Forum
u50027
u50027
Tukaj bo moja zgodbica, ki pripoveduje o Fioni, mladi 16 - letnici, ki se je vpisala v takrat še neznano šolo. Pa naj se začne.! Uživajte ko berete.

Hey. Moje ime je Fiona in sem stara 16 let in sem človek. Da človek. Ko sem bila stara 15 let, sem se vpisala na neznano šolo, misleč, da bo okej, ker grem edina iz našega razreda tja. V šoli (OŠ),...

Nextam?
01. junij 2011
nextttttt!! ;P
01. junij 2011
u50027
u50027
V šoli je blo vse lepo in fajn, saj se je bližal konec šole. Valeto smo opravili in potrebno je bilo še zaključevanje ocen in vpis v srednje šole. Sama sem se vpisala v srednjo šolo dr. Dougla Breaksa. Ta šola je bila v mojem mestu. Vsi moji sošolci so govorili, da bo propadla, ker se baje vpiše premalo dijakov za dva oddelka. Jaz seveda tega nisem verjela. Še moja mami mi je govorila naj se vpišem sem. V mestu pa se je tudi govorilo, da tam straši in na njo hodijo samo čudaki. Eh, kaj pa vedo. Opravila sem vse izpite za vso šolo. Čakalo me je še samo konec OŠ, počitnice in nov začetek srednje. S sošolkami smo se pogovarjale...

To sem jaz:

To je pa ta šola (od zunaj izgleda čudovito):

01. junij 2011
n
ne
nex
NEXT
nex
ne
n
01. junij 2011
u19496
u19496
Nexty COOL
01. junij 2011
u50751
u50751
nexxxt cool
04. junij 2011
u50751
u50751
SODELUJTE, VESELA BOM-ZLOOO !!!!

http://www.igre123.com/forum/tema/all-star-in-one-star-in/19147/1
05. junij 2011
u50844
u50844
neeext
05. junij 2011
To pa mi je nekam znano... next
10. junij 2011
u50027
u50027
"Pa, Fiona nemoreš tja rotim te! Tam straši!" me je prepričevala Sandra. Seveda je nisem poslušala. "Šla bom kamor bom hotela, al?" sem rekla skoraj jezno. Videla sem, da me Sandra bolj ali manj prestrašeno gleda. "Uf, pa pojdi, ampak vedi prepisala se boš že po enem tednu!" mi je rekla ljubosumno se obrnila in odkorakala proti učilnici. Čeprav sem jo skoraj vedno poslušala, je tokrat nisem. V učilnici...

To je Sandra:

13. junij 2011
u19496
u19496
nexty
13. junij 2011
u50027
u50027
V učilnici so se vse zgražale nad tem kam se bom vpisala. Jaz pa sem jih samo ignorirala. Da, ignorirala. Vsedla sem se pred prazno mizo, nišče ni tam sedel. Naenkrat mi v glavo prileti kos zmečkanega papirja. Na njem je pisalo.:

Ej sori, a si za kratek pogovor o tem po šoli? Sandra

Pogledala sem jo ona pa je skomignila z rameni. Napisala sem ji nazaj:

Okey. Ampak dans nimam časa, sori. Fiona

Nato sem ji vrgla listek nazaj. Ko je prebrala me je samo nesramno pogledala. Ah, čas mi je minil neverjetno hitro. Doma...
14. junij 2011
u51015
u51015
next
14. junij 2011
I'm vaмpireвiтe remembah? ;3

Doma me je čakalo presenečenje. Na mizi je bila ena škatla in zraven listek.
Na njem je pisalo:

Draga Fiona! Ker se približuje konec šolskega leta in tvoj 15 rojstni dan ti podarim tole.! Vse najboljše! Ati

Ati namreč ni živel pr nama z mamo zato je pošiljal darila,... seveda meni. ;'D
Pogledala sem v škatlo in kaj sem zagledala! KUŽKA! zacvilila sem od veselja. Bil še je mladiček, dala sem mu ime Puhi ker zgleda tako puhast. Po pasmi pa je maltežan. wau. Poklicala sem ga in se mu lepo zahvalila in vprašala če mami to ve. Rekel je da. To! Že neskončno sem si želela psa! Nato pride domov mami...

To je Puhi

14. junij 2011
u51015
u51015
Next
15. junij 2011
supr story JJ Next
16. junij 2011
u51714
u51714
Next
16. junij 2011
Nato pride mami... (J-jaz, M-mami)
M: Fiona! Le kaj je to?
F: To je Puhi. Oči mi ga je kupil za rd.
M: Res je lep. Ampak nič mi ni povedal. Joj!
F: Res? Meni je rekel, da ti je puvedal.

Mami je bla obenem jezna in vesela. Poklicala je Roberta, mojega očeta.
Dolgo sta se prepirala. Jaz, ki pa tega ne prenesem šla u sobo, Puhi pa za menoj.

To sta Robert in Hana (oči in mami) :

Naslednji dan...
26. junij 2011
omg kris in rob kot njena starša le kateri bo fionin fant.... next
27. junij 2011
u51311
u51311
next (:
27. junij 2011
Vrgla sem se na posteljo in začela jokati. Puhi je skočil na posteljo in me hotel potolažiti. Jokala sem se tako na glas, da me je slišala mami in prihitela v sobo.
M (Mami); J (Jaz)

M: Kaj ti je ljubica?
J: Nič, samo žalostna sem zaradi vajinega kreganja.
M: Ah.. nič zato, ne sekiraj se.
J: OK

Mami je šla in jaz sem skočila pred komp in pogledala kaj je novega na fejsu. Ah.. nič pametnega. Pogledala sem na uro, bila je že 23.00. Nisem vedela, da mi je čas tako hitro minil. Šla sem v kopalnico, pol pa spat. Lahko noč!

Next? *_____________*
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg