Forum
Helloo!! Sem New Dream°° z mojo prvo zgodbico. Pred meseci sem pisala prevod, ampak mi ga ni uspel dokončati in zato sem se odločila, da bom začela pisat svojo prvo zgodbico. Upam, da vam bo všeč in sicer bo zgodba grozljivka in romantična in se bo odvijal okrog Nialla in Harrya. Na začetku ni toliko zanimivo, ampak se sčasoma to spremeni. Naslovnica ni toliko dobra, ker sem prvič delala to. In če katera hoče lahko naredi tudi video.
Hvala tudi ...dream... in sweet love <3 in ta next je posvečen vama!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harry Styles as himself
Niall Horan as himself
Chloe Moretz as Ashley May Clarke
Emma Ostilly as Penelope Bay

Fireproof-Niall's and Harry's Fanfiction

“I love you without knowing how, or when, or from where. I love you simply, without problems or pride: I love you in this way because I do not know any other way of loving but this, in which there is no I or you, so intimate that your hand upon my chest is my hand, so intimate that when I fall asleep your eyes close.”

~Ashley~
»Ash!! Vstani, moraš it v šolo!« je zaklicala moja starejša sestra Vicky. Ker nisem vstala je prišla v sobo in me začela tresti za ramena. »Ash! Dej vstani že. Moraš v šolo. Sigurno bo bilo zelooo zabavno.« A se ona heca? Da bo bilo v šoli zabavno? V katerem vesolju? Končno sem vstala in spodila Vicky iz sobe. Opravila sem vsakodnevno rutino in šla v kuhinjo na zajtrk. Naredila sem si sendvič in si nalila jabolčni sok. Ko sem končala sem šla v šolo. No, mislim da je pravi čas, da izveste malo o meni. Sem Ashley Clarke in sem stara 19 let in končujem 4. letnik medijske gimnazije. Živim v Londonu, kjer sem že od svojega 2 leta. Prej sem živela na Floridi, ampak smo se preselili, ker je moj oči dobil službo pri neki agenciji. Imam tudi najboljšo prijateljico Anne, ki jo poznam že od svojega 5 leta. Že odkar sva se spoznali v osnovni šoli sva najboljše prijateljice. Imam srednje blond ravne lase in rjave oči. Moja starša sta mi umrla v prometni nesreči, ko sem bila stara 10 let in zato je zame začela skrbeti moja starejša sestra, ki je 9 let starejša od mene. Torej je zdaj stara 27 in čez en teden ima rojstni dan. Zelo je vesela in ima tudi fanta Maxa. Obožujem rock in pop glasbo, včasih pa poslušam klasično glasbo. No saj bi še kaj povedala, ampak sem že pri šoli. »May! Hej May!« me je veselo klicala Anne. Pogledala sem levo in jo zagledala. Odšla sem do nje in objeli sva se. »Ann kako si? Si kaj boljše od včeraj?« sem jo vprašala in ona mi je manj veselo prikimala. Včeraj je namreč pustila svojega fanta, ki jo je varal že odkar sta bila skupaj. »Prebolela sem ga in upam, da bo pozabil name.« mi je rekla in se nasmehnila, ampak to ni bil navaden nasmeh. Bil je njen zaljubljeni nasmeh. » Ann, zakaj se smejiš kakor, da si zaljubljena?« sem jo previdno vprašala.
» No… Sajveštistiokateremsemtigovorilaimemujetiminmislimdasemsezaljubilavanjkermejevčerajpovabilnakavoinsemsetoksuperimelainonjetokperfekten in uhh, o moj bog.« je rekla hitro. Čudno sem jo gledala, ker nisem razumela niti ene besede. »Kaj si rekla?« »Bom tokrat počasneje povedala. Saj veš tisti o katerem sem ti govorila, ime mu je Tim in mislim, da sem s zaljubila vanj, ker me je včeraj povabil na kavo in sem se tok super imela in on je tok perfekten, da si nisem mogla pomagat.« zdaj sem jo pa razumela. Čakaj je pravkar rekla, da se je zaljubila? OMG!! » KAJ SI SE?!« sem ponesreči zakričala hitro me je prijela za usta, da bi me utišala. »Zaljubila sem se v Tima.« mi je še enkrat zašepetala. »Mhmm…Mhmm…Ahmm…« sem zamrmrala. Takrat je ugotovila, da me še vedno drži za usta in me spustila » To je, tako lepo!« sem ji odgovorila. In ko mi je hotela odgovorit je zazvonil zvonec in sva morali k pouku. Imeli smo informatiko in spraševala je za oceno. Usedle sva se za računalnika in ju prižgala. Takrat pa sem zaslišala profesorico izreči moje ime »Ashley ti mi boš pa povedala, kdo manjka, ker si ti ta teden rediteljica skupaj s Suzy.« Ok pa poglejmo. »Marshel, Olsen, Ward in to so vsi.« sem rekla profesorici. »V redu, hvala. In še nekaj vprašana si danes, torej kar pridi.« Joj! Ne!! »Takoj profesorica.«
-Po informatiki-
»Ne morem verjet, da si dobila 4 pri informatiki. Nobenemu ni uspelo več kot 3 dobit pri njej.« »Ja jaz pa sem zgleda izjema.« »Ali pa piflarka!« me je zbadala Ann. »Ha-ha! Zelooo smešno« To je bil sarkazem. Komaj čakam konec pouka saj imam trening in bo zabavna ura. Sej res pozabila sem povedati, da treniram ples in sicer tango in hip hop. Nenavadna mešanica, ampak trenerka mi je rekla, da mi oba stila pristajata.
-Po pouku-
Končno je konec za danes. In že hitim proti avtobusni postaji. Komaj sem ujela bus, ampak sem ga. Bravo meni!! Čez par postaj sem iztopila dol z busa. In, ko sem hotela nadaljevati pot se je en norec zaletel vame in me podrl na tla. Udarila sem se v koleno in me je zelo bolelo. Pogledala sem gor, kjer je stal fant, ki se je zaletel vame. Bil je blond in imel je modre oči. »Oprosti, nisem te videl.« mi je rekel in mi podal roko. »Uredu je in hvala.« Vstala sem in že hotela iti, ko me je prijel za roko in me s tem zadržal. »Jaz sem Niall in tebi je ime? Če seveda ni skrivnost« me je vprašal in me pogledal s tistimi lepimi modrimi očmi, kaj pa sploh govorim? »Ashley« in takoj odšla. Na treningu pa mi je povedala trenerka, da sem dobila novega partnerja, ki mu je ime Harry, ker je moj prejšnji partner odšel v Brazilijo. S Harryjem sva začela plesat in ni bil slab, kar dober je bil. Plesala sva že 10 minut, ko mi je kar naenkrat stopil na nogo in s tem sva se zapletla in padla na tla. No mogoče pa ni tako dober v plesu. Harry je bil z obrazom zelo blizu mojemu in kar naenkrat se mi je začel približevat.. A me hoče poljubiti? Kaj naj naredim? Ne no, ne še zdaj….

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
_Vprašanja_
Ali jo bo Harry res poljubil?
Kaj se bo zgodilo v nadaljevanju med Ashley in Harryjem?
In kaj z Niallom in Ashley?

{Click}

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Upam, da vam je bil začetek všeč. Ne vem kdaj bo naslednji next, ampak upam da bo čimprej. Hvala,da ste prebrali in da boste brali!
04. februar 2015
Neeeeeeeeeeeeeeeext
04. februar 2015
Veš da mi je začetek ful ušeč
Next
04. februar 2015
Next
04. februar 2015
iiii hbala za posvecen next
omg fuuuuul je zakon zacetek
on uvod/prolog mi je tak lep (I love you without knowing....)
ful je svetovo pa ful sn vesela da si zacela pisat
pa naslovnca je ful fajna
Ali jo bo Harry res poljubil? pomoje se ne... no nwm mal je prehitr vrjetn... lahk da ju bo kdo zmotu
Kaj se bo zgodilo v nadaljevanju med Ashley in Harryjem? pomoje bota skupi na konc
In kaj z Niallom in Ashley? uh... torej ljubezenski triangel...
nisn vec tak prepricana da bo s harryjem
well we'll see
tole bo se zakon
komi cakam nadaljevanje
zdej dve zgodbice berem ko je tim not pa vedno se spounem na sosolca
not awkward at all haha
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
04. februar 2015
Hejla!
Zdaj bom dala slike gor in pol še next in če mi ne bo uspel bom dala jutri.
In hvala vam da berete! <3
sweet love <3 i knoww how you feel hahaha
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ashley

Anne

Harry

Niall

Tim

(P.S. Tim je star 23)

Oki grem zdaj pisat! Love you!
Pozdravcki!! <3
05. februar 2015
jeej komi cakam next
pa ful fajne slike
men je ta od harryja tak asdfghjkl
05. februar 2015
Hejla sem že napisala next in ko sem hotela poslat se mi je zbrisal. še dobro, da sem na word pisala. Uh, odahnila sem si.
Upam, da boste užival. In to je posvečeno vsem vam!!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth.”
~Ashley~
A me hoče poljubiti? Kaj naj naredim? Ne no, ne še zdaj…. In takrat sem zaslišala trenerko »Hej! Kaj pa vidva delata? To ni kissing class« (A/N Upam, da veste kaj je kissing class, če pa ne je razred, kjer se poljubljajo in boljše se sliši v angleščini). Oba sva hitro vstala in gledala osramočeno v tla. Omg! Spogledala sva se s Harryjem. On se mi je nasmehnil medtem ko sem jaz postala rdeča v obraz. Hitro sem šla ven iz telovadnice in odšla v manjšo sobo oziroma telovadnico, kjer sem včasih sama vadila. Prižgala sem radio in začela plesati. Plesala sem na hip hop glasbo. Ko se je pesem končala sem bila zadihana, ker so bili nekateri gibi težki. Kar naenkrat sem zaslišala ploskanje. Hitro sem se obrnila in zagledala Harryja, kako se mi smehlja. »Wow! Zelo dobro plešeš. Ne morem verjeti. To je bilo čudovito.« a mi je pravkar pohvalil. »Hvala.« sem sramežljivo rekla. Obrnila sem se k steni, na kateri so bila ogledala. Gledala sem, kako se Harry premika proti meni. Joj, zakaj me ne pusti malo same. »Zakaj si sramežljiva? Saj ti ne bom nič naredil.« Razmišljala sem o tem, kar je rekel. Včasih sem govorila, kot navita. Odkar sem pa izgubila stike z bivšo najboljšo prijateljico Panelope, pa nisem več taka. Stike sva izgubile, ker se je preselila v Avstralijo. Ne vem točen kam. »Ashley? A si v redu?« me je zbudil iz razmišljanja Harry. »Oprosti, kaj si me vprašal?« Harry se mi je nasmehnil in ponovil vprašanje oziroma vprašanja. »Ne vem zakaj točen, mogoče ker pogrešam bivšo najboljšo prijateljico. In ja v redu sem.« pogledala sem na uro in videla, da bi mogla biti doma že pred 15 minutami. Ojoj Vicky bo skrbelo. In takrat mi je začel zvoniti telefon, ki ga mam vedno v torbi. Šla sem po njega in se oglasila sestri. »A SE TI ZAVEDAŠ, DA ZAMUJAŠ ŽE CELIH 15 MINUT! DA SE MI TAKOJ PRIKAŽEŠ PRED OČMI DRUGAČE BODO TEŽAVE MLADA DAMA! ZELO SEM RAZOČARANA!« »A ti poskušaš biti zaščitniška in zaskrbljena mami?« sem jo vprašala v smehu. »Ja. Kaj misliš sem bila dobra, preostra?« »Mislim, da si bila odlična. Pridem takoj samo, da pospravim stvari. Aja, pa naslednjič se manj deri.« sem se zasmejala. »O.K. Hvala za nasvet.« Prekinila sem in se obrnila. Harry me je čudno gledal. Zgleda, da ni razumel o čem se je šlo. Bogi Harry. A sem jaz to res rekla? Kaj se dogaja zadnjih nekaj dni z mano. Ojoj, zdaj pa še sama s sabo govorim in si postavljam vprašanja. Mislim, da sem znorela. »Zdaj bom morala iti, Harry. Se vidimo jutri.« sem ga pozdravila in odšla. Medtem, ko sem čakala na bus sem zaslišala znan glas »Ashley!« Hitro sem se obrnila in zagledala norca Nialla, ki je hitel proti meni. »Želiš?« sem ga vprašala, ko je prišel k meni. »Videl sem, da si odšla iz telovadnice oziroma iz plesnega centra. Tam pleše tudi moj prijatelj, s katerim sem tudi v bendu. Ime mu je Harry si ga mogoče že spoznala oziroma videla, ker bi moral končati že pred 20 minutami.« O, ne. Harry pozna Nialla. To, pa bo čudno. Samo ne vem zakaj. »Ja videla sem ga in tudi spoznala. Pravzaprav skupaj pleševa.« Niall me je presenečeno pogledal »A res? Pa to je super.« Gledala sva se, kar nekaj časa. V daljavi sem pa slišala glas »Niall!!« Pogledala sem v smer od koder je prihajal in zagledala Harryja. »O, hej Ashley. Vidim, da poznaš Nialla.« je rekel malo prizadeto. Je mogoče ljubosumen. »Ja poznava se od danas, ko sem se ponesreči zaletel v njo.« Hotela sem nekaj pripomniti, da ni samo on kriv ali nekaj podobnega, ko sem zagledala, da prihaja moj bus. »Hej saj bi še klepetala samo moram nujno domov, pa se še kaj vidimo« sem rekla in pohitela na bus.
-Doma-
Končno sem doma v prelepi postelji. Poslušala sem glasbo po svojem radiju. Imela sem jo zelo naglas, ampak sosedov ali sestre ni motilo. Pogledala sem na uro in videla, da je že kar pozno a jutri imam šolo. Zakaj se mora šola začeti tako zgodaj. Na živce mi že gre. Ko sem vedela, da se mi spi sem ugasnila radio in zaspala.
Ležala sem na plaži. Bilo je čudovito in ni bilo mrzlo. Opazovala sem sončni zahod, ko sem zaslišala glas zraven sebe »Čudovito je, kajne?« me je vprašal Harry? Kaj pa on dela tukaj? »Harry kaj delaš tukaj?« On me je pogledal in se nasmehnil »Miška, saj sva skupaj prišla a se ne spomniš?« A mi je pravkar rekel miška? Kaj se dogaja? »Hej kaj delaš z mojo punco?« se je zaslišal glas od zadaj. Bil je Niall. V redu naj mi nekdo takoj pove, kaj se dogaja tukaj. To je tako čudno. »Ona ni tvoja punca, ampak moja!« mu je odgovoril Harry »Ne moja je!!« A se onadva prepirata, zaradi mene. In zakaj govorita, da sem njuna punca. »May. Reči Harryju, da si moja punca. In, da si samo moja in da si od vedno bila moja. Prosim, May ne stoj samo tam. Reči kaj.« je rekel Niall meni. Nisem vedela kaj naj rečem. In, ko sem se končno spomnila sem zaslišala še en glas. »Harry kaj delaš tukaj z Ash?« Ali je to? Ne, nemogoče. Penelope? »Penelope? Kdaj pa si prišla nazaj v London?« sem jo vprašala. Ona pa me je pogledala, kakor da sem se komaj zdaj zbudila iz kome. »Ash? Ali si slučajno padla na glavo? Nismo v Londonu. Na Havajih smo.« se mi je nasmehnila. Okej na Havajih smo. Čakaj malo, je rekla HAVAJI?! OMG!! »Penelope. Jaz ne ljubim te več. Ljubim Ash. Ja. Ljubim jo!« je rekel Harry Penelope in ob zadnjem stavku pogledal mene. »Ne. Jaz jo ljubim ona je moja in ne tvoja« je zdaj rekel Niall. Penelope je bila začudena, jezna in žalostna hkrati. Jaz pa samo začudena. Kaj se dogaja tukaj.
In takrat sem se zadihana zbudila. Okej samo sanje so bile. Samo sanje. Začela mi je zvoniti budilka. Joj, šola spet. Ne še tega se mi je manjkal.
-V šoli-
»May!! Tukaj sem. Hitro pridi sem!« me je klicala Ann. »Želiš Ann?« »Saj veš, ko sem ti razlagala o Timu, kajne. No, včeraj me je vprašal če bi bila njegova punca in rekla sem ja. In tudi poljubil me je. Ne morem verjeti kakšno srečo imam, da sem ga spoznala. On je tako…« nehala sem jo poslušat in se posvetila o tistem, o čemer sem sanjala. Res je bilo čudno. Še preveč čudno. A to pomeni, da se bo Penelopi vrnila? Bom bila s Harryjem? In z Niallom hkrati? To je tako čudno, ne vem kaj naj naredim. Upam, da se to res ne bo zgodila. Ojoj, upam da nisem zdaj preklela to in se bo. Ne, no. »May, May! Zemlja kliče May! ASHLEY!!« me je zmotila med razmišljanjem Ann. »JA!« sem se zadrla nazaj. »ne rabiš kričati, saj sem zraven tebe. Sploh me nisi poslušala, kajne? Ne morem verjeti razlagam ti o tem kako me je Tim prosil, da bi bila njegova punca ti pa medtem…« Čakaj malo! Nialla in Harryja od nekje poznam. A ni Niall omenil, da je v skupini skupaj z Harryjem. Hmm, Niall in Harry… Omg! One Direction! Kako se nisem prej spomnila, pa še trenerka je rekla, da dobimo zvezdnika, ki bo bil moj soplesalec. Zakaj se je Harry odločil, da bo plesal? Zanimivo in čudno hkrati. »MAYYY!!!! ZDAJ SEM PA JEZNA!!« sem zaslišala Ann. Bila je zelo jezna. Ojoj, sem jo spet preslišala. Zakaj se mi to dogaja? Ne vem sploh kdo sem zdaj. Nikoli nisem preslišala niti ene stvari. Vedno sem vse slišala. »UHH, MAY!!« Ne, spet sem to naredila. »Ann, oprosti nisem hotela. Samo danes je bilo zelo čudno jutro. In nikoli ne bom več tega naredila.« Ann me je gledala, ampak sčasoma se mi je nasmehnila. Okej vse je v redu. Zaslišal se je šolski zvonec in vsaka je šla v svojo smer. Jaz sem imela ples, ona pa risanje.
-Po pouku-
Pouk je bil naporen. Prvi dve uri sem imela ples, potem pa gledališče oziroma igro in kasneje dve uri angleščine. Hvala bogu, da ni bilo matematike ali pa slovenščine. Z Ann sva šle skupaj v plesni center, ker sva hip hop skupaj trenirale. Danes ni bilo Harryja, vsaj tako sem mislila. Kmalu se je pojavil on in cela skupina One Direction. Nekatere punce so začele vriskat in zaradi tega so me začela boleti ušesa. Z Ann sva se spogledali in se smejale, ker so nekatere skupaj padle. Ne vem zakaj je to bilo smešno, ampak sva se tako smejale,da so se fantje obrnili proti nama. Takrat sva obe utihnile in jih gledale z resnim obrazom, vsaj poskušale sva. V tistem trenutku je vstopila trenerka. »Vidim, da ste spoznali fante. To so za tiste, ki ne veste Niall, Harry, Zayn, Liam in Louis. Prišli so sem, da se naučijo nekaj plesnih gibov za njihovo turnejo. Zato jim bo pokazala nekaj osnovnih gibov naša prvakinja Ashley. Pridi kar na sredino. In zaplesala boš na pesem Timber.« Okej. Odšla sem na sredino in se pripravila. Nekateri so zaploskali, drugi pa so bili preveč ljubosumni. Takoj, ko se je začela pesem sem začela plesati. Seveda so bili nekateri gibi težki, ampak sem se vseeno zabavala. Ko je bilo konec se je zdaj slišalo bolj glasnejše ploskanje. »Bravo Ashley! Bravo. No, fantje ste si kaj zapomnili?« Fantje so imeli različne izraze na obrazih. Niall je imel začudenega, Harry občudujočega, Zayn prestrašenega, Liam ponosnega oziroma resnega in Louis zmedenega. To bo pa še veliko dela. »Vidim, da ne« je rekla trenerka in se nasmehnila. Jaz sem se tudi, kdo se ne bi. »Ashley,bi jim ti pomagala, da se naučijo vsaj nekaj osnovnih korakov. Lahko ti pomaga tudi Anne.?« pogledala sem trenerko in ji prikimala »Seveda bom.« Odšla sem do Ann in se skupaj odpravile do njih. »Mislim, da je najboljše če gremo bolj na samo. Da bomo imeli mir.« sem rekla in vsi so se strinjali. Odšli smo do tiste telovadnice, kjer sem že vadila. Začela sem se malo ogrevat skupaj z Ann. Fantje so se nama tudi pridružili. Ko smo se ogreli sva jima pokazala nekaj korakov. Zayn je imel največ težav. Harry, pa seveda najmanj, ampak jih je vseeno imel. Fantje so se po tridesetih minutah naučili korake in vključili smo tudi glasbo. Zelo dobro jim je šlo. Ko je bilo konec smo se vsi oblekli oziroma preoblekli in odšli ven. Jaz in Ann do postaje oni pa do avta. Annin bus je prej prišel in sva se poslovili. Ko je njen bus odpeljal s postaje sem za sabo zaslišala glas. Bil je…
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Vprašanja-
Kdo je poklical Ashley?
Zakaj se Harry uči tango?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Slike:
Vicky

Trenerka

Plesi, ki jih pleše Ashley:

Upam, da vam je všeč!
NEXT??
Pozdravcki!! <3
05. februar 2015
Pozabila sem še slike od fantov.. Upss

Zayn

Liam

Louis

A VAS MOTI ČE SO ČRNO BELE SLIKE??
LOVE YOU!!!
05. februar 2015
Ne me ne moti ampak najbolj mi je všeč da delaš takšne dolge nexte
06. februar 2015
Ne, čist vredu je da so črno bele
Next
06. februar 2015
ne je ok
neeeeext!
06. februar 2015
crno bele slike so ful zakon
nwm men so ble zmiri kul
ashley je vrjetn poklicu harry... al pa mogoc niall
eh pol bo vrjetn tak kr en ta tretji
pa nimam pojma zaka se harry uci tango
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
06. februar 2015
Hejla! Napisala sem next. in je malo žalosten in hkrati zanimiv. Upam, da boste uživale. In prosim povejte prijateljem, da berejo zgodbico!! Hvala Vam!!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Someone I loved once gave me a box full of darkness. It took me years to understand that this too, was a gift.

~Ashley~
Bil je… Tim? Od kje, pa je on prišel? »Ashley! Vesel sem, da nisi že odšla.« je rekel olajšano. A sem omenila, da treniramo skupaj z Ann hip hop in da sta se tam spoznala. Bila sta tudi partnerja na nekem tekmovanju. »Tim, zakaj me rabiš?« sem ga resno vprašala. Počasi se mi dozdeva, da ni kaj dober fant. »Hotel sem te vprašati, če bi šla kdaj z mano v kino?« A me je pravkar vprašal na zmenek? Ta bedak! »A ti ne hodiš z Ann? S punco, ki je moja najboljša prijateljica? Zakaj bi šel z mano ven, če imaš že punco?« Bila sem zelo jezna in komaj sem se kontrolirala. Tim me je gledal in se čez nekaj minut začel smejat. A me on heca? »Ash. Vem, da si pametna punca torej boš kmalu ugotovila, da sem bil z Ann samo zato, da bi bil bližje tebi. Ampak, ker je Ann taka da te ni povabila nikamor, kjer bi se vsi družili in je tudi toliko zabita, da ni opazila, da me ne zanima…« A je on pravkar rekel, da je Ann zabita? O, tega pa nebi smel reči. Prekinila sem ga s tem, da sem ga udarila s pestjo direktno v nos. Zgleda, da sem ga močno udarila, ker je padel na tla. Začela sem ga brcati in mu govorila » Da nikoli več ne rečeš, da je Ann zabita, ti bedak. Takoj ji bom povedala, da si me osvajal in da je nočeš imeti za punco. Ne morem verjeti!!« Nehala sem ga brcati. Ubožček je ležal na tleh ves krvav. Mater kok sem vesela, da sem obula čevlje z visoko debelo peto. V daljavi, pa sem zagleda.. policista. Ojoj, bolje da grem. Začel je teči proti meni jaz pa sem odhitela na bus, ki sem ga komaj ujela. Kaj sem naredila? Upam, da me ne bo tožil, drugače ne bo mogel več prizadeti punc s svojim šarmom. Z busa sem šla dol na končni postaji. Hvala bogu,da sem bila blizu doma. Odhitela sem v svojo sobo, ki je bila zraven Vickyjine sobe. In, če sem dobro slišala je z njo fant in imata telovadbo v postelji. To pa je nerodno. Vzela sem CD od AC/DC in ga dala na največjo glasnost, da bosta vedela, da sem doma. Kmalu je prišla v sobo Vicky vsa rdeča. Jaz sem se začela na ves glas smejat. Kmalu je prišel tudi Lucas njen fant, ki je iz Teksasa. Samo, zaradi nje se je danes preselil v London. A ni to romantično? Zmanjšala sem glasnost na radiju in ju lepo pozdravila. Onadva sta odšla nazaj v njuno sobo, medtem pa sem jaz vzela zvezke in začela delati domačo nalogo. Ni je bilo veliko, zato sem hitro končala. Zamenjala sem CD in sem začela plesati na hip hop glasbo. Čez par tednov je prvenstvo v hip hop plesu in potem še čez en teden v tangu. Ne vem, kako se bo Harry naučil hitro tango, ampak v redu. Še par dni pa bo imela Vicky rojstni dan. Še vedno ne vem kaj naj ji kupim. Lahko pa vprašam Lucasa kaj ji bo on podaril. Kar naenkrat mi je začel zvoniti telefon. Bila je neznana številka. Le kdo bi lahko bil. »Hallo?« sem se oglasila. Nekaj sekund ni bilo odgovora potem, pa sem zaslišala »Hej Ashley!« bil je Niall. Od kje mu moja številka? »O hej Niall. Od kje ti moja številka?« »Ena punca mi jo je dala. Kličem te, da te vprašam, če bi šla z mano na zmenek? Pa, da se malo bolj spoznava.« Bil je prijazen, ampak nekaj v njegovem glasu mi je govorilo, da hoče nekaj več kot pa samo druženje. Kaj naj mu rečem? Ok umiri se. Dihaj in mu reči, da nimaš časa. »Niall, amm jaz… Kdaj točno si imel v mislih?« Lepo si to speljala Ashley May Clarke! »Haha, jutri okoli 21h? imaš čas takrat, drugače pa lahko kasneje ali pa enkrat drugič?« Joj, kaj naj zdaj jutri imam cel dan prost. Samo sem mislila iti po trgovinah, da najdem darilo za Vicky. Umiri se, dihaj, »Jutri nimam časa in ta teden ga tudi nebom imela, ker se moram pripravit za plesna tekmovanja in še čez pra dni ima moja sestra rojstni dan. Torej po plesnih tekmovanjih, pa bom imela čas. To je približno čez en mesec.« Dobro sem se spomnila noben fant noče čakat en mesec, da bolje spozna dekle. »Ok. Potem, pa se bova družila med plesnimi vajami. No, se vidimo kmalu.« In je že prekinil, upam da ni jezen. Spet sem začela vadit, ko mi je še enkrat zazvonil telefon. Kdo pa je zdaj? Ann. To, pa je čudno. »Hejj Ann!! Kako si?« sem jo veselo pozdravila. »Ne ti men Hejj in Kako si.. Vem, kaj si naredila Timu. Kako lahko ga prvo osvajaš potem pa ga pretepeš do smrti, skoraj je izkrvavel, medtem ko si se ti smejala!« Ojoj, ne kaj ji je ta prasec rekel. »Ann nisem ga jaz osvajala on je mene in..« Hotela sem ji vse razložiti, ampak me je prekinila »Ne ni te! Ti si njega, koza neumna! Sovražim te!! Kako si mi lahko to naredila mislila sem, da sva najboljši prijateljici ti pa mi tako vračaš, jaz sem hotela zate narediti vse, ne morem verjeti kako sem neumna. In ne zanikaj, ker te je policist videl. Tim pa se je odločil, da te ne bo tožil, hvaležna si mu lahko!! Nikoli me ne kliči in pozabi name!! Ne bom več hodila na ples, ker se selim v Wales!!« In tako je prekinila. Solze so mi spolzele po licih. Izgubila sem še eno prijateljico. Zakaj se mi take stvari dogajajo? Nisem več zdržala in sem šla ven teč. Ko sem prečkala cesto je kar naenkrat pridivjal avto in se ni ustavil. Obstala sem na sredi ceste. Hvala bogu, da je bil en fant zraven in me rešil tistega bedaka za volanom, čeprav sem hotela umreti. Sigurno sem bila vsa rdeča, zaradi solz in teka. Pogledala sem gor in videla, da je bil tisti fant, ki me je rešil Harry. Ojoj. Zakaj on? »Drugič bodi bolj previdna.« je rekel. Zgleda, da me ni prepoznal. »Zakaj jokaš? Čakaj znana si mi malo? Ashley?« Ojoj, prepoznal me je. Hitro sem vstala in začela teč proti domu. Harry me je klical in tudi tekel za mano, ampak je kmalu obupal. Ko sem prišla do doma sem se odločila, da grem v klub ker je petek. Hitro sem se preoblekla v obleko in si uredila frizuro in make-up. Ko sem se uredila, sem šla v garažo in se usedla v avto. Ja imela sem izpit, hitro sem ga naredila, ker je bil moj oči profesionalni street racer. Odprla sem garažna vrata in odhitela v center Londona. Vozila sem, kar hitro, ampak sem začela voziti po omejitvah, da me ne bi policija ustavila. Prišla sem, do kluba kjer sem že kar znana po dirkah. Čeprav izgledam nedolžno, nisem, kar pridna punčka. Včasih dirkam tudi z motorji. Pozdravila sem našo skupinico in se naslonila na pokrov avta. Prišel je Alex, moj bivši. »Hejla, pikica. Počasi smo mislili, da si izginila. Imamo ene bogataše, ki mislijo, da znajo dirkati. Si za?« Klasični Alex. Takoj preide na stvar. »Saj sem zato tukaj, Alex. Dej na hitrico preglej avto, da je res vse v redu.« »Ok, Babe!« Seksi sem se mu nasmehnila in odšla na pijačo, da mal k sebi pridem. »Poglej, poglej koga imamo tukaj. Slavna MAY CLARKE! Dolgo te nismo videli tukaj. Pogrešali smo te!« je rekel natakar. In par ljudi se je obrnilo k meni. Sladko sem se mu nasmehnila in ga objela čez pult. »Hej Max! Vidim, da posel cveti. No, povej mi vašo specialiteto danes.« On se mi je seveda zasmejal in me pogledal z njegovimi lepimi modrimi očmi. Včasih sva se poljubljala, ampak nikoli nisva bila zares skupaj. »Hmm, da vidimo kaj imamo za tebe.« Naredim mi je neki koktajl, ki je bil zelo dober. »May!! Čas je!« me je poklical Alex. »Saj ne boš dirkala, kajne?« me je zaskrbljeno vprašal Max. »Ja moram, rabim se malo sprostiti.« in sem že šla ven. Šla sem do Alexa, ki se je zvito smejal. »Tvoj avto je perfekten!« Nasmehnila sem se mu in ga objela. V daljavi sem zagledala neke fante v dragih oblekah. Začela sem se smejat. »A so to tisti, ki bodo dirkal? Z mano?« sem vprašala nasmejano Alexa. »Ja eden od njih, druga dva pa sta tista dva tam.« Pogledala sem v smer, ki mi je pomignil z glavo in zagledala Zayna in Nialla. Hmm, to bo pa zabavno. Mislim, da je čas za party. »A vedo, da bodo tekmoval z mano?« »Vedo samo, da si punca.« Veselo sem se nasmehnila in se usedla v svoj avto. Prižgala sem ga in se odpeljala do začetne točke. Denar imam shranjen tukaj pri Maxu, torej ga je Alex sigurno že dal. Stala sem tam in kmalu so prišli drugi avti. Hvala bogu, da imam zatemnjena okna. Alex je prišel in mi pokazal list, na katerem so bila napisana navodila hitro sem jih pregledala in ugotovila, da mi je Alex že vse naštimal. Zdaj sem samo čakala začetek. Videla sem radovedne poglede voznikov, ampak me ni zanimal. Nadela sem si čelado za vsak slučaj in se pripravila. Končno se je začela tekma. Na začetku sem bila zadnja, ampak na koncu sem prišla prva do cilja. Fantje niso bili zadovoljni. Ljudi so se začeli nabirat okrog mene in jaz sem počasi izstopila , še vedno sem imela gor čelado. Videla sem, da se vsi fantje približujejo. Prišli so do mene in me začeli spraševati, kdo sem in še podobna vprašanja. Jih, pa veliko zanima. Takrat sem dala čelado dol in Zayn in Niall sta utihnila. Sem ju pa presenetila, tisti fant, pa je samo odšel stran, ker me je že malo poznal. »Ashley?« sta me vprašala Zayn in Niall. »Hej..« Sem mogoče v težavah?
Pozdravcki!! <3
07. februar 2015
omg na zacetku sn bla sam tak: fight fight fight!!!
fak no tim je tak prasec #sorinotsori
joj no in pol se zlaze mislim.... halo?
js ga bom zadavla ce se enkrat neki podobnga nardi -.-
upam da se bojo ann pa ash kmal pobotale
pa tim naj gre nekam v tri pm (beri: pisane marjetice) pa naj tam ostane pa se ne vrne vec
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
07. februar 2015
Hejla. Včeraj nisem dala slik gor, ker mi je komp nekaj štekal. Zato jih bom zdaj dala. Love you! In Prosim oglašujte zgodbico! Plisss!! Hvala Vam..
Hahaha sweet love <3 prvo sem mislila da se prikaže harry pol sem se spomnila pa na tima hahaha super da ti je všeč
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Slike

Alex

Max

Avto, ki ga Ash vozi

Obleka od Ash (moram objavt ker je full pomembna pri naslednjem nextu )

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Upam, da vam bo naslednji next všeč. Napisala ga bom pa danes ali pa jutri!
08. februar 2015
Oh ful dobro!!!!
neeeeeext!
08. februar 2015
Hejla tukaj je zelo kratek next! Upam, da boste uživale.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
You make me smile like the sun, fall out bed, sing like a bird, dizzy in my head. Spin like a record crazy on a sunday night. You make me dance like a fool, forget how to breath, shine like the sun buzz like a bee, just the thought of you can drive me wild. Oh you make me smile.
~Ashley~
»Hej..« Sem mogoče v težavah? Gledala sta me, kot da bi jima povedala, da sem noseča. Haha.. ok zresni se. Še vedno nista nič rekla. »May!! Odlična si bila! Kaj odlična, perfektna!« mi je kričal Alex. Prinesel mi je šop denarja. Uh, a ni bila dirka samo 2.000€? »Hvala Alex! Samo mislim, da nekaj ni v redu z avtom. Ga bom pustila pri tebi, da ga pregledaš, okej?« sem vprašala Alexa in se mu nasmehnila. »Seveda May. Samo kako boš pa domov prišla?« »Pri Maxu bom prespala.« »Aja, v redu.« je rekel in odšel. Vedno je bil ljubosumen na starejšega brata. »Kdo je Max?« me je vprašal Harry. »To je pač en prijatelj. Kaj tebe sploh zanima?« sem mu odvrnila n odšla do bara. Šla sem do Maxa in ga vprašala, seveda je rekel ja. Medtem, ko sva se nekaj pogovarjala sta vstopila Niall in Harry. Joj, začenja se drama. »A to je ta Max? In ti si May?« je rekel Niall. A je on resno tok zabit. »Ja to je on. In ja jaz sem Ashley May Clarke.« sem rekla in odšla po stopnicah v Maxovo sobo. Alex ima nad svojo garažo sobo. Usedla sem se na posteljo in čakala na zabavo, ki se vedno začne ob polnoči. Kar naenkrat so v sobo vstopili Harry, Niall, Alex in Max. Jaz sem jih čudno gledala. Kaj pa se oni grejo? »Ashley, takoj vstani. Z nama greš!« je rekel Harry. Čakaj, kaj? »Zakaj bi šla z vama?« »Ker ju sploh ne poznaš!« se je zadrl Niall. O, ne. Tega ni pravkar rekel. »Jaz ju poznam že od svojega rojstva. Odraščali smo skupaj in vidva tukaj prideta in že mislita, da mi bosta govorila kaj naj naredim. Bolje, da gresta preden pride naša banda, ker takrat jaz ne odgovarjam, če bo imel kater od vaju modrice.« Hm, kaj mi je dal Max v koktajl, da sem tako pogumna haha. »Vseeno, greš z nama.« je rekel Harry. Niall je prišel do mene in me hotel dvignit s postelje, ampak ga je prej Alex udaril z nogo v mednožje. Max, pa je udaril Harryja s pestjo v nos. Alex in Max sta se postavila pred mano in me s tem zaščitila pred njima. To bodo, pa še težave. Tedaj se pa odprejo vrata. Bila je… OMG!
~Penelope~
Ashley bo tok presenečena, ko me bo videla tukaj. Vstopila sem v bar, ampak Maxa ni bilo tam. Čudno vedno je tukaj. Šla sem gor po stopnicah, kjer sem slišala glasove, eden izmed njih je bil od Ashley. Odprla sem vrata in zagleda Ash na postelji, Maxa in Alexa prednjo in na tleh dva neznanca. Eden se je držal za nos drugi, pa za jajca. Kaj se dogaja tukaj? Sigurno je Ash nekaj zakuhala. Vsi so me pogledali. »Penelope?!« me je poklicala Ash. »Hej Ashy!« Ash je vstala in stekla do mene. »Veš, kok sem te pogrešala. Dobro, da si zdaj prišla. Nikoli več me ne zapusti. Prosim!« mi je govorila Ash. »Ja Ashy. Obljubim. Tudi jaz sem te pogrešala.« Objemali sva se kar nekaj časa in kmalu sta se nama pridružila Alex in Max. Tista dva, ki sta bila na tleh sta zdaj vstala. »Ashley, zadnjič ti rečeva, da greš z nama!« je rekel tisti blond. Hm, nekam znan mi je. »Ja bolje, da greš preden se bodo stvari poslabšale.« Je rekel tip z kodri.Hm, tudi ta mi je znan. Ash se je odmaknila in se približala tistima tipoma, tipčkoma ah vseeno je. »Rekla sem vama, da ne grem z vama. Torej prosim odidita preden se razjezim. In Max kaj si mi dal v koktajl?« Max se je začel smejat medtem, ko sta bila tista dva jezna. Vseeno sta odšla, ampak preden sta odšla je blondi zašepetal nekaj Ash na uho. Ash se je samo nasmehnila in začela odkimavat. To je res čudno. Ampak tisti kodrček je bil, kar luštkan.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
-Vprašanja-
S kom hočete, da bo Ashley in s kom Penelope?
Kaj mislite, da se bo zgodilo v nadaljevanju med Ash in Niallom in Harryjem?

Slike:

Penelope

Love you!
Pozdravcki!! <3
08. februar 2015
Next
08. februar 2015
omg tole je zakon
haha ja mene tut zanima ka je blo v koktajlu
hahaha dobosedno sn umirala od smeha
ful sn vesela da je penelope prisla
upam sam da se ne bojo zdej z ash obe za enga 'borile'
S kom hočete, da bo Ashley in s kom Penelope? no pac ash je glavna junakinja tak da js bi bla bol zato da je s harryjem kr mi je pac najljubsi pol bi bla penelope z niallom
drgac mi je pa vseen kak bos nardila
v vsakem primeru bo zakon
Kaj mislite, da se bo zgodilo v nadaljevanju med Ash in Niallom in Harryjem? uh ja pomoje bo se kr napeto
nwm kak ljubezenski triangel... haha upam sam da ne bo prehudo
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
08. februar 2015
Hejla tukaj je next. Upam, da boste uživale.
I keep thinking how much I love you, how good you look when you smile, and how much I love your laugh. I daydream about you off and on.

~Ashley~
Zelo sem vesela, da se je Penelope vrnila. Zdaj se, pa res malo bojim Nialla in Harryja. Zakaj sta rekla, da sta Max in Alex nevarna? Kaj sploh vesta o njima? To je tako čudno. Sedela sem v Maxovi sobi in čakala na nekaj ali nekoga. Ne vem točno samo sem vedela, da mi nekaj manjka. Ura je bila že 6 zjutraj, zato sem vzela eno od Maxovih majic in jo oblekla. Odšla sem po stopnicah dol in se odpravila peš do doma. Seveda ni bilo blizu, ampak Alex je rekel, da mora popravit nekaj na mojem avtu. Hodila sem že 20 minut, ko se je kar od nikoder prikazal avto, ki se je ustavil samo par centimetrov od mene. O, moj bog. Ta je nor. Vrata od avta so se odprla in zagledala sem Nialla. Kaj pa on dela tukaj? Res čudno. Prišel je do mene in me nekaj časa še nekaj gledal ali preučeval, ne vem točno. »Zakaj nisi šla z nama? In zakaj nosiš fantovsko majico?« Smo pa radovedni. Pozabila sem povedat, strgala se mi je zadrga na obleki in nisem je mogla sešit. Jaz mu nisem nič odgovorila samo gledala sem ga. »A mi boš odgovorila, ali kaj?« »Ali kaj.« sem rekla in se mu nasmehnila. »Vidim, da ne bo nič od tega. Zgleda, da bom moral na grdi način to uredit.« Čudno sem ga gledala. Kar naenkrat me je dvignil in me dl v avto. Zakaj je to pravkar naredil? Seveda mi je zaklenil vrata. Takoj, ko se je usedel v avto je speljal. Mater hitro vozi. Par krat me je pogledal z zanimivim pogledom. Nisem hotela govoriti, ker nisem skoraj nič spala in če ne spim postanem tečna, zelo tečna. Čez par minut je vstavil pred neko hišo v oddaljeni vasici blizu Londona. Stopil je ven iz avta in mi prišel odpret. Izstopila sem in ga gledala. »Še vedno ne boš nič rekla?« Zdolgočaseno sem ga pogledala. A bo resno to govoril ves dan? »Prav, potem pa greš z mano notri.« Nisem se upirala saj ne bi s tem nič dosegla. Odšla sem za njim in čakala, da odpre vrata, ko jih je je pustil, da sem jaz prva vstopila. Seveda sem se sezula, ker so me že noge bolele od petk. Odšla sem do kavča in se usedla nanj. »Vidim, da ti je kar udobno.« Prikimala sem in zaprla oči. Bila sem čisto zaspana. Zazehala sem in se skoraj že ulegla, ko se je kar naenkrat usedel zraven mene Niall in sem se ponesreči naslonila nanj. Hitro sem dvignila glavo in ga pogledala. Seveda me je on gledal z nasmeškom. »A si ti sploh kaj spala?« je rekel z malo jeznim glasom. Kaj sem pa zdaj naredila? Ali on misli, da sem spala s kom? To je pa že malo preveč. Še vedno sem devica, no nekako. Saj je vseeno, če sem ali ne. Odkimala sem mu in spet zaprla oči. Kmalu sem zaspala, saj me Niall ni nič več spraševal. Med spanjem sem čutila, da me je nekdo položil na neko posteljo.
Končno sem se zbudila. Čakaj malo to ni moja soba. Kje za vraga sem? Aja, pri Niallu. Mogoče bi še malo spala. In seveda sem. Prava zaspanka sem.
»Kako je lepa, ko spi.« »Ja, ampak ne je zbudit.« »Saj je nočem.« »Potem pa utihni« Sta se pogovarjala oziroma kregala Niall in Harry. Čakaj, Harry? Od kje, pa zdaj on? Budala, saj živijo skupaj! Res sem neumna. »Mislim, da se zbuja. Bravo genij.« »Oprosti, ampak tudi ti si se drl.« »Ampak ti si se bolj.« Zdaj, pa sta se res drla. Seveda, sem vstala, ampak sem imela še vedno zaprte oči. »Ups…« Sta rekla oba naenkrat. »Ja, ups…« sem rekla in odprla oči, ampak sem jih takoj zaprla in se pokrila z odejo. »The Light Is Killing Me!« Sem se zadrla. Včasih znam biti prava kraljica drame. »Hahaha… You are still alive…!« se je zadrl Harry. Zakaj, o zakaj je luč… lepo je, ko je temno in mračno, samo sovražim, ko je svetlo. »Niall, Harry a se je naša gostja zbudila?!« Ju je vprašal Liam in vstopil v sobo. »Ja samo noče se odkrit, ker ne mara luči.« »O, bogica. Pustita jo malo sama.« In tako so vsi odšli iz sobe. Hvala, bogu. In, tako sem vstala in se odpravila do kopalnice. Še vedno nisem do konca odprla oči in ko sem stopila pred ogledalom sem jih. »Aaaa!!!« sem zakričala, ker sem se sama sebe ustrašila. Seveda sem padla na tla. »Ash! Kaj za vraga delaš na tleh in zakaj si zakričala?« me je vprašal Niall. Nekaj časa sem ga gledala potem, pa končno vstala in ga odrinila in zaprla vrata. Hitro sem si uredila pričesko in šla po stopnicah v vežo. Tam ni bilo nikogar, zato sem odšla do tam, kjer sem slišala glasove. Stala sem pri vratih, medtem ko so se fantje pogovarjali. »O, hej Ash!« me je pozdravil Liam. Takrat so se vsi obrnili proti meni. Ups… v majici sem. Kakšna sramota. Kaj naj zdaj naredim…?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj mislite, da bo v nadaljevanju?

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

Love you guys!!!
Pozdravcki!! <3
09. februar 2015
Next
09. februar 2015
Hahaha,boga Ash
Itak jima bo sam u majci še bolj ušeč kot prej
Kaj mislite, da bo v nadaljevanju? Ja Niall in Harry ji bota povedala kar veta o Alexu in Maxu
Next
10. februar 2015
po pravic povedan nimam pojma ka bo
ti si tk pouna. presenecen tak da...
upam da bo zdej zvedla ka harry pa niall veta o onih dveh
omg harry misli da je lepa ko spi iiiiiiiiiiii <3
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
10. februar 2015
Ej vem, da nism dolg dala next ampak nwm kaj naj napišem.. Čist sm pozabla vse zamisli k sm jih mela..
Lahko pa berete zgodbico od moje BFF! Res je super!
http://www.igre123.com/forum/tema/***motorcycle-girl-zayn-ff***/80216/1
Res bo vesela novih bralk!
01. junij 2015
Nvm
neeeeeext
d best takoj nexti
next now
01. junij 2015
next + nova bralka
02. junij 2015
next
02. junij 2015