Forum
Hej
Zelo rada pišem zgodbe...to je moja prva zgodbica, zato upam da vam bo všeč. Če želite nadaljevanje nextajte...
Z Emmo sva odšli na avdicijo. Po telesu so nama krožili mravljinci in noge so se nama tresle. Upali sva da bova sprejeti obe saj so najine sanje že od nekdaj postati igralki. "Emma in Alles" sva zaslišali ko sva sedeli pred dvorano v jateri je potekala avdicija. Stopili sva v dvorani. Začeli sva z malce treme a sva kmalu dobili občutek za igro. Ko sva odšli iz dvorane sva bili ponosni na svojo igro. Komisija nama je povedala da naju bodo poklicali in nama sporočili ali sva sprejeti ali ne. Iblekli sva si plašča in odšli proti domu. "Emma, Alles!!! Hitro pridita" je zaklicala najina prijateljica Sofia, ki je pritekla mimu naju. Brž sva stekli za Sofio in se spraševali kaj se dogaja. Ni nama povedala le govorila je naj ji slediva. Vodila naju je mimo trgovin, blokov, nebotičnikov...ustavila se je v Kino dvorani in nama pokazala ogromen plajat na katerem je pisalo "Avdicija za film My World bo potekala jutri ob 17. uri. Vabljeni!". To je bil namreč film ki je posnet že v dveh delih in je najbolj priljubljen film. Z Emmo sva odšli do Sofie in ji rekli "Hvala!!!!!! Kako se ti naj zahvaliva?". Sofia je začela razmišljati in se domislila..."Zakaj bi se mi zahvalili? Konec koncov sta vidve tzdi meni že pomagali...". Z Emmo sva se spogledali in skomignili z rameni. S Sofio smo odšle pogledat kino spored saj smo si hotele ogledati kak film. "Brrrrrrrrrrr"...se je zaslišalo zvonenje Emminega telefona. Oglasila se je in slišala "pozdravljena! Sporocam ti da sta s sestro Alles sprejeti v film Steven Hard. Prvi del snemanja bo jutri ob 17. uri.". Odložila je slušalko in zmedeno pogledala Sofio in mene. Tudi jaz in Sofia sva bili zmedeni. "Vendar jutri je avdicija za film My World moj naj film, ne morem pustiti takšne velije priložnosti kar na cedilu!", je rekla Emma. Odkimala sem ji in pripomnila "Vendar film Steven Hard je tudi eden zelo znanih filmov in izmed 2.000 igralcev so izvrali naju...ne moreva jih pustiti na cedilu, bilo bi grozno...". Poklicali sva komisijo...............

Ko bom dobla 5 nextov bom nadaljevala...
Mogoče bo neki slovničnih napak, prosim spregledite jih in berte naprej...
27. november 2015
Pol nadaljevanje bo melo tud slike notr, ker zdle nism mogla dodat slik...
27. november 2015
u193093
u193093
next
27. november 2015
Tenks.....
27. november 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg