isti kavarni. Hitro sem odšla domou se uredit. Za prevoz pa sem prosila Alexa, ki me je z veseljem odpeljal.
Jan:
[img]https://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTZ-8WuL7e7FxC4KttOTxwHUT67nYO77uCHUXA4rxYC-muFS7xH[/img]
Moja oblačila za na kavo:
[img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTHJvwZ3g2-yBpG3VrSh1VhhIWATCLMJaJUjqYzBEANd8y_VDT[/img]
Usedla sva se za mizo ob reki. Bilo je tako lepo. Izvedela sem da je sicer starejši dve leti od mene, ampak za to mi je bilo vseeno.Po nekaj minutnem pogovoru me je Jan prijel za roko, pogledal globoko v oči in mi rekel, da se je zaljubil v mene že prvič, ko me je videl. Jaz sem mu povedala, da je bilo pri meni isto za njega. Nato sta se najina obraza približala in že so bile njegove ustnice na mojih. Ima tako mehke ustnice arr :$$$
Ko sva se odlepila drug od drugega me je spet prijel za roko in me uprašal, če bi bila njegova punca. odgovorila sem mu.....
Kaj mu je odgovorila?
Next?
02. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeext!!! nujno hh:***
i like this story very much:*
02. december 2012
u111192
u111192
ne vem..
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext+nova bralka
02. december 2012
odgovorila sem mu z poljubom.
poljub:

J-jaz ja-jan
ja:to bom uzel kot ja
J: haha :$$
ja: greva še malo v park?
J: ja greva,ker zdaj je tam zelo lepo :$
Ja: samo plačam in greva
J: ok tu te počakam
nato sva se z roko v roki odšla počasi proti parku. Bilo je zelo romantično. Tako ko t sem si vedno želela: POPOUNEŽ, HOJA Z ROKO V ROKI, OBJETA, V PARKU V BOŽIČNEM ČASU.
Kar naenkrat pa me nekdo pokliče. Obrnile sem se in pred sabo zagledala Luka.
j-jaz l-luka
j:luka kaj delaš tu?
l: amm živim tu pa ti?
j: jaz sem se tudi preselila sem
l:kakšno naključje ali greva na kavo da se malo pogovoriva?
j: ne luka ne grem, ker kot vidiš sem v družbi svojega fanta.
l:aha ok oprosti nisem ga videl se vidimo drugič adijo
j:adijo
ja:kdo je biu to?
j: moj biuši, ki se je baje preselil v NY
ja: aha (se je namrščil)
j: jan vrjamei jaz ne bi imela nikoli več opravka z njim saj me je zelo prizadel
ja: (že je postal boljše volje) vrjemi da ti jaz tega ne bom naredil
j: oh hvala ti jan ti si tak cukerček
nato sva odšla malo po parku in nato me je zapeljal domou. Pospremil me je do praga vrat in nato me prijel okrog bokov in me močno objeu ter poljubil. Poljub sem mu vrnila ter se poslovila in odšla v hišo.
poljub:

Takoj sem odhitela k Alexu, ki pa je tudi biu videti zelo srečen.
j-jaz a -alex
j: alex alex alex z janom sva par!!!!
a: oh super kako lepo ostanta čim dlje a ne
jh hvala (in sem ga objela)

a: veš tudi jaz ti moram nekaj povedati
j:ja povej
a: tudi jaz imam punco
j: res?? kako lepo kako pa ji je ime?
a: victoria
j: oh kako lepo ime, mi jo boš predstavil?
a: ja seveda kaj pa si mislila haha aia pa klicati jo moremo viki saj je krajše
j: aha ok hvala za opozorilo, komaj čakam da jo vidim
a: haha mislim, da se bosta zelo dobro razumeli
j;: tudi jaz. Grem jaz zdaj nočko
a: nočko
viki:

02. december 2012
neeeeeeext:*
02. december 2012
u111192
u111192
next!
02. december 2012
u90327
u90327
neeeeeeeeeext
02. december 2012
neeeeeeeeeeext!!! ;**
03. december 2012
u86741
u86741
next!!!!!!!!!!!!!! :**** ;DDD
03. december 2012
NUJNO NEXT
03. december 2012
ju3 nextam ker danes se morem še kar nekej učit hahaha ;pp
03. december 2012
ja ja ti se kar lepo uči matko hh ;pp:*
03. december 2012
hahaha pikica nea se špilej hahaha upam ke bo vsej 2 haha ;ppp Upam da ne bote jezne ker danes še na žalost ne morem nextat kr sm pa ju3 vprašana matko S upam da razumete ;*
04. december 2012
u90327
u90327
razumemo
04. december 2012
seveda srce:*
pa kaka dve no to itak bo če ne ki več, pa vprašana boš ziher tuj vreji:*
pa seveda razumemo hahahahha:*
04. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg