Forum
u74779
u74779
Tukaj nastopajo osebe: Demi, Katlin, Sarah, Mitchie, Harry,... Ostalo boste izvedli skozi zgodbico!

1. DEL:
Že pripravljam kovčke za FIRE CAMP, pa je mama zaklicala: "Sarah! Pridi takoj dol!" Takoj prihitim dol z veseljem, da mi bo mami ponudila prijeten FIRE CAMP. Oči je rekel: "Ne moremo si privoščiti FIRE CAMP! Z mamo te ne bi pustila na FIRE CAMP tudi, če bi imeli denar!" Hitro in jezno sem odšla iz dnevne in prišla v mojo sobo. Spakirala sem še do konca in pogledala na uro. "Zdaj je 07.30 in avtobus gre čez 15 min.. Upam, da ga bom dohitela! Tudi če mi starša ne dovolita! Nastavila bom lutko na posteljo, ki je podobna meni! Tako sploh ne bodo izvedeli!" sem si rekla! Vzela sem kovček in se splazila skozi okno na drevo, ampak je kovček obtičal med oknom! Zavzdihnila sem in potegnila kovček k sebi, ampak je padel na tla, ki je kar visoko! Jezna sem splezala z drevesa, pograbila kovček in hitro ter zadihano tekla po cesti, da bi vjela avtobus. "Avtobus je le še nekaj ulic proč!!! Pohiteti moram!" sem si mislila. Vstavil mi je en avto in v njem je bil lep mladenič. "Hei!" sem rekla in odhitela naprej, on pa se je vozil za mano... Potem me je pa pograbil in izvlekel v avto! Sploh ga nisem poznala! Vozil je približno 80 km/h. Bilo je kar hitro! Pogledala sem naokoli in izvedela, da je limuzina!
Le kam me pelje? Mogoče na Kitajsko? Kam? Hočete izvedeti?

Naj nextam in naj dajam še slikce zraven?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. julij 2012
u95620
u95620
neext
27. julij 2012
u74779
u74779
Še 9 nextov in hvala,ker bereš!!!
27. julij 2012
u74779
u74779